Останнє оновлення: 17:33 п'ятниця, 28 лютого
Імідж*
Ви знаходитесь: Політика / Регіон / Чому їх проводжали як героїв, а зустрічають як чужих?!
Чому їх проводжали як героїв, а зустрічають як чужих?!

Чому їх проводжали як героїв, а зустрічають як чужих?!

Депутат Чернігівської обласної ради Анатолій Мирошниченко оприлюднив відкрите звернення до Голови СБУ, Міністра оборони України, Начальника військового-медичного департаменту міністерства охорони здоров’я, голови Чернігівської облдержадміністрації та голови Чернігівської обласної ради у зв’язку з ситуацією яка склалась в Чернігівському військовому шпиталі стосовно відношення до поранених військовослужбовців та інших пацієнтів закладу.

Оприлюднюємо текст звернення.

Відкрите звернення депутата Чернігівської обласної ради Анатолія Мирошниченка
 

Голови Служби безпеки України

НАЛИВАЙЧЕНКА Володимира Олександровича,

Міністра оборони України

ГЕЛЕТЕЯ Валерія Вікторовича,

Начальника військового-медичного департаменту міністерства охорони здоров’я

АНДРОНАТІЯ Віталія Борисовича,

Голови Чернігівської обласної державної адміністрації

ІВАШКА Володимира Олександровича,

Голови Чернігівської обласної ради

Звєрєва Миколи Вікторовича
 
 

До мене як до депутата Чернігівської обласної ради звернулась мати військовослужбовця, який перебуваючи в зоні АТО отримав поранення та повідомила, про бездушне, зневажливе та бюрократичне ставлення начальника Чернігівського шпиталю Олександра Слісаренка до поранених військовослужбовців.

Я особисто, опікуючись подальшим лікуванням військовослужбовця, відвідував його в Чернігівському шпиталю (в/ч А 3120) та спілкувався з ним після його дострокової виписки.

В своєму зверненні мати відзначила, що начальник шпиталю Олександр Слісаренко зневажливо відноситься до поранених військовослужбовців, не розуміючи їх психологічний стан. За його розпорядженням в шпиталі створена несприятлива для одужання бійців психологічна атмосфера. Пораненим бійцям забороняється залишати палату та виходити на свіже повітря, обмежене спілкування з родичами та волонтерами, суворо забороняється куріння та користування телевізором.

Військовослужбовець, згідно рекомендацій свого ведучого лікаря, мав перебувати в шпиталі до 15.08.2014 року, але 12.08.2014 року близько 11:00 його та ще одного військовослужбовця виписали із шпиталю без відома ведучого лікаря за наказом О. Слісаренка за те, що нібито в хлопців руки тхнули димом.

Поранених бійців з речами виставили з шпиталю незважаючи, що в одного були не зняті післяопераційні шви, а у іншого в тілі знаходиться не видалений осколок. Пораненим навіть не надали транспорту для проїзду до Гончарівська для отримання у мед. частині відпускного листа на звільнення додому. Військовослужбовці змушені були за власні кошти найняти приватний транспорт для проїзду до військової частини.

Подібне ставлення до виконання своїх обов’язків керівником медичного закладу ЗС України, О. Слісаренко, деморалізує військових, підриваючи обороноздатність Української армії, створюючи негативну думку про Збройні сили у населення.

На підставі зазначеного, керуючись ст. 15 Закону України «Про статус депутатів місцевих рад» прошу Вас перевірити факти, викладені у даному зверненні та притягти винних до відповідальності згідно до Дисциплінарного статуту ЗС України та Законів України

Про результати розгляду даного звернення та вжиті заходи прошу повідомити в установлені законодавством терміни.

З повагою,
Депутат
А.К. Мирошниченко

Повідомлення, яке було оприлюднене в ЗМІ області

Сьогодні, 12 серпня 2014 року, без попередження на вулицю зі стін військового шпиталю були виставлені двоє військовослужбовців, які проходили в ньому лікування після отриманих поранень біля селища Металісту, щоб поруч з Луганськом, де вони з честю виконували свій військовий обов’язок. Олександр та Любомир, обидва уродженці Прилук, разом служили у військовій частині В1688, обидва отримали серйозні поранення і були доставлені на лікування в Чернігів до військового шпиталю, де мали пройти повний курс лікування.

