Останнє оновлення: 17:25 п'ятниця, 20 жовтня
Про публічну інформацію
Ви знаходитесь: Політика / Україна / Перша красуня ради. ФОТОфакт
Перша красуня ради. ФОТОфакт

Перша красуня ради. ФОТОфакт

Депутат Чернігівської обласної ради Людмила Андрієвська зовні схожа на доньку нашого земляка, президента України Леоніда Кучми.

Вона входить до фракції соціалістичної партії України. Тому зрозуміло чому саме ТАК дивиться на партійного соціалістичного боса Миколу Рудьковського.

Людмила Андрієвська є фінансовим директором ТОВ „ Крок Укрзалізбуд”, яке очолює її батько Михайло.

На сесії сидить поруч із депутатом від СПУ Віктором Кияновським, який є генеральним директором Ічнянського заводу сухого молока і масла.

Фахівці з питань кастингу одноголосно проголосувала за те, щоб визнати пані Людмилу першою красунею Чернігівської обласної ради, а потім, у майбутньому, можливо і першою модницею.

Редакція одержала пропозицію опублікувати уривки книги „Україні й українці – цвіт нації, гордість країни” про Людмилу та її батька Михайла з коментарями фахівців.

Погляд на босса
Збільшити

Погляд на босса

У роботі
Збільшити

У роботі

Заявка на наступну перемогу в конкурсі
Збільшити

Заявка на наступну перемогу в конкурсі

Уважність  на сесії - основне
Збільшити

Уважність на сесії - основне

Людмила голосує разом з більшістю
Збільшити

Людмила голосує разом з більшістю

Коментарі (22)

Патріот | 2011-06-23 19:25

ВалерийІ фотографії, і стаття , і коментарі до неї мають явно провокаційний характер. Люди, котрі негативно характеризують і справи, які робить Людмила Михайлівна, і її зовнішній вигляд, який до речі набагато кращій ніж ми бачимо в рідному місті кожен день (на чернігівських красунях), зовсім не знають якими справами по життю займається депутат Чернігівської обласної ради, фінансовий директор крупного підпрємства, кандидат економічних наук Андрієвська Людмила Михайлівна. Сьогодні села, в яких працює ТОВ «Крок-Укрзалізбуд», найбільш заможні в Прилуцькому районі.
Десятки людей отримали роботу, яка достойно оплачується, люди воспряли духом, повірили, що є керівники, які думають не тільки про свої блага та регалії, а й про благо простих трудивників. Якщо б не було таких енергійних, відданих своїй справі людей, як Людмила Михайлівна, ми не мали б навіть того, що маємо зараз.
Знаючи історію дружної сім’ї Андрієвських, знаючи всі їх добрі справи, знаючи їх любов до своєї країни, стидно читати на сайте негативні коментарі окремих писак та любителів, які готові очернити добрі справи інших людей і словом не обмовившись про свої, яких скоріше всього немає. НЕ завідуйте іншим і вам буде спокійніше працювати.
Валерій, навчіться спочатку української мови, а потім пишіть ганебні коментарі. По українські пишеться - соромно, а не "стидно". По українські пишеться - трудівників, а не "трудивників". По українські пишеться - сайті, а не "сайте", пишеться - очорнили, а не "очернили" і т.д.
Якщо вона така кандитат економічних наук, як ви україномовець - то не потрібно нічого писати, все і так ясно. А на рахунок неї, то як я вже писав за батькові гроші не потрібно багато розуму і кандитатом наук стати і великою благодійницею і нарешті депутатом. Який з неї є депутат час покаже.

Валерий | 2011-06-23 10:56

І фотографії, і стаття , і коментарі до неї мають явно провокаційний характер. Люди, котрі негативно характеризують і справи, які робить Людмила Михайлівна, і її зовнішній вигляд, який до речі набагато кращій ніж ми бачимо в рідному місті кожен день (на чернігівських красунях), зовсім не знають якими справами по життю займається депутат Чернігівської обласної ради, фінансовий директор крупного підпрємства, кандидат економічних наук Андрієвська Людмила Михайлівна. Сьогодні села, в яких працює ТОВ «Крок-Укрзалізбуд», найбільш заможні в Прилуцькому районі.
Десятки людей отримали роботу, яка достойно оплачується, люди воспряли духом, повірили, що є керівники, які думають не тільки про свої блага та регалії, а й про благо простих трудивників. Якщо б не було таких енергійних, відданих своїй справі людей, як Людмила Михайлівна, ми не мали б навіть того, що маємо зараз.
Знаючи історію дружної сім’ї Андрієвських, знаючи всі їх добрі справи, знаючи їх любов до своєї країни, стидно читати на сайте негативні коментарі окремих писак та любителів, які готові очернити добрі справи інших людей і словом не обмовившись про свої, яких скоріше всього немає. НЕ завідуйте іншим і вам буде спокійніше працювати.

