Останнє оновлення: 20:42 п'ятниця, 27 травня
зміни в ЗМІ
Ви знаходитесь: Політика / Регіон / Тютюнник попрощався з колективом обласної телерадіокомпанії
 Тютюнник попрощався з колективом обласної телерадіокомпанії

Тютюнник попрощався з колективом обласної телерадіокомпанії

Генеральний директор Чернігівської обласної державної телерадіокомпанії «Сівер-центр» Анатолій Тютюнник попрощався з трудовим колективом.

Про це «Високому Валу» повідомив представник обласного телебачення.

За його словами, у Анатолія Івановича закінчився контракт.

«Вранці він попрощався з колективом і подякував за роботу», - сказав він.

Тютюнник очолював обласне телебачення та ОДТРК 17 років.

«Високий Вал» додзвонився до екс-керівника.

Тютюнник повідомив, що це і його рішення, а зміна керівництва буде на користь трудовому колективу.

Він висловив припущення, що можливий прихід на Чернігівську ОДТРК впливової людини-фахівця з Національної телекомпанії України та інвестиції в обласне телебачення.

Анатолій Тютюнник повідомив, поки що він має наміри відпочити, а потім шукати роботу.

Як повідомляв "Високой Вал", це вже третя зміна в кервіництві обласних ЗМІ упордовж 2 тижнів вересня.

Раніше на посадах керівників замінили перших осіб в газетах "Сіверщина" та "Чернігівщина" .

Коментарі (61)

Светлана | 2013-10-21 19:47

Этого ***а Юревича Леонида давно надо уволить он больше на компьютере играет у себя а в сми вообще *** не понимает , в дизайна студий ..

и что | 2013-10-16 13:58

46.149.95.177
и что

46.149.95.177 | 2013-10-16 13:28

мой ай-пи

Аноним | 2013-10-16 13:18

Я могу об*** всех с ног до головы

)))) | 2013-10-16 13:11

Тоже аноним Марахонько я смеюсь , вы там полные или как

Тоже аноним Марахонько | 2013-10-16 13:06

Если мы хотим что то сделать нужно менять все кардинально , как говорят рыба гниёт с головы то есть нужно изначально поменять генерального и зам директора Юревича Леонида Григорьевича

Марахонько | 2013-10-16 12:51

Если мы хотим что то сделать нужно менять все кардинально , как говорят рыба гниёт с головы то есть нужно изначально поменять генерального и зам директора Юревича Леонида Григорьевича

Фигня | 2013-10-11 14:29

ЕленаЗначит человек пришедший на эту должность будет делать конкурентое телевидение другим телекомпаниям а не плестись в конце и делать допотопные передачи совдеповского уровня, возможно человек не любит подхалимство которое было до этого идёт в том направлении что бы искоренить то что было раньше хотя есть предположения что те люди которые занимались подхалимажем будут продолжать это делать и искать пути прогнутся и показать какие они клёвые
Многие журналисты этим и занимались !!!
    
Этот человек любит только бабло и фразы "С баблом мы всё порешаем!" - неприятно как то.
Кстати новую плазму уже себе прикупил в кабинет ,так что переоборудывание началось. Кстати рейтинки они уже подняли (табличку перевесили на Деснянке на полметра выше)
Вся Деснянка тепер ржот, что рейтинги обласное уже подняло :)))))

Елена | 2013-10-10 20:30

Значит человек пришедший на эту должность будет делать конкурентое телевидение другим телекомпаниям а не плестись в конце и делать допотопные передачи совдеповского уровня, возможно человек не любит подхалимство которое было до этого идёт в том направлении что бы искоренить то что было раньше хотя есть предположения что те люди которые занимались подхалимажем будут продолжать это делать и искать пути прогнутся и показать какие они клёвые
Многие журналисты этим и занимались !!!
    

Фигня | 2013-10-10 16:34

ЕленаВот почитайте тут правду и пишут обо всем
Черниговское областное телевидение занимает 25 место, причем стабильно: в 2011-м, 2012-м и за 8 месяцев 2013 года.
  http://informer.cn.ua/novosti/novyj-predsedatel-chernigovskoj-oblastnoj-gosudarstvennoj-teleradiokompanii-siver-centr-priexal-iz-kieva-podnimat-celinu/
О чём и каких теплых словах можно вообще говорить работникам канала !
Да что вы говорите?!
А как же ежигодные победы на телерадиоконкурсах?(притом не одной передачи, а нескольких в год)
Как же такая "никакая" телекомпания с 25 местом может делать конкурируемый продукт? И одна из немногих обласных телекомпаний Украины которая работает над общими проэктами с Гостелерадио.
Не нужно плевать в колодец из которого будешь пить.
И кстати, новый директор, даже неудостоился познакомится с колективом.
С ним не здороваются в коридоре. Не поверите - не узнают. Так как не видели его. Отака фигня ребята.