Але не так сталось, як мало бути. Без попередження, ранком 12 серпня їм видали їх особисті речі і попросили покинути лікувальний заклад. На всі питання хлопців в чому причина такого ставлення – відповідь була одна –“ваш час лікування вичерпаний, і що ви будете робити далі нас не обходить і не цікавить”. Ситуацію нам прокоментував один з військовослужбовців.

Коментар:

Олександр, військовослужбовець частини В1688: “Ми думали, що ми їдемо додому, а приїхали де відношення до нас гірше ніж можна уявити нормальній людині. Уявіть наш моральний стан, який я особисто можу оцінити на тверду двійку, постійні головні болі, запаморочення, адже окрім трьох поранень, я отримав контузію.

В палатах знаходитись не можливо, запах хлорки викликає нудоту, а вийти на вулицю забороняє режим закладу. Прогулянки дозволені лише з 14:00 до 15:00 і з 17:00 до 19:00, в той час коли на вулиці шалена спека. Зранку вийти не можливо – нас просто не випускають. На всій території шпиталю жодного обладнаного місця для паління. Розумію, що ця звичка згубна, але це зараз єдина можливість кілька хвилин відпочити морально після того, що ми пережили.

Поруч з нами знаходить чудова церква Михайла і Федора, але нам не дозволяють залишити межі закладу, навіть, щоб сходити на службу, помолитись за друзів, які зараз на передовій та поставити свічку. Навіть, у тюрмах ув’язнені мають таку можливість. А сьогодні зранку, коли я ще не відійшов від крапельниці нас попросили покинути межі шпиталю і їхати звідси, хоча ще в понеділок лікар сказав, що раніше п’ятниці нас виписати не зможе.

Я сказав, що мені ще зле після крапельниці, що Любомиру досі не зняли шви, але нам сказали, що якось впораєтесь і що їм байдуже звідки ми до них приїхали. Коли ми вийшли за ворота закладу нам повідомили, що машина з Гончаровську теж не приїде за нами.

Добре, що є друзі в Чернігові, трохи скинулись з Любомиром грошима, які залишились  і поїхали в Гончарівськ, а звідти нам вже дали машину і повезли додому. Щоправда я поїхав в Ніжин, де живе брат. В нього дружина медик і я вирішив не ризикувати і залишитись на кілька днів під наглядом фахівця. Любомир поїхав в Прилуки, йому ще шви необхідно зняти.

В мене від цього сльози на очі навертались, відчув себе не потрібним, зайвим, якимось баластом для когось. Чому нас як героїв проводжають, а зустрічають як чужих. Я хочу спитати людину, яка прийняла рішення виписати нас і виставити за ворота, чому ви ховаєте своїх дітей, а ми воюємо, втрачаємо здоров’я та життя за вас, а ви відноситесь до нас, як не до людей. Нам не треба шукати сепаратистів на Сході, вони є тут, у нас”.

Коментарі (39)

Эмми | 2014-08-30 21:41

В этом госпитале не только эти два лежали из АТО,и прежде,чем писать эту статью,надо было спросить у остальных бойцов,какое к нам отношение,а не делать выводы по словам двух.Это военное учреждение,и установленный там режим должны додерживаться все,надо не забывать,что это не проходной двор,а военное учреждение,и не курить на территории и покидать территорию,это вполне нормальные требования.

марина | 2014-08-27 21:00

Военное учреждение,это не обычная больница,и установленные правила должны додерживаться все больные,не курить на территории и не выходить за пределы территории это вполне нормальные требования,если бы там больные ходили куда хотели,то мед персонал только то бы и делал,что бегал их искал для того чтобы провести какую нибудь процедуру.И надо не забывать,что режим установлен,не только для больных,но и для того чтобы облегчить роботу мед персонала.

Адекват | 2014-08-18 16:24

Палію: Ти, гнида, хоч на копійку, щось зробив для України чи для тих, хто в АТО??? Ти і такі як ти сіють смуту і ненависть між українцями!!! Ти не палій - ти жлоб паганий, коли замість того, щоб зробити щось толкове, сидиш в коментах і від своєї ущербності ллєш грязь

Патріот | 2014-08-17 10:22

Влад
Форвард
Знову ж, військовий статут створений не для комфорту військових, а для дотримання дисципліни, потрапляючи до шпиталю, військові потрапляють не на відпочинок, а на тернистий шлях лікування, на якому передбачені режим: час відвідувань, час прогулянок, час прийому ліків, час перев'язок і тому подібне. Військові, потрапляючи у шпиталь не перестають бути військовими. Це все прописано у статуті і визначається не командуванням шпиталю, а вищим командуванням ЗСУ. Тому я й не можу зрозуміти, якщо військова частина дотримується законів, що визначені для закладу данного типу, то чому ж хтось береться судити одну людину?

