Останнє оновлення: 14:30 четвер, 12 грудня
Заява
Ви знаходитесь: Політика / Україна / «Свобода» закликає праві сили підтримати зміну статусу Криму

«Свобода» закликає праві сили підтримати зміну статусу Криму

ВО «Свобода» звернулася до націонал-демократичних партій України із закликом підтримати Всеукраїнський референдум по зміні статусу Криму.

23 вересня 2008 року голова Київської міської організації Всеукраїнського об'єднання «Свобода» Андрій Мохник звернувся до всіх національно-демократичних сил Києва і Київщини із закликом підтримати ініціативу ВО «Свобода» провести Всеукраїнський референдум щодо зміни автономного статусу Криму на обласний та щодо скасування спеціального статусу м. Севастополя.

Подаємо текст звернення:

«Всеукраїнське об'єднання «Свобода» неодноразово наголошувало, що автономний статус Криму та спеціальний статус Севастополя загрожують національній безпеці України. Крим став своєрідною теплицею для промосковських посіпак та кремлівських засланців, які приїздять сюди вправлятися в ораторських здібностях і випробовувати наше терпіння скандальними заявами. Сьогодні для всіх очевидно, що кожен, хто відстоює автономний статус Криму, є агентом впливу Москви.

Ліквідація кримської автономії і спеціального статусу міста Севастополя позбавить Кремль можливості застосувати відпрацьований в Абхазії та Південній Осетії план вторгнення на територію чужої країни, який є частиною «путінської доктрини».

Спільними зусиллями ми маємо зробити все можливе, щоби провести Всеукраїнський референдум і ліквідувати автономію Криму. Бо, якщо статус Криму не змінимо ми, його змінить Росія. Так як це зробила для Абхазії та Південної Осетії.

Відчуваючи відповідальність за долю країни, адже у верхніх ешелонах влади панує керований Кремлем хаос, закликаємо всіх, кому не байдужа доля Української держави, підтримати ініціативу ВО «Свобода». Адже лише об'єднавши зусилля, ми зможемо відвернути смертельну загрозу та зберегти цілісність Української держави.

Ворог біля воріт! Відвернути смертельну загрозу – в наших силах. Не гаймо часу. Об'єднаймося, щоб врятувати Україну! Ні автономії Криму! Так Кримській області!

Збори громадян з метою створення ініціативної групи з підготовки проведення Всеукраїнського референдуму щодо зміни автономного статусу Республіки Крим на обласний та скасування спеціального статусу м. Севастополь відбудуться 27 вересня 2008 року о 12-00 у Будинку архітектора (м. Київ, вул. Грінченка, 7)».

За інф. Прес-служби
Київської міської організації ВО «Свобода»

Коментарі (8)

натальчик | 2008-09-26 15:36

Гражданин
я також ЗА(Кримську область) і за "посёлок" Севастополь- так мені вже за 25 років проживання тут( у Севастополі) москалі надоїли-бр-р

неволя | 2008-09-24 13:01

Аксіома: всі радикали і ура-патріоти у світи знаходяться під контролем спуцслужб своєї держави або іноземної.
Провокатори завжди свідомо пропонують те, що реально здійснити не можливо або може принести протилежний результат тому що бажане.
Українці, не ловіться на провокації тігнивбоків-корчинських, яких фінансують спецслужби.
Нагадую аксіома: всі радикали у світи знаходяться під контролем і на службі спуцслужб своєї або іноземної держави. В Україні, на жаль, виключно. іноземної.

іванна | 2008-09-24 11:18

Згодна на сто відсотків, що нинішня ситуація в Криму загрожує національній безпеці України.
Наприклад, коли відпочиваєш у Криму і розмовляєш українською мовою, то місцеві при зустрічі реагують приблизно так: ПОПРИВЕТСТВУЄМ НАШИХ ГОСТЕЙ С УКРАИНЫ". Що це таке?????????
Цинізм, нахабство. Особисто мене це дуже обурює. Бо я дійсно гостя і українска, яка не соромиться, на відміну від багатьох, розмовляти рідною мовою. Взагалі боляче на все це дивитися.

Патріот | 2008-09-24 09:19

А чим саме п-ів Крим відрізняється від Чеченської області??!
Рано чи пізно доведеться або окутувати півострів "колючкою", або просити сусідні країни забрати це чудо природи собі. Задаром, аби тільки здихатися.
Адже, за будь-якого статусу, загроза національній безпеці буде тільки зростати. Якщо не прийняти дійових заходів. І ви ще питаєте, до чого тут Чечня?!

ХХХ | 2008-09-23 22:48

Гражданин
РРР
Поспокойнее, дорогой товарищ! Выводы как раз сделали, поэтому опухоль будем удалять на начальной стадии. А Вам, любезнейший, предлагаю лучше озаботиться Татарстаном и русско-китайским кордоном, а то расползетесь еще кто куда с дурными мыслями о Крыме :). Да и кашу варить мы теперь исключительно к вам :) Чечня, Дагестан, Ингушетия... Башкортостан еще с вами? Аль пропустил чавой? :)
И кстати, кто такие "крымские славяне"? :) Татарину же все равно - над ним кроме Меджлиса никто не давлеет. В т.ч. и чужое ему мертворожденное дитя под названием "АР Крым".

РРР | 2008-09-23 22:16

Гражданин
Превращение Крыма в область не поддержат ни крымские славяне ни крымские татары. Последние, лишатся в этом случае права на будущую нацавтономию. И начнётся заваруха. И Росссия отменит акт о передаче Крыма Украине. Федеративная Россия в отличие от унитарной Украины хотя бы автономию пообещает татарам и двухпалатный парламент (всеобщая палата плюс меджлис с правом вето на дерибан крымской земли). А за днепровскую воду крымчане заплатят сдав украинским ВМС в аренду пару причалов в Севастополе.
Удивляюсь предательской в отношении Украины позиции украинских националистов. Так им не терпится кашу заварить! Но результатом любой каши для Украины будет ***. Неужели опыт грузинского *** ничему не научил?

Гражданин | 2008-09-23 20:44

Обоими руками ЗА Крымскую область, может даже как часть Херсонской. И безо всяких там референдумов. Не надо лишний раз страну будоражить. Водичку пьют днепровскую? Газ палят? Электричество жгут? Перекантуются! С украинофобией в Украине пора подвязывать. И заняться делами понасущнее. А то в Крым приезжаешь как в большой нужник со своим беспределом. Так что лучше мафию местную обезглавить, туристов привлечь, денежку от них в областной Крымский же бюджет и направить. А не в карманы нескольких бандюганов. Вот тогда ненужный искусственный вой и поуляжется.

Иванна | 2008-09-23 20:22

Перекантуетесь!Крымчане сами должны решать проблемы своего статуса.Не пора ли прекратить русофобию,а заняться делами понасущнее (например, помочь РЕАЛЬНО Закарпатью...)
закрити