Останнє оновлення: 20:11 середа, 18 вересня
Вибори
Ви знаходитесь: Політика / Регіон / Хто проходить? Інтрига серед "мажоритарників" триває?
Хто проходить? Інтрига серед мажоритарників триває?

Хто проходить? Інтрига серед "мажоритарників" триває?

Позачергові парламентські вибори відбулися вчора в Україні: у 213-ти одномандатних виборчих округах, у тому числі у шести на Чернігівщині, обирали народних депутатів.

За результатами кількох «екзит-полів» 5 %-ий бар’єр долають наступні політичні сили: «Блок Петра Порошенка», «Народний фронт», «Радикальна партія Олега Ляшка», «Самопоміч», «Опозиційний блок»,«Свобода» і «Батьківщина».

За даними ЦВК явка виборців становила 52 з половиною відсотки. Найактивніше голосували на Львівщині – 70 % виборців, найнижча явка зафіксована у Донецькій, Луганській і Одеській областях – менше 40 %.

На Чернігівщині з 86 тисяч виборців проголосувало понад 48 тисяч людей, тобто майже 57 %.

Станом на сьому тридцять Центрвиборчком вже опрацював майже 25 % бюлетенів.

Офіційні дані ЦВК майже не відрізняються від результатів екзит-полів.

Серед лідерів – «Блок Петра Порошенка» і «Народний фронт» – майже однакова кількість голосів – по 22 %, потім ідуть «Самопоміч», «Опозиційний блок», «Радикальна партія Олега Ляшка», «Батьківщина» і «Свобода».

Інтрига мажоритарників 

Щодо ситуації з мажоритарниками, то на Чернігівщині, за даними ЦВК у 205-му виборчому окрузі лідирує Валерій Куліч – висуванець від партії «Блок Петра Порошенка».

У 206-му виборчому окрузі перемагає Владислав Атрошенко – також висуванець від «Блоку Петра Порошенка».

У 207-му окрузі лідирує самовисуванець Ігор Рибаков.

208-ий виборчий округ – першість утримує Валерій Давиденко – висуванець від «Всеукраїнського аграрного об’єднання «Заступ».

По 209-му округу лідирує висуванець від партії «Народний фронт» Олександр Кодола.

І станом на восьму годину ранку лідером у 210-му окрузі залишається Олег Дмитренко – висуванець від «Блоку Петра Порошенка».

Коментарі (9)

виборець | 2014-10-30 08:29

хай би що не казали "злі язики", а ми за молодість, за Євлахова

Т. Леонець | 2014-10-29 08:04

Я дуже рада, що пройшов Євлахов. Нехай ідуть молоді незаплямовані у скандалах, підкупах, брехні.

Виборець | 2014-10-27 21:27

І козаки і всі старалися, зятьок Бондаря переміг.

Семен Палій | 2014-10-27 19:36

Я до 207 - го не маю ніякого відношення, але з коментів зрозумів, що між рибаковим і євлаховим суттєвої різниці нема. Вот так і живем, приспособившись будто мєдвєді.

Перехожий | 2014-10-27 13:08

На дільниціях у Щорсі та біля них стояли хлопці від Євлахова з реєстрами і видвали гроші. Біля училища на стадіоні ,(тіпа машину ремонтували) - організували видачу винагород, в автошколі прямо на дільниці видавали конверти за списками, у Щимелі керівник ПСП наливав чоловікам по 100 грам, одному "не долив", то дядько на всю вулицю матюкався, розірвав соціальну угоду і грозився проголосувать за опонента, По селах у суботу розвели газету, схожу на Рибаківську, де він нібито знімає свою кандидатуру, у Кучинівці наближені до сільської головихи люди ходили по хатах і лякали пенсіонерів соціальними угодами з Євлаховим, щоб підписували і голосували , бо від цього залежить пенсія. "Життя по - новому ! - єднайтесь!"

Виборець | 2014-10-27 11:16

Ні, не за гречку, свічки і обіцянки продались виборці, а за ті 40 грн., що пропонував Євлахов кожному вибоцю, який віддасть свій голос за нього!!!

ВИ борець | 2014-10-27 10:11

 Кандидат по 207 в.о Анатолій Сергійович Євлахов переміг свого основного конкурента по округу Ігоря Рибакова з перевагою у 611 голосів, зазначимо, що у виборах як кандидати в депутати Верховної Ради брали участь ще пятнадцять громадян України. "Особливі послуги" деякіх посадових осіб органів місцевого самоврядування районів округу не допомогли іншим "знаним" отримати довіру виборців.
     За результатами паралельного підрахунку голосів офіційних спостерігачів, які отримували копії протоколів дільничих виборчих комісій, є дані з усіх 255 виборчих дільниць. Проголосувало 83 060 виборців 207 округу.
 За Анатолія Євлахова проголосувало 29 649 виборців.
 За Ігоря Рибакова - 29 038 виборців.

Семен Палій | 2014-10-27 08:22

Дійсно перевелись козаки в Сіверському краї. Продались за гречку, свічки, "обіцянки". Особисто знаю "виборців", що виходячи з дільниць зізнавались, що проголосували за заступ і давиденка тому, що отримали 100 грн. Ну, що ж так будемо і жити. Знову підвищення цін, голі й голодні бійці на фронті. І в цьому частка вини кожног з нас: самі обрали таку владу.
 Але все одно - Слава Україні!

М.Боюра | 2014-10-27 08:14

 Невже у 207-му знову верх візьмуть "свинопаси"?
 Бідний наш Тарас Григорович - він би вдруге помер, взнавши про "свинопасів" на Чернігівщині.
закрити