Останнє оновлення: 11:10 середа, 21 травня
Політика
Ви знаходитесь: Політика / Регіон / Культурного Мойсієнка хочуть люструвати?
Культурного Мойсієнка хочуть люструвати?

Культурного Мойсієнка хочуть люструвати?

Члени обласного штабу національного спротиву звернулися до прокурора області Володимира Стеценка з проханням перевірити діяльність начальника департаменту культури, туризму, національностей і релігії Чернігівської ОДА Сергія Мойсієнка.

В листі названі чотири факти порушень, які, на думку членів штабу, свідчать про достатні підстави для включення С.Мойсієнка у люстраційний список та вимогу його звільнення. 

Штаб просить прокуратуру перевірити названі в листі факти та дати їм відповідну правову оцінку. 
«Сіверщина»

Коментарі (29)

Семен Григорович | 2014-05-16 14:24

Є там в департаменті така *** Кулик, яка *** зате сидить про посаді та отримує "нахаляву" від держави гроші. Раз довелося з нею поспілкуватися, то хай мене Бог простить. Краще її люструйте, а не Мойсієнка, бо його робота як на долоні. Подивіться скільки різноманітних культурних заходів в області проводиться і це за умов тотального нефінансування галузі культури. А що ви пане Василю зробили для культурного життя Чернігівщини?
/// АДМІН: коли люструєте, розбирайтесь з керівниками, не чіпайте жінок, новий керівник і так їх поміняє. не треба багна///

УКРАЇНКА | 2014-05-16 14:20

Уся культурна громадскість області зтурбована спробою дескредетації Мойсієнка С.М.
Пан Чепурний забув які проблеми були у драмтеатрі ім. Т.Г. Шевченка, як збиралися люди і голодували біля приміщення держадміністрації. Виникає питання: Ви хочете зборів людей на захист Мойсієнка чи може зайняти його місце???

небайдужий | 2014-05-16 13:35

П.Мойсієнко! Покайтесь і припиніть цю організовану істерію, не чемно прикриватись чесними і самовідданими працівниками культури .Краще б докладали стільки зусиль для популяризації історичних і культурно-мистецьких надбаннь чернігівщини,а не для свого захисту.Це не допоможе!Якщо не чотири,а чотири сотні фактів обкрадання зубожілого бюджету та майна в т.ч. житла для збагачення себе та своїх рідних стануть відомими громадськості в т.ч. і працівникам культури як ви будете дивитись їм у вічі?

Культурна громада Ніжина | 2014-05-16 12:17

Дуже прикро, що члени обласного штабу національного спротиву збираються люструвати керівника однієї з найбільш стабільно працюючих галузей області – культури. Ми, ніжинці, та мабуть і мешканці інших районів Чернігівщини вважають, що на хвилі міжпартійної боротьби, а може й переслідуючи свої, особисті інтереси хтось хоче звільнити людину, яка все життя успішно працює на ниві культури, має високий авторитет не тільки серед працівників культури області, а й в Україні, обраний головою Президії Ради керівників регіональних органів культури Міністерства культури України. Саме завдяки організаторським професійним та людським якостям Мойсієнка С.М. культурно-мистецьке життя області насичене, всі заклади культури та культурно-мистецькі навчальні заклади працюють стабільно і показують високі результати своєї діяльності. ЛЮСТРАТОРАМ ПОТРІБНО ЗВАЖАТИ НА ДУМКУ ПРАЦІВНИКІВ КУЛЬТУРИ І УНИКАТИ ПОМИЛОК, ЩО ПРИЗВОДЯТЬ ДО НЕГАТИВНИХ НАСЛІДКІВ.

знавець | 2014-05-16 12:01

СЕКТОР ПЛЮС
не факт! Глибше копнете-жахнетесь! Сидоренко-господарник, а цей "горе діяч мистецтв" звичайний ЗЛОДІЙ!

Виктор | 2014-05-16 01:05

Господин Чепурной, прекратите использовать майдан и революцию в личных целях. Почитайте комментарии повнимательней. Те кто сталкивались с Мойсієнко С.М. и я в том числе, утверждаем, что это профессионал-управленец, хороший и мудрый человек, который находиться на своем месте.

lev | 2014-05-15 22:09

Вася! Почни ЛЮСТРУВАТИ себе, мо шо получиться. Ти ба яка нахаба - у керівництво області лізе. А сам газети порозвалював. ТАКИМ ТАМ НЕ МІСЦЕ!!!

