Останнє оновлення: 21:25 неділя, 16 червня
Військо
Ви знаходитесь: Культура / Архітектура / Музиканти з Чернігова презентували у Франції український військовий реп
Музиканти з Чернігова презентували у Франції український військовий реп

Музиканти з Чернігова презентували у Франції український військовий реп

Протягом тижня у місті Шалон-сюр-Саон, що у Франції проходив 92-й Веселий Карнавал – тиждень народних гулянь, присвячений закінченню зими та зустрічі весни.

В міжнародному музичному фестивалі взяли участь кращі військові оркестри з Німеччини, Нідерландів, Франції, Бельгії, Чехії, Польщі, Італії.

Цьогоріч організатори фестивалю вперше запросили представників з України – Військово-музичний центр Сухопутних військ Збройних Сил України, який дислокується у Чернігові.

- Минулого року під час участі у міжнародному фестивалі духових оркестрів, який також проходив у Франції, - повідомив начальник Військово-музичного центру Сухопутних військ Збройних Сил України, заслужений артист України майор Олександр Шевчук, - військові музики показали чудовий виступ. Тому саме там ми і отримали попереднє запрошення від адміністрації міста Шалон-сюр-Саон.

Фестиваль проходив по всьому місту. Майже кожен куточок був стилізований під середньовіччя. По місту ходили переодягнуті королі та королеви, різні казкові, історичні та легендарні персонажі. Головна сцена фестивалю була розміщена у спортивному комплексі «Колізей» та концертній залі Salle Marsel Sembat. Представники кожної з країн-учасників, а це понад 300 артистів, демонстрували свої таланти у грі на музичних інструментах, показували танцювальні та акробатичні номери, співали, тощо.

Українські артисти підготували цілу шоу-програму, яка вразила гостей і мешканців Шалон-сюр-Саону.

- Участь у міжнародному фестивалі, - сказав Олександр Шевчук, - взяв духовий оркестр та балет «Модерн» музичного центру. До закордонної поїздки вони готувалися майже два місяці - створювали шоу-програми, музичні номери, грали нові пісні та підбирали костюми. Зокрема, виконували твори українських та закордонних композиторів, козацькі пісні, презентували родзинку - український реп на військову тематику. В свою чергу артисти балету «Модерн» танцювали національні, класичні та пристрасні танці. Більше того, українським танцюристам надали право виносити державні прапори країн-учасників на головну сцену міста під час церемонії відкриття карнавалу.

Подивитися на дійство приїхала багатотисячна аудиторія майже зі всієї Європи. Найбільша увага була прикута до українських військових, які вразили глядачів своєю майстерністю та креативністю виконання номерів.

Варто наголосити, підготовка до фестивалю здійснювалась під безпосереднім керівництвом начальника Військово-музичного управління Генерального штабу Збройних Сил України – Головного диригента Збройних Сил України полковника Віктора Пащенка.

- Завдяки таким поїздкам, насамперед, презентуємо нашу державу на міжнародній арені, - повідомив Віктор Пащенко. - Наші музиканти обмінюються досвідом з провідними оркестрами, збагачують свій репертуар. Такі фестивалі популяризують українську музику та культуру. Наші вітчизняні твори мають особливий колорит, надзвичайну енергетику та завжди з натхненням сприймаються закордонною публікою, - підсумував він.

На фото Юрія Дірчака: Під час фестивалю

Коментарі (53)

САМСОН | 2012-03-09 19:38

Фанфан
Фанфан, ты хочешь поговорить о наболевшем? ))))

опс | 2012-03-09 17:59

Фанфан
Я и фанфан не одно и тоже - я ВОВАН ДАЙковский

Фанфан | 2012-03-09 12:47

А опса не даром чмирили. Я думал он напишет что опс и Фанфан не одно и тоже.А у психолога с самсоном что-то быстро бензин закончился когда разговор перешел на серьезные обороты.

Фанфан | 2012-03-09 00:52

Защитникам психологу самсонуА куда это вы фотку жирных солдаток дели с неприлично задраными ногами?
Фанфан
Психолог ФанфанопССУА, зацепила правда-матка... Сейчас маты и личные оскорбления пойдут... А потом Вы станете кем-то другим...
Правда об извращенских коментах?

Психолог ФанфанопССУ | 2012-03-09 00:48

Защитникам психологу самсонуА куда это вы фотку жирных солдаток дели с неприлично задраными ногами?
Фанфан
А, зацепила правда-матка... Сейчас маты и личные оскорбления пойдут... А потом Вы станете кем-то другим...

