Останнє оновлення: 18:03 п'ятниця, 10 липня
За Україну
Ви знаходитесь: Політика / Україна / Злочин Кремля, збитий український літак і російські консерви
 Злочин Кремля, збитий український літак і російські консерви

Злочин Кремля, збитий український літак і російські консерви

Переважна частина німців зараз засуджує Адольфа Гітлера і фашизм. Переважна частила росіян обожнює Путіна, який розв’язав неоголошену війну проти України.

Войовничі росіяни, їх армія, їхні розвідка, їхні найманці - гірше фашистів. Вони заколихували нас, душили в обіймах і називали братами.

Вони отруювали і отруюють мільйони українців своєю пропагандою. Вони розколювали і розколюють Україну.

Зараз російські окупанти і диверсанти убивають українських патріотів – кращих із кращих, всіх  хто зі зброєю в руках хоче захистити заповзання російського  звіра в нашу країну. Іншого виходу у нас нема. Якщо  українці не захистять  схід України, російські фашисти зі зброєю прийдуть на північ України, південь України і захід  України.

Російський звір отруїв розум своєму народу. «Не пей, братец, козлёночком станешь», - говориться в російській казці.

Кремлівські старці наказали отруєним радянською пропагандою і ті знищували Чехословаччину.  Так за вказівкою політичного маніяка з Кремля російські окупанти знищували Грузію.

Так  російські безумці у 2014 році прийшли на нашу землю  знищити нас, починаючи з Криму і сходу України.

І ніхто із нас не зможе ховатися від куль кремлівського пекельного карлика, які він приготував для всіх нас.

Або ми станемо піддослідними у російських  концтаборах, як стали мільйони росіян. Або закриємо Путіну назавжди шлях на нашу землю.

І це уже не просто гасло – СВОБОДА або СМЕРТЬ. Це головна умова нашого виживання, як благословенної землі з назвою Україна і її народу.

Сьогодні вночі російські диверсанти у Луганську збили літак. Загинули до 50 оборонців України.

«За оперативними даними групи "Інформаційне Опір" на позиції терористів поблизу Луганського аеропорту, з якої імовірно був вражений Іл-76 сил АТО, знайдено три пускові труби 9П39-1 від ПЗРК 9К38 "Игла".

Два ПЗРК "Игла" використані, один - технічно несправний (ракета 9М39 залишилася в трубі).

Також на місці засідки терористів знайдені порожні банки з-під консервів, випущених ЗАТ "Орелпродукт" г.Мценск (Росія).»

Коментарі (20)

простий Українець | 2014-06-19 21:09

а ти прийди \"землячек\" ми тобі роз\'ясним тобі хто ти на доступній тобі мові і на б. і на к.., і на п,, і на х..о. Браття не приходять уночі з обрізом....
рассея ніколи не була братською - це гніда на тілі Україні, тарган на кухні, , грибок в стінах.

Владимир | 2014-06-19 14:39

Дорогие мои земляки ! Грустно и больно читать ваши высокопатриотичные коменты.Как слепых и неразумных котят вас заставляют убивать себя и братьев.На долгие годы вы сеете смерть и ненависть в самом красивом городе.Ваши никчемные правители,чтобы скрыть свою полную некомпетентность в управлении страной и экономике нашли вам врага-Россию и братский вам народ.И не думайте,что хата ваша с краю.
\\\
IP 77.232.158.5
Хост: 77-232-158-5.bks-tv.ru
Город: Брянск
Страна: Russian Federation
IP диапазон: 77.232.156.0 - 77.232.159.255
Название провайдера: OOO Bryansk Svyaz-TV ///

Никитенко Константин | 2014-06-18 15:48

Понятно,почему на Россию злые. А друг-друга зачем ненавидите?!
||| IP 109.198.200.219
Хост: 109-198-200-x.dynamic.b-domolink.net
Город: Брянск
Страна: Russian Federation
IP диапазон: 109.198.200.0 - 109.198.207.255
Название провайдера: Joint Stock Company "Central Telecommunications Company" |||

Ваш Враг | 2014-06-16 18:32

Так так так

М.Боюра | 2014-06-15 20:41

 Невже до нас дійшло, що війна - це смерті? Ті "мирные жители", які стають щитом перед терористами мають це знати, мають нести відповідальність своїм життям - іншого у нас просто нема і не треба розпускати соплі, бо у тих, кого із-за цього щита нагло розстрілюють, є і матері, і сестри, і дружини. За все треба відповідати.

