Останнє оновлення: 09:27 четвер, 20 лютого
АТО / Солідарність
Ви знаходитесь: Політика / Україна / Росія дала команду «вогонь!» і відкинула перемир’я
 Росія дала команду  «вогонь!» і відкинула перемир’я

Росія дала команду «вогонь!» і відкинула перемир’я

Напади терористичних груп на позиції українських силовиків повсюдно фіксуються в зоні Аантитерористичної операції на Донеччині і Луганщині.

Про це повідомляє група «Інформаційне Опір» зранку 22 червня.

- За ніч кілька разів був обстріляний аеродром в Краматорську, зайнятий силами АТО. Обстріл проведений з автоматичних гранатометів АГС-17 і стрілецької зброї.

- Скоєно обстріли трьох блок-постів сил АТО під Слов'янськом. Терористами застосовані міномети, вівся снайперський вогонь. За нашими даними, бойовики отримали з Росії та застосовують новітні російські 12,7-мм снайперські гвинтівки ВССК «Вихлоп».

- Обстріляна військова частина в Артемівську. Тут також працювали міномети і снайпера терористів.

- Всю ніч йшов обстріл блок-поста сил АТО під Червонопартизанському (Луганська обл.). Терористами застосовувалося стрілецьку зброю і міномети.

- Тривають спроби бойовиків відбити у сил АТО позиції у Ямполя і Закотного (Донецька область).

- Також відзначається активність терористичних груп у прикордонного пункту пропуску «Ізварине».

Сили АТО відкривають вогонь у відповідь, проте в силу оголошеної паузи в операції не переходять до активних дій.

Коментарі (8)

провидець ///ФСБ/// | 2014-06-23 23:37

Дебіли, ***
\\\ АДМІН: ось він платний троль Росії - солдат інформаційної війни. Вони лізуть на нашу землю, в наше життя, в наші домівки, як нечисть, як паразити, як шкідники, як зараза, щоб отруїти і зробити наше життя нестерпним:
IP 109.168.184.119
Хост: 109.168.184.119
Город: Ставрополь
Страна: Russian Federation
IP диапазон: 109.168.176.0 - 109.168.191.255
Название провайдера: OJSC Rostelecom Macroregional Branch South

Алексей Донецк | 2014-06-23 11:17

Убивает Донбасс Украина. Причём убивает женщин и детей, разрушает дома. И чем больше крови, тем меньше шансов на то, что Украина сохранит Донбасс в своём составе.
\\\ Виходить, не Донецьк:
IP 178.95.200.175
Хост: 175-200-95-178.pool.ukrtel.net
Город: Киев
Страна: Ukraine
IP диапазон: 178.95.0.0 - 178.95.255.255
Название провайдера: NCC #2011121420 Approved IP assignment ||||

Дана | 2014-06-23 10:47

 мый син захищае але я не знаю кого : свою страну чи може бызнес алігархів Ахмета та Єфремова Чому цей ЗРАДНИК досі вирішуе мою судьбу . Чому він досі депутат В-Р чи може кому так вигідно

gfdsa | 2014-06-23 09:40

Наслідком панування будь-якої влади в будь-якій державі є утворення класу люмпенів-маргиналів. Чисельність цього класу залежить від політичного устрою країни та тої політичної сили, яка останні роки перебувала при владі. Чим гірша політична та економічна ситуація у країні, тим більший процент від усього населення складає клас люмпенів-маргиналів. Цей клас є своєрідним баластом для будь-якої держави. Тому керівники держав бажають його як-небуть позбутися. Одним з ефективних способів для цього є війна, у тому числі громадянська.
/// Але на боротьбу з маргіналами пішли патріоти - їх шкода///

Олексій | 2014-06-22 20:41

Ніхто не заперечує участі Росії. Але чому ми мовчимо про те, що війну ведуть бойовики із кримінальних авторитетів з оточення Віктора Януковича? Чому мовчимо, що фінансується ця війна не Росією, а оточенням Януковича?
     Лише одна "оглашенна" Чорновіл говорить про це. Але ніхто "не чує"?
Я так вважаю, що просто бояться. Адже це ДУЖЕ СЕРЙОЗНІ ЛЮДИ. І на відміну від Путіна знайдуть "говорунів". Чи просто йде якась диявольська гра, де наші "говоруни" говорять те, що потрібно?

М.Боюра | 2014-06-22 15:10

 Орда відібрала у нас все: і споконвічну назву, і хрещення, і наших святих, і селянську волю, закріпачивши на сторіччя, і землею нашою розпоряджалася як хотіла, - та ми невмеруща нація, ми піднімаємося із попела, вибираємося із багна приниження та рабства, бо нас веде зоря свободи - ми переможемо. А до наших гнобителів маємо відноситися так, як заккликають Семен Палій і Патріот. Слава Україні!

Патріот | 2014-06-22 14:07

Потрібно переписати всих москалів,перевірити чи працюють вони на ФСБ.Які не працюють під конвоєм на вокзал,Українці з радістю дадуть кошти на квиток до Сеньківки.А ті хто працює на Фсб на Комсомольську,а потім в Донецьку обл.,на відбудову міст які ці фашисти розрушили! Смерть расейским окупантам! Слава УКРАЇНІ!

Семен Палій | 2014-06-22 12:23

Яке може бути перемир'я? Невже ще не зрозуміли, що нечисть, яка суне з "братньої" расєї воює за велиуі гроші. Знищувати, і тільки знищувати руських фашистів.
 Слава Україні!
закрити