Останнє оновлення: 10:04 четвер, 14 грудня
Резонанс
Ви знаходитесь: Політика / Регіон / Мітинг у Борзні нам'яв боки голові РДА (фоторепортаж)
Мітинг у Борзні нам'яв боки голові РДА (фоторепортаж)

Мітинг у Борзні нам'яв боки голові РДА (фоторепортаж)

У Борзні на Чернігівщині три тисячі людей зібралися на підтримку Оксани Циганок і з вимогою справедливої кари виродку Сергію Ярошенкові, який скалічив 22-річну дівчину, що була вагітною.

Про це пише на своїй сторінці у соцмережі Фейсбук народний депутат України Олег Ляшко.

Судячи із запису у Фейсбуці, лідер Радикальної партії звинуватив місцеву владу у потуранні злодію. Зокрема, дісталося голові РДА.

 

- Місцеві начальники-держиморди на чолі з головою РДА Дроботом намагалися зірвати акцію. Чому? Тому, що вони кришують Ярошенка, який ділиться з Дроботом тим, що краде у борзнянців, - сказав Олег Ляшко.

За словами нардепа, "люди повалили виродка Дробота на землю і топталися по ньому".

- Я ляжу кістьми, щоб справедливість перемогла! Або пожиттєве ув'язнення для Ярошенка, або буде український суд Лінча з вилами! - додав Ляшко.

Коментарі (78)

За справедливість! | 2013-03-19 10:14

За справедливість
Яка підлість - займатися плагіатом. "За справедливість" - за яку справедливість?! За шкурні інтереси, втрачаючи совість! І хоч один із принципів мого життя - "я не здамся без бою", та вести полеміку з такими, як ти, - себе не поважати. По трупах, по крові - до омріяного крісла?! Бог покарає, якщо навіть люди забудуть і простять.

Стас | 2013-03-18 22:07

Мене цікавить чому пан Ляшко обзиває всіх держимордами, але ж він і сам є таким. Де ж він взяв кошти, у нас з вами, платників податків, щоб відпочивати в Еміратах, де за кожну ніч платив більше 120 доларів за одного, а був утрьох, як він викладав свої світлини в інтернеті, а де взяв гроші на свої лексуси, що мотається сюди туди з охороною, що боїться без неї приїхати в Борзну. Так хто він, хіба не держиморда!!! Чому на чужому горі він строїть свій піар. Його б більше шанували, якби він звернувся до людекй не з криком та вилами, а нормальною людською мовою, і сказав, люди добрі давайте хто скільки зможе допомогти грішми цій нещасній жінці, я ось при вас даю 10 тисяч гривень (кусочок депутатської зарплатні за місяць) і будемо молитись Богу, щоб її вилікували, тоді б я його шанував, а так, він визвав у мене антипатію.
Конфлікти, що в нього були з Дроботом не так вирішують, він же перший показує ті ж самі хуліганські дії, що і Ярошенко, хіба не так? Тільки менш жорстоко, приниженням людини, набагато старшої за нього. Тому я йому теж кажу Ганьба Ляшку!!!!!

Рем | 2013-03-18 19:39

Містер ікс
А ви впевне1,що знаете значення слова "телепень"? Х1ба я в сво1х зам1тках когось нецензурно обзивала? А по кому дурдом плаче вс1 1 так добре знають.

Православний Християнин | 2013-03-18 18:54

Ще 5 хв. і давайте все припинимо. Сьогодні перший день Великого Посту. Побійтесь Господа Бога! Накликаєте кару Господню і на себе і, що найстрашніше на своїх близьких. У кого є діти та внуки подумайте про це. Господь Бог все бачить.
адмін - Валу: якщо не допоможе - заблокуйте всі коментарі і зітріть усе неподобство

Містер ікс | 2013-03-18 18:48

Рем
Правда очі ріже. Вас випадково не випустили з дурдому ? Ви ж телепні і заставляєте писати такою лексикою, тільки не я, а ви народ не обдурите.

адмін-Вал | 2013-03-18 18:48

Користувача "За справедливість" заблоковано за порушення правил коментування.

Рем | 2013-03-18 18:32

1 чого це ви,пане ,так розходилися? Правда оч1 коле? Я радий, що ви сам1 проводете паралель " придурки-халявинц1", а простий народ ви не ч1пайте 1 не думайте,що його можна дурити в1чно. Судячи по ваш1й лексиц1 ви наврядчи займаете високий пост хоча у нас все можливо,як приклад ваш депутат. А де ж ви були,коли вс1 в1дд1ли держадм1н1страц11 з свое1 коп11чно1 зарплати збирали грош1 1 вже на другий день п1сля трагед11 в1ддали конверти матер1 Оксани . 1 зв1дки ваи знаете,що Дробот "кришуе" Ярошенка? Про це вам по-братському пов1домив Ляшко ще нав1ть не бувши в Борзн1? Це ж ск1льки часу треба було його приб1чникам,щоб об1йти ст1лько народу 1 позбирати п1дписи на чистих листках щоб наказати Ярошенка,а пот1м п1дкласти резолюц1ю про зв1льнення Дробота!!! Та ще й першим пунктом!! Так хто все ж таки пор1зав Оксану Циганок : Дробот чи Ярошенко ?