Простий Українець | 2014-06-15 18:06

русскийНе тявкала бы моська на слона, а то медведь раздавить америкосовскую подстилку
\\\ русским так вывихнули мозги,что они не понимают что происходит в их старне и вокруг. бедняжки:
  IP 109.61.194.5
Хост: 109-61-194-5.dsl.orel.ru
Город: Орел
Страна: Russian Federation
IP диапазон: 109.61.176.0 - 109.61.255.255
Название провайдера: OJSC Rostelecom, Orel branch \\\
Простий УкраїнецьОчень смелая вонь. А кто же правил рассеей веками? фино-чукчи!! - гиги, татары, немцы, евреи, а теперь вот опять чукчи, правда вырожденцы - оказались еще кроме идиотов и карликами. ГЫ ГЫ а вот недавно узнал, что даже Великий Петя 1 тоже имеет корни от Украины, вернее от Крымских евреев (караимов).
P.S.
а на счет пожрать, то вспомнилась старая детская поговорка, шел хохол, насрал на пол, а за ним кацап - зубами цап. Жрите в свое удовольствие, а нам сала і горілки хватить на всіх і на друзів.
  
простий УкраїнецьЧомусь не чую тявкання моськи. Доведеться закінчити перерву і занятится домашніми справами, приходьте - перемир'я закінчилося, екологія витримає.
УкраїнцюТи прямо якась бабайка. Після твоїх коментів кацапів, як заклинило.
 Слава Україні!
///То просто адмін відлучався і перекрив кордон сайту - заблокував доступ :) ///
Дрібниця, а приємно!

Українцю | 2014-06-15 17:59

русскийНе тявкала бы моська на слона, а то медведь раздавить америкосовскую подстилку
\\\ русским так вывихнули мозги,что они не понимают что происходит в их старне и вокруг. бедняжки:
  IP 109.61.194.5
Хост: 109-61-194-5.dsl.orel.ru
Город: Орел
Страна: Russian Federation
IP диапазон: 109.61.176.0 - 109.61.255.255
Название провайдера: OJSC Rostelecom, Orel branch \\\
Простий УкраїнецьОчень смелая вонь. А кто же правил рассеей веками? фино-чукчи!! - гиги, татары, немцы, евреи, а теперь вот опять чукчи, правда вырожденцы - оказались еще кроме идиотов и карликами. ГЫ ГЫ а вот недавно узнал, что даже Великий Петя 1 тоже имеет корни от Украины, вернее от Крымских евреев (караимов).
P.S.
а на счет пожрать, то вспомнилась старая детская поговорка, шел хохол, насрал на пол, а за ним кацап - зубами цап. Жрите в свое удовольствие, а нам сала і горілки хватить на всіх і на друзів.
  
простий УкраїнецьЧомусь не чую тявкання моськи. Доведеться закінчити перерву і занятится домашніми справами, приходьте - перемир'я закінчилося, екологія витримає.
Ти прямо якась бабайка. Після твоїх коментів кацапів, як заклинило.
 Слава Україні!
///То просто адмін відлучався і перекрив кордон сайту - заблокував доступ :) ///

простий Українець | 2014-06-15 13:56

русскийНе тявкала бы моська на слона, а то медведь раздавить америкосовскую подстилку
\\\ русским так вывихнули мозги,что они не понимают что происходит в их старне и вокруг. бедняжки:
  IP 109.61.194.5
Хост: 109-61-194-5.dsl.orel.ru
Город: Орел
Страна: Russian Federation
IP диапазон: 109.61.176.0 - 109.61.255.255
Название провайдера: OJSC Rostelecom, Orel branch \\\
Простий УкраїнецьОчень смелая вонь. А кто же правил рассеей веками? фино-чукчи!! - гиги, татары, немцы, евреи, а теперь вот опять чукчи, правда вырожденцы - оказались еще кроме идиотов и карликами. ГЫ ГЫ а вот недавно узнал, что даже Великий Петя 1 тоже имеет корни от Украины, вернее от Крымских евреев (караимов).
P.S.
а на счет пожрать, то вспомнилась старая детская поговорка, шел хохол, насрал на пол, а за ним кацап - зубами цап. Жрите в свое удовольствие, а нам сала і горілки хватить на всіх і на друзів.
  
