Останнє оновлення: 18:06 четвер, 4 червня
он-лайн
Ви знаходитесь: Політика / Регіон / Звєрєв хотів би сформувати батальйон з військових комісарів - трансляція
Звєрєв хотів би сформувати батальйон з військових комісарів - трансляція

Звєрєв хотів би сформувати батальйон з військових комісарів - трансляція

Голова Чернігівської обласної ради Микола Звєрєв висловив свою мрію після відвідання зони АТО та передавання там гуманітарної допомоги чернігівським бійцям поблизу Сватового Луганської області – сформулювати батальйон з працівників військкоматів.

Про це він сказав на прес-конференції в Чернігові.

«Із військових комісарів організувати батальйон, особливо з тих, які мають вади здоров’я», - сказав він.

За його словами, під час перебування в зоні АТО йому довелося зустріти багато військових , яких туди взяли з такими хворобами, з якими і думати про армію не можна, бо це небезпека для інших та які не підлягають мобілізації.

«Ті , хто формував призовників допускали таке, зо їх треба самих туди послати, а хворих повернути працювати у військомати проводити призов. Як можна було брати людей з відкритою формою туберкульозу, діабету», - сказав він.

Він одначасно навів приклади, коли здорових, бажаючих воювати за Україну не беруть до армії - їх не мобілізували.

Звєрєв також передав слова командирів: «Нас обдурили, нам не пояснили, не далі ані бушлата, ні бронежилета. Техніка розвалювалася. Але ми не скиглимо. Ми прийняли батальйон, коли він уже був у русі», - повторив він слова командирів.

Фото на прес-конференції - Віктора КОШМАЛА, а знімки із зони АТО демонструвалися через проектор

Коментарі (20)

ііі | 2014-07-24 19:40

теж саме
про шо мова - чернобль це тренировка - пилотный проект - щя еще другие станции на подходе

МЧСцю | 2014-07-18 08:43

МЧСНу вот так же само сейчас ездят Зверев и Ляшко. не хочу ничего плохого говорить но придется тут есть не совсем проверенная инфа. что Зверев и Ляшко появлялись и светились на камерах только тогда когда вокруг никто не стрелял и была тишина. а вернувшись вот увидите припишут себе статус "Участник боевых действий" Ув. Николай Зверев и Ляшко не забудьте отказаться от этого статуса когда вам будут предлагать его. а если на то пошло то и Майдановским ребятам давайте Статус. у нас даже там не было оружия ни броников . а только каски и камуфляж каждую минуту ходили под прицелом. И прошу вас не пиарътесь а помогайте и не забывайте о Семьях Небесной сотни.
Щодо Ляшка, то послухайте коментарі В. Парасюка, комбатів "Донбас" та "Азов", які особисто зустрічались в зоні ведення бойових дій на Сході і позитивно оцінюють діяльність Ляшка на Донбасі.

МЧС | 2014-07-17 12:23

Ну вот так же само сейчас ездят Зверев и Ляшко. не хочу ничего плохого говорить но придется тут есть не совсем проверенная инфа. что Зверев и Ляшко появлялись и светились на камерах только тогда когда вокруг никто не стрелял и была тишина. а вернувшись вот увидите припишут себе статус "Участник боевых действий" Ув. Николай Зверев и Ляшко не забудьте отказаться от этого статуса когда вам будут предлагать его. а если на то пошло то и Майдановским ребятам давайте Статус. у нас даже там не было оружия ни броников . а только каски и камуфляж каждую минуту ходили под прицелом. И прошу вас не пиарътесь а помогайте и не забывайте о Семьях Небесной сотни.

теж саме | 2014-07-16 22:46

теж саме було у чорнобилі їздили керівники на екскурсію а вірніше посилали туда своїх водіїв щоб заних там відмітились і тепер вони всі лжечернобильці а ті хто там дійсно рятував країну або вже померли або хворіють і ніякої допомоги не мають зато лжечернобильцям всі пільги і кошти є

Семен Палій | 2014-07-16 21:54

Семен Палій
KamaAZТут вы не правы, в окопах все равы. Я броник на себя не одел пока солдаты ходили без него.
Я тільки повідомив факти. Звичайно ж зустрічаються і офіцери - патріоти. Якщо когось образив - вибачаюсь.

KamaAZ | 2014-07-16 16:26

Семен Палій
Тут вы не правы, в окопах все равы. Я броник на себя не одел пока солдаты ходили без него.

МЧС | 2014-07-16 15:35

я помню тебя Зверев еще с майдана. ты иногда заходил в наши палатки. я помню как много ты говорил, но ты и сейчвас много говоришь и мало делаешь. так вот Коля когда ты говорил на майдане о Чиновниках чернигова. то ты рассказывал что их нужно гнать в шею. А сейчас когда ты Глава Администрации какие твои действия?, почему я не вижу того как ты подводишь чиновников под статью и увольнение?. почему скомпрометировавшие себя личности до сих пор сидят рядом с тобой.??????
Майдановец.Черниговский.Саша
/// Звєрєв - голова обласної ради (органу місцевого самоврядування), а не адміністрації (виконавчої влади) ///

чернігівець | 2014-07-16 15:03

Микола пропоную тобі сформувати батальйон з твоїх підлеглих депутатів та речників у яких ти вже сидиш на гачку.Актор ти Микола!