Сергій_Трегубенко | 2011-06-18 08:11

Сергій_ТрегубенкоДобре, про справи відданого захисника трудового народу соціаліста Рудьковського всі знають. Особливо зворушливі згадки про те, як він, щоб чернігівським селянам допомогти, в Париж літав. Тобто, його відданість виборцям жодних сумнівів не викликає.
А от чим славна соціалістка пані Людмила, що вона зробила корисного для людей в обласній раді разом з Рудьковським?
ФахівецьДля початку міг бі поцікавитись, та знав би, що Пані Людмила - МАЖОРИТАРЩИК! І це зовсім інша позиція в партийному рейтингу. Вона взагалі не соціалістка. ВОНА ПРАЦЮЄ! Різницю розумієшь? Якщо ні - поїдь в Прилуцький район, та запитай що зробив "Крок-УкрЗалізБуд" для людей, і ти почуєшь відповідь про руїни 10-річної давнини, та про потужне підприємство сьогодні. І скільки людей там працює та отримує гідну зарплатню. І скільки дитячих садочків та шкіл годує це підприємство. та багато іншого...
Фахівець - Ви вважаєте, що бізнес повинен керувати і всіма питаннями територіальної громади? Тобто, як колись пан в кріпосному селі - він і роботодавець, він і найвищий закон для кріпаків?
Можливо пані Людмила і переможниця конкурсів краси, можливо вона належить до дуже успішних і корисних людям бізнес-структур, можливо.
Але, в даному випадку, мова йде про депутата обласної ради, обов'язком котрого є творення норм і прийняття рішень, спрямованих на розвиток області, перетворення Чернігівщини в квітучий край.
Ось чому, Фахівець, серед безлічі достоїнств пані Людмили, мене цікавить одне - яка користь з неї для Чернігівщини, як з депутата облради? Можливо єдине, що вона там робить, це лобіює інтереси сімейного бізнесу, а селянам пояснили - добре буде пану, добре буде і їм, от вони і обрали.
Знаєте про діяльність пані Людмили - розкажіть, бо мені її депутатські звитяги невідомі. А знання заслуг пана Рудьковського аж ніяк не налаштовують на довіру до його однопартійців.

Спешл для люды | 2011-06-17 23:31

Привет с окружнойГарний жарт))))))))))))
модница еще та.....платьице пляжное *** еле прикрывает и дискотечные сапоги...отличный дресс-код для сессии облрады!!!!
Фахівець
Людочка, да не кричи ты так))))
Даааа.....сразу видно - бывшая кассирша, которая принцессой не станет)))))

Патріот | 2011-06-17 23:07

Таке враження, що пан "Фахівець" все знає про вказану леді. Не думаю, що молода жінка, має великий досвід чи знання. А депутатом стала заради батькових грошей. Мені смішно читати коментар "Фахівця", що Вона - працює. А що інші люди байдики бьють? Не так давно, вказаний лозунг "Вона -працює" інша леді використовувала і що з того вийшло всі знають.

Фахівець | 2011-06-17 21:20

Сергій_ТрегубенкоДобре, про справи відданого захисника трудового народу соціаліста Рудьковського всі знають. Особливо зворушливі згадки про те, як він, щоб чернігівським селянам допомогти, в Париж літав. Тобто, його відданість виборцям жодних сумнівів не викликає.
А от чим славна соціалістка пані Людмила, що вона зробила корисного для людей в обласній раді разом з Рудьковським?
Для початку міг бі поцікавитись, та знав би, що Пані Людмила - МАЖОРИТАРЩИК! І це зовсім інша позиція в партийному рейтингу. Вона взагалі не соціалістка. ВОНА ПРАЦЮЄ! Різницю розумієшь? Якщо ні - поїдь в Прилуцький район, та запитай що зробив "Крок-УкрЗалізБуд" для людей, і ти почуєшь відповідь про руїни 10-річної давнини, та про потужне підприємство сьогодні. І скільки людей там працює та отримує гідну зарплатню. І скільки дитячих садочків та шкіл годує це підприємство. та багато іншого...