Патріот | 2014-08-17 10:15

Форвард
До лікарів у мене завжди повага, і аж ніяк не "погана думка". Я чув про те, що військовий шпиталь скорочували і когось звільнили, а звільнення - це завжди незадоволені, до того ж, якщо вони знайшли себе на іншому місці, то це ж чудово, в чому проблема тоді? Як я вже казав, ці розмови про паління самого Слєсаренко - це непідкріплні нічим аргументи. І, які б придурки не приймали цей закон, але він є і його мають дотримуватись, бо штрафи пожежникам і лікарям-гігієністам будуть виплачувати точно не ті хворі, що палили. І те, що ці місця для паління "кругом" є не означає, що це легально. Не знаю що там за кримінальні справи, але якби було за що, то відкрили б і притягнули до відповідальності, а так, це знову ж-таки непідкріплені нічим аргументи, так би мовити, слово проти слова. А от те, що пан Слєсаренко врятував власними руками тисячі життів - це факт і за це йому низький поклін і безмежна повага.

Форвард | 2014-08-17 07:28

Влад
Что за бред "военный госпиталь, а не санаторий" , вы в своем уме, что госпиталь должен быть гауптвахтой, Или паранойя на вас тоже перешла???

Форвард | 2014-08-17 07:05

Прізвища ви прекрасно знаєте. А якщо ви такої поганої думки про лікарів, яких "з'їв" Слєсаренко і яких радо прийняли в інших лікувальних закладах Чернігова, то ви такий й же як і він, а що в місті думають про Слєсаренка, красномовно свідчить його спроба стати депутатом кілька років тому (багато голосів було набрано?) А відносно паління, чому ж цей закон на самого Слєсаренка не поширюється? Та й приймали його такі ж придурки. Якби так легко можна було позбавити людину нікотинової залежності, було б дуже добре. Повинно бути місце для паління. Кругом вони є : в лікарнях і в госпіталях. А відносно поважання закону, то менше всого його поважає Слєсаренко, недаром військова прокуратура двічі намагалась відкрити кримінальну справу, але високі покровителі все закривали. Чого варта лише вимога купляти медикаменти виключно в аптеці №1. Є й багато вагоміших фактів, але вони прозвучать в іншому місці, колт прийде час, та й українофобство не забудеться, й непробачиться насміхання над українською мовою.

Патріот | 2014-08-17 00:45

Форвард
Мені дуже цікаво, почути хоч одне прізвище кваліфікованого лікаря, який звідти пішов. Сам я лікувався у шпиталі і там дійсно лікарі від Бога. а заборона паління - це не ініціатива командування шпиталю, а це закон України, і, якщо ви його не поважаєте, то не треба видавати своє бачення життя за дійсність і нав'язувати його всім підряд. А ваші аргументи проти пана Слєсаренко - це не більше, ніж нічим не підкріплений викид жовчної агресії. Щиро соромно за таких людей, як ви.

Форвард | 2014-08-16 21:27

О, підгавкувачі Слєсаренкові об'явились. За час його "командування" госпіталь розвалився, більшість кваліфікованих лікарів пішли звідти. А заборона паління, це просто черговий спосіб познущатись над людьми. Так пан Сєсаренко (який завжди ненавидів Україну, насміхався з української мови, називав гуцулами, був палким прихильником Януковича) компенсує свою ущербність. До речі сам на території госпіталю палить.

Прохожий | 2014-08-16 13:09

Прямо сброд обиженных и ущербных в комментах. Кто хочет косить от АТО - идите в военкомат и там качаёте свои права, кто болен или ранен - тот лечится, и лечением доволен на все 100%, а кто "кантоваться" или спрятаться от АТО - те и ноют, что не дают ни курить, ни бухать, ни под себя гадить. В лечебных учреждениях курить ЗАПРЕЩЕНО. В любой больнице, а тем более ВОЕННОМ госпитале - есть режим дня, в котором предусмотрены прогулки, кому мало ТРЁХ часов шататься по свежему воздуху - скорее всего просто здоровы. А волну гнать и подхватывать её - это у нас умеют и любят. Стыдно за население.

