Останнє оновлення: 16:00 вівторок, 17 вересня
Наркотики
Ви знаходитесь: Політика / Україна / Кому потрібна п’яна Україна?
Кому потрібна п’яна Україна?

Кому потрібна п’яна Україна?

Перше місце в світі з підліткового алкоголізму, за даними Всесвітньої організації охорони здоров’я, займає Україна. Особливо вражає факт, що 70 відсотків українських дітей уперше спробували алкоголь із рук батьків.

А за даними Міністерства охорони здоров’я України, 60 відсотків дитячих отруєнь спричинені алкоголем. Занепокоєні і вчителі, і батьки, і просто небайдужі люди.

На засіданні Чернігівського прес-клубу реформ, присвяченому цій тривожній темі, нарколог Петро Седень про залежних від алкоголю підлітків у Чернігівській області повідомив: за перше півріччя цього року на профілактичному обліку перебуває 102 підлітки, які зловживали алкоголем, наркотиками й токсичними речовинами.

Це вдвічі менше, ніж за аналогічний період минулого року. Але ж насправді алкозалежних підлітків набагато більше.

Просто їх стало дуже важко виявляти і фіксувати – такий от закон: без дозволу батьків лікарі не мають права обстежувати дитину на предмет зловживання алкоголем ні в школі, ні, тим більше, запросити в диспансер. А діагноз поставити можна лише в стаціонарі. Між тим, на диспансерному обліку в першому півріччі нинішнього року перебувало 3,5 тисячі осіб віком від 15 до 35 років (за аналогічний період минулого року – 2,8 тисячі). З них 105 людей мають алкогольні психози.

Головними ознаками алкоголізму є психічна залежність (алкоголік не уявляє собі життя без спиртного навіть після тривалої перерви) та фізіологічна чутливість (проявляється відразу після першої випитої краплі й веде до втрати контролю над кількістю випитого алкоголю). Алкоголізм - це хвороба, що призводить до поступового враження всіх систем організму.

Найпершою вражається нервова система, починається атрофія мозку. Також страждає система травлення, особливо печінка, в наслідок чого розвивається цироз. Потім поступово відмирає підшлункова залоза.

З ураженням серцево-судинної системи виникає і розвивається гіпертонічна хвороба. Лікування підлітків від алкоголізму, на відміну від дорослих, проходить важче через нестійку дитячу психіку.

Особливо небезпечним є пивний алкоголізм, який, за словами фахівців, також лікується важко. До того ж не треба забувати, що в сучасному пиві лишилося дуже мало нехімічних інгредієнтів.

Чому ж наші діти п’ють? Заступник Чернігівського міського голови Оксана Тунік-Фриз навела результати опитування учнів міських шкіл, яке проводив Чернігівський міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

Причини вживання підлітками алкогольних напоїв такі: для хоробрості, привід зустрітися з друзями, доступність, бажання наслідувати рекламних героїв. Ще б пак: без пива не обходяться ні Клички, ні Шевченко!

Найчастіше на алкоголізм страждають діти алкозалежних батьків. Чи не найважливішою причиною вживання підлітками алкоголю є неорганізоване дозвілля. Це стосується дітей з малозабезпечених родин, батьки яких не можуть оплатити їхнє перебування в гуртках та секціях.

Цікаво, однак, куди дивиться держава? Адже всім ясно, що потрібна чітка державна політика: по-перше, негайно треба прийняти закон про заборону реклами алкоголю, по-друге, збільшити суми штрафних санкцій для тих, хто продає алкоголь неповнолітнім.

Необхідні зміни законодавства стосовно психіатричної допомоги та ранньої діагностики й лікування алкогольної залежності у дітей.

Органи місцевого самоврядування також не повинні стояти осторонь цієї проблеми. Бо саме до їхньої компетенції належить прийняття рішень про визначення часу відвідувань підлітками культурно-розважальних закладів та клубів. Необхідно налагодити жорстку перевірку точок розповсюдження виробів з алкоголю та тютюну.

