Його ВЫсокоповажність Віктор Янукович. ФОТОфакт
В оформленні бізнес-форуму за участі Президентів України та Шрі-Ланки організатори зробили одразу кілька помилок.
Таке враження, що напис виконував САМ особисто...
Версія для друку Відправити по e-mail Обговорити на форумі |
Переглядів : 7826 |
Посилання до теми:
22.06.2010 Джона Кеннеди из Януковича не получилось
23.06.2010 Китайці запросили Януковича в гості
22.06.2010 Гриценко розповів про плюси Януковича
16.06.2010 Віктор Янукович: Де тут оператор СТБ? ФОТО дня
15.06.2010 Охоронці Януковича «уронілі» журналіста СТБ
5.06.2010 "Дядя Витя Янукович - умный президент". ВИДЕО
15.06.2010 Гендиректор телеканалу ТВі заявляє, що за ним стежать. ВІДЕО
14.06.2010 Відкрито провадження у справі про заперечення Януковичем Голодомору
21.05.2010 Продається вінок, який накинувся на Януковича
17.05.2010 ЯНУКОВИЧ І ВІНОК. ВІДЕО
17.05.2010 Неузгоджене з "Єнакієво-Печерською лаврою" знамення: Януковича накрило вінком. ФОТО
26.04.2010 Конституція "України" 2042 року. ПРОЕКТ
29.01.2010 Чехов - великий український поет. ФОТОдоказ
1.02.2010 «Здесь собрались лучшие геноциды страны!» – зморозив Янукович
Коментарі (15)
Ужас | 2010-11-12 11:13
patriotka | 2010-07-05 14:18
Я ещё раз говорю пишите нормальные новости, во всеукраинских порталах такого нигде не пишут, как вы, все пытаются обьеденить страну. А вы ещё детством занимаетесь. Походите по городу поищите нормальные новости, куда нам сходить на выходных, где провести лето, Вы в конце-то концов ГЛАВНЫЙ РЕДАКТОР! Мне что учить Вас нужно?
(явно не з Україною)
простой народ | 2010-07-02 16:04
Редактор новин | 2010-07-02 15:49
Особисто мене? Я не люблю, коли мене дурять. Наприклад, званням проФФесора при грамотності на рівні дитсадка. Що вже казати про два строки у приміщенні з гратами...
.
"во всеукраинских порталах такого нигде не пишут"
А як же перше маленьке фото, запозичене на головній сторінці УНІАН?
.
"... куда нам сходить на выходных, где провести лето"
Якщо будуть рекламодавці - обов'язково напишемо :)
.
"Они власть взяли, когда бензин около 4 грн. стоил, хлеб около 2 грн., за долар я вообще молчу., что мы сейчас видим?"
Хто всравсь - невістка! :) Інфляція існує незалежно від партійних кольорів. А якщо бажаєте висунути претензії щодо її розмірів, то Вам пряма дорога у центробанк під назвою НБУ.
Komentator | 2010-07-02 15:26
mishanya | 2010-07-02 15:25
Простой народ страдает, от "оранжевой лихорадки", что они оставили?
Они власть взяли, когда бензин около 4 грн. стоил, хлеб около 2 грн., за долар я вообще молчу., что мы сейчас видим?
И это вы хотите сказать Янукович?
Это он испоганил страну за 100 дней?
mishanya | 2010-07-02 15:21
Стыдно, что в нашем регионе на таком сайте, сплашной бред пишут!
mishanya | 2010-07-02 15:18
Я ещё раз говорю пишите нормальные новости, во всеукраинских порталах такого нигде не пишут, как вы, все пытаются обьеденить страну. А вы ещё детством занимаетесь. Походите по городу поищите нормальные новости, куда нам сходить на выходных, где провести лето, Вы в конце-то концов ГЛАВНЫЙ РЕДАКТОР! Мне что учить Вас нужно?
украънський народ | 2010-07-02 15:01
Редактор новин | 2010-07-02 14:51
Он як...
А якою вона стає через таких як наші президенти?
український народ | 2010-07-02 14:25
Проста людина! | 2010-07-02 14:08
Прекращайте этот политически балаганд, и пишите нормальные городские статьи, политика уже у всех в горле стоит, из-за такиз как вы наша нация становиться дикой!
Правдоруб("Глибокий рів") | 2010-07-02 12:32
Сиджу і бісер тут мечу.
В усьому цьому тут не винні ми,
Бож кажуть:"не мечіть ви бісер перед ------ми!"
читач | 2010-07-02 12:17
Правдоруб("Глибокий рів") | 2010-07-02 11:52
Вже скоро будем ми базарити по фені!