Елена | 2013-10-08 15:39

Вот почитайте тут правду и пишут обо всем
Черниговское областное телевидение занимает 25 место, причем стабильно: в 2011-м, 2012-м и за 8 месяцев 2013 года.
  http://informer.cn.ua/novosti/novyj-predsedatel-chernigovskoj-oblastnoj-gosudarstvennoj-teleradiokompanii-siver-centr-priexal-iz-kieva-podnimat-celinu/
О чём и каких теплых словах можно вообще говорить работникам канала !

Валерій | 2013-10-07 00:59

Доречі дочка Білібаева працює в НТКУ режисером відеомонтажу
Ось її сторінка http://vk.com/cat_kiss24

Аноним | 2013-10-03 23:45

Вы по интернету пошарьте ,там на эту тему хватает разного, я там разбросал о своих бывших коллегах, которые меня выгнали за подставу

Марченко | 2013-10-03 23:35

Тут вообще кто что читает ?

Андреенко | 2013-10-03 23:28

Не нравится вам там , наплюйте , поменяли что то поменялось

Юрец | 2013-10-03 23:22

Загадка:Плаваю как что-то сверху на воде. Ответ: айпи Марахонько

Юрок | 2013-10-03 23:07

Конструктор лего , видно вам нечем заняться

Марахонько | 2013-10-03 23:01

Як що ви не видалите усіх призвищ, тоді на вас буде подано до суду,це попередження

Юрко | 2013-10-03 22:51

Досить балуватися, стукач. Слабо до Білібаєва сходити? Боягуз!

Про тебе | 2013-10-03 22:36

Не пиши підлих коментарів від імені інших людей

адмін-Вал анонімнику | 2013-10-03 22:02

Оля попередила редакцію, що вона коментів не пише. Так що не старайтеся, пане анонімнику. Ви там, кажуть, звукорежисером працювали ?

Марахоньку | 2013-10-03 21:04

Не балуйся, а то викладу все про тебе. Не стукай на всіх

Григорьевич | 2013-10-01 12:54

Зная Анатолия Ивановича он много Обещаний не выполнял и не нужно его преподносить как идеала обещания были не выполнены неоднократно хотя он и повторял "я помню и знаю"

Андрей | 2013-09-30 17:56

С Тютюнником и Юревичем нужно было попрощался уже давно

Татьяна | 2013-09-30 17:14

Был бы хороший телеканал можно было бы что то смотреть , там нечего смотреть ВООБЩЕ !, даже телеканал новый Чернигов намного интереснее и познавательнее я даже удалила с телевизора

Анонім | 2013-09-30 17:07

У меня знакомые там работали достаточное время и знают всю подноготную что там при бывшей дирекции был полный бардак если я пишу то знаю что

адмін-Вал | 2013-09-30 12:27

Наталия Руденко
Смотритель
Анонім
адмін-Вал
я не понимаю смысла форума ?
"я не понимаю смысла форума ?" , чим ви відрізняєтеся від стакача, коли бездоказово звинувачуєте людину? Це - перше. Друге, нам шкода вашого колективу, в якому активізувалися ті, які хочуть вижити інших, анонімно стукаючи один на одного. І викидають тих, хто уміє робити справу, виживають своїх же заради посад.

я не понимаю смысла форума ? | 2013-09-30 12:22

Наталия Руденко
Смотритель
Анонім
адмін-Вал
я не понимаю смысла форума ?
если тут скрывают многое ?

я не понимаю смысла форума ? | 2013-09-30 12:21

Наталия Руденко
Смотритель
Анонім
адмін-Вал
я не понимаю смысла форума ?

адмін-Вал | 2013-09-30 12:16

Наталия Руденко
Смотритель
Анонім
Попередження Аноніму. Якщо ви будете писати під ніком "Правда" нісенітниці на людей, яким навіть здоров"я не дозволяє пити, то заблокуємо вас.

Анонім | 2013-09-30 11:58

Наталия Руденко
Смотритель
Правда в что действительно СПИТЫЙ , Операторы и журналисты частенько начинают рабочий день, как вы пони маете поработать и сразу в бой в таком состоянии начальство в курсе было этих событий как зам директора Юревич так и ген директор Тютюник все всех устраивает , некоторые вообще умудряются на работу ходить когда вздумается , тогда зачем такое СМИ - Вот куда идут бюджетные деньги !