Рем | 2013-03-18 16:02

За справедливість
А за яку саме справедлив1сть ви збираетеся боротися ляшк1вськими вилами? У вс1й ваш1й писанин1 1 слова немае про нещасну ж1нку,вона ж була просто ширмою,щоб розрахуватися з Дроботом. А ви на яке м1сце приготувалися вс1стися? Вже домовилися? Досить дивно,що ви не ц1кавитеся пол1тикою,бо з не1 почали 1 нею зак1нчили.

За справедливість | 2013-03-18 15:21

Зверненя моє до Дробота, це не політичні ігри. Я до їх відношення ніякого не маю. Я хочу справедливого суду над Дроботом. Якщо він віддавав накази перед виборами начальнику міліції Шелудьку, то як він може займати дану посаду. Він використовує своє службове становище і йому все дозволено. Якщо він думає, що йому дозволено знущатись над Борзнянщиною,то він глибоко помиляється. Він прикривається своїми прихвоснями Проскурами-Ярошенками Л.М., які в по голову в багнюці з ***. Час розплати підходить. Всіх їх шалав на Борзнянську площу. Тому вони восхваляють Дробота-жуйку і роблять людей хавилами і дураками. Господь Бог, накаже всіх вас за таке відношення до простого народу. Не думайте, що ви всі вічні. Будем гнать вилами з білого дому.
  Ганьба, ганьба Дроботу і його підлабузникам
Геть з білого дому.. Прийде час, що і п.... вам *** не допоможе.

Регіна | 2013-03-18 15:07

Таке враження, що Ляшко не рівно дише до голови Борзнянської РДА!!!!!

Олег | 2013-03-18 15:05

Ганьба Ляшку. Ганьба!

протівно читать | 2013-03-18 13:03

Протівно читатьДаю 10 хв. Не перестанете писать дурню - назву поіменно всіх дроботових ШАЛАВ
НебайдужаНу скільки можна ждать! Шалав в студію !!! Країна повинна знать героїнь!!!
Зачекайте! Не в перший тиждень Великого Посту. Нехай підготують чоловіків. А ви мені нагадайте.

ж1нка чолов1ку | 2013-03-18 12:44

 Шановний пане! Мен1 дуже хот1лося б дов1датися що з мо1х висловлювань здалося Вам неправдивим ? Що в Бобровиц1 та П1сках зн ають 1 поважають Дробота? Чи що Г1тлер розпочав другу св1тову в1йну? Про перше я говорю в1д першо1 особи а про друге говорить 1стор1я.

Небайдужа | 2013-03-18 12:05

Протівно читатьДаю 10 хв. Не перестанете писать дурню - назву поіменно всіх дроботових ШАЛАВ
Ну скільки можна ждать! Шалав в студію !!! Країна повинна знать героїнь!!!

smart cookie | 2013-03-17 23:05

Слова з резолюції зборів громадськості Борзнянського району "в нашому славетному, але чомусь не щасливому останнім часом місті" прямо вказують на автора. Нещасливим місто стало для тієї, кого спочатку турнули з очільника районної організації Партії регіонів, а потім - із посади заступника голови РДА??? Будь-якою ціною знову на третій поверх і місяцями сидіти на лікарняних?!! "Геніально"!

Чоловік | 2013-03-17 22:41

ж1нка
Вибачте, Ви людина із хворою уявою. Добре, що є справді жінки, які не коментують того чого не бачили.

За справедливість! | 2013-03-17 17:21

За справедливість.
Оцим коментарем ви й розкрили свою суть. Не Оксана вас цікавить і її горе, не вимога справедливого покарання злочинцю, а результат виборів і власне місце під сонцем! Нелюди!!!

За справедливість. | 2013-03-17 17:12

Голові Борзнянської РДА Дроботу А.А.
     Шановний, пане голово, хочу, щоб вся Україна і всі ваші "Підлабузники" знали, що Ви, як голова, дійсно не виконуєте ст. 119 Конституції України. Чому ? Нагадаю. Перед виборами Ви давали вказівку начальнику міліції Шелудьку Є.В., особисто в своєму кабінеті, любими способами вбирати тих, хто не збирався голосувати за Голицю. Ви забулись про це? Нагадую Вам ще раз чи назвати імена тих, хто на сьогодняшній день ще ходить побілому світу. Шелудько відмовився. Не Шелудька треба гнати, а Вас, зайду Ніжинську. Верблюде, викинь жуйку з свого вонючого рота. Чи забувся як називав Ляшка "голубим", а тепер збираєся подавати до суду? Дроботе, у Вас нема ні стиду, не сраму. Назбирав біля себе тих, хто підлизує тобі яйця і купляє собі дорогі автомобілі за мізерну зарплату, які стоять під квартирами. Ми знаєм, за що вона купила автомобіль. Що, Ви, шановний, зробили для району? Абсолютно нічого. А якщо депутат Ляшко тільки вкаже на Ваші недоліки, то з своїми сраколизами обливаєте його і Хавила брудом.
Ганьба такому голові Борзнянської райдержадміністрації. За Ваші вчинки перед виборами і після них Ви повинні відповісти перед всім народом Борзнянщини. Ваше місце в тюрмі разом з Ярошенком. Зберіть мітинг. Звернемось до Ляшка, щоб Ви прозвітувались перед народом на площі в м. Борзна.
  Ганьба Вам і всім підлабузникам. Не місце Вам у райдержадміністрації.
Про що написано - правда. Спитайте у начальника міліції Шелудька.
Жду відгуків.

