Останнє оновлення: 21:25 неділя, 16 червня
Відпочинок
Ви знаходитесь: Культура / Архітектура / Екстремальний День молоді у Чернігові (фоторепортаж)
 Екстремальний День молоді у Чернігові (фоторепортаж)

Екстремальний День молоді у Чернігові (фоторепортаж)

Цього року вперше в історії міста відбувся екстремальний фестиваль «Чернігів естрім сіті».

Програма не тільки насичена, а й цікава всім глядачам.

Страйкбол, катання на квадроциклах, забіг з дружинами та довгоочікувані жіночі бої в багнюці.

Американці з  Бундесвером воювали

Показовий виступ глядачам запропонували дві страйкбольні команди міста. ALC та «Степные волки» «воювали» прямо біля пішохідного мосту. Справжнє спорядження та бій, от тільки кулі іграшкові ))).

Кожен страйкбольний бій стилізований. От цього разу команди ззовні були схожі на війська США та бундесвер. У страйкболі все можливо, панове.

«Забіг з дружинами»… майбутніми

Виявилося, що у грі «Забіг з дружинами» можна грати і не з дружинами. Головне, щоб вага дівчини була не менше 49 кілограмів. Сподіватимемося, що після смуги перешкод, яку дівчата подолали на спинах своїх хлопців, вони стануть дружинами.

Першими до фінішу дістались Руслан Авраменко та Лілія Іващук, вони отримали подарунковий сертифікат для картингу.

Олександр Семеніхін та Ірина Радченко були другими. Треті – Антон Богдан та Женя Ващенко. Всі переможці отримали подарунки.

Жіночі бої в багнюці вперше у нашому місті

Всупереч обіцяним ваговим категоріям «легкі» і «дуже легкі» дівчата, на «багновому рингу» змагалися жінки з більшою вагою. Переможця визначити було важко. Публіка так «розійшлася», що довго було чути вигуки «ЕЩЕ!», «деритьесь еще, девушки!» та «Девушки – вы лучшие». Кожна з учасниць мала велику групу підтримки.

Проте від фінального бою одна з учасниць відмовилася. Це автоматично зробило переможницею пані Світлану. Вона працює у кареті швидкої допомоги. На пляж прийшла просто засмагати. Довго вагалася, чи брати участь. Але все ж пішла боротись. За неї вболівав чоловік та донечка Аліса. Було багато охочих сфотографувати та сфотографуватися з її мамою, що в цей час дівчинка загубилася. Проте Аліса розумниця, прийшла до намету організаторів. А ті повернули їй маму.

Ольга Бєлая та Юля Нітус розділили друге та третє місце. Всі учасниці отримали подарункові сертифікати на стрибки з мосту від організаторів. А переможниця ще й можливість покататися на картах у картинг клубі «Автодром».

Чоловіки довго не забудуть це видовище. А обговорення, фото і відео з боїв ще довго «гулятимуть» в соціальних мережах.

Екстремальний фестиваль у нашому місті вперше. І, мабуть, не востаннє. Екстрім – альтернатива алкоголю для молоді. Тому «Чернігів екстрім фест» і приурочено до Дня молоді.

Євгенія РУСЯВА, фото Євгеній КОЗАК

Коментарі (40)

охоронець | 2012-06-28 14:53

Охоронець
Патріот
дивись пункт пеший)))

очевидец | 2012-06-27 17:24

Охоронець
Патріот
да организаторам, как по мне, вообще должно быть на""" на твоё мнение и мнение тебе подобных! просто жаба давит, что сам не*** делать не умеешь и ничего не достиг!И фестивали "интернет мудаков "не проводят! ! вот и говняешь всех , чмо ты этакое! Просто банальная зависть!

Патріот | 2012-06-27 14:35

Охоронець
Шановний організатор фестивалю! Фестиваль вже закінчився. Люди побачили це шоу і зробили свої висновки. Писати в коментарях під різними "ніками" свої хвалені пісні про цей фестиваль не потрібно. Люди і без них розібралися хто є хто.