За інформацією начальника відділу кримінальної міліції у справах неповнолітніх Новозаводського відділу міліції Олександра Гребенника, з початку року в місті було перевірено 924 торговельних заклади. Складено 224 адміністративних матеріали на порушення правил торгівлі. В результаті вийшло 24 адміністративних протоколи.

Подань про призупинення діяльності торгових об’єктів та розважальних закладів направлено 65. За вісім місяців цього року було порушено дві кримінальні справи за схиляння неповнолітніх до вживання наркотиків, психотропних речовин та їх аналогів.

Алкоголізація суспільства у країні і молоді зокрема давно наштовхує на думку про те, що це явище вигідне як окремим привладним "дядькам", так і виробникам алкогольних напоїв.

А особливо - пива та слабоалкогольних напоїв. Якщо не так, то чому народні депутати досі не приймуть закон, який би обмежував рекламу алкоголю та тютюну. Також немає жодних кроків у бік підняття акцизів на цигарки, алкоголь та пиво.

Окреме питання до тих, хто прирівняв свого часу пиво до безалкогольних напоїв: невже ж ви ще не збагатилися? Висновок невтішний: багато кому потрібна хвора, безвольна та керована молодь, яка за пляшку проголосує за все, що їй казатимуть.

Держава не робить жодних рухів у бік вирішення проблеми підліткового алкоголізму, і навряд чи знайде час цим зайнятися в найближчі роки. Тож батьки самі мають боротися за своїх дітей. Спеціалісти обласного Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді радять батькам, які помітили в дитини залежність від алкоголю, приділяти їй посилену увагу (не контроль!), подбати про максимальну зайнятість дитини, організовувати сімейне дозвілля, самим подавати гарний приклад дитині та бути для неї авторитетом.

P.S. Якось, їдучи ввечері в «сонній» електричці з Ніжина, несподівано почула спів: дві літні жінки, навпроти яких сиділа «весела» компанія молоді, не стрималися і завели пісню. У ній були такі слова: «Не пий, козаче, Вкраїну проп’єш…» Пасажири принишкли й замислилися. Адже алкоголізм можна впевнено заносити наших до внутрішніх (а може, й зовнішніх?) ворогів.

Фото сайту halbot.ru

Коментарі (52)

rehabaddictru | 2017-02-01 09:59

Инцидент произошел на Соборной площади. Известно, что местные жители вызвали полицейских потому, что под окнами им мешала шумная компания. Одесситы говорят, что им досаждали рабочие, которые ремонтировали квартиру на одном из этажей здания – они пьяны ломились в другие квартиры, выключали свет и горланили.

вовчик | 2009-08-30 20:47

КОНСТАНТИНОВ
пасть забей это личное дело каждого типа

КОНСТАНТИНОВ | 2009-08-22 09:34

КИЕВЛЯНИН НЕ МУЖЧИНА
ЧЕРНОБЫЛИЦ НЕ ЖИЛЕЦ
И ВОБЩЕ ХОХЛАМ П*****
  А ОНИ ЕЩЕ ТАК ПЬЮТ. В ГОРОДАХ 3 МИЛИОНА, В ДЕРЕВНЯХ 1 МИЛИОН ДЕФИЦИТ ИУЖЧИН. ПРИРОСТ НАСЕЛЕНИЯ ОТ ПЬЯНИ

ra | 2009-08-09 22:12

Ага, пусть и дальше пЫво рекламируют. И так сейчас поголовно дыбилы какие то среди молодежи. Но с такими оболонями скоро вообще адекватных подростков в не будет.

ксюня | 2009-08-06 15:06

брехня по данным ВОЗ на конец 2008 года 1 место по употреблению алкоголя занимала шотландия. возраст от 13 -70 лет. данные немного не сходятся. автора статьи на мыло....