Небайдужий | 2014-05-15 21:36

До відома членів обласного штабу національного спротиву (незрозуміло тільки проти кого вони зараз спротив) культурний Мойсієнко сьогодні є ГОЛОВА Президії Ради керівників регіональних органів культури Міністерства культури України. До складу ради входять його колеги: Міністр культури АР Крим (боляче згадувати) начальники департаментів культури Дніпропетровської, Харківської, Хмельницької, Івано-Франківської областей. Його публічно обрали головою президії на всеукраїнській нараді у Львові в 2013р.
Культурного Мойсієнка визнала Україна, як професіонала найвищого ґатунку! А кого пропонують на заміну?

чернігівець | 2014-05-15 21:11

Що, змінили охорону здоров'я, так треба взятися за культуру? По-перше, спочатку ще треба попрацювати з освітою - ну, тіпа, три сетири: освіта, медицина та десь там культура. Друге, а що у нас є великі спеціалісти працювати в сфері культури? Якщо брати до уваги оголошених бажаючих на посаду керівника департамента, то їм вже вистачить того, що вони накерували з 2005 року, увівши до гробу начальника культури Б.М.Кальченка. Досить, чи вже цей тероризм проти людяності амністували! А що, пане Чепурний та його порадники знають нові методи об'єднання діячив культури під гаслом чи призвіщем чергового адмінкерівника культурою? І хто цей святий на відміну "грішного" Мойсієнка? Порада: працюйте з людьми, висловлюйте свої бачення нового трактування культурних досягнень області, а працівники культури за своїми правилами зроблять кращі зразки заходів в нові часи і сучасні виклики суспільства!!! Збарацький, Хрущ, Ємець, Кравчук, Сукач - Вам потрібні поради діячів штабу нацспротиву нової влади у Вашій творчий діяльності?

За духовність | 2014-05-15 20:43

Хочу вірити, що свідома громадськість Чернігівщини НЕ ДОЗВОЛИТЬ зруйнувати культурні надбання останніх років та порпатися в нашій духовності брудними "нечепурними" руками)))))

Митець | 2014-05-15 20:05

Пропозиції обласної "Просвіти" щодо кадрового складу чиновників в Чернігові та області:
на посаду заступника голови ОДА-керівника апарату -- Володимира Ступака;
заступника голови ОДА з гуманітарних питань -- Василя Чепурного;
начальника управління охорони здоров’я -- Івана Осадціва;
начальника департаменту культури і туризму, національностей та релігії -- Юрія Соболя;
і так далі...
***
Де ж тільки Чепурний не пропонував себе: в "Деснянку", в телерадіокомпанію, редактором "Гарту". А зараз хоче керувати гуманітарною сферою області! Звичайно, у кожного своя точка зору на сьогоднішній керівний склад області, але мені здається, що вирішувати свої особисті питання кар'єрного зростання, прикриваючись ідеєю майдану, та використовувати при цьому технології сталінського режиму - це низько і ганебно.
Завдяки цій статті в моїй голові почала складатись більш-менш повна картинка дій Чепурного.
Мені просто дивно читати, як у людей вистачає нахабства пропонувати СЕБЕ на вищі керівні посади області після того, як вони вже показали себе, як "суперпрофесіонали". Просто згадайте історію з "Крутими сходами" (хто не знає - наберіть в Гуглі "Чепурний круті сходи" і самі почитайте). Якщо я не помиляюсь, Соболя зняли з посади на яку він зараз себе висуває у 2007 році за професійну непридатність. Кого на кого тут пропонують міняти?
Панове, якщо і далі будете пхатись в культуру - зробимо Чернігівський культурний майдан! І я не жартую. Люди чудово пам'ятають ЩО Ви зробили для культури в області і які Ви справжній патріоти!!!

Досвідчений | 2014-05-15 18:11

Досвидченій
Перепрошую за друкарську помилку. У кого стоїть MacOS зрозуміють

Досвидченій | 2014-05-15 18:03

Читаю і стає дещо смішно (і сумно одночасно)... Є в нашій мові дуже вдалий вислів "Чия б корова мичала, а ваша б мовчала!"
Є зустрічна пропозиція звернутись до прокуратури з проханням перевірити де брав гроші пан Чепурний на утримання газети "Сіверщина" за недрукування статей про В.Януковича - у Партії Регионів, за недрукування матеріалів на ОДА - в Облдержадміністрації, за непаплюження Удару - у ударівців. І це роками!
Так хто ж тут головний люстратор? :)
  P.S. Василю, твої розписки все ще зберігаються ;)

Культурний партизан | 2014-05-15 16:50

Шанувальниця мистецтва |
Підтримую. Давно потрібно було створити такий Штаб

Шанувальниця мистецтва | | 2014-05-15 16:48

Культурі НЕГАЙНО створити свій "Штаб культурного спротиву" і діяти проти людей-демагогів, як Чепурний.