Правда | 2013-09-30 10:57

Смысл от такого телеканала,только задницу лижут смотреть нечего ,деньги государства уходят только по карманам особенно когда выборы проходят , начальство только по карманам и пихает , обычных работяг там не ценят , только указывать могут и плевать в спину...

Стрілка | 2013-09-28 23:20

весь креатив журналистов областного телевидение заметен, как только включаешь новости или передачу. Нудно, не интересно, однотипно, и голоса еще те - вот вам весь креатив и качество. Не понимаю, как у вас отбирают кадры на работу. Меняйтесь, учитесь, идете в ногу со временем, заинтересуйте зрителя хоть чем-ибудь, а то уже даже после заставки на новости, которой лет сто, так не хочется смотреть дальше. Новому директору - удачи!

Смотритель | 2013-09-27 01:29

Наталия Руденко
Уважаемая,интересы современного зрителя-это его выбор,не стоит сводить к чужому"грязному белью" в своем покопайтесь...(хотя бы в ошибках текста).А"далеко не глупые люди с креативными идеями"давно известный, морально не устойчивый, хорошо спитый коллектив единомышленников!А по поводу вашей работы...?впрочем в последнем предложении вы сами определили уровень ее исполнения.

912 | 2013-09-25 15:43

КолегаА хто оте ім'я Януковича з його ініціативами змушує повторювати? У Ніжині вже дійшло до відвертого маразму: міська влада зібрала комунальників і змусила їх робити дві речі - хвалити у кожному матеріалі Януковича і працювати всіх на інформаційний сайт депутата-регіонала. Тому технологія зачистки нехитра. За цих умов і завдань згори хіба можлива якісна робота незалежних і державних медіа?
911
коли ЗМІ житимуть за рахунок реклами та читачів (глядачів, слухачів), а не подачок із бюджету чи з кишені засновника (видавця) - доти буде те, що відбувається нині. у Польщі подібного немає. не кажу про Німеччину чи Францію. механізм існування ЗМІ по-європейськи давно відомий. тільки це складноі нікому не потрібно...

911 | 2013-09-25 12:52

КолегаА хто оте ім'я Януковича з його ініціативами змушує повторювати? У Ніжині вже дійшло до відвертого маразму: міська влада зібрала комунальників і змусила їх робити дві речі - хвалити у кожному матеріалі Януковича і працювати всіх на інформаційний сайт депутата-регіонала. Тому технологія зачистки нехитра. За цих умов і завдань згори хіба можлива якісна робота незалежних і державних медіа?
А де ви бачили незалежні ЗМІ? Покажіть хоч одну газету чи сайт. За кожним медіа-проектом стоять гроші. І кожен журналіст на когось працює. Оце й уся демократія. І не треба, панове, тицяти один у одного пальцями, мовляв, я об’єктивний та незаангажований. Менталітет, панове, менталітет!

Людмила | 2013-09-25 11:08

Колега
Так про це як раз і мова - у нас всі під ковпаком "властьпредережащих", але, на думку влади, в Чернігівській області недостатньо, адже голосують неправильно, тому і посилюється фронт робіт паном з Києва, і в Ніжині робиться те, проо що Ви написали. Але ефект може бути якраз протилежний - пам"ятаєте білборди, чи як там їх, з Януковичем у 2004 р., що стриміли всюди? Який ефект? А між тим національне радіо повідомляє між іншим, що Україна за смертністю зймає 2-е місце в світі. От і думайте, чому так діють соціальні ініціативи президента.

Колега | 2013-09-25 10:20

А хто оте ім'я Януковича з його ініціативами змушує повторювати? У Ніжині вже дійшло до відвертого маразму: міська влада зібрала комунальників і змусила їх робити дві речі - хвалити у кожному матеріалі Януковича і працювати всіх на інформаційний сайт депутата-регіонала. Тому технологія зачистки нехитра. За цих умов і завдань згори хіба можлива якісна робота незалежних і державних медіа?

