Останнє оновлення: 20:11 середа, 18 вересня
Політикум
Ви знаходитесь: Політика / Україна / Ляшко образився на журналістів, які спитали про гроші на "бігморди"

Ляшко образився на журналістів, які спитали про гроші на "бігморди"

Депутат Олег Ляшко відмовився назвати суму коштів, які витратив на привітальні плакати на вулицях Києва.

Відповідаючи на запитання УНІАН про походження і кількість коштів, витрачених на цю акцію, Ляшко відповів: "Я думаю, що важливо не те, за які кошти це робилося, а важливо те, що робилося це для людей і щиро".

Він зазначив, що перед президентськими і парламентськими виборами політики "розвішують плакати", щоб "людям сподобатись і дурять їм голови", а після виборів "нікого не видно і не чутно".

При цьому депутат додав, що варто було б запитати політиків, чому "ніхто, крім президента і Ляшка не згадав і не привітав громадян України" зі святами.

"Де вони подівалися, вони чекають наступних виборів?", - спитав Ляшко.

Фото інтернет-видання "Полтавщина"

Він наголосив, що фінансування відбувалося "за свої кошти".

"Не вкрав ні в кого, не обдурив нікого, і все, що роблю – роблю за свої кошти", - підкреслив Ляшко.

"На жаль чи на щастя, ні олігархи, ні мафія, ні влада не підтримують мене і не фінансують", - додав він.

На уточнююче запитання, скільки все-таки коштів використано, Ляшко сказав: "Дурна звичка рахувати чужі гроші".

Коментарі (11)

микаилов | 2011-01-12 06:20

наш гом ик

Некто Бабыкин | 2011-01-11 19:13

Песатєль
Рускоязичниє читають та сприймають цей ляшковий плакат по-своєму:
"Нєх.й шастать!"
+100000000!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Наталия | 2011-01-11 17:11

Люди!!!! Услышьте меня: политики все одинаковые! Не спорьте, кто из них лучше, и кто сколько денег выбросил на бигборды и прочую рекламу! Они поставили нас, то есть народ, в такие условия, что отказаться поставить рекламу за деньги нельзя - это наша зарплата, не проголосовать нельзя - это наши рабочие места. Нищими легче управлять. И когда каждый из нас поймет, что в Украине реально нет выбора, нет настоящего лидера нации, возможно, что-то изменится в нашей жизни.

Песатєль | 2011-01-11 16:08

Рускоязичниє читають та сприймають цей ляшковий плакат по-своєму:
"Нєх.й шастать!"

??? | 2011-01-11 15:41

а от какой политической силы теперь выступает Ляшко?

стах | 2011-01-11 15:31

физиономии соколова формируют местный патриотизм и популяризируют общечеловеческие ценности (http://cmaxi.livejournal.com/36781.html)

ВАНЯ | 2011-01-11 14:44

ВАНЯ
ВанеНу там просто. Идет на шарика по статье "социальная реклама". И попробуй хозяину бигмордов не поставь. На следующий день найдут, шо с лицензией чегой-то не так.
Ляшко хоть свои кровные платит, а эти ****** научились не только бюджет потрошить, а и залезать в карман к частному бизнесу - в налоговом кодексе наверное предусмотрено.

gerakl | 2011-01-11 14:05

Анекдот.
Після Нового року в Чернігові не було можливості куди плюнути: в телевізорі весь час вигулькував Ляшко з привітаннями на фоні "блакиної смужки". Біля центрального ринку на Кирпоноса стояла машина з "бігмордою" Ляшка. І такі самі "бігморди" висіли в місті. Проте чернігівці все одно відвели душу. Тільки господині бурчали по хатах: - І яке це стерво так телевізор заплювало!

Ване | 2011-01-11 13:48

ВАНЯ
Ну там просто. Идет на шарика по статье "социальная реклама". И попробуй хозяину бигмордов не поставь. На следующий день найдут, шо с лицензией чегой-то не так.

ВАНЯ | 2011-01-11 13:42

А почему вы не спрашиваете у Яныка или у Сокола, сколько нам с вами стоят их бигморды? Ляшко точно не из бюджета деньги взял на свою рекламу.

читач | 2011-01-11 13:28

Чи не дивно, чому цей прохіндей вітає тільки з НР, а не як усі ще й з Рідвом Христовим.
Суційльний журналюга-атеїст.
закрити