Останнє оновлення: 12:24 субота, 21 жовтня
Ексклюзивні коментарі / Запис трансляції
Ви знаходитесь: Політика / Регіон / Головою громради при Чернігівській ОДА обрали екс-регіонала Москаленка
Головою громради при Чернігівській ОДА обрали екс-регіонала Москаленка

Головою громради при Чернігівській ОДА обрали екс-регіонала Москаленка

В результаті довгого і напруженого засідання Громадська рада при Чернігівській облдержадміністрації нарешті сьогодні визначилася зі своїм головою - екс-регіоналом Ігорем Москаленком, який під час рейтингового голосування отримав підтримку 32-х членів ради. Найближчого конкурента Тамару Петрову підтримали 26 членів Громадської ради.

Дорадчо-консультативний орган понад годину визначався зі способом голосування, і навіть розглядав варіант кинути жереб.

Останній спосіб визначення переможця як "найбільш об'єктивний" запропонував претендент на посаду голови громадської ради Володимир Демиденко, який під час викладення своєї програми закликав за себе не голосувати.

Результат обрання головою пана Москаленка обурив присутніх в залі учасників Майдану, бійців АТО і членів Цивільного корпусу "АЗОВ". Дехто з активістів навіть емоційно заявив про свій вихід з громадської ради.

На це Ігор Москаленко відповів, що "не він вийшов з Партії Регіонів, а Партія Регіонів вийшла з нього" і вже як позапартійний відкинув звинувачення в організації Антимайдану.

В ексклюзивному коментарі для SVOBODA.FM Ігор Москаленко заявив, що докладе усі свої організаційні здібності, аби зробити Громадську раду ефективною:

Тамара Петрова і Володимир Демиденко також прокоментували результати виборів:

Нагадаємо, перед засіданням Громадської ради на першому поверсі обласної адміністрації стався інцидент між воєнізованою охороною і представниками громадських формувань, яких неохоче пропускали до зали, у зв'язку з чим ті виголосили свою окрему позицію. При цьому заступник голови ОДА заявила, що це елемент заходів безпеки.

Загалом дійство тривало понад три години. З корисного його учасники змогли затвердити форму офіційного бланка. Проте, довго сперечалися, який саме герб розмістити в "шапці" документа. Зрештою, зупинилися на гербі Чернігівської області.

Повний запис засідання:

Коментарі (14)

Рада Старійшин | 2017-03-26 07:15

Діяти потрібно за Шевченком,
а не лише подавати коментарі навіть і мудрі.
Цьго за мало...

Оксана | 2017-03-23 18:50

Выбираем сами, за деньги. За 300 гривен- мера! Москаленко кинул пару грошей - за него голосуем! Мы продаемся сами! Откуда такие кандидаты? Петрова должна сидеть на пенсии, а Москаленко- в тюрьме! Пусть расскажет сколько у него квартир и другой недвижимости!!!

За перевізників! | 2017-03-23 16:22

Може годі займатись популізмом: гарний новий транспорт, але безкоштовний та водії тільки з вищою освітою, дуже виховані, які не п'ють, не курять, але працюють по 16 годин на добу за 3200 грн.! Йдіть, розумні, спробуйте! Тим більше зараз ще й дефіцит в місті з водіями. Тому маємо те, що маємо. Ніхто не йде зупиняти ріст цін на енергоносії чомусь або ріст податків по з/п, а зупиняти ріст вартості на проїзд так то дааа - це ми всі герої "диванні"!

не верю41467 | 2017-03-23 14:19

Наташе
да єто тот москаленко только он не возглавлял а возглавляет профсоюзи
єто он в 2010 году називал партию регионов партией сильних особистостей. А тут вдруг партия вишла из него. А вернись янукович как би она входила обратно. Фу.

Наталья | 2017-03-23 13:30

Интересно, это ни тот ли Москаленко, который возглавлял ПРОФСОЮЗЫ? Пришелся ни ко двору, или не справился? ПР рулит в Чернигове, СВОЕМУ Г...У всегда место найдется!

не верю | 2017-03-23 12:04

Ох..........ть.
мужики небесной сотни возвращайтесь. Делу за которое ви отдали жизнипипец.

т.г.шевченко | 2017-03-23 11:41

село неначе погоріло і люди наче подуріли німі на панщину ідуть і діточок своїх ведуть-за 200 років нічого не змінилось

чернигов | 2017-03-23 10:27

Ничего сложного,просто много карманных "громадських" организаций.
Одним словом: ПЕЧАТИ.

123 | 2017-03-23 10:19

ты путаешь одно с другим Общественный совет не должен быть ручной собачкой руководства области, а наоборот доносить то, что они не видят или не хотят видеть. И вопрос не в регионалах или патриотах, а в подлецах, которые лезут во власть.
Как ты определишь нынешнюю власть это кто? Как ты определишь Атрошенко это кто? Он был везде, где ЕМУ (его состоянию) выгодно и пофиг будет как называется эта партия. Все это должно называться партия любителей Франклина на зеленых бумажках и это их религия. А выбрали человека недостойного и мысли у него неправильные , а значит поступки будут такие же. А для власти это очень хорошо - очередной карманный общественный совет, без проблем для нее. А то что касается курса, так это к одному из основателей ПР - П.Порошенко и его дружной команде любителей Франклина.

Дохтур | 2017-03-23 09:40

З Москаленка громада - як з мене нейрохірург.

Ігор Іванович 2 | 2017-03-23 09:18

Повертаються ,,старі надійнй перевірені друзі" Атрошенко всих їх знову розставить по,, правельних місцях".А активісти нехай заспокояться,адже вони на нижніх щабелях історії пропустивши вперед НАЙКРАЩИХ,.Знову повертаеться клан регіоналів,сахневичі,тканки,москаленки...Знову атрошенко керує всюди аж до красного мосту - адже внього є березенко. А активісти ідіть на війну або збирайте волонтерську допомогу в АТО!!!!

Патриот | 2017-03-23 08:33

И еще, зная господина Москаленка я могу с уверенностью сказать никогда "Громадська рада" при нем не будет еффективною, ручною -да.

Патриот | 2017-03-23 08:30

Демиденко был основателем и главою Партии Регионов в городе Славутиче. Москаленко екс-руководитель налоговой милиции области был активным членом ПР и депутатом районной, а потом городской рады от Партии Регионов. В областной госадминистрации в основном все вопросы решает екс - руководитель БТИ - Сахневич. Выводы делайте сами. Как по мне, сотни человеческих смертей на Майдане и тысячи смертей в АТО - напрасны.

петро | 2017-03-22 21:09

опять рыги лезут во власть, мозгов у людей нема, а потом жалуются, что хреново живут. Выбирают мразь, которая возила титушек, все забыли, опять скупают вас оптом и в розницу. это есть самая дешевая мразь...
закрити