Людмила | 2013-09-25 09:18

Людмила
Дохтор Більжо
Все ж-таки трохи інакше. У всякому разі не лізли у вуха і очі щоденні нагадування про соціальні ініціативи президента та майже щоденні інтерв"ю Хоменка в розрізі його поїздок по області. Що стосується загальної політики телерадіокомпанії, то, звичайно ,Ви праві - "шаг вправо, шаг влево - расстрел".Можливо, саме тому глядачі та слухачі багато чим не задоволені, судячи по коментарям. Але, як відомо,політика - це мистецтво можливого ( а те, що це політика, сумнівів немає), от вони і бігають між красивими та розумними ( керівництвом та споживачем, чи навпаки). а в результаті не задоволені і одні , і другі.

Дохтор Більжо | 2013-09-24 22:03

Людмила
Вибачте, а останні 17 років ОДТРК виствітлювала події якось інакше?

телеглядач | 2013-09-24 19:16

Людмила
ВИ ДУЖЕ ПРАВІ

Людмила | 2013-09-24 11:48

Невже ви не розумієте, що ні про творчість, а ні про професіоналізм, а ні про щось достойне не йде мова. Мова йде лише про елементарну зачистку інформаційног поля області, яка на виборах регулярно голосує проти ПР та її ставлеників. Поставлять "гідну " персону родом з Донбасу і спробують нахилити нашу свідомість у потрібному напрямку, використовуючи можливості 4-ої влади. Порахуйте, скільки раз за день повторюється ім"я Януковича в новинах націальних ЗМІ, та ім"я Хоменка в новинах Чернігівських обласних ЗМІ. Продовження буде, але уже в інших масштабах!

глядачКА | 2013-09-24 10:57

глядачКА
кОТ
Ну это чисто субъективное мнение... я так не считаю... а вообще творчество каждый понимает в меру своего образования...))))у вас, видимо, оно не соответствует...

кОТ | 2013-09-24 09:32

глядачКА
д***Е НОВОСТЕЙ ЧЕМ У дЕТИНЦА НЕТ.кАНАЛ И***В.

телеглядач | 2013-09-24 08:51

Звичайно, журналісти - молодці. Але їх стримують можновладці. І зарплата. ЧОТРК - це канал влади, і тому якщо це- новини, то обов"язково із розхвалюванням влади у радянських традиціях. Теми сіренькі. Креативненька тільки Алла Клименко, і смілива вміру і цікаво викладає, і теми підбирає цікаві для людей. Але її мало.

МАГ | 2013-09-24 00:40

Не дивившись і не слухаючи десять років ОДТРК - не берись судити . І Шолох, і Тютюнник ,і їх колеги справжні журналісти, а не піарщики
за "бабки".Вони тримають на плечах за копійки хороші медіа. І на міжнародному фесті Калинові острови постійно виходять роботи чернігівських журналістів призерами. Треба підтримати фінансово. Жалюгідні зарплати і гонорари -ганьба. Слухаю і дивлюся передачі щодня.

Рыбак | 2013-09-23 22:50

Не знаю о чем тут говорят некоторые, но областной канал все же один из лучших и его коллектив тоже, и наверное самый дружный. Такое впечатление складывается, когда видишь ребят на сьемках: радость в глазах и рвение творить. А чего стоят труды професссионалов. И вечно живущие передачи "Музыкальные поздравления", "На сільських перехрестях", "Будьте здорові" і тд. Рад, что есть что посмотреть после работы, а не эту чернуху на других каналах.

глядачКА | 2013-09-23 22:27

Ребята, вы,безусловно,молодци!..Может вас и мало... но посмотрите на коллег с "Нового Чернигова", по-моему там их не больше чем вас, а о "Детинце"и говорить нечего.. там вообще пару человек работает, но какой продукт они делают. Особенно новости!!!!Они балансированы,своевременны,интересны....а у вас - "кошачья песня", темы не интересные...

Наталия Руденко | 2013-09-23 21:50

А что интересно современному зрителю? Побольше "чернухи" или телепроекты, во время которых перебирается "грязное белье", а может какие-нибудь талант-шоу? Региональные журналисты (даже те, кто не пиарится на всяких "страшилках-ужастиках" и скандальных разоблачениях) далеко не глупые люди с креативными идеями, но, к сожалению, для волощения большинства таких идей нам просто нехватает ресурсов. Вот и выходит, что приходится cоизмерять и приспосабливать задуманное к существующим реалиям.
К стати Черниговская ОДТРК одна из самых малых, по колличеству персонала, в Украине, а выпускаем мы ни чуть не худший програмный продукт чем наши коллеги.
И самое последнее, легче всего говорить о том, как плохо кто-то делет свою работу если сам ее никгда не делал.

телеглядач | 2013-09-23 21:15

Взагалі-то по обласному ТВ нема на що подивитися. Новини також нецікаві. Телебачення області відстало на багато років. Його формат необхідно змінювати. Не знаю із своїх числених знайомих, хто б його дивився.