За справедливість! | 2013-03-17 17:10

Угамуйтеся, пане Ляшко! Ваша резолюція - нічого не варта. І прийнята вона групкою таких же знавіснілих, як і ви, людців. Більшість здравомислячих борзнянців, навіть особисто не знайомих із Дроботом, стоять на позиціях того, що не в Дроботі справа. Ви, містере Скандал, вже давно обстрибали Жириновського. Але треба відчувати межу. Там, де сльози і кров, слід зупинитися і вам, і вашим поплічникам. Не боїтеся людського суду (що вам позовна заява Дробота?!), побійтеся Божого!!!

ж1нка | 2013-03-17 17:03

 Зовс1м нешановн1 Пугач 1 Гнат! Я розум1ю що який пан - так1 й п1дпанки- брешуть 1 в оч1 не дивляться. Яке ви маете право писати в1д 1 мен1 жител1в Бобровиц1? Почули гр1м та не знаете де в1н? Це ж в1д вашого 1дейного натхненника не почуеш н1чого кр1м образ : кришуете держиморди та 1нше.... - бандитська лексика.Ваш депутат не поважае н1кого -н1 старого н1 малого але ж повинен хоч 1нколи думати головою а не тим чим в1н завжди думае що й в1н не молодшае 1 скоро прийде молодь вихована на його вчинках 1 скаже його словами : старий 1ди на пенс1ю. А щоб д1знатися правду про те як до Дробота в1дносяться в Бобровиц1 1 в П1сках то спитайте у простих людей де в1н пропрацював головою колгоспу багато рок1в. Якщо вас обурюе те що в1н може нецензурно висловлюватися то судячи з вашого листа ви по-1ншому взагал1 не можете. Якщо узагальнити висловлювання приб1чник1в Ляшка на даному сайт1 то виникае враження що цих людей або п1дкупили\бо вони пишуть про що не знають\ або наск1льки захоплен1 1деею’ революц1йного" Ляшка що чорне називають б1лим. Якщо згадати 1стор1ю то на св1т1 вже був один вождь-горлопан який прив1в до друго1 св1тово1 в1йни.

Жителі м.Борзни | 2013-03-17 16:50

Люди добрі!! На чужому горі робити політичні акції - просто кощунство. Ми йшли на мітинг, щоб виразити свій осуд та зневагу до вбивці, підтримати фінансово маму Оксани, а зустріли шалений шквал принизливих звинувачень і погроз на ім'я голови РДА А. Дробота та заклик О.Ляшка до розправи над ним. Схаменися народний депутате!

Зара) | 2013-03-17 16:13

АлексВідстоювати права виборців треба не лайкою та бійкою, а конкретними діями та допомогою. Ляшко, Ляшко - ні стиду, ні сраму, ні совісті.Вилами треба працювати в полі, а не на мітингах.
Це точно. Підтримую!

Зара) | 2013-03-17 16:12

Будучи депутатом нічого рукі розпускать. Сам їсть харчі державні з карманів виборців і нехріна не робить, рада не працює от і радий мататься по Україні розїзджувати державний бензин. Владу жержимордами називава, а сам хто - ДЕРЖИМОРДИЩЕ!!!!

Алекс | 2013-03-17 15:43

Відстоювати права виборців треба не лайкою та бійкою, а конкретними діями та допомогою. Ляшко, Ляшко - ні стиду, ні сраму, ні совісті.Вилами треба працювати в полі, а не на мітингах.

Саша | 2013-03-17 14:33

Господин Ляшко, ваше поведение просто является смешным. Может хватит оскорблять других? Или вам давно не вспоминали ваших "подвигов"? "Боря" якобы уговорил его на интимные отношения, пообещав помощь по работе". И это нормально, да? Угомоните свои таланты, господин!

Юрий | 2013-03-17 14:09

У ляшка на странице в ФБ есть пост по этому делу. Как только у Ляшка увидели мой комментарий, его сразу удалили и меня в игнор. Делаем выводы. Копирую текст моего комментария: "Итак, хотел бы обратиться к Олегу Ляшку и всем легкомысленным здесь комментаторам. Я надеюсь, что мой "вражеский" коммент не удалят и люди узнают хотя бы еще одну сторону медали.
Я отлично знаю Анатолия Андреевича Дробота, узнав из новостей об этом скандале и увидев все мерзкие высказывания в его адрес, я просто не могу остаться равнодушным. Не говоря о глобальных и детальных политических ситуациях, рассмотрим конкретный случай с митингом. Анатолий Андреевич - человек на своей должности, следит за выполнением инструкций. Есть определенно распланированное время выступлений и вообще план по проведению любого мероприятия. В данной ситуации Дробот лишь делает свою работу - поддерживает дисциплину в организации и прочее. Олег, что делаете Вы? Это поведение публичной персоны, политика, представителя народа? Что за жлобство? С воплями и скандалами Вы бегаете по сцене, опускаетесь до какого-то базарного уровня с переходом на личности, оскорбления, распускания рук. Это что за "представитель народа"? Я сильно удивляюсь всем тем, кто поддерживает Вас в этом случае. Что за пример Вы подаете? Вы пытаетесь заменить власть, дорваться до руля? Окей, и какого же представителя власти мы тогда получим? С извращенным прошлым, не умеющего держать себя в руках, решая споры не цивилизованно и порядочно , а "играя на публику", устраивая "показуху".
Мой коммент о данной ситуации и в защиту этого человека . Анатолий Андреевич - прекрасный, деловой и порядочный человек. Знаком с ним много лет еще до текущего назначения. Все эти обвинения, оскорбления и прочая грязь , которую здесь льют - это СОВЕРШЕННО беспочвенно и НИКАК не может относиться по отношению к этому человеку! Здесь умники, которые и мизерной части не знают о том, что пишут - вы там собираетесь на вила насаживать? Знайте - это будет не просто. Устанете вилами махами передо мной и всеми, кто знает и поддерживает А.А. Дробота."

