Останнє оновлення: 09:51 вівторок, 4 листопада
День козацтва
Ви знаходитесь: Політика / Україна / «Свобода» провела ходу від Шевченка у Києві
 «Свобода»  провела ходу від Шевченка у Києві

«Свобода» провела ходу від Шевченка у Києві

Партія всеукраїнське об’єднання «Свобода», як і обіцяла, зібрала 14 жовтня віче в парку Шевченка в Києві.

Свободівці мають намір сформувати альтернативний уряд. Про це заявив голова партії Олег Тягнибок під час виступу на віче.

За його словами «Свобода» проведе з'їзд, представить уряд і його голову та «покаже, як треба працювати у виконавчій владі».

Фото спеціального кореспондента в Києві   Дениса Кривопалого.

Коментарі (19)

Пионер | 2013-10-17 01:01

Нет, правда, неужели на Черниговщине многие считают, что ОУН-УПА боролись за независимость Украины?

Лампа | 2013-10-16 20:16

МіщанинСлава Україні!
Степан Бандура
Підтримувач
"Дурень думкою багатіє", - усна народна творчість. Слава народу Украіни !

Підтримувач | 2013-10-16 14:38

МіщанинСлава Україні!
Степан Бандура
Підтримую!

Блогер | 2013-10-16 12:20

ТОЙХТОПРОЙШОВКРІЗЬВОГОНЬ
ІПКПатріотів вистачає, тільки фото з Киева мало: де знімки з Бесарабки, з Майдану, з Володимирської?
Ну вот я вас не пойму, что значит мало?
  На сайте Украинской Правды (авторитетный таки источник) в материале про марш выставлено точно такое же количество фотографий - 18. Может фотографии Высокого Вала и хуже по качеству (с технической точки зрения), но всяко не уступают по идейности!
  К редакции: не сочтите ссылку за рекламу - просто для сравнения. http://www.pravda.com.ua/photo-video/2013/10/14/6999961/
  ВВ 1:1 УП

Нат | 2013-10-16 11:36

Гарний фоторепортаж.

ІПК | 2013-10-15 23:56

ТОЙХТОПРОЙШОВКРІЗЬВОГОНЬ
Патріотів вистачає, тільки фото з Киева мало: де знімки з Бесарабки, з Майдану, з Володимирської?

ТОЙХТОПРОЙШОВКРІЗЬВОГОНЬ | 2013-10-15 23:46

Может мне кто-то объяснит, почему у нас вокруг так много националистов, но так мало патриотов, а???

777 | 2013-10-15 23:44

666Цікаво,а чому не має статті про чернігівський марш УПА?Можливо тому,що туди не покликали *Свободу*?=)
Тю, про тутешні марші, як вже писали, проінформували інші місцеві газети та сайти.
  А й справді, можливо куди цікавіше, що лише Вал попри все спромігся висвітлити подію загальнонаціонального значення?!

666 | 2013-10-15 23:37

Цікаво,а чому не має статті про чернігівський марш УПА?Можливо тому,що туди не покликали *Свободу*?=)

Той, хто голосував за "Свободу" | 2013-10-15 21:33

Сергей
Той, що голосував за "Свободу"
Я-то знаю, що тремтить, але вони цього не знають:)

Той, що голосував за "Свободу" | 2013-10-15 21:13

Сергей
Хай поки шо "марширують" - влада вже від того дрижить:)

Сергей | 2013-10-15 11:23

Ох уж эта "шароварщина". Реального толка от "Свободы" нет, а маршами сыт не будешь.

с. Анисів | 2013-10-15 10:07

Молодці, хлопці! Тільки на вас тепер З НАДІЄЮ і сподіваємось! С кожним маршем нас стає все більше!
  СЛАВА НАЦІЇ !!!

Віктор | 2013-10-15 09:55

Слава Героям,вітаю націоналістів село Салтичія

Районы Черниговской области | 2013-10-15 08:25

Патриоты! Вы бы Олега и Влада поддержали финансово в меру возможностей, а то только охи вздохи

МАГ | 2013-10-15 02:12

Слава Україні ! Цетакож історія сьогодення ВАЛ молодці. Отримав задоволення від того, що подиваився на свій Шевченків Унівепситет, юрфак І журфак якого мав честь закінчувати: Вузе наш рідний, Червоний наш Коран, ВІсім колонн підпирають Храм - на всю Україну Вісім Колон.

Степан Бандура | 2013-10-14 21:03

МіщанинСлава Україні!
Героям слава!!!
  За що я люблю та поважаю Високий Вал, так це за оперативні новини з політичних передових - матеріалів, які часто-густо залишаються поза увагою інших регіональних ЗМІ!

Міщанин | 2013-10-14 20:30

Слава Україні!

Патриот | 2013-10-14 18:55

Ты гляди, Бандеру (на фото) перевернули!!!
закрити