мойша | 2009-07-31 23:37

Slavon
слушай ето не утебя пдборка фото бичуганов

Наталька | 2009-07-29 22:32

Не согласна о майдане! Первое, что меня тогда удивило, что не смотря на холод и мокрый снег, пьяных на НЕ БЫЛО! и злых (озлобленных, кстати, тоже), во всяком случае с "оранжевой" стороны. я еще удивлялась, какие вежливые и доброжелательные люди, казалось, таких уже и не бывает... !

ТУРК | 2009-07-17 14:50

НЕ ПЕЙ,ДЕВУШКИ БУДЫТ ТВОЯ

Колин Папа | 2009-07-04 20:58

Мы - органическая среда для выжимки денег. Пороки победили. Идиоты возрадовались. Норма среди уродства стала выглядеть убого.
А стрелять некого. Раньше стрелять надо было. Теперь паскуды повсеместно.

Ксюша | 2009-07-04 11:48

На руси а теперь и в украине владельцами алкогольного бизнеса являлись евреи. Что им до спаивания местного населения?

Slavon | 2009-06-26 02:16

Проблема алкоголизма захлестнула общественность ,в медиа
даже проскакивали материалы где указывали на цифру в 1 миллион
бездомных детей , в Первую мировую было столько .Ф.Э.Дзержинский
по чердакам лично отлавливал таких ,потому что знал что может из
них вырасти. Там вверху посетители указывали на материал проф. Жданова спасибо очень сильный материал. Нужно возрождать вытрезвители,и ЛТП- (Лечебно трудовые профилактории) где принудительно лечили ,тряпичную безвольную пьянь.Редко пройдет день ,когда не увидишь ,что бы где то не валялся бичюган.Но очевидно, что бы все оставалось как есть ,кому то выгодно .
Значит и будут как мухи вымирать украинцы ,пока не патриоты сидят у
власти, способных на законодательном уровне ,а потом и на общественном что то изменить.
     С Уважением Вячеслав.

Тарас | 2009-06-25 20:59

   З 18 по 2 1 червня 2009 року проходив Міжнародний Форум Анонімних Алкоголіків, з нагоди 20-ої річниці заснування АА в Україні.
     Спільнота Анонімних Алкоголіків – Це незалежне об'єднання чоловіків і жінок, головна мета якого – допомагати собі та іншим залишатися тверезими.
  Гасло Форуму: «… бути щасливими, радісними, вільними.»
  Запрошені на Форум гості лікарі-наркологи, духівники, освітяни, соціальні працівники, представники ЗМІ з України та з закордону - приймали активну участь у дискусіях та обговореннях. А самі узалежнені без надмірної сором’язливості, розповідали про свій, унікальний досвід на шляху до одужання з важкої та смертельної хвороби...
Оскільки у світі багатий досвід адаптування Програми «12 Кроків» для ви-здоровлення від різних узалежнень, - програма Форуму складалася з тематичних груп та семінарів, яких за ці дні відбулося 43, розділені за напрямками:
  · АА - Анонімні Алкоголіки, - узалежнені від алкоголю
· Ал-Анон, співузалежнені, або близьке оточення алкоголіка.
· Алатін – діти алкоголіків (до 16 років)
· ДДА – Дорослі Діти Алкоголіків
· АН – Анонімні Наркомани, - особи узалежнені від наркотиків
· Ал-Атот – батьки та родичі наркоманів.
· для представників ЗМІ. «Як писати про алкоголізм»
· для духовенства. «про важливість співпраці»
· зустріч у Львівському обласному наркологічному диспансері з лікарями-наркологами західних областей України…
  Насиченою була і культурна програма, спільно ми організували екскурсії нашим чудовим містом а також концерт та різні забави під час дискотеки. Всього участь у Форумі прийняли біля 1000 осіб із 17 країн світу...
     Нагадаємо що, 74 роки тому в штаті Огайо зустрілися два алкоголіки, що вважаються засновниками руху АА: Біл і Боб. Обидва були розумними і кваліфікованими, але людьми які спивалися, на яких давно махнули рукою лікарі. Відкриття Біла, яким він поділився з Бобом, полягала, власне, у тому, що алкоголік може залишатися тверезим тільки тоді, коли він допомагає іншому – такому ж, як він сам. На початках групи АА називають «групами самодопомоги», що до якоїсь степені вірне, але будь-який анонімний алкоголік із стажем, звичайно, скаже, що цим поясненням феномен АА далеко не вичерпується...
  Між іншим Програму "12 кроків" Всесвітня Організація Охорони Здоров’я визнала, - «…як найдієвіша у видужанні з алкоголізму».
  Останніми роками в Україні жива практика АА прийнята і схвалена не тільки державними і муніципальними органами влади, але і Українською Греко-Католицькою Церквою. Місце для проведення зустрічей, деякі групи самодопомоги АА орендують у приміщеннях Храмів. Збори також проходять на території Державних наркологічних установ і муніципальних соціальних служб. Ми сподіваємося, це подолає врешті, межу упередженням і міфам про те, що АА – це «американський вплив» і «якась секта».
  З повагою.