Лана | 2013-03-17 13:32

Я давно знаю Дробота,не смог бы он такого сделать,всегда был порядочным человеком.Анатолий Андреевич,пытался помочь людям,что бы ему не пришлось сделать.Всегда был воспитанным и ко всем относился с уважением! А Ляшко просто решил спихнуть конкурента,для того чтобы по-больше заработать денег.Этот человек-лжец,который ничего из себя не представляет!

жителі села Піски | 2013-03-17 12:57

Ми багато років знаємо Дробота А.А, як порядного та чуйного керівника та людину. Чужу радість, він спрймає як свою, але й чуже горе також як своє і завжди допомагає, щоб це йому не коштувало. Тому б він ніколи не захищав того нелюда, який понівичив жінку. А Ляшко в черговий раз використав можливість пропіаритися таким ганебним способом і заплямувати і'мя та репутацію А.А Дробота. Гадаємо, з вилами в Європі нас не чекають. Ганьба Ляшку!!!

Игорь Л. | 2013-03-17 12:56

друг
Это сообщение ещё раз подтверждает то, что эта акция была исключительно политической. Сперва на главу РГА лили грязь теперь на зам. главы РГА. Побойтесь Бога и в качестве раскаяния предлагаю перечислить помощь Оксане. Циганок Оксана Олексадрівна, Номер картки 4405885828008646, МФО 305299, Код 14360570, Рахунок 29244825509100. Что мы уже давно сделали.

друг | 2013-03-17 12:40

игорю л.
ты биографическую справку Хавыла не трожь. Мы его знаем покажи свою за какие ,,доблестные'' дела ты назначен на должность зам. главы РГА. А видео мы добавим с твоим истинным лицом.шт

Жители Бобровици! | 2013-03-17 12:39

Стыдно смотреть на этого малограмотного, невоспитанного, дешевого хама - клоуна с вилами! Неужели есть люди, которые до сих пор верят в этого правозащитника простых тружеников. Что он сделал для народа? Кроме того, что трясет вилами перед глазами и оскорбляет оппонентов? Пусть отчитается за свои дела в Раде перед избирателями. А Дробота ненавидит, только за то, что он не смог поставить своего ставленника на его место. ПОЗОР ТАКОМУ ДЕПУТАТУ ВЕРХОВНОЙ РАДЫ!

Игорь Л. | 2013-03-17 12:38

пугачев
Будучи начальником исполнительной службы Морской исполнял обязаности начальника юстиции на период декретного отпуска. Соответственно ни какого "погодження" быть не могло.

пугачев | 2013-03-17 12:06

нешановному дроботу а.а.
за тобою давно теж тюрма плаче. покайся Президенту в листі коли давав погодження на призначення Морського на посаду начальника юстиції якого вигнали з органів***

в шоке | 2013-03-17 11:58

посмотрите внимательно на "нардепов" от черниговщины- страх за этот социум.. Такой социум должен пройти курс в Халявине.. Хотя там голосуют еще однозначнее. Где же лечить это "общество"?

Небайдужий | 2013-03-17 11:48

НАТАН.
Дробот А.А.
Ті, хто при розумі та совесті Дробота підтримають в даній ситуації.

Дробот А.А. | 2013-03-17 11:19

НАТАН.
Шановний НАТАН.
Потрібно бути дійсно несповна розуму, щоб написати таке звернення до Президента, захищаючи якогось перевертня у погонах, якого я навіть не знаю.
На жаль, те що ви бачите це ще один приклад чорного піару від пана Ляшка та його численної армії проплачених журналістів. Мабуть йому це вигідно. Трішки пізніше, у "Високому Валі" читайте мій справжній лист. А на Ляшка найближчим часом буду подавати позов до суду, а не писати сльозні листи до Президента.

Игорь Л. | 2013-03-17 10:41

И ещё Ляшко пошёл с кулаками на Дробота А.А. (что видно на фото), после того как глава РДА сказал, что Ярошенко восстановили на работе в 2008 году, главой районного совета в то время был Хавыло А.П. нынешний помощник-консультант Ляшка. Подняв биографическую справку Хавыла любой может убидится в том, что он 6 лет работал с отцом Ярошенка.

НАТАН. | 2013-03-17 10:39

В цьому житті все можливо.
Але варіантів реакції для чиновника є тільки два:
А) промовчати, що рівнозначно погодитись ;
В) подати до суду наклепника ( тобто захистити свою честь, гідність і ділову репутацію), що рівнозначно не погодитись.
Який варіант в даному конкретному випадку вибере чиновник чекають по всій країні. Резонансна справа. Відмовчатись не вдасться.

ИГОРЬ Л. | 2013-03-17 10:11

ни какого письма Дробот президенту ни писал. Это все работа помощников Ляшка которые до сих пор не остановят свою пиар акцию.

