Останнє оновлення: 09:03 п'ятниця, 23 травня
за ЕС
Ви знаходитесь: Політика / Регіон / 300 чоловік мітингували в Чернігові з вимогою підписати угоду про асоціацію з ЄС
 300 чоловік мітингували в Чернігові з вимогою підписати угоду про асоціацію з ЄС

300 чоловік мітингували в Чернігові з вимогою підписати угоду про асоціацію з ЄС

Понад 300 людей станом на 13:00 мітингували в Чернігові з вимогою підписати угоду про асоціацію з Європейським Союзом.

Акція , яка почалася в 12:00, проходить в центральному сквері ім. Миколи Попудренка, напроти будівлі державної адміністрації області.

Учасники тримали державні прапори і прапори ЄС , плакати "Янукович,підпиши угоду", "Чернігів вибирає ЄС","Вимагаємо асоціації України з ЄС".

"Своєю присутністю не біля телевізора , а тут або в Києві, ми говоримо владі і уряду , що ми за підписання асоціації України з Європейським союзом", - сказав один з громадських активістів Ігор Андрійченко .

Виступаючі на акції закликають присутніх домагатися підписання Президентом Віктором Януковичем угоди про асоціацію з ЄС на саміті " Східного партнерства" у Вільнюсі ( Литва ) , який пройде 28-29 листопада.

Вони вимагали від Президента забезпечити всі умови для здійснення зробленого раніше Україною європейського вибору.

Учасники акції підписують звернення до Президента з вимогою підписати угоди .

Організатори акції оголосили акцію безстроковою, до закінчення саміту у Вільнюсі , і намітили велике зібрання громадян міста на 18:00 у понеділок, 25 листопада.

"Хто хоче взяти участь у роботі постійно діючого намету - просимо прийти на організаційні збори сьогодні , 24 листопада на 20:00 " , - сказав активіст Станіслав Тавлуй .

На встановленому екрані періодично показують телевізійну трансляцію з Києва.

Учасників акції охороняють близько 15 співробітників міліції у формі.

Коментарі (20)

Васек | 2013-11-26 08:58

МАГ
Респект, сто пудов - согласен! Но это уже наверное в крови у нашего народа - ходить по кругу с мазохистским упоением и получать теми же граблями по тем же шишкам.
Потому и дурные, что история ничему не учит - так уж сложилась, что в нашей стране пародкс - история нужна, чтоб клеймить, а при этом новый круг -тоже самое!

МАГ | 2013-11-25 23:51

Минуле не вернуть, не виправить минуле. Минуле ніби сон, що випурхнув з очей. І кроку жодного не можна повернути, щоб заново по іншому прожить.
Двічі на одні й ті ж граблі не наступають. Всім треба змінювати технології.
  В наш час критика також потрапляє під критику. Сумно бачити вчорашній день сьогодні. На календарі третє тисячоліття. ПАНОВЕ.

Васек | 2013-11-25 16:42

Господи, які ж у нас все таки дурні люди.. А потім мище на "ВЛАСТЬ" скаржимось? какие сами, такие и сани.. ноу коментс

Сергей | 2013-11-25 12:23

Майдан и Ганьба -- это два самый любимых слова свидомых украинцев..

Operator. | 2013-11-25 12:18

АлексХоч і прикриваються капюшонами, але одні і ті ж особи на фото, що були, коли пікетували міську раду проти медичної реформи, коли пікетували проти будівництва в Ялівщині, ті ж люди і на цих фото. Це, що в Чернігові нова партія " ПІКЕТУВАЛЬНИК"? Як туди вступити? Скільки там платять за вступ і скільки за участь в пікетах ?
Це партія "Мы за цену вам постоим" :)

Юрій | 2013-11-25 11:27

Алекс
Алексе, стільки ж скільки і тобі платять за твої коменти

Алекс | 2013-11-25 11:01

Хоч і прикриваються капюшонами, але одні і ті ж особи на фото, що були, коли пікетували міську раду проти медичної реформи, коли пікетували проти будівництва в Ялівщині, ті ж люди і на цих фото. Це, що в Чернігові нова партія " ПІКЕТУВАЛЬНИК"? Як туди вступити? Скільки там платять за вступ і скільки за участь в пікетах ?