Чомусь не чую тявкання моськи. Доведеться закінчити перерву і занятится домашніми справами, приходьте - перемир'я закінчилося, екологія витримає.

Простий Українець | 2014-06-15 13:14

русскийНе тявкала бы моська на слона, а то медведь раздавить америкосовскую подстилку
\\\ русским так вывихнули мозги,что они не понимают что происходит в их старне и вокруг. бедняжки:
  IP 109.61.194.5
Хост: 109-61-194-5.dsl.orel.ru
Город: Орел
Страна: Russian Federation
IP диапазон: 109.61.176.0 - 109.61.255.255
Название провайдера: OJSC Rostelecom, Orel branch \\\
Очень смелая вонь. А кто же правил рассеей веками? фино-чукчи!! - гиги, татары, немцы, евреи, а теперь вот опять чукчи, правда вырожденцы - оказались еще кроме идиотов и карликами. ГЫ ГЫ а вот недавно узнал, что даже Великий Петя 1 тоже имеет корни от Украины, вернее от Крымских евреев (караимов).
P.S.
а на счет пожрать, то вспомнилась старая детская поговорка, шел хохол, насрал на пол, а за ним кацап - зубами цап. Жрите в свое удовольствие, а нам сала і горілки хватить на всіх і на друзів.
  

русский | 2014-06-15 10:50

Не тявкала бы моська на слона, а то медведь раздавить америкосовскую подстилку
\\\ русским так вывихнули мозги,что они не понимают что происходит в их старне и вокруг. бедняжки:
  IP 109.61.194.5
Хост: 109-61-194-5.dsl.orel.ru
Город: Орел
Страна: Russian Federation
IP диапазон: 109.61.176.0 - 109.61.255.255
Название провайдера: OJSC Rostelecom, Orel branch \\\

Вова /\\русзомби// | 2014-06-15 09:55

Луганск
а шо будут жрать западенские бандерлоги?
\\\ платные русские зомби :) :
IP 213.87.120.23
Хост: 213.87.120.23
Город: Новосибирск
Страна: Russian Federation
IP диапазон: 213.87.120.0 - 213.87.121.255
Название провайдера: MTSNET GPRS/3G infra in Siberia

Простий Українець | 2014-06-15 09:26

луганчанинжалко молодых ребят которые погибли жалко мирных жителей СЛАВЯНСКА ЛУГАНСКА которые гибнут разрушаются дома во имя чего во имя и тех тварей которые были у власти и которые пришли погиб ли хоть один сын депутата или депутат или сыны олигархов нет гибнут простые люди и самое обидное что эти смерти не принесут благополучия народу а умножат капиталы олигархов
Человек"Мирных жителей" которые становились перед нашими военными? Нихрена не жалко! А за наших бойцов погибших и раненых ответят, все ответят...
Семен ПалійАбсолютно вірно. А хто привів до влади зека? "Спасібо житєлям Донбаса..." А хто три місяці назад бігав з російськими прапорами по містах Донбасу? І тільки коли бандюки почали грабувати їх, відбирати автомобілі, квартири, бізнес - одумались і кинулись тікати зі сходу. А, щоб наші хлопці гинкли, захищаючи "луганчан"? Беріть "житєлі Донбаса" АК і вперед, в бій.
 Слава Україні!
Чомусь терористи не пікнули ну скажем десь там на Львівщині - бо знали, що це буде посмертний писк. Тому і не дивно, що зараз люди ховаються там і в інших областях від війни. Історія алканів - упирів не вчить - коли шікельгрубер захопив Австрію, то він мав рейтинг 99%, але ж потім був Нюрнберг і зруйновані дотла міста "великого і непереможного рейху" , Тепер вони стали розумні, бо зрозуміли, що за все потрібно платити або краще не починати. Прийде час і за всіх наших хлопців і простих людей, які по своїй бездумності або просто невезінню постраждали в Слов'янську... буде суворо спитано і покарано.