Фанфан | 2012-03-09 00:44

Защитникам психологу самсонуА куда это вы фотку жирных солдаток дели с неприлично задраными ногами?
Я же писал что с тебя сраный психолог, а ты упираешся,доказываеш, а опс это совсем другой человек,это и не психолог проверить сможет. А в общем тебе надо обратиться к настоящему психологу ибо ты сам сдвинут на сексизвращениях.

Психолог - Фанфан (опССУ) | 2012-03-09 00:35

Угадал, угадал... Я же психолог. Аргумент : "не военный рэп, а бабский"... Опять армия и опять женщины (я об этом писал ниже). О чём думаем, о том и пишем... У Вас проблемы с женщинами... Что не дают??? Так что даже если Вы будете писать под именем Пенкин или Моисеев (после конфет), то я это всё равно увижу - на то я и психолог...
     А фотки немок опССУ-Фанфан-Пенкин-Моисеев стырил (сами понимаете, для чего - эти не откажут... Ха=ха=ха))))

Защитникам психологу самсону | 2012-03-09 00:07

А куда это вы фотку жирных солдаток дели с неприлично задраными ногами?

Психолг-САМСОНУ | 2012-03-08 23:28

Психолог
САМСОН
Во опс дорвался до "конфеты"... А, может, она там не одна и сладкенькая...

САМСОН | 2012-03-08 21:03

Психолог
))) НЕ ОПС, А ЦЕЛЫЙ ПУПС! )))

Психолог | 2012-03-08 20:41

Ну слава Богу!!! Пошёл оПС принимать "конфету" - его теперь долго не будет...

опс | 2012-03-08 20:03

Самсон.надеюсь, мускулов больше чем мозгов. Я - не хохол. И водку не принимаю. А вот тебе даже водка не поможет.

опс | 2012-03-08 19:19

Олекса _Пекур
француз
Алекс
Шанувальник
опс
Шанувальник
опс
Психолог
опс-псевдопсихологу
Психолог - псевдооПСУ
опс
опс- настоящемуПсу
Психолог - оПСУ
опс Родной, ты уже кажется дошел. Эти слова ты сказал себе, в своем внутреннем диалоге с со мной,.А может. я- твоя СОВЕСТЬ?Я не жру пиво, я люблю конфеты. ПОКА...
САМСОН
Где они, красивые? Наша радость? На каком фото? И вообще класно, давайте гордиться девками, если больше некем.

САМСОН | 2012-03-08 18:58

Олекса _Пекур
француз
Алекс
Шанувальник
опс
Шанувальник
опс
Психолог
опс-псевдопсихологу
Психолог - псевдооПСУ
опс
опс- настоящемуПсу
Психолог - оПСУ
опс Родной, ты уже кажется дошел. Эти слова ты сказал себе, в своем внутреннем диалоге с со мной,.А может. я- твоя СОВЕСТЬ?Я не жру пиво, я люблю конфеты. ПОКА...
люди добрые! ми должны радоваться, что у нас такие красивые девки есть, даже в армии! С 8 марта вас, дорогие оркестрантки и балерины музыкального центра Дашковского!

опс | 2012-03-08 18:40

Олекса _Пекур
француз
Алекс
Шанувальник
опс
Шанувальник
опс
Психолог
опс-псевдопсихологу
Психолог - псевдооПСУ
опс
опс- настоящемуПсу
Психолог - оПСУ
Родной, ты уже кажется дошел. Эти слова ты сказал себе, в своем внутреннем диалоге с со мной,.А может. я- твоя СОВЕСТЬ?Я не жру пиво, я люблю конфеты. ПОКА...

Психолог - оПСУ | 2012-03-08 18:24

Олекса _Пекур
француз
Алекс
Шанувальник
опс
Шанувальник
опс
Психолог
опс-псевдопсихологу
Психолог - псевдооПСУ
опс
опс- настоящемуПсу
Если вместо аргументов начались обыденные оскорбления - можно заканчивать дискуссию. Вторая стадия - маты, а их админы не пропустят. Бросайте мусор, а не конфети во время праздников под ноги, жрите пиво и водку и чувствуйте себя европейцами не идиотами и лжецами...

Вова | 2012-03-08 18:05

Олекса _Пекур
француз
Алекс
Шанувальник
опс
Шанувальник
опс
Психолог
опс-псевдопсихологу
Психолог - псевдооПСУ
опс
Наверное, для того, чтобы было с кем сравнить...