Гость | 2013-03-17 10:10

Почитал это псевдописьмо, по моему его могли написать только помошники ляшко и то у которых проблемы с головой

НАТАН. | 2013-03-17 09:11

А що ви скажете зараз?
  Витяг із статті «Прошу захистити мене від Ляшка! »:
« …
Насправді пан Ляшко розповсюджує неправдиву інформацію. Слідство ще має розібратися у цій справі. За моєю інформацією, Сергій Федорович не винен у тому, що сталось. Оксана Циганок відома у Борзні як дівчина легкої поведінки. Сергій Ярошенко дав їй роботу, а замість вдячності вона відмовилась віддавати гроші, які він їй позичив. Оскільки Сергію Федоровичу, який відомий у районі як добропорядний бізнесмен, терміново були потрібні гроші, він приїхав до Оксани і ввічливо попросив віддати борг. Тоді Оксана кинулась на нього і стала бити. Сергій Ярошенко був змушений оборонятися та захищати себе. Він взяв до рук ніж і тільки пригрозив їй, щоб Оксана зупинилась. Він не бив її ножем. Тоді Оксана сама кинулась животом на ніж, далі власноруч порізала своє обличчя і вимагала з Сергія Федоровича гроші за те, що не буде звертатися у правоохоронні органи. Пан Ярошенко відмовився - тільки тоді Циганок звернулась до міліції. Зверніть увагу, в інтерв'ю Оксана сама підтвердила, що ні на мить не втрачала свідомість.
Але народний депутат Ляшко називає Сергія Ярошенка "вбивцею", а мене, Анатолія Дробота, його "посібником". 15 березня, пан Ляшко зібрав мітинг на центральній площі Борзни, де заявив про це публічно.
…»
2013-03-16 19:03:13 Джерело:http://taras-ua.com
  

smart | 2013-03-16 23:40

Олег Купрієнко
я теж проти ляшка. про яку радикальну партію говорите? вона ж віртуальна. а ляшко уже не вперше "героєм" з"являється в борзні, удаючись до своїх примітивних виходок. знавіснілий клоун під куполом верховної ради. із вилами нас в європу не пустять.

ж1нка | 2013-03-16 23:39

Люди добр1 чи вам ще не набридла брехня людини чие 1м"я п1дл1сть? ?Я думала що Ляшко показав свою п1дступн1сть у повн1й м1р1 але помилилася. У нього досить грошей щоб купувати журнал1ст1в 1 статт1 в газетах та 1нтернет1 Так на сайтах Коммерсанта знищуються вс1 листи як1 направлен1 проти Ляшка. Але верх нахабства його та його приб1чник1в написаний ними лист в1д 1 мен1 Дробота до президента в якому той н1бито виправдовуе Ярошенка. Чим же йому так насолив голова РДА? Може тим що при ньому не буде в1дкату на бюджетн1 грош1?Може для ц1е1 рол1 б1льш п1дходить його давн1й соратник Хавило при якому до реч1 в 2008 Ярошенка було поновлено на робот1 в м1л1ц11 а м1н1стром був Луценко.Дробот же з’’явився в Борзн1 в липн1 2010 року.. Там дехто пише що прост1 громадяни повалили Дробота захищаюч и народного депутата.Ц1каво в1д чого вони його захищали адже це в1н напав на голову РДА намагаючичсь за брати в того м1крофон.А спланована провокац1я з метою звалдити того з н1г? БРАВО ЛЯШКО!!!! А п1двезен1 з р1зних район1в групи людей нап1дпитку? Просто люкс! А перекручен1 слова про те.38 що таке страх1ття може вчинити т1льки людина ненормальна?Цей провокатор п1д личиною нардепа експлуатуе людське горе.В1н з такою насолоою описуе рани нанесен1 Оксан1 щоб п1дняти людей проти влади Але при цьому замовчуе що 11 березня п1сля скоення злочину було п1днято всю м1л1ц1ю Борзни 1 привезено Беркут з Черн1гова 1 нелюда було сп1ймано в той же день. Але ж легше приписати вс1 лаври соб1 як в1н це часто робить.Цей горлопан дурить людей вже багато рок1в 1 люди йому в1рять бо в1н говорить 1 об1цяе те що вони хочуть почути.В1н кричить що Дробот кришуе Ярошенка 1 отримуе за це грош1 зводить наклеп 1 як боягуз ховаеться за недоторкан1стю депутата та сво1ми охоронцямию Мовляв див1ться люди який я хоробрий та принциповий а вже про те як в1н п1ариться я вже мовчу.Не кожен може соб1 дозволити возити за собою зн1мальну групу та ув1ков1чнювати для 1стор11 кожен св1й крок.Якщо хтось хоче дискусувати на цю тему пиш1ть будь ласка але на листи в стил1 Ляшка в1дпов1дати не буду бо це нижче людсько1 г1дност1.

За справедливість! | 2013-03-16 23:33

А що в цій історії є первинним, а що вторинним? Допомогти Оксані й вимагати справедливого покарання злочинцю чи Дробота змести? У черговий раз трагічну історію було використано як привід поквитатися з політичними опонентами. Жахливо усвідомлювати, що народ - лише розмінна монета в руках підступних і ницих політиків.

