Останнє оновлення: 17:05 четвер, 6 лютого
*Імідж
Ви знаходитесь: Політика / Україна / Чернігівщина вибрала Тимошенко
Чернігівщина вибрала Тимошенко

Чернігівщина вибрала Тимошенко

8 жовтня у м. Чернігові відбувся Форум демократичних сил області, в якому взяли участь освітяни, медики, представники громадських організацій, культурних та політичних кіл з усіх куточків Чернігівщини.

Представники Форуму звернулись до усієї громадськості та політиків національно-демократичного табору з закликом об'єднатися під час президентських виборів та підтримати кандидатуру Юлії Володимирівни Тимошенко.

«Країна має згуртуватися навколо справжнього лідера, керманича держави, який вирізняється харизматичним характером та державницькими поглядами, насправді вболіває за Україну.  Таким лідером, безумовно, є Юлія Володимирівна Тимошенко.

У неї достатньо енергії і сил, щоб вивести Україну з кризи, зробити її процвітаючою та демократичною. Тому політикам демократичних сил потрібно об’єднатися навколо кандидатури нинішнього прем’єр-міністра, яка має найбільшу підтримку серед народу України», - йдеться у зверненні, прийнятому Форумом демократичних сил Чернігівщини.

Коментарі (13)

007 | 2009-10-12 17:30

Авантюристку и проходимку - в Президенты! Молодцы, представители демократических сил. Хотя у нас все возможно - кто в 80-ых с РУХовцами боролся, находившись у коммунистического корыта, теперь хвалят их за дальновидность, снова таки ж находясь у владного стойла..Если вообразить, что Гитлер воскреснет и станет нашим "гарантом", не дай Бог, то все наши "представители демократических сил" (НУНС , БЮТ, ЕЦ, ПР, БЛ) в течении 3 часов вступят в СС, а за месяц ударными темпами построят крематорий для инакомыслящих

Переошалешений | 2009-10-12 13:21

Представники Форуму звернулись до усієї громадськості та політиків національно-демократичного табору ...
  Далі поіменно і ПОПАртійно..?
І де саме форумнули демократи?
Цікаво, кого навозючили під Юлю ммместниє демократи?

О5к | 2009-10-11 20:53

Читач
Народ, це не кучманоїди і він скаже своє слово.

Читач | 2009-10-11 15:27

Не "Чернігівщина вибрала...", а такі-то, там-то (а не на якомусь "форумі"). До речі, хто саме? А говорити за всю Чернігівщину -- це безсовісне самозванство. Якщо так діють "юліївці", то це вже чимало говорить і за їхнього лідера. Втім, подібно діють і так само самозванно заявляють "за весь народ" й багато інших наших політиків і політсил. Невже вони вважають оцей народ таким забитим, нерозхумним, щоб казати, що " Чернігівщина" чи "Україна" і т.д. Звичайно, не вважають, апе у медіа отаке "запускати" треба

простий Українець | 2009-10-10 17:13

Для шакалов на О и на Ю и на ...
О цирк ухал, а клоуны остались, только ники поменялись. Конечно можно быть дураком и дебилом от рождения, и любить других таких же безграмотных дебилов , и назвать себя даже не то что профффесором, а даже акккадемиком, Конечно можно быть шакалом, и с упоением, отрабатывающим свои гроши распространяя бредни и сплетни, пользуюясь демократией , больше похожей на дерьмократию, на соревнование тех, хто больше выльет всякого дерьма на «Неньку Україну». Вот «ОНО» прет со всех сторон, старается изо все сил, долбает своими советами, а для поднятия рейтинга « ходит в народ» и даже катается на танках, и конечно, показывает руки, которые тоже ничего не крали . Почему? - потому что боится за свои «честно» наворованные капиталы. Только зря стареетесь, у Юли есть положительный результат котрого может не видеть только убогий или не желающий видеть – в условиях кризиса, при полном саботаже и даже вредительстве удержать экономику на плаву не каждому удастся. Как по вашему говорят:"Народ не фраер, он все видит".

Олександр Приходько | 2009-10-10 15:00

Не вірте Юльці! Вона з приватизацією Вас обдурила!

Шева | 2009-10-09 21:57

Реальний кандидат - так, єдиний - ні!

М.Боюра | 2009-10-09 19:39

Та воно б і можна, якби ж не так безбожно торгувала Україною, а то бач, мандати нардепів продавала вбивцям лозинським, про що навіть ї ї скарбник М.Бродський написав, звинувативши у особистому виторзі на цьому $50мільйонів; успішно торгонула газовими інтересами України в Росії, аби тільки мати там підтримку при виборах; безсоромно торгує українськими підприємствами, посадами і улесливо, аж до нудоти, бреше українцям й клянеться у любові до них. Якби ж не все це та багато подібного, то чому б не проголосувати за таку пані? А ще вона в образі "божої матері" висіла в хаті у родички - блискавка влучила, може то божий гнів? Ні, не можна за таку.

Виборець | 2009-10-09 17:38

Єдиний реальний кандидат в президенти - Юлія Тимошенко!!!

Жалість | 2009-10-09 17:00

Люди рятуйтеся, ВОНА, чума надвигається. Будемо голодні, босі, кріпаками станемо.

Олена | 2009-10-09 15:28

БЮТ - ничего кроме пиара, кругом обман, ложь и сплошное разочарование, сама убедилась полчаса назад, вам верить - себя не уважать, все - на публику и ничего для простых людей. Лгуны и пиарщики

А я | 2009-10-09 15:07

А я обираю Януковича :)

Ошелешений | 2009-10-09 15:05

Представники Форуму звернулись до усієї громадськості та політиків національно-демократичного табору ...
  Далі поіменно і ПОПАртійно..?
І де саме форумнули демократи?
Цікаво, кого навозючили під Юлю ммместниє демократи?
закрити