О. К-П | 2013-09-23 20:04

"...коли нарешті державі стануть потрібні вільні ініціативні креативні люди замість слухняних холопів-виконавців за ті подачки, яку зарплатами соромно назвати?"....... Ніколи, мабуть....А може, колись,але ми до того не доживемо, мабуть...
  А взагалі всі ці злостиві коментарі зараз нагадують танці на кістках... Ми (обл. ТБ) намагаємося працювати настільки добре і якісно, наскільки це можливо у ситуації невідповідності між умовами і вимогами...

Колега | 2013-09-23 19:07

Будь-яке хороше ЗМІ - це поєднання фахового директора-адміністратора і креативного головреда. До Тютюнника як до хорошої людини і журналіста претензій жодних. Шкода, що журналістика сьогодні в глибокій кризі. А в плані бізнесових моделей варто говорити не за розвиток, а за виживання і схеми тримання на плаву. А щодо державних ЗМІ взагалі хочеться плакати - про жодну стратегію розвитку, перспективу й царя в голові з постановкою високої планки й стандарту не йдеться. Як за це може йти мова, якщо цю "державу" ні хвилює ні інформаційна безпека, ні прибитий до рівня трави медійний простір, ні відданий на відкуп Газпрому частотний ресурс? Як так трапилося, що ОДТРК на тлі 14-ти зальотних ФМ-станцій досі не має власної частоти? Так пересічна бананова республіка за себе краще дбає. Як можна рубати штати працівників замість вдосконалення їхньої роботи і збільшення годин ефірів. Звісно, така політика йде не від Анатолія Івановича. Звісно, він - не останній професіонал. На ОДТРК багато його здібних колег, яким потрібний правильний поштовх, стимул, а головне - відчуття своєї потрібності. В сенсі запиту на кращі якості і здібності. Та чи потрібно це державі? Питання риторичне і ставити його потрібно разом із запитанням, коли нарешті державі стануть потрібні вільні ініціативні креативні люди замість слухняних холопів-виконавців за ті подачки, яку зарплатами соромно назвати?

ДРУЗІ | 2013-09-23 18:42

Пішов останній професіонал з ОДТРК. Впевнений втратять усі, Тютюнник,фаховий журналіст, Чудовий професіонал, Досвідченгий журналіст, Але в епоху ворюг, бандюг і скотюг -такі не потрібні....

111 | 2013-09-23 18:39

Шолох и иже с ним руководители обл. госСМИ на очереди. О том, что их будут убирать - ходили слухи еще прошлой осенью, во время парламентских выборов. Как и все слухи - они со временем превратились в упрямые факты

чернігівець | 2013-09-23 18:34

Андрію, я вже не дивлюся новин по ОДТРК майже десять років, разом з твоїми вихилясами по неділях - НЕ ЦІКАВО, ви відстали від міського телебачення на цілих двадцять років. Як і не слухаю обласного радіо "во главе" з Шолохом, в якого в запасі стільки ж слів, як у відомої героїні Ільфа і Петрова.

Андрій Ясний | 2013-09-23 15:43

Руслан
Руслан, а ты кто? Ты что знаешь об областном телевидении? Ты что знаешь о квалификации персонала? Еще раз: кто ты такой, чтобы о чем-то судить?

Руслан | 2013-09-23 15:34

Странно читать положительные отзывы руководителю (хоть и бывшему) телеканала, который имеет КРАЙНЕ низкие рейтинги и существует ТОЛЬКО за счет бюджетных дотаций... Я уже не говорю о квалификации персонала и отношению их к своей работе!!

Арингароссса | 2013-09-23 15:15

Анатолій Іванович - дуже добра, щира і мудра людина, знайде де себе реалізувати!!! Побільше б таких особистостей!!!

SamW | 2013-09-23 14:45

2015 рік наближається

Влад. Кадала | 2013-09-23 13:48

Ми Вас не відпускаємо, шановний Анатолію Івановичу! Ви, Ваш досвід, людяність, професіоналізм потрібна всім, хто читає, дивиться, аналізує. Що стосується тих, хто вирішує: КОНТРАКТ ТРЕБА ПРОДОВЖИТИ!!!

Експерт | 2013-09-23 13:33

Процес зачистки змі від ненадійних і несвоїх пішов...
Давайте робити вигляд, що нічого не відбувається і помовчимо, як пропонує П.етро Антоненко.
закрити