гнат | 2013-03-16 22:51

 дробот кроме матів не вміє нічого говорити у нього нема нічого людського у бобровицькому районі знають як він знущався з простих людей.а вборзні роспоясався все йому дозволено бізнес обклав поборами для нього Оксана ніхто, добре шо люди піднялись а так би ярошенко досі б сидів у барі у нетреби .а про орден не знав. робиться страшно коли таким дроботам дають ордени.але Бог бачить, Божа кара буде справедлива

За справедливість! | 2013-03-16 22:40

Будувати політику на крові - підло! Піднімати руку на людину, яка в батьки годиться (навіть за наявності депутатського мандата), - недопустимо! Закликати "нахромити на вила печінку Ярошенків і Дробота" - за це вже відповідальність нести треба! Так, система гнила, і боротися слід із нею. До чого тут Дробот, який у Борзні всього 2 роки?! Комусь дуже кортить його місце? Реваншу хочеться? І чи не тим, хто у свій час покривав Ярошенка? То хоч би методи розбірливіше вибирали!!! Нічого святого для вас немає...

Небайдужий | 2013-03-16 21:42

10 років тому Святійший Патріарх Філарет нагородив А.А.Дробото орденом... Цікаво: чи заслугує колись такий орден пан Ляшко?

Бондарев Олександр | 2013-03-16 21:28

Боти у***іє. Сором вам!

михей | 2013-03-16 20:41

МихейПри чому тут Дробот до трагедії, він лише 2 роки тут працює, а беспредел вже давно у Борзні. Ляшко всіх обзиває держимордами, а сам хто, получає ту ж депутатську зарплату, ще й допомогу просить, а бідним людям платять мінімум, а самі мільйони свої тратять? А де ж він гроші взяв, щоб стати депутатом, хіба чесно заробив, і де? У людей горе, а він піариться, я зрозумів би, якби депутати дали на лікування Оксани 200 тисяч доларів, як вони люблять бабло разхувати, а то нещасні безробітні борзнянці надають допому, яких депутати загнали в таке безробіття, а вони мільйонери тільки піаряться!!!
Михею
А у нас на Україні закони як дишло, так що не вказуйте мені статей. Хтось украв мішок зерна так його садять, а хтось мільярди, згадайте закуплену гречку чи продані державні підприємства, ніхто не відповів за занепад в Україні, а тільки піаряться. а ви про закони пишете. Якщо так, то чому ж шановний депутат не дав поговорити Дроботу, а вихватив у нього мікрофон, а показали ніби Дробот руку простяг, і в соновному на мітингу було чути, що всі не такі, Якщо він недоторканий депутат, так йому що все прощається, адже він перший руку підняв на сивочолого чоловіка.

Михею | 2013-03-16 20:30

МихейПри чому тут Дробот до трагедії, він лише 2 роки тут працює, а беспредел вже давно у Борзні. Ляшко всіх обзиває держимордами, а сам хто, получає ту ж депутатську зарплату, ще й допомогу просить, а бідним людям платять мінімум, а самі мільйони свої тратять? А де ж він гроші взяв, щоб стати депутатом, хіба чесно заробив, і де? У людей горе, а він піариться, я зрозумів би, якби депутати дали на лікування Оксани 200 тисяч доларів, як вони люблять бабло разхувати, а то нещасні безробітні борзнянці надають допому, яких депутати загнали в таке безробіття, а вони мільйонери тільки піаряться!!!
КОНСТИТУЦІЯ УКРАЇНИ Стаття 119. Місцеві державні адміністрації на відповідній території забезпечують:
  1) виконання Конституції та законів України, актів Президента України, Кабінету Міністрів України, інших органів виконавчої влади;
  2) законність і правопорядок; додержання прав і свобод громадян;

Михей | 2013-03-16 20:03

При чому тут Дробот до трагедії, він лише 2 роки тут працює, а беспредел вже давно у Борзні. Ляшко всіх обзиває держимордами, а сам хто, получає ту ж депутатську зарплату, ще й допомогу просить, а бідним людям платять мінімум, а самі мільйони свої тратять? А де ж він гроші взяв, щоб стати депутатом, хіба чесно заробив, і де? У людей горе, а він піариться, я зрозумів би, якби депутати дали на лікування Оксани 200 тисяч доларів, як вони люблять бабло разхувати, а то нещасні безробітні борзнянці надають допому, яких депутати загнали в таке безробіття, а вони мільйонери тільки піаряться!!!

адмін-Вал | 2013-03-16 18:40

З технічних причин було помилково видалено кілька коментарів, на жаль, адмін не має можливості їх відновити.

игорю-не | 2013-03-16 16:49

Игорьляшко- чмо пиариться приехал в Борзну. Ох и ублюдок без роду и .племени
игорюЗа цього "ублюдка" проголосувало 50000 виборців. Це найкращий результат в області і один з кращих по Україні. І на відміну від інших депутатів вже вшосте був у районі. А тебе просто шкребе, що грошики свого кандидата гребонули, а він не пройшов.
И что, типа от такого количества проголосовавших ляшко перестал быть выродившимся уб***ом и пед***ом?
Один из тех кон***ов, что прилетают на падаль - покрасоваться.

Перець | 2013-03-16 16:17

Протівно читать
Чувак, ти реально всіх налякав)))) Може ти бабайка? А взагалі, ти чого пишеш у коментарях? Твоє бажання поєднатися з Ляшком у політичному екстазі обговорюй на інших спеціалізованих сайтах. А людей хвилює покарання вбивці, трагедія, що коштувала життя ненародженій дитині та горе цілої сімьї. Не соромно спекулювати?

правдолюб | 2013-03-16 16:13

ніні с.
 таких як ви не можна і на порог церкви пускать. подивіться на фото ваш дробот нагло усміхаєцця жує жвачку і держить у лівій руцці виступ у якому не співчуває людському горю, а розказує про борщ та свого зятя шо в ізраїлі.а ляшко про політику нічого не казав, він побував уже біля Оксани.А в яких машинах дробота ніно с. ви каталися вам краще знати-скоро продвинеся по службі.А де ж Бог?