Злючка | 2009-04-10 20:01

АлександрТема очень актуальна. Её интересно рассматривает в своих лекциях "О вреде алкоголизма..."проф. Жданов. Рекомендую всем найти и посмотреть. Есть над чем задуматься.
И еще, Если хочешь изменить мир, начни с себя
Саша«Мы должны осознать, что против русского народа ведется хорошо спланированная война, имеющая целью его уничтожить»
Соотечественники! Посмотрев эти видеоматериалы, Вы узнаете, какую страшную опасность представляют собой алкоголь, табак, наркотики. Как они действуют на человека, семью, общество. Кто и зачем запустил этот механизм уничтожения целых народов. Сейчас основной удар этих темных сил направлен по молодому поколению. На это выделены огромные средства. Спасти своих детей – долг каждого отца и каждой матери. Показывайте эти видеозаписи дома, в школах, распространяйте, передавайте из рук в руки, говорите об этом!
----------------------
Вот официальный сайт проф.Жданова
http://www.sbnt.ru/
Союз Борьбы за Народную Трезвость.Всем рекомендую его лекции:
http://pravdu.ru/lessons/jdanov/
Сергей
Сергій
Н заметил потому,что плохо смотрела.Надо было зенки лучше раскрывать.

ж*** | 2009-03-28 15:52

Людям всегда хотелось там побывать

Максим | 2009-03-27 10:09

Самое трудное в этом вопросе, это осознать что каждый взрослый который пробовал алкоголь и знает что такое похмелье, может быть зависим, а это будет сказываться на его здоровье (туберкулез, цироз и т.д.), во время распития напитков снижается чувство самосохранения (с одной рюмки, за знакомство на брудершафт, постель без предохранения), и дальше и самое страшное разрушение клетки при зачатии. А вот после - разговоры о детях, т.к. сейчас МЫ строим жизнь своих детей.

Vasa! | 2009-03-26 16:41

Здесь можно раскрыть тему компании! Смотря скем ты тусиш и сила воли. Даже если в твоей компании все курят и бухают то это их проблемы, ведь незасекречено что курение и бухло не увеличат здоровъя, а наоборот уменьшают! Если чесно, то я вобще не курю и не бухаю вотку, а мне 18 и негорю желанием и не советую никому эту фигню!!!!!!!!!!!!
 

Тэрроррыст-дэльтапланэрыст | 2009-03-24 22:37

Для того нас и спаивают, чтоб нами же потом управлять!
Не поддавайтесь на правокацыю!!!
Также есть прививки от вредных привычек, которые можно делать детям :))
Это я на себе проверил, в 9 лет мне "окружающие" ненавязчиво навязывали курение, у меня после этого возникало маниакальное желание попробывать. Отчим это заметил, и как следует накормил меня папиросой. Вдохнул я резко, расчихался, раскашлялся, мне стало плохо - не подетски! Впечатления были не из лучших! После того случая курить мне расхотелось навсегда! Такая вот прививочка! А ещё, мне предки никада курить не запрещали, никада не проверяли мои манатки на наличие сигарет, это тоже хорошо на меня повлияло!
Так же и с выпивкой выпивкой!

