Останнє оновлення: 17:57 вівторок, 25 лютого
ВІДЕО і ФОТО
Ви знаходитесь: Політика / Регіон / Ляшко в Чернігові про таємне і явне української політики – фото, відео
 Ляшко в Чернігові про таємне  і явне української політики – фото, відео

Ляшко в Чернігові про таємне і явне української політики – фото, відео

Що ми знаємо про таємне засідання Верховної Ради? Нічого. Лідер Радикальної партії України Олег Ляшко приїхав до Чернігова і розповів. По-простому.

Виявляється, як голосували депутати у Верховній Раді 16 вересня «за мир», не знає ніхто. Табло було чорним. Засідання – закритим.

Ляшко вважає таке рішення парламенту «зрадницьким» перед пам’яттю тих, хто воював і віддав життя за єдину Україну.

Виходить, що мир потрібно було приймати 4 місяці тому?

Проти регіоналів і комуністів

Головний радикал країни закликав не пустити до влади представників колишніх регіоналів і комуністів, які сприяли розриву України по лінії Луганської і Донецької областей.

Він запропонував міліціонерів, суддів, прокурорів піддати люстрації тим, що посилати їх на фронт. Хто виконає там свій обов’язок і повернеться – матимуть право працювати. Ось така люстрація.

Також Ляшко закликав не пустити до парламенту тих депутатів, які голосували за закони 16 січня, серед яких він назвав Владислава Атрошенка та Ігоря Рибакова.

Пригрозив він і Валентину Мельничуку, якого регіональна облрада посилає в губернатори. Він назвав його чомусь регіоналом. Олег Валерійович переплутали, Мельничук ніколи не був у Партії регіонів, а лише в СДПУ(о), яким керував Віктор Медведчук. Тому, напевно, його слова можна сприйняти, як творчу назву.

Якщо ж Мельничук погодиться на посаду губернатора, радикал пообіцяв скинути з 2 поверху адміністрації прямо у сміттєвий бак. Ляшко показав перспективу із 5 пальців, за якої чиновник у 66 повних років може посісти крісло губернатора.

Радикал підкреслив, треба давати дорогу тим молодим, які одержали освіту, а зараз торгують на базарах, бо їх не хочуть допускати до керівництва державою.

Прем’єр-міністр Олег Ляшко

Лідер радикальної партії повідомив чернігівцям, що у виборчому списку його партії нема жодного депутата цього скликання, окрім нього. А з минулих скликань – тільки Іван Заєць, якого колись намагався утихомирити ще Іван Плющ і казав: «Депутат Заєць, не стрибайте по залу».

Всі інші представники партії, за словами Ляшка, в парламенті не були, але гідно його представлятимуть.

Сам головний радикал стверджує, що його партія зараз лідирує в опитуваннях. А відтак він має розраховувати на крісло прем’єр-міністра за результатами цих виборів.

Ляшко підкреслив, коли Чернігівщина проголосує за його команду, як підтримала на президентських виборах, на наступні вибори глави держави він виграє з допомогою земляків.

Ляшко виступав зі сцени перед театром, а поруч стояла його команда.

Після виступів сотні людей ринулися до сцени і оточили головного радикала. Це нагадувало рій, який переміщався по площі. Через 15 хвилин «бродіння» по майдану, Ляшку вдалося добратися до машини, помахати рукою і поїхати на нові зустрічі.

Детальніше - у відеорозповіді:

Коментарі (14)

совесть | 2014-09-24 13:31

мельничука в мусорник

мекшун | 2014-09-24 13:29

ТОЛКУ С ЛЯШКА ТО НИКАКОГО НО ХОТЬ ГОВОРИТ ТО ЧТО НАРОДУ НРАВИТСЯ . СТАРЫЙ...пердун......и.т.д. хоть народ раслабит поулыбается языком молотить не мешки ворочать

небайдужий | 2014-09-24 10:40

Скільки ж потрібно нашому народу ще таких "глашатаїв", щоб зрозуміли,
що ті вила кандидатські- для народу. Він сам себе і собі подібних на них не підніме, адже- не Мюнхаузен.Протріть, люди добрі, очі. Клоун...

