Останнє оновлення: 17:04 вівторок, 27 жовтня
он-лайн
Ви знаходитесь: Політика / Регіон / Бійки під адміністрацією в Чернігові спровокували кікбоксери і охоронна фірма
Бійки під адміністрацією  в Чернігові спровокували кікбоксери і охоронна фірма

Бійки під адміністрацією в Чернігові спровокували кікбоксери і охоронна фірма

Бійку під чернігівською обласною адміністрацією у суботу, 25 січня о 12 годині спровокували чернігівські кікбоксери депутата Чернігівської міськради Андрія Кужельного та охоронної фірми «Балу».

Про це в прямому ефірі трансляції «Високого Валу» повідомив один із керівників чернігівської "Свободи" Володимир Поліщук.

Сам Володимир Поліщук знаходився в епіцентрі протистояння біля кутових дверей обласної адміністрації.

Сьогодні ж близько 11: 00 біля будинку культури «Будівельник» зібралась група тітушок, які готувалися до приходу на мітинг.

Як повідомляв «Високий Вал», начальник управління МВС в Чернігівській області генерал-майор міліції Олександр МИХАЙЛИК в прямому ефірі повідомив, що міліція бореться з усіма, хто намагається дестабілізувати ситуацію – незалежно на якій вони стороні.

Також він повідомив, що сьогодні також планується штурм адміністрації.

 

Коментарі (13)

Прохар | 2014-01-27 15:37

Знающий
Я и есть Кузьменко, кто титушка? Что ты пишешь идиот! Сбрось свой номер встретимся поговорим и ты мне в лицо расскажешь кто титушка кто шестерка. Один сумасшедший придумал историю, а остальные её подхватывают. А то ты пишешь провокации. Я не прячась и не участвую во всех провокационных событиях.

Андрій | 2014-01-27 10:58

Олексій
А ти повний ідіот і необразована скотина, оскільки якщо завтра інші будут при владі, то цей же Беркут так само буде їх захищати, а ті моральні критини які таких як ти малосвідомих підбурили на все це в цьому житті повні нулі

Очевидец | 2014-01-27 09:46

Любая точка зрения, отличная от патриота - не имеет права на существование и выкашивается в комментах))))))))))

дуся | 2014-01-26 19:08

На майдане регулярно по "сведениям из надежного источника" ожидают по ночам штурм.Очевидно,чтобы не расслаблялись.
 Теперь у нас:--провокации в нашем сквере начинаются в 18-00.
Неужели уже расслабились. Не хотелось-бы.

Олексій | 2014-01-26 16:41

Беркут - це гвардія золотого унітазу януковича, а тітушки - гвардія туалетного паперу того підарешта.

Аделина | 2014-01-26 16:28

А где главный вилоносец?

Ронін | 2014-01-26 16:06

О цеТАК http://censor.net.ua/news/268144/ves_chernigovskiyi_berkut_ostavil_kiev_nachalnik_umvd
  А як 15 працівників мвс міста Прилуки до даного часу там.

Знающий | 2014-01-26 15:47

Опять "шестерки" Кужельного во главе с гореизвестным Кузьменко??

Ронін | 2014-01-26 15:43

Відразу видно, що пише молодий чоловік з амбіціями. (кикбоксёр)
Ви хоч раз в ринг заходили, думаю що ні. Бо привикли грушу бити а вона здачі не дає.Якщо Ви спортсмен то повинні розуміти, що на вулиці все по іншому. Тут немає правил, тут не рахують бали, сила духу переможе.
Слава Україні.

вован | 2014-01-26 14:48

Неужели все наши кикбоксеры и охранники такие отмороженые что слушают *** кужельного. У самих то голова есть и родители и родственники и друзья есть, так как они в глаза им смотрят?

кикбоксёр | 2014-01-26 14:35

а кто тебе даст фото? вы думаете вы такие крутые и своих бороните? да конечно, ! есть хлопцы и жаль, что их не пускали в бой! а тормозили! берегли мир и спокойствие? не ровен час! есть фото ваших титушек и видео как они нападали с дубинками из метала........вот где наша истина и на ней будем строить своё отношение к вам! успехов! и оставте в покое мирный Чернигов! мы и сами знаем друг друга в лицо, потом паскудно будет встречаться, знаем кто по ту сторону стоял и что творил! чьих вы купили против реально мирных людей!

Ронін | 2014-01-26 13:46

А хто зна цих КІКБОКСЕРІВ може викладіть фото

Operator. | 2014-01-26 13:37

"Сьогодні ж близько 11: 00 біля будинку культури «Будівельник» зібралась група тітушок..."
Бачив.
Навіть порахував хлопців.
Сім. Їх було аж... СІМ.
Якось негусто для "групи тітушок". Але ж головне - гучно заявити. А хто там і скільки - то вже інша річ. Невідома.
закрити