Останнє оновлення: 09:51 вівторок, 4 листопада
наше "алаверди"
Ви знаходитесь: Політика / Україна / Огризко «отвєтіл Россії на суржікє». ФОТО-«хвакт»!
Огризко «отвєтіл Россії на суржікє». ФОТО-«хвакт»!

Огризко «отвєтіл Россії на суржікє». ФОТО-«хвакт»!

У зв’язку з останніми заявами Росії з приводу катастрофічного падіння освітнього рівня громадян України, процвітання суржику та «всяческіх ущємлєній русскава язика», народні аматори підготували лагідний проект відповіді, максимально підігнаний під віртуальну дійсність, яка ґрунтується на поглядах МЗС РФ.

Коментарі (15)

123 | 2008-06-21 13:15

Ну, Огрызок
Все првильно...на проблеми треба відповідати гумором...і нехай москалі вдавляться зі злості...собі ж гірше зроблять)))))))) Браво Огризко!!!!

Дон Пэдро дэ Бразильеро | 2008-06-21 13:11

Ванёк
народні аматори підготували лагідний проект відповіді, максимально підігнаний під віртуальну дійсність

Ванёк | 2008-06-21 12:59

Смешно только для таких же ..., как сам Огрызко. Настоящие и серьёзные политики-дипломаты себя так не ведут. Юморист, блин, ... . Пусть лучше в КВН идёт а не в министерство.

Ну, Огрызок | 2008-06-21 00:22

Оветил абсолютно адекватно своему менталитету - ответ-суржик у Огрызки-суржика :)))))

Шева | 2008-06-20 19:06

Все сірку "американские ковбои с банкой варенья, пачкой печенья и кнутом" не дають жити. Краще б "руССкие" за собою дивились і в рот іншим не заглядували. Видно вони вже такі голодні, що не тямлять, що роблять.

Руся | 2008-06-20 15:57

Просто ЯД, як говорить мій молодий колега, я плакаль...

читач | 2008-06-20 15:43

СергійБраво! Саме так і треба реагувати на недолугі закиди "сосєдєй" в бік України. Гумор - найкраща зброя проти ідиотів
Sirko
Не смішно буває у двох випадках. Це коли просто не смішно і коли вже не смішно ))). Знаходячись у 2-й ситуації, агент Сірко насилу вдає першу.
Від цього смішно ще більше всім окрім московських сірків ))).

Sirko | 2008-06-20 15:30

СергійБраво! Саме так і треба реагувати на недолугі закиди "сосєдєй" в бік України. Гумор - найкраща зброя проти ідиотів
Гумор - это тогда, когда смешно всем. А это не гумор, а недолуга политическая сатира. Аналог советской сатиры на НАТО, например.
В качестве писарчука видится Огрызко. А в качестве козаков, стоящих вокруг писарчука - американские ковбои с банкой варенья, пачкой печенья и кнутом. Тыкают мордой Огрызка в бамагу и заставляют писать пасквиль на Россию. Откажется - кнутом! Напишет - получит банку варенья и пачкку печенья. А если хорошо напишет, так, чем чёрт не шутит - ковбои даже жувачку ему дадут!..
Не правда ли смешно?

Ілько | 2008-06-20 13:20

Супер!!! Рсіяки вже задрали...

М.Боюра | 2008-06-20 10:53

 Все зрозуміло, бо ж "язик общедоступний", а взагалі - дотепно.

Микола | 2008-06-20 10:35

давай продолжение!!!!! :-)

Адессiт | 2008-06-20 09:32

Красавцы :-)

Максим | 2008-06-20 09:03

Дякую!!!
Я читав і плакав - просто супер!!!

Сергій | 2008-06-20 08:36

Браво! Саме так і треба реагувати на недолугі закиди "сосєдєй" в бік України. Гумор - найкраща зброя проти ідиотів

Андрей | 2008-06-20 08:24

Идиотизм какой то.
закрити