Останнє оновлення: 17:35 вівторок, 10 грудня
ФОТО і ВІДЕО
Ви знаходитесь: Політика / Регіон / Чернігівський Євромайдан став на захист школяра через його виступ
 Чернігівський Євромайдан став на захист школяра через його виступ

Чернігівський Євромайдан став на захист школяра через його виступ

Чернігівський Євромайдан згадав сьогодні,11 грудня, про 11-річного учня школи № 3, який виступив тут на мітингу 4 грудня.

Тоді хлопець по-дорослому і відверто висловив, що він думає про країну, її керівництво і шлях, який обирає Україна.

У школі,де навчається Давид Тарасенко, за словами ведучого мітингу, почалися своєрідні репресії проти учня і його батьків з боку керівництва школи та управління освіти.

Ведучий мітингу розповів, що українські телеканали уже про це розповіли. Але якщо чиновники від освіти будуть тероризувати хлопця за його погляди, то активісти Євромайдану будуть пікетувати школу , управління освіти та органи влади.

Нагадаємо, учень виступив на мітингу 4 грудня і Школяр "порвав" чернігівський Євромайдан "вироком" Януковичу .

Потім хлопчика знімали кілька телеканалів про нього і його робину розповіла газета «День» у матеріалі «Я хочу жити в європейській Україні!»

Коментарі (13)

гелена | 2013-12-14 21:21

зачем же калечить детскую психику, заставляя мальчика(или предлагая ему ) говорить такие слова про Президента. В борьбе за власть у свободы и бютовцев все средства хороши .Что ,в сравнении с властью , детская Душа (об ней и не задумались ) .

виборець | 2013-12-14 09:29

 Учень це теж особистість і громадянин його документом є свідоцтво про народження .Для нього авторитетна думка батьків і це дуже добре ,бо ніхто більше як батьки бажають добра дітям. А ви підримуйте дорослих "тітушок"

ВОЛОДИМИР | 2013-12-13 16:14

Це вже точно "по чернігівськи",це не місто,а болото,там навіть дитина не може сказати декілька розумних слів,які і б ніколи і не наснилися Хоменку та Соколову.

Володимир | 2013-12-13 13:11

виборець Такого директора треба терміново ізолювати від дітей Школа виховує демократичну молодь. Дитина має повне право висловлювати свою думку
Вірно написали: "свою думку", а не батьків. А свою думку, як громадянина, він буде мати право висловлювати коли стане громадянином, тобто коли отримає паспорт. То ж не чіпайте директора. Хотів би я побачити,що б зробили з батьками такого підлітка в "дуже демократичних" Сполучених Штатах, якби їх чадо так як цей малий висловилось би на адресу президента.

виборець | 2013-12-12 18:01

 Такого директора треба терміново ізолювати від дітей Школа виховує демократичну молодь. Дитина має повне право висловлювати свою думку

Читач | 2013-12-12 17:54

Виникає законне питання, в чому ж саме полягають "репресії" по відношенню до школяра? Без наведення конкретних фактів це більше нагадує кидання бруду на вентилятор.
P.S.Колись я теж вчився у третій школі, але тоді там керували інші люди.

Давид | 2013-12-12 10:28

Яке відношення до школи має те, що дитина сказала на вулиці репортеру? Він що - критикував вчительку чи директора? Якщо справді у когось вистачило розуму, щоб пресувати школяра - факти і прізвища в студію! Область і місто мають знати своїх "героїв".

Чернігівець | 2013-12-12 09:13

Від нічогонероблення ці мітингувальники взагалі розум втрачають.

* | 2013-12-12 01:33

Щось важко повірити, що це писала православна людина.

Гість | 2013-12-12 01:26

Не варто чекати чогось розумного від покоління, вихованого телевізором. І ця стаття є підтвердженням.

Чернігівець | 2013-12-11 23:03

Так в чому тиск і репресії полягають? Якщо пишете, тож пишить суть, а не фейкову ахінею

Operator. | 2013-12-11 23:02

Відразу припускав, що з того шкета ікону зроблять.

Аква | 2013-12-11 21:18

Краще б в цій школі розгорнули боротьбу з вимаганнями... Коли там навчався мій син, класна керівниця через батьківський комітет довела до відома батьків, що до випуску ій не треба дарувати ніяких ваз, каструль тощо - вона хоче золотий ланцюжок.
Це було вже давненько, але порядки, думаю, залишилися ті ж самі.
закрити