Рудьковський погрожує заблокувати Секретаріат Президента. Або вулики
Міністр транспорту і зв’язку Микола Рудьковський погрожує заблокувати Секретаріат Президента.
Про це він заявив щойно під час мітингу на Майдані Незалежності.
Микола Рудьковський пообіцяв разом із депутатами піти до Секретаріату і заблокувати, щоб відмінити "антиконституційний Указ".
Якщо це не допоможе, Рудьковський погрожує заблокувати дачу Президента у Хоружівці, а далі – "вулики із бджілками".
Колона прихильників коаліції рушила до Секретаріату, вигукуючи "Тимошенко – на нари! Луценка – до пари".
Мітингувальники не змогли повернути на Банкову. Очільник Рудьковський побачив, що Секретаріат уже заблокований представниками "Пори".
Тому колона розвернулася з наміром заблокувати будівлю з вулиці Шовковичної.
До теми:
- Київ: Рудьковський на "броньовику" - "back to USSR" на Майдані. ФОТОрепортаж
- "Регіони" завершили окупацію Майдану. Рудьковський - на броньовику. ФОТО
Версія для друку Відправити по e-mail Обговорити на форумі |
Переглядів : 5591 |
Коментарі (14)
Сашко | 2007-04-08 16:33
лора | 2007-04-06 11:36
чи правда що коля виставив на продаж два чималих будинки полку зв"язку майже в центрі в обмін на 100 квартир? хтось про це чув знає поділіться будь-ласка
пакостити легше всього коли люди мовчать
Місцевий патріот | 2007-04-06 10:59
Як могла людина що служила ще 1989 році у ракетних військах стартегічного призначення(Миколаївська обл. м.Первомайськ) і обслуговувала ядерні боєголовки ракет Р16, Р18 поїхати у 1990 році в туристичну поїздку у Югославію. Звідти нелегально перейти кордон з Австрією і перебувати там нелегально(!?) 4 роки ?
Потім у 1994 році після повернення в Україну, не маючи українського громадянства, влаштуватися радником Президента Кучми ?
Агентом скольких спецслужб треба бути щоб робити такі вибрики ?
Косящий під авантюриста-міністра-соціаліста М. Рудьковський вже наздоганяє "досягнення" чекіста Блюмкіна(доречі, нашого землячка з Сосниці).
Спробуйте знайти відповідь...
AlexS | 2007-04-05 22:22
аноним | 2007-04-05 14:56
MIGnews, 05 апреля, 09:21
На Майдане Незалежности перед многотысячным митингом министр транспорта
Николай Рудьковский то ли в шутку, то ли серьез, начал скандировать лозунг
"оранжевых": "Нас багато Ё нас не подолати". Народ молча недоумевал.
Похоже, теперь уже все перестают понимать, кто, с кем, где и куда…
Украинские политики так часто меняют свои цвета и лозунги, что уже сами не
помнят или не понимают, что и в какой момент нужно скандировать.
Місцевий патріот | 2007-04-05 10:06
залиште бджол, божих творінь, у спокої. не будіть лихо.
Не дарма ж у святому писанні вказано, що першою ознакою кінця Світу буде загибель бджіл.
Всі хто зневажливо ставляться до бджіл нічого не знають про них. Знали б - мовчали.
Андрій П. | 2007-04-05 08:47
VV | 2007-04-05 07:26
abc | 2007-04-04 21:01
Бджоляр | 2007-04-04 20:48
Я Твою вдачу бачив у 2002 році коли ставили палатки на акції
" КУЧМУ ГЕТЬ " ПОВСТАНЬ УКРАЇНА. ТИ тоді був смирений
ПРЕЗИДЕНТА не трогай , пчоли покусають , а вуликі блокувать може думати тільки божевільний.
Одне скажу , скінь перед тим штани - ВОНЮЧИХ ПЧОЛИ ГИДУЮТЬ.
admin - олегу | 2007-04-04 20:38
Колись журналіст однієї з поважних американських газет знав про початок Карибської кризи. Якби він оприлюднив цю інформацію вчасно - людство б тоді не стояло на грані війни.
А ви кажете піар. Дивіться на світ широко розкритими очима , а не через шпаринку чи оптичний приціл.
олег | 2007-04-04 18:47
Істина | 2007-04-04 17:28
Олексій Дашевський | 2007-04-04 17:22
Цей мудозвон Рудьковський у 2004 році підставив людей під автомати в Чернігові.
У 2006 році кинув усе місто своїми клятвами, що ніколи не поміняє крісло мера на деп.мандат.
Тепер вішає локшину на вуха прихильникам "проффесора".
Стережіться!!! Немає ворога гіршого за брехливого друга.