Останнє оновлення: 21:10 неділя, 14 серпня
Про циркача
Ви знаходитесь: Політика / Регіон / Ляшка на Борзнянщині називають - півником
 Ляшка на Борзнянщині називають - півником

Ляшка на Борзнянщині називають - півником

На Чернігівщині, в Бознянському районі народ нарешті розкусив депутата Верховної Ради Олега Ляшка.

Після чергового скандалу, який він улаштував у селі Ховми Борзнянського району, його називають півником.

Цьому сприяли, як численні скандали, на яких він задиристо кидається на всіх, так, непевне, і поширення серед людей інформації про колишні судимості шановного нардепа та його зізнання на камеру в нетрадиційній орієнтації.

Виборці Бахмацького округу, де він намагається знову прокласти шлях до парламенту, розкусили і обман депутата та його пустопорожні скандали і висмоктану із пальця опозиційність.

У Макошиному під Меною, куди Ляшко їздив із торбами начебто до Юрія Луценка, люди сміялися:

- Приїхав на джипі, вийшов, йому дали пакети в руки. Сфотографувався. Сів у джип і поїхав. І нікуди він не ходив, бо воно йому не треба. Луценко сам би його послав подалі.

Між тим, чим більше Олег Валерійович їздить із вилами по Чернігівщині та влаштовує скандали, тим більше його ловлять на відвертій брехні.

Нижче вміщено сюжет чернігівських журналістів, про те, як люди оцінюють дикі витівки Ляшка.

На знімку: фотографування під воротами колонії, де сидить Луценко, з особистої сторінки Олега Ляшка в Інтернеті.

Коментарі (13)

Гость | 2012-09-12 07:53

Всем давно ясно что ляшко работает на регионы, его за это и из бют выгнали

Авессалом Изнурёнков | 2012-09-11 22:51

Виходячи з цього посилання:http://paralleli.if.ua/news/25138.html Ляшка спонсує Льовочкін! Оце Вам і провладний опозиціонер , і провладний радиКАЛ!

Земляк | 2012-09-11 21:54

Чи ти об дуба варився? Не знаю Голицю, але давно знаю Ляшка як аванюриста і пройдисвіта, людину без моральних і психологічних гальм. Певне, дається взнаки напівсирітське дитинство (виріс у неповній родині, мати працювала в школі-інтернаті прибиральницею, сам провчився в кілької інтернатах) та хвороблива амбітність на пустому місці. Це епатажне створіння випадково потрапило в депутати (певне, хтось-таки його тоді пролобіював перед Ю.Тимошенко, та й зараз підтримує грошенятами), але вірю, що таке чудо-юдо не повториться! Люди, будье пильними!

неПерехожий | 2012-09-11 21:15

ПрохожийЧернила у автора "материала" явно пахнут дерьмом. Да и сама "попахивает" - ибо явно хлебает из дерьмовой кормушки. Удивляться нечему. Подобное к подобному...
 И все же. Политика политикой, но затрагивать честь близких людей, семьи - подло и безнравственно. И прав Ляшко, когда публично отхлестал Голицу газетой по мордасам - во все времена ПОДЛОСТЬ должна быть наказуема. А комменты селян - почему бы и не заработать, когда платят?
Б***а латентного Ляшка прокинулася!
Довго ж ви думали, що відписати!
То, як писали колись козаки - поцілуйте ви його в зад.

Невский | 2012-09-11 20:52

Особисто я підтримую Олега Валерійовича. І думаю що більшість підтримає його. А Голиця як кажуть в народі "з жиру біситься". Гроші нікуди дівати тому і розсилає всілякі "чорні" газети з відвертою брехнею про своїх конкурентів, бо боїться що його переможуть якщо буде чесним. Ганьба такому кандидату.

Прохожий | 2012-09-11 19:37

Чернила у автора "материала" явно пахнут дерьмом. Да и сама "попахивает" - ибо явно хлебает из дерьмовой кормушки. Удивляться нечему. Подобное к подобному...
 И все же. Политика политикой, но затрагивать честь близких людей, семьи - подло и безнравственно. И прав Ляшко, когда публично отхлестал Голицу газетой по мордасам - во все времена ПОДЛОСТЬ должна быть наказуема. А комменты селян - почему бы и не заработать, когда платят?

Стучись в другие ворота | 2012-09-11 17:43

Я вас умоляю, ну что там раскусывать?
Ляшку с торбами место на входе в спецучреждение, размещенное в селе Халявин, где его примут, как своего забегавшегося клиента. Всего-то.

serhio ramos | 2012-09-11 16:43

Алекс
ой-ей, конечно нехорошо оскорблять даму. тем более что она не виновата, уродившись черноротой ведьмой

чукучан | 2012-09-11 16:31

Госпожа Макаренко, я хоть и русский, но украинский учил, и писать Вам, "пані журналістко", надо без ошибок. "Нижче вміщено сюжет Чернігівських журналістів, про те, як люди оцінюють дикі витівки Ляшка."
З великої букви пишуть Чернігівський технікум торгівлі, але чернігівські вчителі, токарі і т.д., у тому числі й журналісти.

Алекс | 2012-09-11 15:02

7 сентября в эфире "Шустер. live" Ляшко назвал Богословскую «черноротой ведьмой» и лгуньей. Также на своей странице в Facebook Ляшко написал, что на ток-шоу Богословская прилетает на метле и только за квартал к съемочному павильону пересаживается в «Мерседес».
"Ни для кого не секрет, что Ляшко провокатор и негодяй. Назвав меня черноротой ведьмой, он унизил меня как женщину и за это ответит в суде. Я верю в честность и справедливость украинского правосудия" - заявила депутат.
Нардеп от Партии регионов Инна Богословская подала иск в суд на своего коллегу по парламенту Олега Ляшко.
Богословская требует в суде публичных извинений от Ляшко и возмещения моральных убытков.

Кука | 2012-09-11 14:44

Олег замечательный человек, его знаю лично.
  А все что там говорят о нм - то пустые слова

Арингаросса | 2012-09-11 14:28

))) Цікаве відео пана Левенка з телеканалу Дитинець. Якщо хто не знає, то підкажу - автор відео - права рука Михайла Голиці, кандидата по мажоритарці по тому ж округу, що і Ляшко. І спостерігати як іде брудне протистояння між Ляшком та Голицею - гидко!!! З приводу того, що постраждали люди - смішно!!!! АХІНЕЯ ПОВНА!!! Я не підтримую жодного з кандидатів, але Ляшко там був правий!!!)))))))

Алекс | 2012-09-11 13:58

Півник не півник, але я чомусь впевнений, що буде знову депутатом ВР. Там такі гроші крутяться, що купить місце! це по-перше, а по-друге всі вони бандюгані і влада і опозиція і такі як Ляжко, повязані загальними "общаками" так що свого зганьбити не дадуть
закрити