Сергій_Трегубенко | 2011-06-17 21:10

Добре, про справи відданого захисника трудового народу соціаліста Рудьковського всі знають. Особливо зворушливі згадки про те, як він, щоб чернігівським селянам допомогти, в Париж літав. Тобто, його відданість виборцям жодних сумнівів не викликає.
А от чим славна соціалістка пані Людмила, що вона зробила корисного для людей в обласній раді разом з Рудьковським?

Фахівець | 2011-06-17 21:07

Привет с окружнойГарний жарт))))))))))))
модница еще та.....платьице пляжное *** еле прикрывает и дискотечные сапоги...отличный дресс-код для сессии облрады!!!!
Что-то не видел я на окружной таких платьиц.... А если ты до сих пор на окружной - то там тебе и место. и во веки веков! ибо на большее ты не способна (как вариант - СПОСОБЕН). посколько половая принадлежность не идентифицирована. Поэтому и быть тебе по жизни - "ОНО"!!!

Фахівець | 2011-06-17 21:01

АкваА що ця красива панянка зробила для жителів області, що їй надали довіру, обравши в депутати? Мало віриться, що їй близькі турботи селян-трударів.
Вот и ник у тебя подходящий - "КВА". На более не способна. Прежде чем квакать - приедь в Прилуцкий район и спроси про этого депутата, и что она лично для этого района и для людей за 10 лет сделала! Да ты за всю жизнь и десятой части того не сможешь! А туда же - "КВА!"

Фахівець | 2011-06-17 20:58

да-а...
ЧТО, ЗАВИДНО? ЧУХАЙ НА СИНОВАЛ ДО МАНЬКИ, ЕСЛИ УМИШКА НЕ НАБРАЛСЯ НА ЧТО-ТО БОЛЕЕ УМНОЕ И КРАСИВОЕ!!!

Фахівець | 2011-06-17 20:56

Марія
Не Марія
Якщо людина - дібіл по життю, то це вже же смерті. А ти що, хотила щоб вона у куфайці та у гумових чоботях ходила не сесію? Якщо ти звикла в лайні ходити все своє життя - туди тобі і дорога!

Не Марія | 2011-06-17 20:00

Марія
Я не знаю кого вони там піднімають, а у кого віднімають, але у Вашої Люди в голові нічого немає. Вона ще б іще без трусів прийшла на сесію. Уже ж не маленька, у лобу повинно хоч щось бути. Чи так прийнято в селі на роботу ходити чи до людей виходити ??

Марія | 2011-06-17 19:10

Сім"я Андрієвських працює в нашому районі вже десять років. В них і земля, і свині, корови. Підняли два села за цей час майже з нуля. За Людмилу у нашому районі віддали свої голоси 40% жителів. То якщо паскудите її, паскудите всіх нас. Бо ми дуже добре знаємо своїх семляків і хто з них чого вартий!

да-а... | 2011-06-17 18:19

а у Рудьковского вкус неплохой)))то с Николаенко в Париж,то с другой в облсовет...только с первой министерского кресла лишился,но от тюрмы откупился,а со второй-посмотрим,чем "дело"закончиться))

Сергій_Трегубенко | 2011-06-17 17:04

АкваА що ця красива панянка зробила для жителів області, що їй надали довіру, обравши в депутати? Мало віриться, що їй близькі турботи селян-трударів.
Так ця хоч простий депутат облради, а у Соколова блондинка аж в заступниках!

Аква | 2011-06-17 16:44

А що ця красива панянка зробила для жителів області, що їй надали довіру, обравши в депутати? Мало віриться, що їй близькі турботи селян-трударів.

кАлега | 2011-06-17 14:49

Привет с окружной
+100:)))))

Наша краще | 2011-06-17 14:38

Яка схожість? Ви що? Наша значно краще! І взагалі, щоб иі на сесіях робили, якби не красиві жінки?

Гіпоталамус | 2011-06-17 14:31

На захист нашої найрозумнішої та найсексуальнішої Леді Чернради - екс-Касирки скажу своє слово.

Сергій_Трегубенко | 2011-06-17 14:00

Залишається лише порадіти за мудрих чернігівців, котрі обрали до Чернігівської облради таких відданих інтересам народу депутатів.

Я | 2011-06-17 13:45

Трішки дврі переплутала, і попала на засідання облради!))))

Привет с окружной | 2011-06-17 11:49

Гарний жарт))))))))))))
модница еще та.....платьице пляжное *** еле прикрывает и дискотечные сапоги...отличный дресс-код для сессии облрады!!!!
закрити