Шанувальниця мистецтва | 2014-05-15 16:43

Як таке можна казати на людину, яка підняла галузь культури на Европейський рівень!
Чи нам така культура вже не потрібна?
Пану Чепурному з компанією раджу ходити на концерти і вистави у театри та філармонію, а також відвідувати музеї!

ЯРИНА | 2014-05-15 16:28

Мені як представникові сфери культури і мистецтва Чернігівщини хотілося б знати ті чотири факти порушень, про які говорять члени обласного штабу національного супротиву. Щоб робити якісь висновки про діяльність посадової особи, треба зважити і всі «за» а не тільки «проти», які ще треба довести, що вони насправді мали місце. А ось аргументи «за» Мойсієнка очевидні і це видно по тому як динамічно розвивається галузь культурі на Чернігівщині. Сергій Мойсієнко обіймає посаду обласного керівника галузі культури і мистецтва з 2007 року. За цей час не одноразово змінювалося керівництво як області так і самої країни, економіка України переживала не найкращі часи, але в сфері культури в області відбулись позитивні зрушення. Було збудовано декілька Національних музейних комплексів, що відродили історичну правду про події, що мали місце на нашій землі: Батуринська фортеця та Палац Розумовського, музейний комплекс «Пам’яті героїв Крут», музейний комплекс партизанського руху на Чернігівщині «Лісоград», розроблено проекти і проведено роботи з відновлення пам’яток Любеча і розбудови Меморіалу Корюківської трагедії та всім спаленим населеним пунктам України. В області було втілено чисельну кількість нових мистецьких проектів, направлених на підтримку та розвиток як традиційного народного так і професійного мистецтва, що з успіхом діють і до нашого часу. Зокрема більше 10 нових фестивалів, що проходять не тільки в м. Чернігові, але й в районних центрах і селах області. Мистецький календар подій на Чернігівщини став дуже насиченим, майже кожного місяця - фестивалі, свята, конкурси. Чернігівщина зараз одна з найбільш активних в галузі культури областей України. Приділяється увага аматорським колективам, які приймають участь у всіх обласних фестивалях, святах так і в щорічних тематичних творчих звітах аматорів народного мистецтва. Створено нові професійні колективи, зокрема капелу бандуристів ім. О.Вересая в обласному філармонійному центрі фестивалів та концертних програм. За цей період значна кількість професійних колективів отримала почесне звання «академічних», це звання присуджує Міністерство культури за вагомий внесок у розвиток культури і мистецтва, отже наші професійні колективи мають високій творчий рівень , якій щорічно підтверджують участю у багатьох Всеукраїнських та Міжнародних конкурсах і фестивалях. Багато діячів культури Чернігівщини отримали почесні звання. З’явилися нові премії в галузі мистецтва. Позитивно розвивається музейна та бібліотечна справа, і заклади освіти культури. Сергій Мойсієнко як мудрий керівник підтримує нові креативні проекти, вміє грамотно вирішувати конфліктні і проблеми ситуації які виникають в галузі. Зокрема прикладає всі можливі зусилля для вирішення проблем, пов’язаних з фінансуванням галузі. На мою думку - він людина професіонал на своєму місці.
        

директори обласних бібліотек | 2014-05-15 16:26

Сергій Михайлович Мойсієнко високодосвічена,мудра, дипломатична, розумна людина. Гарно обізнана з проблемами культури в області, намагається їх вирішували в складних економічних умовах. Ми вважаємо, що Сергій Михайлович відповідає своїй посаді. Більш достойної людини сьогодні на цю посаду немає. Аліференко Інна, Клюй Тамара, Латамарчук Марина

Евтерпа | 2014-05-15 16:21

     Спостерігаючи за роботою Мойсієнка С.М., хочу сказати, що він професіонал своєї справи, мудрий керівник та вправний організатор. Кожен захід для нього як довершена мистецька поезія, де є початок - детальна підготовка, в якій потрібно передбачити все до найменших деталей, середина – кульмінація – проведення дійства та завершення - коли задоволення отримують глядачі і самі виконавці та актори, долучені до нього. Адже талант керівника не лише в організаторських здібностях, але і у вмінні спілкуватися з різними людьми: творчими і амбіціозними, шалено талановитими і трішки неврівноваженими, впевненими і вразливими, у вмінні толерантно вказувати на недоліки і голосно і гордо промовляти про досягнення. Ця людина не кривить душею, коли говорить, що всі, хто працює на благо мистецтва Чернігова і Чернігівщини – найкращі і найталановитіші, що нам не соромно запрошувати гостей і демонструвати свій професіоналізм за межами області та України. Він займає свою посаду по праву, бо любить мистецтво, любить свій рідний край і любить людей!