Alla | 2009-02-17 15:48

Пьют родители - будут пить и дети, редко, гед в семьях есть исключение, когда родители алкаши а дети нет, посмотрите сколько беременных идут и пьют то же пиво по несколько бутылок в день и считают, что ничего страшного в этом нет, что заложено в семье с детства, то и вырастет дальше, что посеете - то и пожнете, конечно тяжелов наших условиях, которые нам создало б...е Государство воспитать нормально детей, но все же основные ценности закладываются родителями, да приходится и работать на нескольких работах, но я стараюсь ребенку уделять внимание и заботу, никогда у меня в доме не было и не будет алкоголя, не будет пьющих мужланов, никаких застолий с алкоголем в присутствии ребенка.

z | 2009-02-11 16:23

Кто виноват? Что делать? Легче всего найти врага! Конспирология настолько въелась в неокрепшие умы,что диву даешься!государство ничего не делает(да и не будет делать)для того ,чтобы народ не спивался! рекламу запретили?чудесно ! И что? Пить стали больше! Спаси себя сам! //www.kolme.in.ua/ .Ибо государству ты нужен в двух ипостасях 1 Пушечное мясо.2 Электорат.Так что продолжай пить, дружочек!

не п'ю | 2008-12-23 22:44

все чітко сплановано.
доступність цін взагалі просто вбиває. пляшка пива дешевша ніж сік. логічно шо вибирають пиво.
Реклама - взагалі абсурд, бо як не дивно вона в основному хороша і "чіпляюча".
  а щодо Жданова.... хз деякі з його аргументів трохи смішні. Навряд це дуже вплине. а впливає на тих які і так все розуміють і знають

федор | 2008-11-10 19:02

Елена
обмельчало поколение

Сергій | 2008-11-05 08:18

http://pravdu.ru/lessons/jdanov/
Сергей
Ну те що його "легко поставить", я не заперечую.
Але от щодо репліки про майдан хотілося б уточнити - ви там були? :) Чи вам хтось розповів про підлітків? :)
 Бо я наприклад цілий день ходив, жодного "обдолбаного" чи з пляшкою пива (горілки) не помітив.

Сергей | 2008-11-05 07:44

http://pravdu.ru/lessons/jdanov/
Полностью согласен. Оболваненного пивом и коноплей подростка легко поставить на майдане колотить палкой по бочке

простак | 2008-11-03 00:55

ОлексаДонедавна та ж сама Тунік-Фріз по місту піарила "Чернігівське".
Иннапрацювала б і ти там, так ж би піарила... як піарять все інше легальне!
беда не в том, что пиарила, кто без греха? а вот то, что день города за пивные деньги делается, что за землю под пивными палатками плату не берут, спонсируют за счет города пивной бизнес, что мэр новые линии на заводе открывает, - это свидетельствует о плотной смычке между городской верхушкой и пивными производителями. пивное лобби.
если кто не читал Бакли "Здесь курят", роман о табачном лоббисте, почитайте, не пожалеете.
надеюсь, этот комментарий, даже если утверждать, что он "оперский", достаточно понятен.

Oper | 2008-10-31 21:48

Обов'язково. Як тільки вдасться вгору глянути за роботою.

Zoya Shu | 2008-10-31 19:32

присоединяюсь к большинству комментов...
  + детей надо чем то толковым занять

Жендос | 2008-10-31 16:20

ОлексаДонедавна та ж сама Тунік-Фріз по місту піарила "Чернігівське".
Пиарить - это одно. Но я что-то не помню, чтобы она призывала детей или подростков пить пиво или что-то спиртное. Как раз наоборот. А подчеркивать в продукте положительные качества - это нормально. С головой нужно подходить к каждому вопросу.

