Останнє оновлення: 10:05 неділя, 23 лютого
ВІДЕО і ФОТО
Ви знаходитесь: Політика / Україна / Публічний прокол Порошенка, Ложкіна і Цеголка – фотодокази
Публічний прокол Порошенка, Ложкіна і Цеголка  – фотодокази

Публічний прокол Порошенка, Ложкіна і Цеголка – фотодокази

21-22 червня всі люди України, які знають мову жестів, більшість із них глухонімі, качалися від сміху біля екранів телевізорів. Наш високоповажний Президент безбожно матюкався з екранів усіх телеканалів.

Тільки кого він матюкав і кого обзивав - залишилося невідомим. Виходячи з тексту звернення до народу, можна передбачити, що Президент своїм непристойним жестом показував, що бойовикам «хана».

Але чим далі Президент показував цей жест, я все більше сумнівався – в чий же бік так яскраво маюкається глава держави?

Передбачав, що Адміністрація Президента, це та структура, яка дуже серйозно і відповідально ставиться до підготовки телепромов глави держави. Але побачене мене просто шокувало!

Як можна було записувати публічне звернення до народу без сурдоперекладача!!!

Він, сурдоперекладач чи сурдоперекладачка, і повиннен був забити тривогу – НЕ МОЖНА ТАК СКЛАДАТИ ПАЛЬЦІ !!! ВИ ПОКАЗУЄТЕ МАТЮКИ!!!

Чому сурдоперкладача не запросили на запис промови Президента!?

Я пишу цю репліку о 17:30 уже 22 червня одразу після перегляду промови Президента і це звернення крутиться й далі.

Допускаю, що Цеголко і Ложкін не знають і не повинні знати мови жестів. Ну, не працювали вони в одному колективі з глухонімими кравцями і закрійниками і не говорили з ними. Не бачили, як вони матюкаються і висловлюють свої думки та емоції.

Але ж на Національному телебаченні були сурдоперекладачі! Де вони зараз? Їх скоротили?

Якщо це сталося, то пропоную ввести в Адміністрації Президента посаду «Борця з непристойними жестами». Будьте певні, у мене вистачить мужності сказати:

-Петре Олексійовичу, так тримати руки і звертатися до народу України не можна! Краще будете показувати це на зустрічі з Путіним. Для розмови з ним я Вам ще пару жестів покажу.

Коли я знайшов запис звернення Порошенка до народу в Інтернеті,то, мабуть, хтось уже підказав Цеголку:

– Закрий руки глави держави титрами від гріха подалі.

А може ще не підказав?

Фото із офіційного сайту Президента України.

Журналіст із 26-річним стажем, який не вивчав англійської, а лише зубрив французьку, і знає слова, які не можна говорити і показувати на 10-ти мовах світу , включаючи мову жестів

Владислав САВЕНОК

Коментарі (14)

автор | 2016-06-22 17:59

ÑÑÑ
Сашко, NNN ти, як людина , що працювала поруч і знаєш сурдомову - розумієш прокол і його глибину :) Іван дійсно нас навчив тому, чому політиків не вчать :)

автор | 2014-06-24 12:45

С.Соломаха
... у С.Соломахи. Бо він не знає мови глухонімих.

С.Соломаха | 2014-06-24 12:34

Маячня....

автор | 2014-06-23 19:22

Лампа
Дякую, Лампо. Ви надзвичайно галантні. Я спостерігав це неодноразово. І до того ж своїм коментарем недалеко від мене відскочили. Принаймні, я не "лаяв" із-за рогу :)
Переконаний, що команді , яка готувала виступ глави держави, моя репліка буде в нагоді.

Лампа | 2014-06-23 19:03

Савенок, твоя статія - суцільний жлобізм.
 Вчасно згадати:
" Могу попасть в большие забияки.
Пускай же говорят собаки:
"Ай, Моська! знать, она сильна,
Что лает на Слона!"

автор | 2014-06-23 18:38

Знаток
Ми говоримо з вами про різні речі: ви - про психологічне тлумачення жестів, я про мову глухонімих - сурдомову, яку знають більше 50 тисяч українців з вадами слуху. НЕ виключено, цей жест є спільним у міжнародній сурдомові, а це сотні мільйонів людей у світі.

Знаток | 2014-06-23 18:03

Этот жест (а журналисту следовало бы знать язык жестов) - соединенные кончики пальцев - используют люди, уверенные в себе и своих знаниях. Соединенные кончики пальцев или "шпиль" используют люди уравновешенные, они мало жестикулируют и больше говорят. Также сомкнутые пальцы означают принятое решение. Савенок, прям, гениальный материал выдал.

ÑÑÑ | 2014-06-23 00:15

ай молодца... )))) спасибо Ваньке М. ...

автор | 2014-06-22 21:45

Левко
Левку, я так, як ти, думав у 91- 92 роках, коли починала створюватися українська держава. І держава збочила. Президент хоче бути професіоналом - хай буде ним. Нашіптуванням я йому не допоможу. На нашіптування не звертають уваги і не роблять висновків. А на російських сайтах з"явиться навіть те, чого нема насправді.

Левко | 2014-06-22 21:31

Залишилось дочекатись як скоро ця новина з"явиться на російських сайтах. Тільки навіщо?

072 | 2014-06-22 21:03

жест правильний!

лариса | 2014-06-22 21:00

Люди, знакомые с порошенко, рассказывают, что каждое второе его слово - мат.

автор | 2014-06-22 20:51

Левко
Дзвонив людині, яка має на прямий вихід на Порошенка. - у неї відключений телефон. Зайшов на офіційний сайт Президента України - відправити повідомлення - нікуди. Цей матеріал , думаю, Цеголко уже прочитає - кинув журналістам з Києва. Проколи забуваються. він не такий, як вінок Януковича, але хлопці більше не зроблять проколу після цього матеріалу - я переконаний.

Левко | 2014-06-22 20:36

З усім згодний, але на такі ляпи варто вказувати більш делікатно. Тим більше в умовах війни. Наприклад, написати листа Цеголку і Ложкіну. І все. На мою думку, це не потрібно виносити на люди. Хто й не знав, що означає той жест, тепер точно знайде в Інтернеті.
Це таке як у чоловіка на штанях “блискавка” розійшлася. Можна йому тихенько про це сказати, щоб менш хто чув. А можна в мегафон крикнути на весь Чернігів, чи по ТСН показати у новинах.
закрити