Охоронець | 2012-06-27 12:40

Перше - тролі із ідеями змову довкола них ( центру всесвіту ) із вірою в державу "А за сменой власти обычно приходят ревизоры и сотрудники правоохоронных служб" - ідуть нахєр.
Друге - це перший захід в місті такого формату, а не помиляється той, хто нічого не робить. А тут ніхто не не налажав, і як були якісь вади організації - здорова критика допомагла б стати йому кращим, як хто має претензії - по пунктах підрахуйте)))
Третє - нетверезим ніхто не спав, не шатався, людей не зачіпав. ( Певно всі неадеквати сиділи за моніторами в той час )
Четверте - для проведення фестивалю у 2013му пропоную скинутися, хоча б гривень по п’ятдесят, і най тоді кожен висловить побажання, що бажає бачити, замість безкоштовного реслінгу, відмінного концерту, непоганого фаєру. ( Це щодо того, що організатори шаряться по ЧУЖИХ кишенях й "деградации населения" ) Як то кажуть критикуєш - пропонуй
ИМХО: Заходу - розвиватися й жити, Семарглу й SOS велика дяка, за гарний вихідний

Злая тётка | 2012-06-27 12:00

Патріот
Александр ЛутаваИ с этим мнением тоже сложно не согласится. Совсем наши девушки в Украине зарвались... Ни тебе хиджаба, ни тебе сдельного купальника в сочетании с ватной фуфайкой которая, согласитесь, придаст тон скромности на пляже. Еще же взяли моду в этих купальниках в воду заходит((( А мокрый купальник на женском теле - вообще полный "бизпридел"))))) Совсем уже в нашей стране пошла полная подмена понятий: девушки путают понятия женственность и разврат, мужчины понятия мачо и чмо, граждане в целом путают понятие патриот и идиот)) Полная подмена нравов и понятий
Патриот
Александр Лутава1. Никаких намёков я не оставляю(( Под собственным именем, кстати в отличии от Вас, я без всяких "эфимизмов" ( надеюсь этот термин Вам знаком) говорю честно и откровенно) БЕЗ НАМЁКОВ) Если Вам мои слова показались намёком -цитирую дословно украинскую пословицу "як дурний піп - дурна і його молитва". Чего там еще непонятно? Еще какие-то намёки видны, или прямой текст всем понятен?
2. Отстанте от женщин со своей псевдозащитой - они сами знают что им надо и что интересно). По поводу обычаев средневековья могу расказать Вам отдельную историю, а сейчас просто прошу не говорить о том чего Вы явно и примерно не знаете. А заодно попытайтесь запретить картины Рубенса, статуи времени античной Греции, женский бокс, гимнастику, балет ( вот уже истинный россадник эротизма и похоти), модельные показы, водное поло и все виды спорта где женщины в облегающей форме. Но мой совет - начните стого, чтобы небыло женщин шпалоукладчиц) Там вроде и эротизма никакого, а всёравно я против)).
3. По поводу не совсем трезвых людей скажу одно... Какой надо быть безпринципной лживой свинотой, чтобы назвать участников пьяными -0 даже не знаю(((
Патриот
ЛаскаА по Вашему мнению город раздает всем деньги направо и налево!Захотел что-то провести - на тебе миллионы, пожалуйста!У Вас ума не хватает понять, что есть люди, которые делают просто что-то для других, не получая при этом финансовую выгоду!Хотите критиковать - пожалуйста!Но свои догадки о заработанной куче денег оставьте при себе!Ваш карман не пострадал, не волнуйтесь вы так!
Патриот
На проведение фестиваля город выделил копейки, оплатить ведущего и афиши. Не придумывайте тут херни всякой. Пойдите ещё попробуйте хоть эти пару тысяч из города выбить - фиг кто даст. Думаете это так просто?
  Нет чтобы сказать спасибо людям, для вас же идиотов старались. Обидно даже как-то такое читать. Сами сидите жопы не подымаете, только тролить можете.