Serhiy | 2008-10-31 13:06

NRJНикакой демократии в этом вопросе быть просто не должно!!! Без водки и пива еще никто не умирал. Запретить рекламу алкоголя вообще и все!!! Это вопрос государственный. Обжалованию подлежать вообще не должен. Никакой рекламы на алкоголь. Даже на слабоалкогольные напитки типа ромколы и т.д. Строгое наказание за продажу несовершеннолетним. Насаждение рекламы алкоголя -это также одна из частей информационно-психологической операции против Украины и всех остальных Славянских стран, а не только просто торговля и прибыли бизнесменов. Этот вопрос более чем серьезный. В некотором плане может относится к вопросам национальной безопасности любой страны...
Может и так, да только у нас любое хорошее начинание доводят до абсурда. Вспомните хотя бы недавнюю борьбу с алкоголизмом при Горбачеве.

Глузд здоровий | 2008-10-31 13:01

Життя - боротьба за виживання. Боритися - поборите !
Слабонервні-алкаші, хлюпікі-наркомани - помилки еволюції людської раси.
Пригадайте як виводять породи собак: селекція і ще раз селекція.
Ніхто не хоче займатися селекцією, крім алкоголю, тютюнуу, наркотиків.
Реклама - крапля у морі проблем по селекції людства.
Ніхто не хотів вмирати першим, тому загинули усі.

Сергій | 2008-10-31 11:45

Алконавт
Щодо наповнення - це безперечно. Але тільки не бюджету.
Адже витрати з бюджету на різноманітні безпосередні та посередні наслідки від алкогольної зарази більші від надходжень з акцизів та ін. Питання тільки - наскільки.
Надходження основні - до кишень бариг - виробників, торгашів, організацій що займаються похованням... Це безпосередні. Інші надходження - вже посередні - від пограбування дебілізованого алкоголем населення в інші способи.

Наталія | 2008-10-31 11:26

  Роберте, ви не одні! Тримаймося разом!
 В нашій країні взагалі чудові діти, але їм так невистачає таких же дорослих...
Також рекомендую всім дивитись і поширювати лекції професора Жданова.

OTF | 2008-10-31 11:19

Шановний! Менi дещо незрозумiле ваше Оперське повiдомлення. Я готова вам вiдповiсти на вашi питання. Контакти ОТФ вам вiдомi.

Инна | 2008-10-31 09:23

ОлексаДонедавна та ж сама Тунік-Фріз по місту піарила "Чернігівське".
працювала б і ти там, так ж би піарила... як піарять все інше легальне!

8 | 2008-10-31 09:15

согласен с Робертом.
только родители и только окружение ребенка повлияет на его взгляды и убеждения. ребенок это губка впитывающая информацию. А родители тот фильтр который ее контролирует.
вы говорите реклама.. да никто и никогда не запретит ее, так как алкоголь, табак это огромный легальный рынок, огромные деньги, и
никто не откажется от денежного потока идущего с этих сфер и вы прекрасно это знаете!!!!
от того что трава, к примеру, нелегальна и ее не рекламируют и на биг бордах она не висит, не уменьшается спрос на нее. Проведи соц. опрос - уверен, что каждый второй пробовал ее, а каждый 4 употребляет в компании, на выходных и так далее.
начните с себя. вырубите музыкальные каналы в которых идет открытая пропаганда сексу и порнографии. Что, сами любите на голые задницы посмотреть? тогда и не удивляйтесь, что и дети ваши такие же как и вы!
доверяйте своим чадам и вместо того что бы самим под телеком сидеть - общайтесь с ними, живите их жизнью, интересуйтесь как, с кем они проводят свое время и они ответят вам доверием!

Алконавт | 2008-10-31 09:12

Алкоголізм народу - одна з головних статей наповнення бюджетів всіх рівнів, один з основних чинників зомбування електорату, перетворення його на пасивний та покірний натовп. Тому влада, будь-яка, ніколи щиро не буде зацікавлена в боротьбі з цим змієм. Будуть тільки балачки на всіх рівнях, обіцянки-цяцянки, лукаві документи. А механізм державного масонства буде змащуватись та окучуватись ще більш потужніше та якісніше. Вихід з цього лиха лише один - зруйнувати цей механізм, заклинити і розтрощити, замаринувати його у власному соку навпіл з горілкою. За це й пропоную випити! Будьмо!

