Останнє оновлення: 11:52 четвер, 5 грудня
Вибори/Імідж*
Ви знаходитесь: Політика / Україна / Ляшко закликав не голосувати за Атрошенка і Рибакова
Ляшко закликав не голосувати за Атрошенка і Рибакова

Ляшко закликав не голосувати за Атрошенка і Рибакова

Народний депутат Олег Ляшко закликав чернігівців не голосувати за колишніх «регіоналів» Атрошенко, Рибакова і йому подібних на майбутніх виборах до Верховної Ради України.

Про це лідер Радикальної партії заявив в 21 вересня у Чернігові під час концерту, присвяченого дню міста.

Народний депутат рішуче виступає проти того, щоб колишні члени Партії регіонів знову потрапили до Парламенту країни. «Сьогодні ви тільки подивіться, хто преться в депутати? Атрошенко. Був в Партії регіонів, а сьогодні йде від Порошенка в депутати. Голосував за диктаторські закони 16 січня, а сьогодні знов лізе до Верховної Ради. «Регіонал» Рибаков також іде до Парламенту від Чернігівщини», - висловив своє незадоволення Ляшко.

Лідер Радикальної партії попередив мешканців Чернігівщини, що якщо хоча б один «регіонал» пролізе до Верховної Ради, це буде ганьба для всієї Чернігівської області. «Не голосувати за тих, хто служив Януковичу, інакше це зрада Майдану, Небесної сотні та України», - резюмував Ляшко.

 

Ляшко також різко розкритикував можливість призначення Валентина Мельничука головою Чернігівської ОДА. «Кого хоче поставити Президент? Колишнього регіонала Мельничука? Ми за що боролися? За те, щоб Мельничук керував областю?», - запитав чернігівців Ляшко. Ляшко попередив Мельничука, що якщо той хоче влади, то його люди з третього поверху викинуть у смітник.

Нагадаємо, що вчора Чернігів святкував День міста. Мешканці міста також намагалися пролюструвати голову облради Миколу Звєрєва.

Коментарі (12)

брехун | 2014-09-23 16:52

якби хотів то пенсійну реформу відмінив би і це був би реальний вклад а так просто полебездеть побуянить а що з цього має громада -нічого . так кучка тих що за ним бігає отримають посади деякі вже мали посади і в борзні і в сосниці і шо толку . відмінить пенсійну реформу можна й сьогодні якщо попрацювати з депутатами а чекати поки радикалів буде 300 ну всі розуміють що це утопія -працювати треба сьогодні адже мандат є от і використовуй його на користь народу а не для себе -це доречі стосується всіх депутатів а не тільки ляшка . і в тему якщо ляшківців буде більшість то вони взагалі забудуть звідкіля вони родом- маєм приклад по Коропу

виборець | 2014-09-23 10:52

Юродивого можно и любить, и жалеть, но не приведи Господи, допускать к государственной власти.

Семен Палій | 2014-09-23 06:38

Був на зустрічі. По моєму Ляшко був у джинсах і куртці. Ніякого дорогого костюма не було. А, як його люблять виборці - треба було бачити. Сотні чернігівчан оточили Лідера Радикальної партії і не відпускали до самого автомобіля. До когось із політиків такого рівня може підійти простий виборець? Або ж охорона не підпускає, або ж сахаються від них, як чорт від ладану.

Таки да | 2014-09-23 00:26

став дійсно "холеным" і свій затрапезний плащик 2000 р поміняв на дорогий костюм, а совість залишилась та ж Тирив гроші дані товаришами на пиво, а тепер продає свій клоунський талант

Ильич | 2014-09-22 23:51

****
\\\IP 178.121.181.160
Хост: mm-160-181-121-178.dynamic.pppoe.mgts.by
Город: Minsk
Страна: Belarus
IP диапазон: 178.120.0.0 - 178.121.255.255
Название провайдера: Republican Unitary Enterprise BELTELECOM

мислячому | 2014-09-22 17:16

мислячийПрикро, що хтось готовий голосувати за неадекватну особу, яка замість працювати з вилами на обійсті на людей з ними кидається...
Хворі виборці, хворіє й крана, на жаль...
А, яким місцем Ви "мислите"? Наскільки мені відомо, з вилами Ляшко кидався тільки на колишнього голову ОДА Хоменка. Жал, що він не засунув йму ці вила в дупу. А Ви, випадково не той хто мішав Ляшку це зробити?

мислячий | 2014-09-22 15:49

Прикро, що хтось готовий голосувати за неадекватну особу, яка замість працювати з вилами на обійсті на людей з ними кидається...
Хворі виборці, хворіє й крана, на жаль...

ЛАЛА | 2014-09-22 15:30

лалаі ляшка туда само -обіцяв пенсійну реформу відмінить і що -не відмінив -значить брехун а знову у владу преться щоб і далі брехати также як і атрошенко і рибаков. та їм всім ллювати на народ -їх цікавить тільки власний добробут за рахунок народу. Якби дійсно не лялякав і мав хоч краплю совісті то трупом би ліг у верховній раді а реформу одмінив би а так просто чергова пуста болтовня
Ляшко не тільки обіцяв, а три рази вносив на розгляд законопроекти про внесення змін до пенсійної реформи (див. сайт ВРУ). Але нажаль в парламенті він поки що один. Так, що 26 жовтня проголосувати потрібно так, щоб у ВРУ було 2126 Ляшків. Якщо ж хочете жити, як ія раніше, або ж, як нам обіцяли "по новому" голосуйте за "сімейні списки". Тільки полтім не скапржіться, що нас в черговий раз розвели.

і мій глек | 2014-09-22 15:28

Настала 1001-ша ніч і Шахерезада продовжила дозволені казки

лала | 2014-09-22 15:23

і ляшка туда само -обіцяв пенсійну реформу відмінить і що -не відмінив -значить брехун а знову у владу преться щоб і далі брехати также як і атрошенко і рибаков. та їм всім ллювати на народ -їх цікавить тільки власний добробут за рахунок народу. Якби дійсно не лялякав і мав хоч краплю совісті то трупом би ліг у верховній раді а реформу одмінив би а так просто чергова пуста болтовня

руслан | 2014-09-22 13:52

всю регіональну наволоч і комуняк- на смітник! А ще краще- на палю!

лЯ | 2014-09-22 12:00

...знову нас розводять.
закрити