Патриот | 2012-06-27 08:34

Патріот
Александр ЛутаваИ с этим мнением тоже сложно не согласится. Совсем наши девушки в Украине зарвались... Ни тебе хиджаба, ни тебе сдельного купальника в сочетании с ватной фуфайкой которая, согласитесь, придаст тон скромности на пляже. Еще же взяли моду в этих купальниках в воду заходит((( А мокрый купальник на женском теле - вообще полный "бизпридел"))))) Совсем уже в нашей стране пошла полная подмена понятий: девушки путают понятия женственность и разврат, мужчины понятия мачо и чмо, граждане в целом путают понятие патриот и идиот)) Полная подмена нравов и понятий
Патриот
Александр Лутава1. Никаких намёков я не оставляю(( Под собственным именем, кстати в отличии от Вас, я без всяких "эфимизмов" ( надеюсь этот термин Вам знаком) говорю честно и откровенно) БЕЗ НАМЁКОВ) Если Вам мои слова показались намёком -цитирую дословно украинскую пословицу "як дурний піп - дурна і його молитва". Чего там еще непонятно? Еще какие-то намёки видны, или прямой текст всем понятен?
2. Отстанте от женщин со своей псевдозащитой - они сами знают что им надо и что интересно). По поводу обычаев средневековья могу расказать Вам отдельную историю, а сейчас просто прошу не говорить о том чего Вы явно и примерно не знаете. А заодно попытайтесь запретить картины Рубенса, статуи времени античной Греции, женский бокс, гимнастику, балет ( вот уже истинный россадник эротизма и похоти), модельные показы, водное поло и все виды спорта где женщины в облегающей форме. Но мой совет - начните стого, чтобы небыло женщин шпалоукладчиц) Там вроде и эротизма никакого, а всёравно я против)).
3. По поводу не совсем трезвых людей скажу одно... Какой надо быть безпринципной лживой свинотой, чтобы назвать участников пьяными -0 даже не знаю(((
Патриот
ЛаскаА по Вашему мнению город раздает всем деньги направо и налево!Захотел что-то провести - на тебе миллионы, пожалуйста!У Вас ума не хватает понять, что есть люди, которые делают просто что-то для других, не получая при этом финансовую выгоду!Хотите критиковать - пожалуйста!Но свои догадки о заработанной куче денег оставьте при себе!Ваш карман не пострадал, не волнуйтесь вы так!
К сожалению знаю, как эти мероприятия делаются и как бюджетные деньги отмываются. Направо и налево миллионы не раздают. Но вот на такое "мыло" под определенный процент раздают. И не копейки, а кругленькые сумы. Поэтому придет время (к сожалению или на счастья (смотря для кого?) и власть поменяется. А за сменой власти обычно приходят ревизоры и сотрудники правоохоронных служб и все потом становится прозрачным, в том числе и сколько с бюджета было потрачено и на какие цели, и в том числе и на такие "классные" фестивали. У некоторых после опубликования статистических цифр может развиться шокированная немота. Но не переживайте, зато фестиваль ведь был классный. Да?

федя | 2012-06-27 00:06

такое впечатление что все говнори с ГОРОДА на ВАЛ перелезли!!!

Павел | 2012-06-26 15:26

Александр ЛутаваИ правда конкурсы какие-то детские(((( Нет чтобы в шахматы поиграли или в лото))) Еще немного и мероприятие стало бы таким глупым, как и Ваш ник в коментах))))
Operator.
Александр Лутава
Доброго времени суток, посидел почитал коментарии о фестевале, посмеялся с ботанов, сидящих днями за компьютером, которые видят мир только с экраном монитора...
  Но больше меня удивило вот - это:
  """""Нічого, абсолютно нічого не маю проти шахів, шашок, опери та оперної музики)) Лише зазначу, що колись і фуги Баха ввахались далеко не класикою музики та взірцем смаку... Ба, навіть, навпаки))) Це я так недолуго пробую апелювати до культурної історії людства, намагаючись знайти ще тисячний доказ правоти заповіді "не судіть і не судимі будете")) Звичайно подібний захід і приблизно неможливо зрівняти з вище означеним , але концептуально цей принцип залишається незмінним)) В релігіїї індуїзму, яка поклала основи етичних поглядів людства і яка, доречі, досі є найрадикальніше цнотлива є принцип"деша, кала, татва - місце, час, обставини")) Якщо по простому, то у опері доцільний смокінг, а на пляжі у купальники і нормальною буде і бородьба у глині)) Ба, навіть, навпаки - смокінг на пляжі чи купальник в опері виглядає придурковато при чому однаково придуркувато))) Кожному своє) Так, це субкультура, що явно поступається класичній культурі з погляду естетики, але прошу не забувати, що у кожного прояву людської діяльності є свої певні завдання і функції) Навіть абсолютно визнані генії людської культури зявились на цьому світі у результаті абсолютно банальних статевих зносин лише дещо окультурених, але всеодно не від Духа Святого)) Жили ці генії у звичайних побутових умовах свого часу)) Бачили звичайні прояви життя у всіх його аспектах)) І не завжди творили шедеври, а залицялись до дівчат, хворіли, купались у річці чи морі, їли смажену яєчню)) І не відомо, що саме вплинуло на їхнє світосприйняття - скоріше за все все у комплексі)))
ПЕРЕПРОШУЮ ЗА ДОВГІ РОЗУМУВАННЯ і підводжу підсумок однією фразою - НЕ ДУРКУЙТЕ І НЕ БУДЬТЕ ХАНЖАМИ. Є певний недопустимий рівень поведінки - тоді доцільний прояв "благородного тосуду"( Але ми маємо явно не той випадок)) У іншому випадку не перетворюйтесь у Чеховского "Людину у футлярі")))""""
 Александр Лутава, ты совсем с головой не дружишь, найди себе историческо-философский форум и показуй там какой ты умный...
  Всем остальным хочу сказать, сам был на фестевале было очень класно, побольше бы в нашем городе таких мероприятий...
  А всем умникам предлогаю сделать свой фестиваль умников, и обсуждать на нём очень важные вопросы человечества...
  