Олекса | 2008-10-31 06:50

Донедавна та ж сама Тунік-Фріз по місту піарила "Чернігівське".

Oper | 2008-10-31 00:06

АлександрТема очень актуальна. Её интересно рассматривает в своих лекциях "О вреде алкоголизма..."проф. Жданов. Рекомендую всем найти и посмотреть. Есть над чем задуматься.
И еще, Если хочешь изменить мир, начни с себя
Саша
"проф.Жданова"
До речі, відео лекцій профа Жданова доступні локально на файлообмінниках найбільших локалиних мереж міста Чернігова.В інших мережах можливо теж є.
Микронет: ftp://192.168.200.3/Video1/TeoriyaTrezvostiZhdanov/
Bridge: ftp://192.168.10.241/video/_Documental/лекция%20о%20вреде/

Oper | 2008-10-30 23:59

РобертВсё верно, со всеми согласен, да только основополагающий принцип -
дети - мерило родителей. Как вы сами - как пьёте, как себя ведёте.
Простой вопрос - какие стихи вы знаете, о каких литературных и истори-
ческих личностях можете рассказать, можете ли починить кран или
электропроводку, можете ли вы стать авторитетом для своих детей, ко-
торый они так ищут. Не сможете - дети найдут авторитет на улице. Со
всеми последствиями.
     Не пеняйте мне за нравоучения взрослым людям.У меня самого
трое взрослых детей - девочка и двое парней. Не пьют и не курят. Лю-
ди мне завидуют, спрашивают, как ухитрился. А я отвечаю фразой
Анжелики (из фильма) -Я слишком люблю своих детей, чтобы жалеть их.
МЕТКО!!

Oper | 2008-10-30 23:57

NRJ
Скажіть це пані ОТФ ;)
Правда не факТ, що відповість :)))

Oper | 2008-10-30 23:44

Александр
Бачив. Профу, як то кажуть - respect!
(Аби ще не починав лекцій на навколополітичні та економічні теми...)

Лев Яшин | 2008-10-30 22:31

meanDa powli vu v wpoy ne mu a ROSSIA SAMAYA PERVAYA VU TAM DOXNITE VSE OT ETOGO .... ZORTOVU RUSSIKIE WURNALISTU
Бормотухи обожрался так и кириллицу забыл?

Саша | 2008-10-30 22:23

АлександрТема очень актуальна. Её интересно рассматривает в своих лекциях "О вреде алкоголизма..."проф. Жданов. Рекомендую всем найти и посмотреть. Есть над чем задуматься.
И еще, Если хочешь изменить мир, начни с себя
«Мы должны осознать, что против русского народа ведется хорошо спланированная война, имеющая целью его уничтожить»
Соотечественники! Посмотрев эти видеоматериалы, Вы узнаете, какую страшную опасность представляют собой алкоголь, табак, наркотики. Как они действуют на человека, семью, общество. Кто и зачем запустил этот механизм уничтожения целых народов. Сейчас основной удар этих темных сил направлен по молодому поколению. На это выделены огромные средства. Спасти своих детей – долг каждого отца и каждой матери. Показывайте эти видеозаписи дома, в школах, распространяйте, передавайте из рук в руки, говорите об этом!
----------------------
Вот официальный сайт проф.Жданова
http://www.sbnt.ru/
Союз Борьбы за Народную Трезвость.Всем рекомендую его лекции:
http://pravdu.ru/lessons/jdanov/

Роберт | 2008-10-30 22:23

Всё верно, со всеми согласен, да только основополагающий принцип -

NRJ | 2008-10-30 21:52

Никакой демократии в этом вопросе быть просто не должно!!! Без водки и пива еще никто не умирал. Запретить рекламу алкоголя вообще и все!!! Это вопрос государственный. Обжалованию подлежать вообще не должен. Никакой рекламы на алкоголь. Даже на слабоалкогольные напитки типа ромколы и т.д. Строгое наказание за продажу несовершеннолетним. Насаждение рекламы алкоголя -это также одна из частей информационно-психологической операции против Украины и всех остальных Славянских стран, а не только просто торговля и прибыли бизнесменов. Этот вопрос более чем серьезный. В некотором плане может относится к вопросам национальной безопасности любой страны...

