Останнє оновлення: 16:50 вівторок, 2 квітня
Передвиборчий тур / Концерт
Ви знаходитесь: Культура / Архітектура / Ані Лорак: Тур «З Україною в серці». Чернігів. ФОТОрепортаж
Ані Лорак: Тур «З Україною в серці». Чернігів. ФОТОрепортаж

Ані Лорак: Тур «З Україною в серці». Чернігів. ФОТОрепортаж

Ані Лорак 10 жовтня вступила на Красній площі у Чернігові у рамках передвиборчого туру «З Україною в серці».

Тур «З Україною в серці» триватиме до Різдва. Виступатимуть навіть у маленьких містах, жителі яких ще не бачили концертів такого масштабу.

Коментарі (12)

!!! | 2009-10-12 17:49

OperОх і дрібна гайка у Лорачки! Що, турка на більшу не міг розкошелитися? Он у нашої місцевої Тунік-Фриз і то гайка більша рази в два!
!!!
OperСпокійно, селяни! Я просто трохи постібався ;)
!!!
OperНе вкушу, так обгавкаю :) Важко бути злобним хамом, ага? :)
тобі не важко шав..ка

Чернігівець | 2009-10-12 12:46

     Редактору новин. Я не гірше Вас знаю що залишають після кожного концерту в Чернігові. Але якщо БЮТ взявся проводити такий захід, то потрібно було йти до кінця і показати приклад, що після концерту площа має такий же вигляд як і до концерту. А так вони вийшли, потримали прапорці за 50 грн.+перчатки, щоб руки не замерзли, а там хоч і потоп, на все плювати. І справа не в тому в якій ти партії, а в тому що потрібно любити своє місто і поважати людей які в ньому живуть.

Редактор новин | 2009-10-12 11:58

Чернігівець А де фото Червоної площі після концерту. Шановні фотографи, чому не показали що залишили після концерту шанувальники БЮТу?
Таа... У кожного фотографа зранку в неділю своїх справ вистачає. Особисто я впевнений, що шанувальники халявного концерту від БЮТ залишають на площі точно те саме, що й шанувальники халявного концерту від ПР.

Oper | 2009-10-12 11:56

OperОх і дрібна гайка у Лорачки! Що, турка на більшу не міг розкошелитися? Он у нашої місцевої Тунік-Фриз і то гайка більша рази в два!
!!!
OperСпокійно, селяни! Я просто трохи постібався ;)
!!!
Не вкушу, так обгавкаю :) Важко бути злобним хамом, ага? :)

Чернігівець | 2009-10-12 11:48

     А де фото Червоної площі після концерту. Шановні фотографи, чому не показали що залишили після концерту шанувальники БЮТу?

!!! | 2009-10-12 11:21

OperОх і дрібна гайка у Лорачки! Що, турка на більшу не міг розкошелитися? Он у нашої місцевої Тунік-Фриз і то гайка більша рази в два!
!!!
OperСпокійно, селяни! Я просто трохи постібався ;)
Сразу видно застебаный селюк!!!!

Oper | 2009-10-12 09:55

OperОх і дрібна гайка у Лорачки! Що, турка на більшу не міг розкошелитися? Он у нашої місцевої Тунік-Фриз і то гайка більша рази в два!
!!!
Спокійно, селяни! Я просто трохи постібався ;)

!!! | 2009-10-12 09:32

OperОх і дрібна гайка у Лорачки! Що, турка на більшу не міг розкошелитися? Он у нашої місцевої Тунік-Фриз і то гайка більша рази в два!
Сразу видно у кого какие ценности, если по "гайкам" определять человека. Только наши жлобы на джипах в кредит и с голой жо...ой

попа | 2009-10-11 21:52

За Юлині гроші співати можна не тільки до Різдва, а й до Великодня :)

555 | 2009-10-11 20:43

а где же оксана фриз поддатая, впервые концерт и без нее

юра | 2009-10-11 17:02

каролина выглядит как всегда хорошо и поет тоже

Oper | 2009-10-11 15:48

Ох і дрібна гайка у Лорачки! Що, турка на більшу не міг розкошелитися? Он у нашої місцевої Тунік-Фриз і то гайка більша рази в два!
закрити