Патріот | 2014-08-16 12:51

Пациент
Документ 4844-17. ЗАКОН УКРАЇНИ Про внесення змін до деяких законів України щодо вдосконалення окремих положень про обмеження місць куріння тютюнових виробів:
  - заборона паління на всій території і у всіх приміщеннях закладів охорони здоров'я
  то ж не треба ля-ля, що тут порушені чиїсь права.
+ хтось писав, що не пускають у церкву. Хто мені наведе приклад, де військовослужбовцю дозволено, за власним бажанням, залишати територію військової частини?
до того ж, сто відсотків, що, після одужання, цих бійців повернули б в ато, а повертатись в них немає жодного бажання, от і шукають собі способу відкосити, хоча, у цьому їх, а в данному випадку їх матерів, що накатали листа, мона по-людськи зрозуміти.

Влад | 2014-08-16 10:04

ситуация непростая-место начальника хотят занять многие,а потом без дисциплины и режима это не военный госпиталь,а санаторий,но соглашусь что к парням из зоны АТО нужен особый подход,психологическая реабилитация,это должен знать любой врач

Серега | 2014-08-15 18:03

не понялЧто за фигня? Слесаренко сам прошел Афган в десантно-штурмовом, ходил в рейды, его батальон прикрывал выход войск, сам вышел уже после Громова. Две Красных Звезды у мужика. Был какой-то док. фильм, в одном кадре Слесаренко раненого бойца перевязывал. Или забыл, каково это, или что-то не стыкуется.
Слесарь (КОМАНДИР ГОСПИТАЛЯ).давно забыл,что он это прошел.Не даром многие афганца-ему и руку не подадут -в нашем городе. Да и нормальным-не смешите...Нормальна людина-с поведением царя-по отношению ко всем!!!!
И с тем что живет на 2 семьи.Уважиющий себя мужик,давно бы развелся ,а не жил и нашим и вашим.Ведь в обеих семьях детки.А так-в личной жизни беспредел,что уже говорить о работе.Его подчиненные-люто ненавидят его.За то что с трибуны любит повторять-что он ЦАРЬ)))

Петлюрі | 2014-08-15 06:08

Семен ПетлюраПАЛІЮ : Ох мало ми вирізали таких запроданців сто років тому. Сидить таке мурзате чмо і трясцчими руками жре свого бутерброда мацаючи сальними руками мишу. Само, падло, за все життя нічого не зробило, тільки *** в каментах і знову ***. Міроха нашим пацанам в Чернігівський батальон привозить все від води і до броніків. А ти , чмо, тільки тим і допоміг армії, що *** у каментах, а від кожного дзвоника в двері біжишь *** на унітаз з переляку, що самого можуть на схід відправити.
Підлікуй свою *** голову

НеМаша | 2014-08-15 02:54

Не зря врачей называют рвачами. Порядочных среди них мало. Когда попадаешь в больницу понимаешь- самые бессердечные люди -врачи.
К отвественности их привлечь практически невозможно да и особо никто не старается- правоохранительные органы такие же продажные как и врачи.

Айдар | 2014-08-15 00:18

Шановні! можна дуже багато розсуждати… але факт залишається фактом! не від одного хворого чув, не від одного АТОшника що в госпіталі суворо порушуються самі прості людські права! що цікаво по словах самих працівників їм самим набрид такий стан справ, але потрібно мовчати бо можна бути звільненим в любий момент… Всім зрозуміло що з усіх сторін обстановка в госпіталі незадовільна! Хлопці приїхали на лікування, а замість того отримали стусана в потилицю… немаючи навіть самих жалюгідних прав… тому впевнений що відповідні органи звернуть увагу і справедливість запанує! шкода лише хлопців у яких і так здоро"я ,психіка, фізичний стан підірваний далі нікуди… Слава Україні!

??????????? | 2014-08-14 22:30

Кто такой Мирошниченко? Олигарх из бывших рекетиров? Может ему тоже надо на Восток в зону АТО? Ведь его партия привела страну к таким последствиям.
а вообще - ЛЮСТРАЦИЮ!!!!!!!!!!!!!

Пациент | 2014-08-14 22:12

Это не первый случай от этого главврача. В каждой больнице есть место для курения. Касательно алкоголя - если бы ребята выпили, то нужно было сделать анализы. Врачи бегают за ним - боятся, но не все. А то, что тема поднята - это хорошо. Пусть разберутся, а то все военные сами боятся, им ведь еще возможно там лечиться.