Гость | 2013-03-16 15:57

ляшко мастер провокатор, придет время и жители борзны поймут как жестоко они ошибались голосуя за этого проходимца

Протівно читать | 2013-03-16 15:23

Даю 10 хв. Не перестанете писать дурню - назву поіменно всіх дроботових ШАЛАВ

Ніні Олександрівні | 2013-03-16 15:18

Ніна С.Вчора була на зустрічі з Ляшком , це якийсь жах! Я шла почути від нардепа Ляшка розмову про допомогу О. Циганок, а побачила політичне дійство, приниження голови райдержадміністрації, хоч вини його в цій трагічній історії, яка сталася в Борзні не бачу, адже він працює в Борзні 2 роки. Ляшко вів себе недопустимо, обзивав, брав за груди Дробота, який йому в батьки годиться. Люди, чому в пишете неправду, що Дробота били і топкалися по ньому жителі Борзни, цого ж не було, це ж наш нардеп Ляшко і його люди затіяли бійку, мені соромно за всіх нас. Кого ми обрали народним депутатом?
А вам не соромно було коли ви підписували так зване "Звернення" до Владики щодо подій в Ядутах де вас і близько не було? Побійтесь Бога. Ви ж ходите до Церкви, співаєте в хорі, І знаєте те, що вам обом написали однаковий текст викликає просто сміх. Простим людям, а не *** дробота - ***, окрім Ляшка нема на кого сподіватись.

Любов | 2013-03-16 15:14

Гидко дивитись, як "шановний" пан-*** Ляшко на чужому горі робить собі піар! Шукає будь яку можливість, навіть на такій страшній трагедії, засвітитись на екрані. Наскільки мені відомо для затримання Ярошенко відразу після виявлення цього злочину були вжиті серйозні заходи, навіть задіяно "Беркут". Після цього пан-*** зі свитою з'являється на мітингу, до речі приїхавши на Лендкрузері і Ренджовері(це такі "соціальні" автомобілі вартості яких вистачило б на ремонт всіх доріг в Борзнянському районі, про які так хвилювався Ляшко на мітингу) і підбурює людей, маніпулюючи їх болем. Дивлячись на автопарк нашого так званого "земляк" виникає питання: "Так хто ж криша?" Щось Дробот здається не дотягує...

Ніна С. | 2013-03-16 15:04

Вчора була на зустрічі з Ляшком , це якийсь жах! Я шла почути від нардепа Ляшка розмову про допомогу О. Циганок, а побачила політичне дійство, приниження голови райдержадміністрації, хоч вини його в цій трагічній історії, яка сталася в Борзні не бачу, адже він працює в Борзні 2 роки. Ляшко вів себе недопустимо, обзивав, брав за груди Дробота, який йому в батьки годиться. Люди, чому в пишете неправду, що Дробота били і топкалися по ньому жителі Борзни, цого ж не було, це ж наш нардеп Ляшко і його люди затіяли бійку, мені соромно за всіх нас. Кого ми обрали народним депутатом?

Катя П. | 2013-03-16 14:33

Охоч і голосувала за ляшка но зараз жалкую. Вчора побачила який він на справді "гнида"піариться на людській крові. Зводить свої політичні розборкі з Дроботом. Апричом тут Дробот він роботь в м. Борзні почті 2 годи.Не тільки я а і мої товариші в "шоці" від ляшка-піарщика.

земляк | 2013-03-16 14:21

дробот у Борзні відповідає за кришування. 2дні готувався до зборів громадян розписував кому казати що ярошенко був не зовсім при розумі.це озвучила на каналі інтер нетреба наташка, батько якої 9.03.з ярошенком старшим празнували ювілей.побійся Бога наташко!!! у Борзні орудує цілий спрут-соєденились хайлуки нетреби іванії з нєжинською бандою дробота

Buci | 2013-03-16 12:54

Buka
Пояснюю для тупих: "мітинг" організували жителі Борзни в середу біля приміщення суду де вимагали приїзду в Борзну Ляшка.

адмін-Вал | 2013-03-16 12:52

Buka
Щось вас не було видно коли "Високий Вал" судився з Ляшком. І коли було десятки публікацій, які показували "хто є ху". У нас всі "продажні" матеріали маркуються. Тільки вам не вистачає мудрості собі давати оцінку і ви переводите стрілки на нас.

Buka | 2013-03-16 12:42

Читаю і диву даюсь! Що ж у нас все грошами вимірюється? Чому так багато журналітів, які думають лише гаманцями, а не серцем чи головами? Якийсь моральний виродок, якого бідні люди по своїй наївності привели до влади, робить все, що у його збочену голову влізе. Тут і пророком бути не треба все і так ясно - акція спланована і розіграна по нотах. Образливо бачити, що такі Ляшко тягнуть нашу країну не у виховану Європу, а у тартарари. Поки журналіcти піаритимуть таких бандитів, як Ляшко ніхто не буде думати про суть проблеми і встановлення справедливості, як у цьому випадку з понівеченою дівчиною, а лише розбиратиметься з місцевою владою, аби встоновити підвладних йому ж, Ляшкові, бандюганів.

