Останнє оновлення: 18:09 понеділок, 29 листопада
Політика
Ви знаходитесь: Політика / Регіон / Як можна гратися у вибори з людьми, які знищують українські ЗМІ?
Як можна гратися у вибори з людьми, які знищують українські ЗМІ?

Як можна гратися у вибори з людьми, які знищують українські ЗМІ?

Дорогою на Ніжин прочитав у мережі Фейсбук повідомлення - в місті вимкнули ТВі з кабельних мереж, а це близько 20 тисяч абонентів. Здивуванню не було меж, адже засновники мережі "ТіМ", що працює у Ніжині і Прилуках - нормальні адекватні хлопці.

Зробивши кілька неформальних дзвінків, дізнався "версію не для преси" про виклик на килим до представника Нацради Леоніда Мельника власників кабельних мереж з обіцянкою позбавити ліцензій у разі, якщо ті не вимкнуть ТВі.

Брутальність і нахабство такого підходу приголомшила. Намагання додзвонитися представнику Нацради Леоніду Мельнику за чернігівським номером 77-43-16 результату не дали: зайнято і мовчанка з урочистим покладанням слухавки. Тому якщо шановний Леонід Петрович схоче щось пояснити, він абсолютно вільно зможе це зробити вже пост- фактум. До нього у нас накопичилося багато питань. Головні з них - чому в регіоні, для якого 89% рідною мовою є українська, 90% ефіру за його мовчазної згоди забито іномовною попсою, блатняком і шансоном? Як так трапилося взагалі? Чому все завершується не виправленням ситуації, брутальним знищенням всього незалежного українського у ефірі?

Власники прилуцьких і ніжинських кабельних мереж були не багатослівними і порадили звернутися в "Основу" - кабельну телемережу Чернігова, яка мовляв "потрапила в аналогічну ситуацію".

Але директор "Основи" відключення ТВі у Чернігові не підтвердив.

Дмитро Барнаш - директор "ТіМ ТВ" і власник ТОВ "ТРК "ТІМ" був стриманим, офіційним і лаконічним:

- Нацрада прийняла розпорядження про універсальні програмні послуги. Все що транслюється з телевежі, транслюється і в кабелі . Тому каналу ТВі у Ніжині і Прилуках в аналогу немає, а в цифровому пакеті він залишився.

Найцікавіше в цій історії те, що навіть кілька неформальних дзвінків людям з "кола довіри" стали причиною для розголосу і переляку з того факту, що автор цих рядків "збирає інформацію по ТВі". Як кажуть, "Привіт конторі!" Бо з яких це пір для держави з претензією на Європу відкрите збирання інформації журналістом і існування незалежного каналу стало ненормальним, а нелегальне її збирання і тиск на усе що ворушиться - навпаки? Ай-яй-яй!

Але це вже тема окремої розмови.

Коментарі (15)

BG | 2012-08-31 11:36

ТВі уже відключила і "Основа" в Чернігові...

one | 2012-08-30 22:22

Те кто ТВі смотрел, будут смотреть и дальше, а кто не смотрел -смотреть не будут.

911 | 2012-08-30 22:08

911
Степан
лікарі мають писати "Хворих", а не "форих" і "шИза", а не "шеза".
Господь суддя всім, а не лише мені.
і повний місяць впливає на всіх :)

аякжеж! | 2012-08-30 22:00

911
Степан
а ще кажуть, що повний місяць часто наділяє шизофреніків даром лікаря й провидця. ось тільки результат хибний і трішки імен не вгадують!

Степан | 2012-08-30 21:31

911
***.Я тобі співчуваю.Сьогодні повний місяць.Шеза косить.Тільки у твоїй
придавленій при народженні голові могло таке народитися.Господь тобі суддя.Я лікар. а лікарі на форих не ображаються..

911 | 2012-08-30 16:16

льоніка - дебіла, шизофреніка й наглюку - давно пора підсрачити. невже сереж чернігівських жополизів його нікому підсидіти? хоча такого жополиза ще треба пошукати.

Юрий | 2012-08-30 16:02

Іскандер
Давно пора. На спутнике он висит вместе с другими украинскими каналами и не кодирован. Комплект с установкой 100 уе. И плевать на нацраду

Operator. | 2012-08-30 14:59

ЛенинПахнет революцией
У "леніних", тобто напівєвреїв-педиків з комплексом влади, завжди ото тим "пахне", а, точніше, смердить.

Іскандер | 2012-08-30 14:56

Якщо не буде ТВі, відмовлюсь від кабельного. Буду дивитися супутник та Інтернет.

М. Боюра | 2012-08-30 14:24

 Банда янучарів чує, що може прийти їй кінець, а тому йде на все. Нам треба витримати все це і проголосувати так, щоб цим бандитам не дати жодного шансу переобратися у владі, навіть при їх тотальному фальшуванні.
Бандити мають знати:
"Настане суд, заговорить
І Дніпро, і гори!
І потече сторіками
Кров у синє море
Дітей ваших..."

Черниговец | 2012-08-30 13:34

Не уроды, а уродцы!!!

Маша | 2012-08-30 12:11

Юрий
В очередной раз сработала "Вертикаль влади". А что будет во время выборов?- страшно представить.

Маша | 2012-08-30 12:08

Ничего удивительного.И дальше голосуйте за партию регионов - президент наш, из народа, сирота.
Страну осталось обкрутить проволокой, пропустить по ней ток и повесить вывеску - "Концлагерь Украина"
А в концлагере правила заключенные не устанавливают.
Кто смотрящий - не трудно догадаться.

Юрий | 2012-08-30 12:05

Леня Мельник - всем давно известная наглая и жадная личность, засидевшаяся на своей должности. Он очень часто говорил, что все должно быть по закону. Так вот по Закону, Леонид Петрович, если у канала есть лицензия на вещание по стране,то он и должен транслироваться в сетях кабельных операторов. Канал выключают по звонку из Нацрады. Это понятно. И руками Мельника это решение доноситься вниз по вертикали. Он персонально отвечает за это по области. Своей должностью, а ей Леня очень дорожит, потому как журналист,он, никому и н... не нужен будет в своей будущей профессиональной жизни. Народ, забейте вы все на этот зомбоящик под названием телевизор и смотрите новости без рекламы через их официальный сайт (http://tvi.ua/), или через разделе "Шоу и передачи" на всеми нами любимом ex.ua.

Ленин | 2012-08-30 11:18

Пахнет революцией
закрити