опс- настоящемуПсу | 2012-03-08 18:05

Олекса _Пекур
француз
Алекс
Шанувальник
опс
Шанувальник
опс
Психолог
опс-псевдопсихологу
Психолог - псевдооПСУ
опс
Вы или идиоты, или лжецы

опс | 2012-03-08 18:01

Олекса _Пекур
француз
Алекс
Шанувальник
опс
Шанувальник
опс
Психолог
опс-псевдопсихологу
Психолог - псевдооПСУ
А так зачем же вы эти фотки разместили?

Психолог - псевдооПСУ | 2012-03-08 18:00

Олекса _Пекур
француз
Алекс
Шанувальник
опс
Шанувальник
опс
Психолог
опс-псевдопсихологу
Так на той фотке - немки... Таков у них образ... А наши девчёнки очень даже прилично выглядят. Наверное, именно поэтому они и стоят на параде с флагами стран - участниц фестиваля...

опс | 2012-03-08 17:59

шанувальнику
Шанувальник
Клички демонстрируют силу мышц, а тут сила в трусах

опс-псевдопсихологу | 2012-03-08 17:52

Олекса _Пекур
француз
Алекс
Шанувальник
опс
Шанувальник
опс
Психолог
Не правда, не в каждом, и не в коментах, а на фото №10 в материале от 8 Марта. Что -то ты- псевдопсихолог и псевдопатриот.

Шанувальник - самСОНУ | 2012-03-08 17:51

шанувальнику
ШанувальникПо-перше через "танцюльки" французи знайомляться з Україною (оркестр вперше за 100 років фестивалю представляв Україну), по-друге лохам не проплачують дорогу, житло і харчування, по-четверте з якоїсь галузі треба починати... І останнє. Я на Вашу думку, то і брати Клічки, розбиваючи всім пики також нічого доброго не роблять для іміджу України?????????
САМСОН Шанувальнику
О, культурні люди прокинулись... Дійсно, діаспора там є - вони наших приймали (приймали гаряче - нічого не сказати). А те, що український військовиі оркестр там вперше - то нехай Вас, шановний, туди запросять і запитаєте самі, якщо порядним людям на слово не вірите...

САМСОН Шанувальнику | 2012-03-08 17:42

шанувальнику
ШанувальникПо-перше через "танцюльки" французи знайомляться з Україною (оркестр вперше за 100 років фестивалю представляв Україну), по-друге лохам не проплачують дорогу, житло і харчування, по-четверте з якоїсь галузі треба починати... І останнє. Я на Вашу думку, то і брати Клічки, розбиваючи всім пики також нічого доброго не роблять для іміджу України?????????
А ти откуда знаешь, что наших не было в этом городе столько лет? Пиз..еж! Нашего добра в целом мире хватает! Сомневаюсь, что там наших гастарбайтеров нет, или хотя бы диаспоры. А насчет армии, я согласен, должны не только воевать и бордюры красить, но и песни петь, танцевать или что-то в этом роде. У нас фольклор замечательный, есть о чем песни гутарить!

ромко | 2012-03-08 17:38

Олекса _Пекур
француз
Алекс
Шанувальник
опс
Шанувальник
опс
Ти комуніст? в тебе таке уявлення про армію, як в Януковича про нашу державу. Тобі вже пора вилазити із савдепії і жити європейськими мірками. А як ні, їдь в Північну Корею, там тебе навчать як Родіну Люіть. Ти заразо!

Шанувальник | 2012-03-08 17:15

шанувальникуну я сходив за твоєю ссилкою і нічого там нема
Так, це і підтверджує, що я не помилився ...

Шанувальник | 2012-03-08 16:30

шанувальнику
По-перше через "танцюльки" французи знайомляться з Україною (оркестр вперше за 100 років фестивалю представляв Україну), по-друге лохам не проплачують дорогу, житло і харчування, по-четверте з якоїсь галузі треба починати... І останнє. Я на Вашу думку, то і брати Клічки, розбиваючи всім пики також нічого доброго не роблять для іміджу України?????????

шанувальнику | 2012-03-08 16:20

ти думаєш танцюльки щось дали нашій армії чи французи нас лохами перестали вважати?якби ще до танців ще наші досягнення в інших галузях були у тому числі й у культурі тоді інша справа а так - ппир під час чуми

шанувальнику | 2012-03-08 16:17

ну я сходив за твоєю ссилкою і нічого там нема

Пекуру | 2012-03-08 16:13

Олекса _ПекурПри всій повазі до майстерності музикантів і танцюристів, все ж таки чому Європа все більше відвертається від України?
Це нагадує пропагандивні турне під час "холодної війни" славнозвісного "краснознамьонного ансамбля пєсні і пляскі".
Питання широкого репертуарного плану -- а "Мурка" не звучала? Актуально...
Пекур молоток!