Культпрацівник Наталка | 2014-05-15 16:08

Згодна з усіма, хто вважає, що по - перше, люстрацію треба починати не з культури, адже , насправді, керують і працюють в галузі здебільшого самовіддані люди, які ніколи не рахуються з власним часом, а сумлінно і якісно виконують свої професійні обов`язки, незважуючи на те , що галузь роками і десятиліттями держава фінансує за "остаточным" принципом. А за Мойсієнка можу сказать, що за час перебування його на цій посаді в області не тільки з`явився фестивальний рух, а і розуміння українського національного мистецтва в усіх його проявах, особливого розвитку набули фольлор і народне мистецтво. ОБЕРЕЖНІШЕ ЗІ ЗВИНУВАЧЕННЯМИ - часто несправедливе і зле слово не тільки ранить , а і вбиває.

Лілія | 2014-05-15 15:46

Чому зараз, коли в країні йдуть військові дії, ми маємо гризтись між собою. Люди, схаменіться. Не на часі вирішувати так різко люстраційні питання. Людина все життя повязана з культурою, працює самовіддано. Для чого і кому потрібно зараз інтриги в культурі області? Я вважаю, що нинішній обласний очільник культури людина досвідчена, розумна. мудра, дипломатична. І повністю згіда з відгуками Ірини.

Громадянин України | 2014-05-15 15:21

патриотМоисеенко с каждого мероприятия имел супер откат. Член ПР с 2001года и очень этим гордился.
Будь ласка, конкретно з якого заходу і яка сума відкату, а інакше - це наклеп і адмінвідповідальність за чинним законодавством. (Відповідь бажано державною мовою).

культпрацівник | 2014-05-15 15:13

А я думаю прийшов час об*єднуватись, шановні працівники культури, створити власний штаб супротиву. Бо виходить хто працює, того й докоряють. Звести наклеп сьогодні можно на кого завгодно! Прикро, що сьогодні виходить у нас в області йде брат на брата. Ворогам це тільки на руку. Не дай боже допустити східний сценарій на Чернігівщині.

Віра | 2014-05-15 15:01

Ірина
Згодна з Іриною і вважаю, що за період перебування на посаді начальника управління культури Мойсієнко С.М. вивів галузь культури області на міжнародний рівень, ініціативна, порядна людина. Перегляньте, шановні члени супротиву, скільки мистецьких заходів за останні роки проведено в області? Таким людям треба дякувати і нагороджувати на державному рівні, а не ганьбити. Впевнена більш достойної кандидатури на дану посаду сьогодні в області немає!

патриот | 2014-05-15 14:25

Моисеенко с каждого мероприятия имел супер откат. Член ПР с 2001года и очень этим гордился.

СЕКТОР ПЛЮС | 2014-05-15 13:59

 Займіться управлінням комунального майна паном Сидоренком, там більше знайдете ніж у Мойсієнка

діяч культури | 2014-05-15 12:14

А чому ж Чепурний не публікує так звані факти? Нехай всі знають!
Обговоримо. Де ж відкритість??
Інший момент, кого штаб пропонує на посаду директора деп.культури?? Соболя, котрий ховався від колег й не вирішував місяцями проблеми?? Це всі ми знаємо.
У культурі проблем чимало, здебільшого через те, що фінансування такої по "залишковому принципу". На сьогодні потрібні антикризові менеджери в усіх галузях, а робити кадрові зміни в такий час саме в культурі Чернігівщини, - то поховати культуру взагалі.

????? | 2014-05-15 11:58

які чотири факти порушень?

Ірина | 2014-05-15 10:55

Як би всі держслужбовці рівня Мойсієнка С.М. та вище були б такими як він, то ми всі давно жили в процвітаючій країні. Невже немає ким зайнятись членам обласного штабу національного супротиву ?
закрити