Останнє оновлення: 17:35 вівторок, 10 грудня
ФОТО
Ви знаходитесь: Політика / Регіон / Півтори тисячі чернігівців учора прибули на Євромайдан
 Півтори тисячі чернігівців учора прибули на Євромайдан

Півтори тисячі чернігівців учора прибули на Євромайдан

Близько півтори тисячі жителів Чернігівської області учора прибули у столицю Україну на Євромайдан. Із них - близько 500 із самого Чернігова.

Такі дані учора оприлюднив чернігівський штаб опору на Євромайдані у нашому місті.

А до вашої уваги фотографії учорашнього вечора нашого спеціального кореспондента у столиці України.

Там відбувається облаштування  барикад на випадок штурму. Словом - картинка вечора.

Фото Олега ГОЛОВАТЕНКА

Коментарі (16)

911 | 2013-12-14 16:03

иван
а работать для чого? на новий унітаз Сім’ї? вмикайте розум, Івани!!!

Владимир Андреевич | 2013-12-13 11:22

ИгорьДа пусть хоть 1000000 прибудет. Лучше этой власти за последнее время, начиная с Юли не было. А Майдан, - это стадо
Позвольте с Вами не согласиться, что лучшей власти не было. Кучма получил страну с "кравчучкой", а оставил с работающими заводами.
А на майдане не стадо, а безработные. Отсутствие рабочих мест - главная претензия к сегодняшнему правительству. Были б рабочие места - не было б майдана. И не причем здесь сегодняшние лозунги про евроинтеграцию.

Наброда | 2013-12-13 10:21

Майдан вже зробив одного президентом. Наступні вибори і майданівці проголосували за кого завгодно, у тому числі і за нинішнього, тільки не за того, за котрого мерзли і бились на майнані 2004. Зробімо ще одного президента з майдану Побачимо результат Може з другої спроби вийде

Сергей | 2013-12-13 01:02

Интересно, как они считают? Я и многие мои знакомые приезжали и никто ни где не регистрировался

библиотекарь | 2013-12-12 23:20

Олександр16Це саме ті люди яким не байдужа доля країни, вони борються за свої права а ті хто сидить перед монітором ПК, на дивані- так і будуть все житя "работать" на різних Бандюковичів та Альджазірових
Владимир АндреевичА сегодня они работают на тех кто болтается по майданам. А для тех кто "борется за свои права" - а ну приведите хоть один пример из истории земного шара,когда революция принесла хоть какую нибудь пользу рядовым гражданам. Не помню кто сказал: "Революцию задумывают романтики, осуществляют фанатики, а плодами революции пользуются подлецы". Боритесь дальше на радость подлецов.
"Всякую революцию задумывают романтики, осуществляют фанатики, а пользуются ее плодами отпетые негодяи".Томас Карлейль.

Киевлянка | 2013-12-12 22:47

Игорь
Стадо - это ты. Из-за таких как ты бьют детей на майдане. Потому что такое стадо как ты - разрешает все что угодно.
НЕ СЛУШАЙТЕ НИЧЕГО! ЭТО ТРОЛЛИ! ИДИТЕ НА МАЙДАН И ВСЕ УВИДИТЕ САМИ! ТАМ - ЗАМЕЧАТЕЛЬНО!

ганьба | 2013-12-12 21:19

влада заставляе молодь держслужбовцив ихати на майдан у мариинку пид загрозою звильнення и щож творять заставляють писати заяви на ці дні за власний рахунок кажучи якщо з вами там щось станеться щоб влада не відповидала оце лице влади платять по300 грн а якже корупція що потім ці діти пояснять прокурору що самі поіхали підзаробить а чого влада сама не іде

Игорь | 2013-12-12 15:16

Да пусть хоть 1000000 прибудет. Лучше этой власти за последнее время, начиная с Юли не было. А Майдан, - это стадо

Владимир Андреевич | 2013-12-12 15:02

Олександр16Це саме ті люди яким не байдужа доля країни, вони борються за свої права а ті хто сидить перед монітором ПК, на дивані- так і будуть все житя "работать" на різних Бандюковичів та Альджазірових
А сегодня они работают на тех кто болтается по майданам. А для тех кто "борется за свои права" - а ну приведите хоть один пример из истории земного шара,когда революция принесла хоть какую нибудь пользу рядовым гражданам. Не помню кто сказал: "Революцию задумывают романтики, осуществляют фанатики, а плодами революции пользуются подлецы". Боритесь дальше на радость подлецов.

Вован | 2013-12-12 14:41

иван Шмондери и Пиструхини пришли- а кто работать будет
Работать будут Проффесор-зек и Азиров с компанией.
Власть поменяется - для них может найтись работа в "местах не столь отдалённых".

Сімонєнін | 2013-12-12 14:23

Олександр16
Шановна людино,яка також сидить перед монітором ПК ! Мільйонам українців ,які зараз чесно і добросовісно працюють,теж не байдужа доля країни,але вони не хочуть бачити лідерами нації небритого очкарика Сеню,який в житті нічого путнього не зробив,а також людину,котру,як сказала Юля,40 років били по голові.Тому,доводиться комусь працювати і сплачувати податки,щоб коли все закінчиться,було чим сплачувати пенсії і стипендії мітингувальникам.

Олександр16 | 2013-12-12 13:22

Це саме ті люди яким не байдужа доля країни, вони борються за свої права а ті хто сидить перед монітором ПК, на дивані- так і будуть все житя "работать" на різних Бандюковичів та Альджазірових

иван | 2013-12-12 12:18

 Шмондери и Пиструхини пришли- а кто работать будет

Валентин | 2013-12-12 11:45

Хлопцы шли бы по домам Шо вы за этого очкарика мерзнете Будет Яценюк президентом Но только на зоне

Spectator | 2013-12-12 11:11

смищно

Сімонєнін | 2013-12-12 10:14

Анекдот в тему: У будівлі КМДА Тягнибок зі своїми хлопцями перевіряє паспортний режим на предмет виявлення "провокаторів".Йдуть повз негра,який спить під трьома одіялами.Побачивши молодиків,негр підскакує і спросоння кричить:"Слава Україні!!!".Тягнибок:-Спокійно,синку,ми й так бачимо,що ти не москаль!
закрити