ДДТ: Концерт у Чернігові. ФОТОрепортаж
У Чернігові на Красній площі 29 травня відбувся концерт гурту ДДТ. Юрій Шевчук зібрав чи не рекордну кількість прихильників – близько 18-22 тисяч.
Він відпрацював майже 2 години наживо на сцені перед чернігівськими прихильниками, які зібралися на святкування 1020-річчя хрещення Київської Русі.
Високий Вал пропонує фоторепортаж з концерту.
Версія для друку Відправити по e-mail Обговорити на форумі |
Переглядів : 13766 |
Посилання до теми:
30.05.2008 ДДТ: Шевчук поламав барабанні… палички
27.05.2008 1020-річчя хрещення Русі – у древньому Чернігові
13.05.2008 ДДТ у Чернігові 29 травня. Москва почекає
29.05.2008 Юрий Шевчук, Олег Карамазов и другие… Тур к 1020-летию крещения Руси. Пресс-конференция. АУДИО!
Коментарі (28)
Фигляр | 2008-06-03 20:27
дупло | 2008-06-03 16:41
Не дочекаєтесь. Краще хиляйте на землю об...
Фигляр | 2008-06-03 13:23
гость | 2008-06-02 20:53
Andriy_Pidkova | 2008-06-02 17:28
економіст | 2008-06-02 16:24
Той хто оплачував(а гроші солідні) цей тур Шевчуків і К та польоти Амвросіів - той замовив всю цю музику і поставив перед ними потрібні завдання завдання !
Наївно вважати, що хтось на вітер свої гроши викидає !!!!
Увесь трьоп про інше це - видавати свою дурість за прояви великого розуму.
Sirko | 2008-05-31 17:20
Ну, відповідно до побажань, пргнень та нравів їхніх трудящих.
Сердючка и Скрипка в России и так присутствуют. Скрипка пел на украинском языке песни Высоцкого. И это было классно. Так что потенциал для завоевания российского рынка (и попсы и не попсы) имеется.
Націоналіст | 2008-05-31 15:46
Ну, відповідно до побажань, пргнень та нравів їхніх трудящих.
Націоналіст | 2008-05-31 15:26
Поплавського, Повалій з Басковим під мишкою, Гнатюка, хто там у нас ще? Чи не згодні? І хай там штовхають речовкі про те що москалі від рук відбилися. Шось наше СБУ хріново працює з діячами культури!
Націоналіст | 2008-05-31 15:19
Оксана | 2008-05-31 10:46
Яра6б | 2008-05-31 10:44
Яра6б | 2008-05-31 10:38
Салют был великолепный! Коля Романов МОЛОДЕЙ!!!
Націоналіст-Сірку | 2008-05-31 09:25
Sirko-Opery | 2008-05-31 01:44
Не надо наблюдать за жизнью, спрятавшись в футляр национальной нетерпимости и ограниченности., уважаемый товарищ Опер. А где Гарик Сукачёв? У каждого музыканта свой путь. Сукачёв исправно поёт в ночных клубах Москвы, и очень котируется тамошней публикой. Есть особая клубная культура, не имеющая ничего общего с т.н. "гламуром" и с их т.н. "ночными клубами". А гастролировать Гарик не любит. Шевчук - он же не попса - он поёт в основном для питерцев. Московская попса так же зажимает нормальных музыкантов в России, как и украинская попса - украинских музыкантов в Украине. Так, что - спасибо тем, кто вытянул Шевчука из Питера и дал возможность чернигоцам послушать не попсу.
Чернигов - не шибко продвинутый город. Но это явно не Урюпинск. И человеку из Питера может быть просто интересно побывать в нашем древнем русском городе.
Sirko | 2008-05-31 01:25
Даже если спецслужбы. не думаю, что это повлияло хотябы на 1% электората... А бросаться умными словами о спецслужбах и бабки в троллейбусах умеют...
Наслаждайся жизнью, и жить тебе станет легче
Правильно!. Если бы в Чернигове выступили Битлы, то какое-бы это имело отношение к рейтингу Англии? Есть вещи выше политики. Искусство. А если бы условных битлов пригласила какая-нибудь украинская партия. Разве это добавило бы ей голосов?
Oper | 2008-05-31 00:03
bibaloon | 2008-05-30 23:18
Даже если спецслужбы. не думаю, что это повлияло хотябы на 1% электората... А бросаться умными словами о спецслужбах и бабки в троллейбусах умеют...
Наслаждайся жизнью, и жить тебе станет легче
Sirko | 2008-05-30 21:47
Націоналіст | 2008-05-30 20:18
Треба не так Кіркорову (що також правильно), а насамперед Шевчуку та іншим нормальним рокерським пацанам, що тягнуться до України.
Серйозно!
А якщо не тільки про музику, то треба "Великого українця" присвоїти поза конкурсом Хрущову з Брєжнєвим. Теж без жартів!
З вчених - людям на кшталт Корольова!
Націоналіст | 2008-05-30 19:38
Поважаю Юру Шевчука, який вчора переміг позитивом!
Олекса | 2008-05-30 17:52