Останнє оновлення: 11:52 четвер, 5 грудня
Нема квартири і зась!!!
Ви знаходитесь: Політика / Регіон / Журман вже 13 років збирає гроші на квартиру
Журман вже 13 років збирає гроші на квартиру

Журман вже 13 років збирає гроші на квартиру

Журналісти, які вигадали, або ж повірили у вигадану кимось історію про незаконне отримання житла Сергієм Журманом піймали облизня. Навіть візит медійників до батьків виконуючого обов’язки голови ОДА не приніс очікуваних результатів – вони дійсно живуть у себе вдома.

«Ніякої квартири в мене немає і не було» - заявив сьогодні під час брифінгу в ОДА Сергій Журман.

«Заявляю офіційно – за допомогою обласної державної адміністрації я не збирався і не збираюся отримати житло. Мені почали дорікати, шукати. – дещо знервовано почав відповідати на питання кореспондента «Високого Валу» Сергій Журман. – Навіть поїхали до моїх батьків журналісти. Хотіли там побачити закриті двері і почути від сусідів про те, що мої батьки вже давно в Чернігові живуть у квартирі».

За словами Сергія Журмана він з дружиною вже понад 13 років збирає гроші на придбання квартири і поки що потрібної суми немає.

Коментарі (14)

обєктивний | 2014-11-11 15:38

кауфман - ти мудак. Говориш, говори шось конкретне, перевірене і відповідай за свої слова, а то пишеш що кажуть те, кажуть інше. Це стосується і твоїх висловлювань про дружину Журмана. Подивись на себе в дзеркало, ну прямо білий та пушистий з руками, які б нічого не крали якби не очі, які бачать, що можна вкрасти.

Кауфман | 2014-11-11 13:42

Дружина Журмана була недавно влаштована НА роботу в КРУ і займається там перевіркою саме хлібних об'єктів.

чернігівець | 2014-11-11 13:13

Кауфман
правильні перевірки робить керманич, що взявся перевіряти "коштовні обєкти", якщо вони ці перевірки комусь не подобаються значить там найбільше крали, а он взяв вас зачепив за живе тож з того весь і галас.
Бог в поміч товаришу Журману.

lev | 2014-11-10 23:59

Люди добрі, схаменіться. Ви за кожним кущем бачите ворога. Кажуть, що в чужому оці і порошинку видно. А ви спочатку самі себе ПРОЛЮСТРУЙТЕ!!!. Живіть по заповідям Божим і все буде добре. Любіть не тільки самого себе. На доїло оце вже розумне гавкання з підворотні. Догавкались уже. Схаменіться.

Кауфман | 2014-11-10 23:32

Про цього рудого в адміністрації кажуть, що хапуга ще той.
Житлом почав займатися з перших днів роботи. Навіть в чергу став першим. Ні стида, ні совісті. Дружину бистріше на тепленьке місце в еру пристроїв. Займається перевіркою самих коштовних об'єктів. Тому там уже декілька їм квартир можна було б купити. Ганьба таким керманичам.
Люструвати в смітник!!!
/// для дачі показань на слідстві ваш ай-пі, що не лише писали а й свідчили
IP 77.52.156.53
Хост: 77-52-156-53.dialup.umc.net.ua
Город: Киев
Страна: Ukraine
IP диапазон: 77.52.152.0 - 77.52.159.255
Название провайдера: MTS Ukraine, PrJSC

Галя | 2014-11-10 22:41

***
/// Валя, це була повна брехня, аж соромно за тебе\\\\

Юлія | 2014-11-10 21:49

ЮліяЗгодна з гостем!
Раніше і сам Журман пішки ходив. А зараз цілодобово і по вихідним особисто за кермом накатує на Шкоді 0003.
Це при тому, що на всю адміністрацію має бути тільки 1 машина. Авто Журмана чиститься в управлінні освіти, і бензин на вояжи Журмана відповідно беруть з освіти.
Мабуть тому і на дорогу в Гончарівськ до батьків зробив окреме розпорядження, щоби краще по новенький дорозі їздити :))
АлексПобільше б таких "Журманів". У нас би ще й дороги були, а не тільки напрямки"!!!!
Може що і гуртожиток управління культури Журман зараз приватизовує, то це також добре? Виключно для того, щоби зробити там собі 5ти кімнатну квартиру на 186 м, кв. Тоді замість державних гуртожитків будуть приватні? Це також добре??? :)))

Алекс | 2014-11-10 20:54

ЮліяЗгодна з гостем!
Раніше і сам Журман пішки ходив. А зараз цілодобово і по вихідним особисто за кермом накатує на Шкоді 0003.
Це при тому, що на всю адміністрацію має бути тільки 1 машина. Авто Журмана чиститься в управлінні освіти, і бензин на вояжи Журмана відповідно беруть з освіти.
Мабуть тому і на дорогу в Гончарівськ до батьків зробив окреме розпорядження, щоби краще по новенький дорозі їздити :))
Побільше б таких "Журманів". У нас би ще й дороги були, а не тільки напрямки"!!!!

Юлія | 2014-11-10 20:50

Згодна з гостем!
Раніше і сам Журман пішки ходив. А зараз цілодобово і по вихідним особисто за кермом накатує на Шкоді 0003.
Це при тому, що на всю адміністрацію має бути тільки 1 машина. Авто Журмана чиститься в управлінні освіти, і бензин на вояжи Журмана відповідно беруть з освіти.
Мабуть тому і на дорогу в Гончарівськ до батьків зробив окреме розпорядження, щоби краще по новенький дорозі їздити :))

Алекс | 2014-11-10 20:19

ГостьРаньше дети Журмана пешком в садик ходили-теперь на служебной машине приезжают.Все.Все мамаши в садике это заметили!
Или дети медленно растут или каждый месяц он их рожает ???? И что плохого, если отец попутно на работу, детей машиной в садик завозит!!! Лучше было, когда Хоменко каждый день по два раза в Бровари мотался на бюджетном бензине ???? /// хоменко кілька років жив у синовій квартирі в Чернігові, а не мотався 2 рази на день до Броварів///

Гость | 2014-11-10 20:11

Раньше дети Журмана пешком в садик ходили-теперь на служебной машине приезжают.Все.Все мамаши в садике это заметили!

БившОМУ | 2014-11-10 19:08

Згоден, що Журман мудра людина. Поваги, як мінімум, заслуговує. Але контроль громади не зайвий. Владу будуть сприймати всерйоз тоді, коли вона буде дійсно працювати на благо громади, а не на чиєсь інше "благо". Журману хочеться вірити. Тому... поживемо-побачимо!

Бывший | 2014-11-10 18:52

Невже будь-які державні службовці це не люди і не мають права на елементарні людські умови життя. Цікаво коли суспільство не буде сприймати цю категорію ворогами. Не перестаю дивуватися людській заздрості та підлості. В країні війна, економіка в такій ямі, що жуть, а ми всі продовжуємо розбрат. Може достатньо. Я не знаю особисто в.о., але давайте всетаки поважати його перш за все як людину.

Свобода | 2014-11-10 18:07

Ох и морда похож на зэка из команды Януковича!
закрити