Солдату | 2012-03-08 16:11

АлексДа!!! На содержание армии в Украине денег нет, а на поездки "смычков"2 во Францию есть !!!
Наполеон
АлексНу, да. В то время, когда солдат отправляют домой кушать. чтобы угасить аппетит!
СолдатЧто ты несешь Апекс?Никто солдат кушать домой не отправляет. Кормежкой в армии занимаються граждансккие фирмы. Кормят сытно и вкусно.
Ти наверное не солдат

Психолог | 2012-03-08 16:08

Олекса _Пекур
француз
Алекс
Шанувальник
опс
Шанувальник
опс
Вспоминая старину Фрейда, скажу - если в каждом коменте слова "девки", "трусы" и ярко выраженная ненависть к армии, то можно сделать интереснейшие выводы, коллеги...

опс | 2012-03-08 12:34

Олекса _Пекур
француз
Алекс
Шанувальник
опс
Шанувальник
Не канкан? Тогда еще хуже, посмотрите на демонстрацію трусов на фото №10 в последнем материале о фестивале. Это такие трусы женщинам для казарм выдают? А солдатам на концертах они тоже это место показывают? Публичный дом отдыхает... Нечего себе дефиле... Ничего себе Украинская армия

Шанувальник | 2012-03-08 07:36

Олекса _Пекур
француз
Алекс
Шанувальник
опс
А мы "канкан" от "оркестрового дефиле" в состоянии отличить??? А от слова "мажоретки" не краснеем??? Вы не "думаете иначе" - Вас ЖАБА ДАВИТ... Сидите в своём болоте и больше ничего видеть не хотите.. Только критика, причём "суперконструктивная"...

опс | 2012-03-08 06:03

Олекса _Пекур
француз
Алекс
Шанувальник
Отчего столько обиды? Чего Вы так разволновались? Факт есть фактом. Оркестранты никогда не были лицом АРМИИ. НИКОГДА старшина с дудкой не представлял ДЕРЖАВУ, а тем более нельзя относить к армии девок танцующих канкан. Хороший оркестр. Никто не спорит, но зачем Вы смешали землю с водой? Получили грязь и заляпали ее тех, кто думает иначе. Мелко плаваете, а потому только с жабами и знакомы.

Шанувальник | 2012-03-07 21:43

Олекса _Пекур
француз
Алекс
Для тех, кто не сходил по ссылке : http://www.pisni.org.ua/songsfiles/8102103.html
Почитайте, это Ваш ГИМН!!! Я рад за Вас
   Не вигадка, не байка, не химера,
 Живе на світі жаба-ненажера,
 І кажуть люди про таку потвору,
 Що всіх вона лякає без розбору.
 Буває жаба чорна і зелена,
 Буває біла, наче наречена,
 Така гидка натура в жаби тої,
 Вона не любить радості чужої.
   Приспів:
 Ой, жабо, жабо,
 У тебе клешні, як у краба,
 У тебе зуби, наче вила –
 Скількох ти, жабо задавила!
 Ой, жабо, жабо,
 Багато хочеш ти, нахабо!
 Даремно, жабо, ти лукавиш –
 Мене ти, жабо, не задавиш.
   Уміє жаба добре маскуватись
 І при потребі гарно посміхатись,
 Ходити на прийоми і банкети –
 І вам стріляти в спину з пістолета.
 А я цієї жаби не боюся –
 При зустрічі я чемно їй вклонюся –
 І буду з нею тихими, добрим, милим,
 А потім руки вимию із милом.
   Приспів

опс | 2012-03-07 19:53

Олекса _Пекур
француз
Не кощунствуйте, Бога ради. Пост все-таки. Опереточний оркестр с девками вы называете армией? Да, французы любят варьетэ.

Алекс | 2012-03-07 18:23

Олекса _Пекур
француз
Це що ж , ці "смички" підтримують боєздатність держави ? А вони хоч пістолет від гармати відрізняють ???

француз | 2012-03-07 12:04

Олекса _Пекур
В тексті написано, які пісні звучали! Мурку може співати хор ім. Верьовки під Адміністрацією Президента або біля Кабміну. Сьогодні в нашій армії служать дійсно патріоти, адже за невелику платню вони підтримують боєздатність держави. Хоча на одному фанатизмі довго не проивеш.
Наших військових за кордоном дуже поважають. Хто цього не знає, той хай краще мовчить...