Бондарев Олександр | 2013-03-16 10:49

Шкода, ще одного.
А де інші піарникі: Михайло Голиця, Григорій Данько, В’ячеслав Неволько.

Бондарев Олександр | 2013-03-16 10:40

Олег Купрієнко
Мені сподобалося Ваше "під "ніком" тебе не вирахують", з іншого боку, дійсно, вибори закінчилися... блін, але ж справа не в тому, друзі. Справа у - БЕЗПРЄДЄЛІ! Та і не хай Ляшко піариться, головне - результат!

Проф. Преображенский | 2013-03-16 09:16

Глава гос. администракции отвечает за ВСЕ в районе. В том числе и в первую очередь, как Вы выразились, за "мусоров". Был бы нормальным человеком - немедленно бы подал в отставку. Это же касается и руководителя районной милиции. Но, где же Вы видели нормальных людей в сегодняшней власти? И виновато в этом само общество. Покуда будем терпеть этот безпредел - так и будет. А посколько нормальных нет, то и этого выродка признают пациентом коллеги Бильжо, что в общем-то и вытекает из выше сказаного. Год - два будут продолжаться "экспертизы", пока улягутся страсти и потихоньку все спустится на тормозах. Ведь корень то совсем не в ярошенках.

Олег Купрієнко | 2013-03-16 08:14

Зручно, лежачи на кроваті чи дивані, знаючи що під "ніком" тебе не вирахують любоватись собою від того, що "можеш" писати дурнуваті коментарі. І каятись за свою поведінку почнеш тільки тоді коли тебе чи твоїх близьких пірнуть ножем. А підняти людей на мітинг, вистояти під проливним дощем та вступити у відкриту боротьбу, а тим більше взяти вила в руки - на це не в кожного вистачить духу. Мітинг зібрала Радикальна партія Олега Ляшка. На мітигну були люди з Ічнянського, Ніжинського, Бахмацького районів, з Чернігова. Приїхали не піаритись (ніхто не біг до мікрофону), а перш за все заявити самому собі позицію боротьби за нормальне життя. Тому, що ми партія, а не проект "під вибори", тому, що борзнянці вибрали Ляшка своїм представником, тому, що ми взяли на себе зобовязання захищати людей. Вже на цьому мітингу Дробот почав натякати про те, що вбивця Ярошенко Сергій був не зовсім при розумі. Наступним кроком мабуть буде спроба зробити його дурником та "відмазати" від покарання. Голова РДА публічно почав готувати громадську думку про неосудність вбивці, а ви розказуєте про якийсь піар. Ляшку піар вже не потрібен. Вибори давно скінчились. Дехто не розуміє, що тільки таким чином ми можемо захищатись від корумпованої влади та окремих "крутеликів", які її кормлять. Мені таких шкода як тих тролів, що не досягли людського розвитку.

Семен Палій | 2013-03-16 08:09

ГостьЭта сволочь пиарится на горе людей, человек без морали, придет время их посадят в одну камеру. селяне думают что ляшко оппозиционер, а его ведь за предательство выгнали оттуда и после всем известного видео- он работает на регионы, ну и на себя конечно
У тому і вся біда, що у нашій державі отакі "Гости" мішають нам жити і працювати.

прохожий | 2013-03-16 07:59

я чтото не понял а где были доблестные мусора которые обязаны обеспечивать правопорядок?.. уписявшись сидели в ровд с автоматами и думали с кого еще срубить бабла для кормления?тот седой мужик им не начальник если кто не знает...бить надо мусоров. пора уже.

Гость | 2013-03-16 07:53

Эта сволочь пиарится на горе людей, человек без морали, придет время их посадят в одну камеру. селяне думают что ляшко оппозиционер, а его ведь за предательство выгнали оттуда и после всем известного видео- он работает на регионы, ну и на себя конечно

игорю | 2013-03-16 07:37

Игорьляшко- чмо пиариться приехал в Борзну. Ох и ублюдок без роду и .племени
За цього "ублюдка" проголосувало 50000 виборців. Це найкращий результат в області і один з кращих по Україні. І на відміну від інших депутатів вже вшосте був у районі. А тебе просто шкребе, що грошики свого кандидата гребонули, а він не пройшов.

Игорь | 2013-03-16 06:57

ляшко- чмо пиариться приехал в Борзну. Ох и ублюдок без роду и .племени

Ми булию Чули. Бачили, | 2013-03-16 06:09

БобОкремі товариші нагадують мавп. Один дурник на своїй сторінці написав, а решта радісно підхоплюють... і такі всі авторитетні... А Ви там були? Чули? Бачили?
як прості громадяни, захищаючи свого депутата, повалили дробота на землю. І слава Богу це зробив не Ляшко. А фотографії ще будуть.

Одинак | 2013-03-16 02:12

Боб, а та в курсі, що ти є типовий троль. Без зайвих талантів, троль - як книжка пише

Боб | 2013-03-16 00:54

Були б фото що Доробота повалили і били - ну точно вони б були у мережі та на фейсбуку. Адже Ляшка супроводужє не просто медіа-група - ціла армія ЗМІ з камерами, дорогими фотоапаратами (кожен з яких коштує побільше, ніж хата у Борзні). добре бути нардепом: роби що хоч, пиши дурниці, мавпеняти новину тиражують...

Боб | 2013-03-16 00:44

Окремі товариші нагадують мавп. Один дурник на своїй сторінці написав, а решта радісно підхоплюють... і такі всі авторитетні... А Ви там були? Чули? Бачили?
закрити