Елена | 2008-10-30 21:33

Это программа"дебилизация нации".....Дураками легче управлять.....

mean | 2008-10-30 21:30

Da powli vu v wpoy ne mu a ROSSIA SAMAYA PERVAYA VU TAM DOXNITE VSE OT ETOGO .... ZORTOVU RUSSIKIE WURNALISTU

Мама | 2008-10-30 21:22

Бороться нужно такими же методами, какими "выживают" нас и наших детей. Не понимают нормальных слов - действием:убрать, загадить рекламу и... опять повторить, если понадобиться. Валяющаяся пьянь на улице - тоже реклама, только анти. Проведите мимо них своих детей - пускай увидят, как люди гибнут. Помочь им вряд ли сможете - опыт многих доказывает, что бесполезно. Пускай хотя бы чем-то помогут обществу, из которого выпали. Выживают сильнейшие. Пускай это будут нормальные люди. НАШИ неспившиеся и необкуренные-наколотые дети. Правят деньги? Правят мозги! И остановить их может только рекламируемая дрянь и продаваемая(с ведома многих) дурь. Значит, нужно бороться. Где вы, отцы "убиваемого" поколения? Оторвитесь от ежедневного добывания денег и подумайте, что можно сделать конкретно! Ничто не может гарантировать того, что с нашими детьми рядом не окажутся чьи-то ненужные родителям отпрыски со своими "взрослыми достижениями" Вы сможете контролировать свое чадо круглосуточно?

Лев Яшин | 2008-10-30 20:46

=Чому ж наші діти п’ють? ... результати опитування учнів ... бажання наслідувати рекламних героїв. Ще б пак: без пива не обходяться ні Клички, ні Шевченко!=
  Верх идиотизма - пивная реклама на Евро-2008. В перерыве между таймами все программы показывали такую рекламу: мужик смотрит по ТВ футбол. Ему жена сок приносит. Вдруг в квартиру влетает дебилоид в форме спортивного судьи. Свистит, показывает соку красную карточку. Далее по ТВ оглашается текст, что настоящий футбол смотрят только с настоящим пивом. И мужику подают пиво. Та же реклама в другом исполнении: вместо одного мужика куча молодёжи собирается пить минералку. Влетает дебил со свистком и красной карточкой и т.д. Такая реклама - спорт с пивом - особо кощунственна.

Александр | 2008-10-30 20:36

Тема очень актуальна. Её интересно рассматривает в своих лекциях "О вреде алкоголизма..."проф. Жданов. Рекомендую всем найти и посмотреть. Есть над чем задуматься.
И еще, Если хочешь изменить мир, начни с себя

Сергій | 2008-10-30 18:30

Це ж ваші діти там ходять? От у порядку необхідної самооборони і того... Я ж не закликаю до якихось хуліганських дій чи вандалізму. Виключно самооборона :)

Сергій | 2008-10-30 18:28

Нюша
Так візьміть якихось масних помиїв і заляпайе бігморд. Чи високо висить?

Нюша | 2008-10-30 16:12

Пока будут рекламировать и спокойно продавать - проблема не исчезнет.
Подземный переход на Шерстянке - реклама полуобнаженной парочки и бутылки. Это ничего, что дети постоянно из школы идут и смотрят, пусть привыкают. Так получается? А может кто-то объяснит, почему реклама алк. напитков по TV только после 23-00, а на бигборде круглосуточно???
закрити