свобода | 2014-08-14 22:07

такие господа как Мирошниченко очень боятся слова ЛЮСТРАЦИЯ!сами как крысы бежали когда регионы залили Украину кровью открестились от их злодеяний мы дескать не причём мы хорошие а Янукович плохой а теперь чтобы не потерять власть и продолжать и дальше обогащаться за наш счёт- начинают пиариться выставляют свои портреты на первых полосах газет типа знай страна своего героя!прежде чем огульно охаиватьнадо было смотреть репортаж о раненых танкистах которые там лежат!больной человек у которого как написали кружится голова и т д не будет думать где бы ему накуриться или напиться!на месте глав врача я бы подала в суд за клевету!!!

Йода | 2014-08-14 20:34

Семен ПетлюраПАЛІЮ : Ох мало ми вирізали таких запроданців сто років тому. Сидить таке мурзате чмо і трясцчими руками жре свого бутерброда мацаючи сальними руками мишу. Само, падло, за все життя нічого не зробило, тільки *** в каментах і знову ***. Міроха нашим пацанам в Чернігівський батальон привозить все від води і до броніків. А ти , чмо, тільки тим і допоміг армії, що *** у каментах, а від кожного дзвоника в двері біжишь *** на унітаз з переляку, що самого можуть на схід відправити.
ПатріотЗначить накрав багато, то не хай поділиться. В свій час багато державних та кооперативних ринків до рук прибрав, справедливо мабуть. Ви за рахунок благодійності готові в заднє місце цілувати будь кого. А на рахунок Семена Петлюра, то пишеться Симон Петлюра.
ЭТО ПРО РЫНКИ ВЫ ВОВРЕМЯ ВСПОМНИЛИ. ПОРА ПОВЕРТАТЬ УКРАДЕННОЕ, А НЕ ОТДЕЛЫВАТЬСЯ ПОДАЧКАМИ, НА КОЛЕНЯХ ДОЛЖЕН ПОЛЗАТЬ КАЖДЫЙ ГАД, ШО УКРАЛ НАРОДНОЕ.

Патріот | 2014-08-14 19:25

Семен ПетлюраПАЛІЮ : Ох мало ми вирізали таких запроданців сто років тому. Сидить таке мурзате чмо і трясцчими руками жре свого бутерброда мацаючи сальними руками мишу. Само, падло, за все життя нічого не зробило, тільки *** в каментах і знову ***. Міроха нашим пацанам в Чернігівський батальон привозить все від води і до броніків. А ти , чмо, тільки тим і допоміг армії, що *** у каментах, а від кожного дзвоника в двері біжишь *** на унітаз з переляку, що самого можуть на схід відправити.
Значить накрав багато, то не хай поділиться. В свій час багато державних та кооперативних ринків до рук прибрав, справедливо мабуть. Ви за рахунок благодійності готові в заднє місце цілувати будь кого. А на рахунок Семена Петлюра, то пишеться Симон Петлюра.

Патріот | 2014-08-14 19:17

ВладИнтересно, где военная прокуратура и почему они ни чего с ним не делают? Пока люди воюют, они сидят в кабинетах и держатся за нагретое место !!!
Патріот
ПрокуратураЕсть, Прокуратура
 Прокуратура Центрального регіону з нагляду за додержанням законів у воєнній сфері
http : //www .vppnr.gp.gov.ua/ua/news.html
Так, це з цивільна прокуратура з нагляду за додержанням законів у воєнній сфері. Створили її після ліквідації воєнної прокуратури.

Семен Петлюра | 2014-08-14 18:09

ПАЛІЮ : Ох мало ми вирізали таких запроданців сто років тому. Сидить таке мурзате чмо і трясцчими руками жре свого бутерброда мацаючи сальними руками мишу. Само, падло, за все життя нічого не зробило, тільки *** в каментах і знову ***. Міроха нашим пацанам в Чернігівський батальон привозить все від води і до броніків. А ти , чмо, тільки тим і допоміг армії, що *** у каментах, а від кожного дзвоника в двері біжишь *** на унітаз з переляку, що самого можуть на схід відправити.

гриня | 2014-08-14 17:41

не понял
Что то не стыкуется...а может бойцы чего то не договаривают....врят ли только из-за курения он их выгнал...