до відома | 2014-09-24 09:36

Як повідомляє "ТСН", Ляшко не є тим скромним політиком від народу, яким він хоче усім здаватися.
Насправді він має елітну віллу у Конча-Заспі, літає чартерними рейсами та їздить на дорогих авто.
Також Ляшко оточує себе кількома охоронцями.
Потім його бачили в повністю броньованому "Mercedes" еліт-класу. Але на людях Ляшко сідає в скромний білий "Мерседес" охорони, а через кілька десятків метрів пересідає в дороге авто.
Також депутат не гребує чартерними рейсами на 6-місцевому літаку VIP-класу. Вартість одного перельоту варіюється від 6 тисяч доларів в один бік.
Також Ляшко має заміський будинок в елітній Конча-Заспі. Маєток радикала нічим не поступається дорогим будинкам сусідів-багатіїв.
За високим парканом видно кілька великих будинків на території, яку ретельно охороняють. Цікаво, що поруч з Ляшком вже багато років проживають брати Клюєви.
  23.09.2014 19:09
Таке саме брехло, як і його господар Льовочкін.

antilyawko | 2014-09-24 00:38

Ляшко
otkyda takaya infa o Kyprienko?????? i 4to konkretno gnilogo ostavil Amel4enko?? ili vam prosto pystue slova pobrosat zahotelos???

саланг | 2014-09-23 21:54

***
/// агітація//

Експерт | 2014-09-23 21:38

ПОРЯДНА ЛЮДИНА САМА В 66 РОКІВ ПОВИННЯ СКАЗАТИ: "ДЯКУЮ ЗА ДОВІРУ", а не сидіти і ухмилятися від своєї гнусної величі.

мавка | 2014-09-23 20:58

Ляшко - клоун з вилами, користі від нього державі аж цілий ноль. Думайте, народ, а не купляйтесь на дешеві шоу.

oksanka | 2014-09-23 19:10

Ляшко прав,молодец, и в правду не понимаю, почему вся наша Черниговская милиция не идет на АТО, самых "маленьких " отправили человек 20, а начальники ??? окалачиваються, то водой, прости Господи, обливаються, то по музеем бродят, то концерты устраивают. Оно и понятно-для такого количества ментов работы нет .... вот они и околачиваются..

Левко | 2014-09-23 18:38

Кожен з нас вибирає сам кому віддати перевагу. Одним подобається шоу від Олега Ляшка за фінансової підтримки Льовочкіна. Ще комусь подобається шоу "Розсміши коміка". А іншим болить за долю України і такі люди сьогодні мають бути з владою, не зважаючи на всі її недоліки. Коли горить хата її гасять всі разом, а не визначають у цей момент, хто у сім"ї розумніший, головніший чи більше заробляє. А ми все ділимо портфелі, нам не до війни на Сході і не до Путіна. Мені смішно чути, що Україна на чолі з Ляшком з вилами в руках на білому коні попереду радикальної партії-арміїї, з Ляшком, на якого наведені всі телекамери в державі, розіб"є Путіна в пух і прах.

Ляшко | 2014-09-23 17:57

А почему же на фото непоказанно его продажных однопартийцев особенно Куприенка который защищал как адвокат в киевском суде КПУ ну и канечно же Амельченка ,(великого специалиста по управлению Соснецкогор-на) правдв след он там гниловатый оставил!

мужик | 2014-09-23 17:43

Ляшко - шоумен, а не політик, окрім справедливих лозунгів та своїх інтересів (інтересів спонсорів) ніякої користі для нашого краю.

тет | 2014-09-23 17:30

http://www.ipukr.com/?p=18459

виборець | 2014-09-23 17:12

Ляшко -спрвжній народний депутат.
закрити