Дубин | 2013-11-25 10:11

валентин
ЮрійА ті, хто не виходить, хай залишаються в тому м"якому місті, де вони звикли жити. Читайте Віктора Пелевіна : "Находясь в жопе, ты можешь сделать две вещи. Во-первых, постараться понять, почему ты в ней находишься. Во-вторых, вылезти оттуда... Вылезти из жопы надо всего один раз, и после этого про нее можно забыть. А чтобы понять, почему ты в ней находишься, нужна вся жизнь. Которую ты в ней и проведешь."
Красиво. И точно

Operator. | 2013-11-24 21:08

валентинКакой процент составляют 300 человек от проживающих в Чернигове????А где мнение "не 300" человек? Ведь семеро одного не ждут!!!
Operator.
СтасУ кожного свої слабкості. Оператор надто ПЕД-олює тему гейрОПИ)))
Дохтор БільжоНу це загальновідоме. Колишній симпатик національно-демократичного руху Operator постраждав через пиятику та "прихильність" до нього одного з керманічів місцевого осередку.
Не понял... А выдумывать да прибрехивать на кой ляд? Идиот, да?

юрист | 2013-11-24 20:57

сьогодні пропонували за київський "майдан" 100 грн. + горшок. до того ж щоб зріст був не менш ніж 180 см. ось вам і свідомі українці

внук | 2013-11-24 20:26

ШАБАШ - НАЦИОНАЛЬНЫЙ ПРАЗДНИК В УКРАИНЕ....

Стас | 2013-11-24 18:57

НАТАН.
МОЛОТОК! Інтернет - фффілософфф!

Дохтор Більжо | 2013-11-24 18:52

валентинКакой процент составляют 300 человек от проживающих в Чернигове????А где мнение "не 300" человек? Ведь семеро одного не ждут!!!
Operator.
СтасУ кожного свої слабкості. Оператор надто ПЕД-олює тему гейрОПИ)))
Ну це загальновідоме. Колишній симпатик національно-демократичного руху Operator постраждав через пиятику та "прихильність" до нього одного з керманічів місцевого осередку.

НАТАН. | 2013-11-24 18:38

Яка високоітелектуальна дмскусія!
Це форма спілкування противників євроітеграції. Мабуть, не варто втручатись в їхню розмову....

Стас | 2013-11-24 18:33

валентинКакой процент составляют 300 человек от проживающих в Чернигове????А где мнение "не 300" человек? Ведь семеро одного не ждут!!!
Operator.
У кожного свої слабкості. Оператор надто ПЕД-олює тему гейрОПИ)))

Operator. | 2013-11-24 18:20

валентин
ЮрійА ті, хто не виходить, хай залишаються в тому м"якому місті, де вони звикли жити. Читайте Віктора Пелевіна : "Находясь в жопе, ты можешь сделать две вещи. Во-первых, постараться понять, почему ты в ней находишься. Во-вторых, вылезти оттуда... Вылезти из жопы надо всего один раз, и после этого про нее можно забыть. А чтобы понять, почему ты в ней находишься, нужна вся жизнь. Которую ты в ней и проведешь."
Не улавливаю, каким образом понятие "вылезание из жопы" связано с влезанием в оту асоциацию с гейрОПОЙ?
Поясни, умник. А то как-то слабовато это место в твоей демагогии.
Что, вот подписали бы асоциацию, так пришёл бы дядя-гей из гейрОПЫ и повылазил бы нас из упомянутой тобой жопы?

Operator. | 2013-11-24 18:15

валентинКакой процент составляют 300 человек от проживающих в Чернигове????А где мнение "не 300" человек? Ведь семеро одного не ждут!!!
А я би ще запитав: скільки осіб з тих (можливо перебільшено) 300 перечитували оту угоду і зрозуміли про що там йдеться?

Стас | 2013-11-24 16:33

валентин
Юрій
МОЛОТОК!

Юрій | 2013-11-24 16:17

валентин
А ті, хто не виходить, хай залишаються в тому м"якому місті, де вони звикли жити. Читайте Віктора Пелевіна : "Находясь в жопе, ты можешь сделать две вещи. Во-первых, постараться понять, почему ты в ней находишься. Во-вторых, вылезти оттуда... Вылезти из жопы надо всего один раз, и после этого про нее можно забыть. А чтобы понять, почему ты в ней находишься, нужна вся жизнь. Которую ты в ней и проведешь."

валентин | 2013-11-24 15:27

Какой процент составляют 300 человек от проживающих в Чернигове????А где мнение "не 300" человек? Ведь семеро одного не ждут!!!
закрити