не понял | 2014-08-14 17:32

Что за фигня? Слесаренко сам прошел Афган в десантно-штурмовом, ходил в рейды, его батальон прикрывал выход войск, сам вышел уже после Громова. Две Красных Звезды у мужика. Был какой-то док. фильм, в одном кадре Слесаренко раненого бойца перевязывал. Или забыл, каково это, или что-то не стыкуется.

Шлёма | 2014-08-14 16:29

Цинизм и показуха, танцы на крови.
ПРавильный пацан служил (и служит?) бандитской партии и сбежавшему в Россию Януковичу.
Кто убивал и отрезал людям головы в Киеве? Кто и на чьи деньги развязал войну в Луганске и Донецке? Там не было вожаков ПР?
А теперь он переживает за раненого на войне.
Какое лицемерие!

Прокуратура | 2014-08-14 16:16

ВладИнтересно, где военная прокуратура и почему они ни чего с ним не делают? Пока люди воюют, они сидят в кабинетах и держатся за нагретое место !!!
Патріот
Есть, Прокуратура
 Прокуратура Центрального регіону з нагляду за додержанням законів у воєнній сфері
http : //www .vppnr.gp.gov.ua/ua/news.html

Викуся | 2014-08-14 16:12

 Снять с должности и отправить в АТО!!!

просто Олег | 2014-08-14 14:30

ВладИнтересно, где военная прокуратура и почему они ни чего с ним не делают? Пока люди воюют, они сидят в кабинетах и держатся за нагретое место !!!
Семен Палій
*** Т.ч. не надо ля-ля...

М.Боюра | 2014-08-14 14:04

 Хоча і не маю поваги до регіоналів-запроданців, але вдячний Мирошниченку за цього листа, бо і сам знаю, що у нашому військовому шпиталі керівник не лікар, а коновал без жалю та серця.
 Гнати такого. В зону бойових дій.

прохожий | 2014-08-14 13:01

Патріот
Это точно!

Патріот | 2014-08-14 12:21

ВладИнтересно, где военная прокуратура и почему они ни чего с ним не делают? Пока люди воюют, они сидят в кабинетах и держатся за нагретое место !!!
У нас військової прокуратури не має. Тільки сьогодні прийнятий закон, але його ще підписати треба та оприлюднити.

Семен Палій | 2014-08-14 12:20

ВладИнтересно, где военная прокуратура и почему они ни чего с ним не делают? Пока люди воюют, они сидят в кабинетах и держатся за нагретое место !!!
Владе, в Україні нема "военной прокуратуры". Тільки сьогодні ВРУ прийніла рішення про створення такого підрозділу. Тепер автору статті: такі виродки, як міроха не мають морального права торкатись такої болючої для Українців теми. Ви,прокляті риги, привели до влади янека, розстрілювали людей на Майдані, привели руських найманців у країну, а тепер ллєте крокодилячі сльози. Кара Божа настигне кожного. І тебе міроха в першу чергу. І за ті "діла", що ти творив і твориш у Прилуках, Ніжині... Ганьба вам всім.
 І Слава Україні!

Патріот | 2014-08-14 12:19

Це тільки квіточки, ягідки будуть потім. Злиденні пенсії та пільги тільки на папері. Спитайте у ліквідаторів - чорнобильців або у інвалідів - афганців.

чернігівець | 2014-08-14 11:57

Шановний депутат! За статтю Вам люди вдячні! Але є пропозиція: складається враження з оформлення Вашого матеріалу, що Ви себе рекламуєте на фоні проблем суспільства. Замість Вашего портретного фото додумалися б поставити фото, де Ви спілкуєтесь з людьми на фоні цього шпиталя. Зрозуміло, що виборці повинні знати своїх обранців в обличчя, але сьогодні суспільство не потребує портретних героїв.

Влад | 2014-08-14 11:46

Интересно, где военная прокуратура и почему они ни чего с ним не делают? Пока люди воюют, они сидят в кабинетах и держатся за нагретое место !!!

Мир | 2014-08-14 11:41

Слесарь моральный УРОД и кто его крышует тоже. Ни кто не может его уволить что ли?

Майдан | 2014-08-14 11:09

Там концлагерь , а не госпиталь. Все факти подтверждаю, а ещё за 200 гривень можно "решить вопрос " со Слюсаренкои лечь на дневной стационар - и не служишь и не лечишься.

Денис | 2014-08-14 10:55

Со Слисаренко разобраться и сделать процесс показательным, чтоб другим было не повадно
закрити