Людына | 2014-06-14 23:34

Правокачелкі. Краще придумайте хто вас читати буде?
Хоч помрійте, що вас ФСБ читає!
/// АДМІН: наївна ви людина, хоч і з Краснодара. Я вам пошту і всі ай-пі вивертати не буду. Ви собі не можете уявити скільки російських тролів атакують наш сайт.
А це ваш ай-пі
IP 31.181.161.203
Хост: 31.181.161.203
Город: Краснодар
Страна: Russian Federation
IP диапазон: 31.181.0.0 - 31.181.255.255
Название провайдера: OJSC Rostelecom Macroregional Branch South \\\

Левко | 2014-06-14 20:10

Якому збоченцю прийшло в голову викинути в ЗМІ інфу про замах на Порошенка після новини про збитий літак? Хто небудь прорахував реакцію людей!? Навіть якби це була правда на 1000% - промовчіть після збитого літака! Дебілізм радників президента просто вражає.

патриот | 2014-06-14 17:48

Нельзя забывать патриотам Чернигова и Черниговщины о потенциальной пятой колонне,пособниках крысоподобного,гитлерообразного злобного,ублюдочного существа засевшего в своем логове в кремль-гора с гнилой фамилией Путин.Этих бывших руководителей и активистов так называемой партии,а вернее банды регионов,защитников золотого унитаза- Руьковского,Куровского,Стрельца,Соколова,Мирошниченка и им подобных возможных предателях в случае худшего варианта для нашей Родины.

Семен Палій | 2014-06-14 15:54

луганчанинжалко молодых ребят которые погибли жалко мирных жителей СЛАВЯНСКА ЛУГАНСКА которые гибнут разрушаются дома во имя чего во имя и тех тварей которые были у власти и которые пришли погиб ли хоть один сын депутата или депутат или сыны олигархов нет гибнут простые люди и самое обидное что эти смерти не принесут благополучия народу а умножат капиталы олигархов
Человек"Мирных жителей" которые становились перед нашими военными? Нихрена не жалко! А за наших бойцов погибших и раненых ответят, все ответят...
Абсолютно вірно. А хто привів до влади зека? "Спасібо житєлям Донбаса..." А хто три місяці назад бігав з російськими прапорами по містах Донбасу? І тільки коли бандюки почали грабувати їх, відбирати автомобілі, квартири, бізнес - одумались і кинулись тікати зі сходу. А, щоб наші хлопці гинкли, захищаючи "луганчан"? Беріть "житєлі Донбаса" АК і вперед, в бій.
 Слава Україні!

людина | 2014-06-14 15:24

Когда закончат в Донецке и Луганске. Ваша же национальная гвардия возьмётся за вас. Толпа!, даже майданная, не может указывать президенту!!!
/// ФСБ веде інформаційну війну проти України. Для них основне , щоб ми склали руки і лягли під Росію та вступили у її концтабір з промиванням мізків:
IP 31.181.225.3
Хост: 31.181.225.3
Город: Краснодар
Страна: Russian Federation
IP диапазон: 31.181.0.0 - 31.181.255.255
Название провайдера: OJSC Rostelecom Macroregional Branch South \\\

Человек | 2014-06-14 14:22

луганчанинжалко молодых ребят которые погибли жалко мирных жителей СЛАВЯНСКА ЛУГАНСКА которые гибнут разрушаются дома во имя чего во имя и тех тварей которые были у власти и которые пришли погиб ли хоть один сын депутата или депутат или сыны олигархов нет гибнут простые люди и самое обидное что эти смерти не принесут благополучия народу а умножат капиталы олигархов
"Мирных жителей" которые становились перед нашими военными? Нихрена не жалко! А за наших бойцов погибших и раненых ответят, все ответят...

Луганск | 2014-06-14 14:07

гнилое шансонное быдло-гопота Данбасса еще утрется кровавыми соплями. и сдохнет нахер от голода, когда Киев ДЕЙСТВИТЕЛЬНО признает их независимость и прихлопнет финансирование. Будут жрать свой уголь, когда страна через реформы пойдет в будущее.

луганчанин | 2014-06-14 14:06

жалко молодых ребят которые погибли жалко мирных жителей СЛАВЯНСКА ЛУГАНСКА которые гибнут разрушаются дома во имя чего во имя и тех тварей которые были у власти и которые пришли погиб ли хоть один сын депутата или депутат или сыны олигархов нет гибнут простые люди и самое обидное что эти смерти не принесут благополучия народу а умножат капиталы олигархов
закрити