Останнє оновлення: 10:26 вівторок, 26 листопада
Документ
Ви знаходитесь: Політика / Україна / Дружина нардепа розбагатіла за рік. ФотоФакт
Дружина нардепа розбагатіла за рік. ФотоФакт

Дружина нардепа розбагатіла за рік. ФотоФакт

За 2015 рік дружина народного депутата стала мільйонером, не маючи до того стартового капіталу та перебуваючи у декретній відпустці.

Дані про це наведені у деклараціях про майно і доходи народного депутата Олександра Кодоли та членів родини за два роки – 2015-й і попередній 2014-й.

Коментарі (11)

чиполлино | 2016-04-08 19:32

Чернігівець
Закон, як дишло, куди повернеш, туди й вишло. Був дурним, бо був бiдним, а став "чесним", то зразу й розбагатiв.

Патріот | 2016-04-08 17:49

 А чому Колода не в армії. Патріот він чи ні????? Всі патріоти на ронті.....а цей пригрівся у парламенті......

анонимус | 2016-04-08 10:13

 оця кодола це проекція всієі влади .подивіться далі-журман ходив зимою в кедах зараз їздить на машині . питання що ти зробив .де заробив. ти собачої будки в житті непобудував ...а представляєш інтереси людей... а кадило хай прїде до виборців на округ йому зададуть питання... обкидають яйцями .хай одіне костюм до депутатства за 300 гривень . якщо в ньго влізе. приїзджай ми тебе ждем... носівка плаче за тобою

Ольга Романюк | 2016-04-08 00:30

Свого часу як приватний підприємець в інформаційній сфері не заробила жодної гривні. Жаль, що не знала тоді дружини Кодоли!!!

Чернігівець | 2016-04-07 21:34

 А де НАБУ, де Генеральна прокуратура. Давайте не емоції а по закону !!!!! Він чесно працював на ЗАЗі. Чесно працював у Батьківщині !!!!

Однопартієць | 2016-04-07 17:25

   Цікаво , а що нардеп Кодола , кине на виборчий округ? .... тут на нього давно чекають виборці з запитаннями та просять надання матеріальної допомоги !!!

Знаючий | 2016-04-07 15:50

Гроші Кодолі в конверті платять напіволігархи для просування їх інтересів. Чого вартує лише скандал з питанням за 1,5 тис дол.? Кодола - типовий беспринципний ***, тільки молодої формації.

сишиш | 2016-04-07 14:45

 це зовсім небагато для такого депутата .враховуючи те що він там .в раді.опинився випадково .і вже там небуде ніколи .бо для виборців він -0 він тільки в раді *** оджер як у кабана. ....

Сергій | 2016-04-07 14:11

 Шикарно живе дружина депутата у декретній відпустці!!! А я за все життя стільки сімєю не зароблю. От, що значить дружина ДЕПУТАТА!!!

Дубовий | 2016-04-07 13:58

 Півтора млн дружини , сміх , то гроші чоловіка... умовно записані. Нехай дружина поділиться досвідом , як вона заробила у декретній відпустці....

777 | 2016-04-07 13:22

не смешите людей.
закрити