Останнє оновлення: 14:09 п'ятниця, 9 травня
Політика
Ви знаходитесь: Політика / Регіон / Самовисуванець Атрошенко «побив» владу Прокопенка (результати). Оновлено
Самовисуванець Атрошенко «побив» владу Прокопенка  (результати). Оновлено

Самовисуванець Атрошенко «побив» владу Прокопенка (результати). Оновлено

У чернігівському міському окрузі № 206, 29 жовтня станом на 16:01 самовисуванець Владислав Атрошенко впевнено переміг кандидата від влади Станіслава Прокопенка. Відсоткове співвідношення 41.23 та 21.87 відповідно.

Партія регіонів в обличчі Станіслава Прокопенка програє Атрошенку на 19.36%.

До вашої уваги пропонуємо діаграму з Центральної виборчої комісії, яка відображає результати всіх інших кандидатів.

Коментарі (23)

вера | 2012-11-01 21:29

Сморю на эту перепись и думаю, злые вы люди!
Что Вам сделал тот Прокопенко или Соколов?
Да ни чего, уверена! а свои дурацкие выражения и не очень умные мысли сидите тут пишете! Причем уверена на все 100%, что среди Вас есть и руководитель штаба Атрошенко. Смешно!
Ребята сделайте больше и сделайте не просто обещаниями а делами, потом можете садиться на сайты и писать глупости про других!

Лига | 2012-10-30 21:19

Ну да, говорил, что против Партии Регионов, а сам такой же голубой, но замаскированный. На...л он нас всех.

василь | 2012-10-30 10:58

Все правильно пишите, только забыли, что Атрошенко бывший губернатор, и деньги он Ваши тратил на выборы, да и прихвостень он Тигипыча

Семен Палій | 2012-10-30 07:54

Дякую всім виборцям, що не пропустили "донєцьких"

! | 2012-10-29 18:43

911
Цікаво, але він платив!!

Serhiy_ | 2012-10-29 17:55

ПРоголосували ПРавильно. ПРокопенко ПРограв.

Прилучанин | 2012-10-29 17:31

А п***в Рибакова і Крадьковського пропустили.

Веселий Роджер | 2012-10-29 16:58

Народ попросив донецьких і ПРодонецьких ПРихвостнів очистити територію Чернігівщини

Народ | 2012-10-29 16:22

Не кажи гоп, поки не перескочив

Stas | 2012-10-29 16:20

Слава Богу! Розумнішає український (чернігівський) виборець!

ииии | 2012-10-29 15:37

туди їм усім і дорога

Воля | 2012-10-29 14:55

АЙ, ЯЙ, ЯЙ !
  ВОТ И ПОЛУЧИЛИ,
  МНОГО ГОВОРИЛИ,
  А ТЕПЕРЬ ОСТЫЛИ ...
    АЙ, ЯЙ, ЯЙ !
  ОЙ, ЙОЙ, ЙОЙ,
  ВОЛЯ НАША СУШИ ВЕСЛА
   И ИДИ ДОМОЙ
    ВЫ С ЮЩОМ СВЯЗАЛИСЬ
   ЭТО НЕСПРОСТА,
  НЕТ ТАМ ПАТРИОТОВ-
  ОДНА МЕЛКОТА...
    ВАШ ПАРТИЙНЫЙ "БОСИК"
  БУДЕТ НЕ У ДЕЛ !
  ВАМ ДАВНО НЕ ВЕРЯТ
     МУСОРУ - ПРЕДЕЛ...

Алекс | 2012-10-29 14:51

Радію!Атрошенку й хвилюватися не треба було! Прокопенко і Поліщук йому не конкуренти. Хай, хто, що про Атрошенка не каже, та цей, за передвиборчий процес зробив для округу більше, ніж "смотрящий" за 2.5 роки владного кермування. Хай тепер почистять усіх... Купа заступників, зовсім не виконують своюфункцію....
Алекс
Радію!Скільки грошей уявляю... Та все одно - йому хвилюватися не варто. Він все одно тисячу разів розумніший від своїх конкурентів. Та йгроші в більшості свої витрачав. А Прокопенко чиї??????? Мусять почистити чернігівську владу, ох же ж і почистять....))))))))))))))
Свої витрачав? Можливо, але я щось не бачу на його "натружених "працьовитих" руках мозолів.

Радію! | 2012-10-29 14:28

Радію!Атрошенку й хвилюватися не треба було! Прокопенко і Поліщук йому не конкуренти. Хай, хто, що про Атрошенка не каже, та цей, за передвиборчий процес зробив для округу більше, ніж "смотрящий" за 2.5 роки владного кермування. Хай тепер почистять усіх... Купа заступників, зовсім не виконують своюфункцію....
Алекс
Скільки грошей уявляю... Та все одно - йому хвилюватися не варто. Він все одно тисячу разів розумніший від своїх конкурентів. Та йгроші в більшості свої витрачав. А Прокопенко чиї??????? Мусять почистити чернігівську владу, ох же ж і почистять....))))))))))))))

ось так... | 2012-10-29 14:25

ось так...
сбу
Не зрозуміло якось ви відписалися... Керівник і штаб... Може, але в штабі повинні працювати професійні люди. Саме такі, які оточують Атрошенка. Сильні професіонали + достойний керівник= перемога.

sorus | 2012-10-29 14:21

ось так...
сбу
Примеры, фото, видео фиксация нарушения кандидатами избирательной агитации... где??? Разводить пустой треп в комментариях - это удел людей достаточно далеких от событий и деятельности, которая проводилась в этот период.

сбу | 2012-10-29 12:23

ось так...
Командою керує керівник і штаб. У ПРокопенко, як і у Соколова штаби повністю провалили свою роботу. Банери вищезгаданих кандидатів ми сьогодні бачимо на вулицях міста. І вони стали одним із чинників для роздратування виборців.

Алекс | 2012-10-29 11:49

Радію!Атрошенку й хвилюватися не треба було! Прокопенко і Поліщук йому не конкуренти. Хай, хто, що про Атрошенка не каже, та цей, за передвиборчий процес зробив для округу більше, ніж "смотрящий" за 2.5 роки владного кермування. Хай тепер почистять усіх... Купа заступників, зовсім не виконують своюфункцію....
Як це не хвилюватись? Ви хоч уявляєте скільки грошей вкладено в цей процес? Як же не хвилюватись!

ось так... | 2012-10-29 11:46

Виходить гарна команда працювала на Атрошенка!

Радію! | 2012-10-29 11:45

Атрошенку й хвилюватися не треба було! Прокопенко і Поліщук йому не конкуренти. Хай, хто, що про Атрошенка не каже, та цей, за передвиборчий процес зробив для округу більше, ніж "смотрящий" за 2.5 роки владного кермування. Хай тепер почистять усіх... Купа заступників, зовсім не виконують своюфункцію....

BG | 2012-10-29 11:37

Да там все под контролем. Они все из одной песочницы.

911 | 2012-10-29 11:30

цікаво, чи заплатить за проживання у "Придеснянському" цей "смотрящий"? адже він за 2,5 року не заплатив жодної копійки! хоча жив у номері за 1200 на добу! от звідки збитковість об’єкту комунальної власності. адже крім окопенка там жили безплатно й інші.

Алекс | 2012-10-29 11:23

Этого следовало ожидать. Интересно, куда теперь "смотрящего" отправят? Хотя я думаю, что после того как ПР проиграла в области "отправят" не одного " смотрящего".
закрити