Останнє оновлення: 13:01 вівторок, 8 жовтня
Що і треба було довести
Ви знаходитесь: Політика / Україна / Рудьковський відмовився від посади мера

Рудьковський відмовився від посади мера

РудьковскПредставник Соціалістичної партії України Микола Рудьковский відмовився від посади мера Чернігова на користь мандата народного депутата України.

Про це повідомив голова Центральної виборчої комісії Ярослав Давидович сьогодні журналістам.

«Рудьковский написав і направив у Чернігівську міську раду заяву про відмову від посади мера Чернігова. Чернігівська міськрада розгляне його заяву й призначить нові вибори», - сказав Я. Давидович.

Голова ЦВК повідомив, що представник Партії регіонів Анатолій Кукоба також відмовився від посади мера Полтави й зареєстрований народним депутатом України. «Кукоба кілька разів скликав сесію, але не було кворуму, і він також написав заяву про відмову від мандата мера», - пояснив він.

УНИАН

Коментарі (22)

Олександр | 2007-08-20 17:11

Пропоную день, коли Рудьковський відмовився від посади проголосити ДНЕМ СПАСІННЯ ЧЕРНІГОВА.

Уявляєте, що було б з славним містом, якби раз на тиждень ройнувалися будинки, як це зараз трапляється на залізниці з поїздами!

Юрій Паперний | 2006-05-17 19:51

Згідно із Законом України "Про вибори депутатів місцевих рад та

сільських, селищних, міських голів" ст. 15 п. 4 проміжні вибори в останню неділю 60-денного сроку з дня опублікування рішення.

аноним | 2006-05-17 16:40

Повноваження сільського, селищного, міського голови можуть

бути припинені достроково у випадках, передбачених цим Законом. У

разі дострокового припинення повноважень сільського, селищного,

міського голови відповідна рада призначає та проводить вибори

сільського, селищного, міського голови замість того, який вибув,

згідно із Законом України "Про вибори депутатів місцевих рад та

сільських, селищних, міських голів" ( 14/98-ВР ) у

стотридцятиденний період з моменту дострокового припинення його

повноважень. ( Частина друга статті 42 із змінами, внесеними

згідно із Законом N 2055-IV ( 2055-15 ) від 06.10.2004 )

VV | 2006-05-17 15:03

Ну що народ України наївся помаранчевими.

Чичен | 2006-05-17 11:24

Таки да = и.о. Головы (до избрания нового) становится секретарь совета - тобто именно Голец. А сроку на выборы нового Головы Закон отпускает три месяца, так что если сессия горсовета примет отставку колу.ру в мае, то и новые выборы состоятся не позже августа.

... Сколов эгейн?

черниговец | 2006-05-17 11:17

Виталик — это еще ничего. "Доцент"? Ну, и что? А вот что с жилищным хозяйством сотворит "Хмырь" Вадик Антошин!!!

Вита | 2006-05-17 10:49

Полтавский хоть не успел дров наломать, а этот как зайчик-энерджайзер успел все и всех...

Mr.Y | 2006-05-17 10:42

Так які ж вибори будуть - повторні чи позачергові? Хто затвердить дату нових виборів? Давидович гонить! Позачергові вибори міського голови, за Законом пр місцеві вибори, скликає Верховна Рада України, а не міська рада. Робіть ставки коли вона це зробить!

Беня | 2006-05-17 10:18

Ігор | 2006-05-17 09:51

Навіщо ж було здіймати таку бучу, коли він все одно збирався покинути мерське крісло?.. Людей позвільнали, нових призначили, а що тепер, знову цих звільнять, знову нові прийдуть? Хоча, що тут незрозумілого: Рудьковський дав можливість своїй челяді сунути рило до корита.Мовляв, не знаю, хлопці, чи вийде вас до Ради порпихнути, то хоч з міського корита похльобайте, що встигните. А вони, гадаю, своє встигли...

ото ж | 2006-05-17 09:45

Об этом знало большенство еще до выборов, но тупо проголосовали. На что боролись на то и напоролись :(

аноним | 2006-05-17 09:15

Да пенсионеры такого не выдержат их даже социки кинули :) !!! Вот вам урок на будующее.

Я так и знал!!! | 2006-05-17 08:59

А понтов то сколько было! Куда ж они теперь шоблом подадутся? Всех в Раду не заберешь, а в городе им места уже не будет

0 | 2006-05-17 08:40

Щас будет исчё забавнее!!! И.о. мера до выборов у нас теперь получается Виталик Голец!!!???? Вот где клоунада начнётся!!! "Доцент, зачем такой злой? Зачем как сабака?.."(конец цитаты) Теперь вполне возможно и пасти порвёт и моргалы выколет :0)))

Alex | 2006-05-17 08:31

Мабуть нардепам пропонують більш вагомі хабарі?

Тому він покрасававсь-покрасававсь мером, бачить, що в Чернігові мало пропонують, ще й робити треба. Сів на велосипед і поїхав до ВерхЗради.

ghj | 2006-05-17 08:05

Віталій Віталійович ми Вас підтримаємо, пробуйте!!!!!!

Вал. | 2006-05-17 06:16

Если бы он хоть немного думал о Чернигове, то не делал бы этой комедии. Теперь опять нужны деньги на выборы! Тоже мне страдальцы за народ! А может он из свокго кармана финансирует выборы в Чернигове?

Володимир | 2006-05-16 22:33

Туди йому і дорога. Аж легше стало. А то людей зовсім не поважає.

Хоч також не хочеться, щоб мером знову став Соколов.

Агов, добрі люди! Хто хоче стати мером - підтримаю.

elton | 2006-05-16 22:31

...что и требовалось ожидать...

История любви | 2006-05-16 22:28

Я в шоке....капец...что будет дальше?!

Прохожий | 2006-05-16 20:58

Тандура "заставил" Рудика уйти... Что же будет с новоназначеными в совете?

Лиля | 2006-05-16 20:25

Урааааааааааа
закрити