Пётр | 2014-07-16 14:22

Ребята , вы патриоты. Слава Украине.

Семен Палій | 2014-07-16 09:46

"вова", в тебе проблеми з головою? Які "каратели"?

Вова- ///ФСБ/// | 2014-07-16 09:37

*** /// російського платного професійного троля видалено. Він професійно міняє свої ІР на ІР європейських країни. Приклад росіської інформаційної війни
  IP 77.95.225.40
Хост: hosted-by.snel.com
Город: Не определен
Страна: Netherlands
IP диапазон: 77.95.225.40 - 77.95.225.40
Название провайдера: Tor Servers
///

Семен Палій | 2014-07-16 09:33

Цікаві коментарі. Зі слів солдата 95 аеромобільної бригади, що воює зараз на Сході (на 10 днів приїжджав у відпустку додому). Декілька днів назад телефяяонував знайомий, якого мобілізували на Схід: Ляшко привіз допомогу, Офіцерня заховала все в окрему палатку і пів-дня нікого туди не пускали. Під вечір видали по пачці печива. Ну не суки? За словами того ж таки солдата - відпускника офіцерів на передовій взагалі нема. Приїжджають коли приходить гуманітарка. або коли повне затишшя. Напевне для того, щоб отримати статус УБД. Доки буде продовжуватись цей безлад? І чи не час проводити АТО в Києві?
(до речі, п. Миколо, коли Вам запропонують отримати статус УБД - відмовтесь)

1965 | 2014-07-16 08:45

Всі ми рано чи пізно кудись підем, а от як Ви,пане Голово за корупційними схемами влаштовуєте друзів на держслужбу( Шолох В.В. обл.налогова.),як такі протаже і чим з вами діляться,?.Може ті ,,копійки" ви відсилаєте на допомогу нашим військовим? ДЕ ВСІ АНТИКОРУПЦІЙНІ служби,ПРОКУРАТУРИ І прочіє,? Мабуть ВАМ МОЖНА ВСЕ,адже ви бували на майдані + Батьківщина одна...

Левко | 2014-07-16 08:30

Забирати людей на війну без елементарного медогляду і з такими хворобами - це просто не вкладається в голові! Яка користь від таких вояків? Пан Звєрєв не побоявся назвати речі своїми іменами і судячи по коментах це декого дуже зачепило за живе. Не хочеться їм на війну, краще нехай хтось інший повоює.

1 | 2014-07-16 05:40

Коли Вельмишановний пан Голова розповідає про здорових та бажаючих захищати Україну, чи не має на увазі свого першого заступника???

Северная Украина | 2014-07-15 20:13

Володимир
Якщо наші хлопці без бронежилетів - це ганьба для всієї Чернігівщини.
Якщо всі ті так звані комісари, депутати, кандидати в депутати, і інша номенклатурна шваль нездатні це зробити, то треба "добре вигострить сокиру" та і заходиться їх будить. І якщо вони такі "імпотенти", то негайно зібрати кошти усім миром і купити все, що хлопцям треба. Негайно!!! Цікаво, чи є серед бранців діти тих депутатів, керівників підприємств і іншої номенклатурної швалі, щов груди себе б"є і розказує, які вони патріоти.

Микола | 2014-07-15 15:40

Василь
Ганьба за призначення. Раніше були луганські а тепер київські. Ні чого не змінилося пане голова.

Василь | 2014-07-15 14:28

Шановний пане голове! Чому при Вашій каденції як голови призначають керівником департаменту інвестицій та будівництва регіонала з Києва, якого в Києвській області знають як пан 15%. Цей пан підписує договори на ремонт доріг не з місцевими а з київськими підрядниками. Що Ви пане голове робите?

чернігівець | 2014-07-15 14:02

Це добре, що Ви, пане голова, підняли тему про якісний склад наших військових. Але що далі? Військові відзвітували про виконання призову і хоть кажить, хоть що робить - їм байдуже. Ви зараз звернить увагу на своїх підлеглих - Ваші колеги голови райрад збирають гроші по районах на батальойн "Чернігів", так один сільський голова бідкався, що у нього в селі 18 юнаків забрали на Схід (хто прикордонник, хто танкіст), їх батьки ходять до сільради і просять чим небудь допомогти, хоча на один бронежилет назбирати гроші, але телефонують з району і просять зібрати гроші на батальон та ще строки встановили виконання прохання. Розберіться з Вашими колегами і навчить їх думати перд тим, що вони роблять - у селі свої діти потребують допомоги, треба теж збирати гроші, а виконавцям начхати на це! Цікаво, а в районних газетах друкують звернення про збір грошей і відповідний рахунок друкували?

Володимир | 2014-07-15 13:24

А в мене є бажання сформувати батальйон з депутатів міських, районних рад і обласної ради, а також керівників тих підприємств, які направляли техніку для потреб армії.
закрити