Останнє оновлення: 14:09 п'ятниця, 9 травня
Отакої!
Ви знаходитесь: Культура / Архітектура / У Чернігові з'явиться бронзовий князь Ігор?
У Чернігові з'явиться бронзовий князь Ігор?

У Чернігові з'явиться бронзовий князь Ігор?

Принаймні такі плани є в облдержадміністрації. Металеву статую легендарного князя хочуть зробити в рамках святкування 80-річчя утворення області, інформує прес-служба відомства. От тільки робити пам'ятник довірять іноземцям.

Голова обласної державної адміністрації Володимир Хоменко провів зустріч з відомим російським письменником Юрієм Сбітнєвим, лауреатом міжнародних конкурсів, московським скульптором Кареном Саркісовим та головою ради директорів Балтійської будівельної компанії Ігорем Найвальтом.

В ході зустрічі обговорено перспективу встановлення в Чернігові пам’ятника Чернігівському Князю Ігорю в рамках заходів, присвячених 80-річчю утворення області.

У зустрічі також взяли участь заступник голови облдержадміністрації Віктор Тканко, начальник головного управління культури, туризму і охорони культурної спадщини облдержадміністрації Сергій Мойсієнко, директор Інституту історії, етнології та правознавства ім. О.М.Лазаревського Чернігівського національного педагогічного університету імені Т.Г. Шевченка Олександр Коваленко.

Коментарі (13)

Читач | 2012-05-20 11:01

Сходіть безтолочі до Корчинського, він вам розкаже про видатних людей Чернігова і про князя Ігоря...

Читач | 2012-05-18 20:01

  Віктору
 Книжка "Великий князь" видана тиражем аж... 3 тис. І це для Росії! А відзначена вона, якщо не помиляюсь, премією о. Невського. Ніхто в Росії такої премії не знає. Це така ж премія, якою нагороджує наш чернігівський графоман Дзюба своїх спонсорів.

маршал Тито | 2012-05-18 17:53

маршал Тито
Виктор
Чому б і ні. Мстислава можна вважати засновником Чернігова як одного з головних центрів Київської Русі. Щодо князя Чорного, то було б варто створити мазей "Чорна могила". Так чи інакше вони обидва мають безпосереднє відношення до Чернігова. Князь же Ігор трошки за вуха притягнутий.

Виктор | 2012-05-18 11:55

Коля
Книги Юрия Сбитнева переведены на многие языки мира. Европа его знает и читает. В России ему присуждена премия за "Великого князя".
Типун на язык пану Коли?

Виктор | 2012-05-18 11:46

маршал Тито
А почему не князь Чёрный? Каждому комментатору, что хочет, то и воротит.

маршал Тито | 2012-05-18 09:52

Єдине, що тішить, так те, що автором вірогідного пам,ятника буде не Гена Єршов!

Читач | 2012-05-18 09:09

 Ви читали епопею "Великий князь" цього Сбітнева - там висасано все із пальця плюс подається все через російський шовінізм. Сбітнев - це складова "русского міра".

Краєзнавець | 2012-05-18 08:56

Може поставлять таке ганебище, як у Новгороді-Сіверському?

Алекс72 | 2012-05-18 08:10

Зараз тільки пам*ятник ВФЯ поставити треба все інше дерибани і відкати.
І куди його всунуть?

Пакуль | 2012-05-18 05:43

Правда,він за бронзового істукана вимагає розкопати місцтя,де може бути похований св.кн.Ігор,з подальшим вивезенням його решток до Москви...

черниговец | 2012-05-17 19:32

Это правда, что этот писатель-москвич хочет забрать мощи Игоря в Москву?

Коля | 2012-05-17 19:25

 Тому, що так хоче москвич Юрій Сбінев - письменник третьорядний у російській столиці, а у нас...Одне слово, його приймає сам губернатор.
А де ж, справді, памятник Мстиславу - першому чернігівському князеві,
найдостойнішому синові Володимира?

маршал Тито | 2012-05-17 16:46

=У Чернігові з'явиться бронзовий князь Ігор=
Чому не князь Мстислав?
закрити