Музыкант | 2012-03-07 11:41

Все эти люди должны в пояс низко поклониться Дашковскому.
Его уже нет, а толпа кормится.
Никто так и не научился называть этот оркестр "Військово-музичний центр Сухопутних військ Збройних Сил України".
Все называют "оркестр Дашковского".
Как "Хор Боднарука".
Кто б ни руководил...

Шанувальник | 2012-03-07 10:55

Без слів - просто послухайте...http://www.pisni.org.ua/songsfiles/8102103.html

Олекса _Пекур | 2012-03-07 10:24

При всій повазі до майстерності музикантів і танцюристів, все ж таки чому Європа все більше відвертається від України?
Це нагадує пропагандивні турне під час "холодної війни" славнозвісного "краснознамьонного ансамбля пєсні і пляскі".
Питання широкого репертуарного плану -- а "Мурка" не звучала? Актуально...

опс | 2012-03-07 07:39

А, девки , девки тоже военные или военных? Или гражданских?

француз | 2012-03-06 22:34

АлексДа!!! На содержание армии в Украине денег нет, а на поездки "смычков"2 во Францию есть !!!
НаполеонГорода берут обаянием!
Алексей_В 1812-м много взял? ))))
НаполеонСм. "Ржевский против Наполеона")))
французВійськові їздили закордон за кошти сторони, що запрошувала. Всі витрати соціального аспекти теж за їх рахунок.
лекс
В твоєму розумінні військові це лише ті люди, які повинні воювати чи лопату з ломом в руках тримати? Армія повинна бути різностороння та відкрита для людей. А наскільки держава її профінансує, настільки вона буде і боєздатна! Хоча і зараз не жаліємось!

лекс | 2012-03-06 17:58

АлексДа!!! На содержание армии в Украине денег нет, а на поездки "смычков"2 во Францию есть !!!
НаполеонГорода берут обаянием!
Алексей_В 1812-м много взял? ))))
НаполеонСм. "Ржевский против Наполеона")))
французВійськові їздили закордон за кошти сторони, що запрошувала. Всі витрати соціального аспекти теж за їх рахунок.
Вони такі "військові", як наш Чернігів столиця Франції. Бути військовим, тобто Батьківщину захищати і в військовій формі по Парижам танцювати - ДУЖЕ ВЕЛИКА РІЗНИЦЯ !!!

француз | 2012-03-06 10:10

АлексДа!!! На содержание армии в Украине денег нет, а на поездки "смычков"2 во Францию есть !!!
НаполеонГорода берут обаянием!
Алексей_В 1812-м много взял? ))))
НаполеонСм. "Ржевский против Наполеона")))
Військові їздили закордон за кошти сторони, що запрошувала. Всі витрати соціального аспекти теж за їх рахунок.

Наполеон | 2012-03-05 18:48

АлексДа!!! На содержание армии в Украине денег нет, а на поездки "смычков"2 во Францию есть !!!
НаполеонГорода берут обаянием!
Алексей_В 1812-м много взял? ))))
См. "Ржевский против Наполеона")))

Солдат | 2012-03-05 17:45

АлексДа!!! На содержание армии в Украине денег нет, а на поездки "смычков"2 во Францию есть !!!
Наполеон
АлексНу, да. В то время, когда солдат отправляют домой кушать. чтобы угасить аппетит!
Что ты несешь Апекс?Никто солдат кушать домой не отправляет. Кормежкой в армии занимаються граждансккие фирмы. Кормят сытно и вкусно.

Алексей_ | 2012-03-05 17:42

АлексДа!!! На содержание армии в Украине денег нет, а на поездки "смычков"2 во Францию есть !!!
НаполеонГорода берут обаянием!
В 1812-м много взял? ))))

Алекс | 2012-03-05 17:11

АлексДа!!! На содержание армии в Украине денег нет, а на поездки "смычков"2 во Францию есть !!!
Наполеон
Ну, да. В то время, когда солдат отправляют домой кушать. чтобы угасить аппетит!

Наполеон | 2012-03-05 16:31

АлексДа!!! На содержание армии в Украине денег нет, а на поездки "смычков"2 во Францию есть !!!
Города берут обаянием!

Алекс | 2012-03-05 16:27

Да!!! На содержание армии в Украине денег нет, а на поездки "смычков"2 во Францию есть !!!

читатель | 2012-03-05 16:01

Приятно, что и говорить. Молодцы военные музыканты. Дай Бог, что бы у нового Министра Обороны Украины - гражданина России пана Саламатина руки не дошли продать музыкальные инструменты, а сам центр расформировать. У этого бизнеасмена во главе МО ума хватит на любую пакость для Украины.
закрити