Ласка | 2012-06-26 11:39

Патріот
Александр ЛутаваИ с этим мнением тоже сложно не согласится. Совсем наши девушки в Украине зарвались... Ни тебе хиджаба, ни тебе сдельного купальника в сочетании с ватной фуфайкой которая, согласитесь, придаст тон скромности на пляже. Еще же взяли моду в этих купальниках в воду заходит((( А мокрый купальник на женском теле - вообще полный "бизпридел"))))) Совсем уже в нашей стране пошла полная подмена понятий: девушки путают понятия женственность и разврат, мужчины понятия мачо и чмо, граждане в целом путают понятие патриот и идиот)) Полная подмена нравов и понятий
Патриот
Александр Лутава1. Никаких намёков я не оставляю(( Под собственным именем, кстати в отличии от Вас, я без всяких "эфимизмов" ( надеюсь этот термин Вам знаком) говорю честно и откровенно) БЕЗ НАМЁКОВ) Если Вам мои слова показались намёком -цитирую дословно украинскую пословицу "як дурний піп - дурна і його молитва". Чего там еще непонятно? Еще какие-то намёки видны, или прямой текст всем понятен?
2. Отстанте от женщин со своей псевдозащитой - они сами знают что им надо и что интересно). По поводу обычаев средневековья могу расказать Вам отдельную историю, а сейчас просто прошу не говорить о том чего Вы явно и примерно не знаете. А заодно попытайтесь запретить картины Рубенса, статуи времени античной Греции, женский бокс, гимнастику, балет ( вот уже истинный россадник эротизма и похоти), модельные показы, водное поло и все виды спорта где женщины в облегающей форме. Но мой совет - начните стого, чтобы небыло женщин шпалоукладчиц) Там вроде и эротизма никакого, а всёравно я против)).
3. По поводу не совсем трезвых людей скажу одно... Какой надо быть безпринципной лживой свинотой, чтобы назвать участников пьяными -0 даже не знаю(((
Патриот
А по Вашему мнению город раздает всем деньги направо и налево!Захотел что-то провести - на тебе миллионы, пожалуйста!У Вас ума не хватает понять, что есть люди, которые делают просто что-то для других, не получая при этом финансовую выгоду!Хотите критиковать - пожалуйста!Но свои догадки о заработанной куче денег оставьте при себе!Ваш карман не пострадал, не волнуйтесь вы так!

Краля | 2012-06-26 11:17

Патріот
так, дійсно. Жінка має бути жінкою. І мене дивує, що серед коментаторів є щиро захоплені глядачі цього "дійства". Якось дивилась "Україна має талант", де серед учасників були ті, що представляли так звані бої без правил - і дівчата, і хлопці лупили одне одного і кидали одне одного на підлогу. І зал аплодував, шаленів. Люди добрі, куди катися світ???

Патриот | 2012-06-26 10:24

Патріот
Александр ЛутаваИ с этим мнением тоже сложно не согласится. Совсем наши девушки в Украине зарвались... Ни тебе хиджаба, ни тебе сдельного купальника в сочетании с ватной фуфайкой которая, согласитесь, придаст тон скромности на пляже. Еще же взяли моду в этих купальниках в воду заходит((( А мокрый купальник на женском теле - вообще полный "бизпридел"))))) Совсем уже в нашей стране пошла полная подмена понятий: девушки путают понятия женственность и разврат, мужчины понятия мачо и чмо, граждане в целом путают понятие патриот и идиот)) Полная подмена нравов и понятий
Патриот
Александр Лутава1. Никаких намёков я не оставляю(( Под собственным именем, кстати в отличии от Вас, я без всяких "эфимизмов" ( надеюсь этот термин Вам знаком) говорю честно и откровенно) БЕЗ НАМЁКОВ) Если Вам мои слова показались намёком -цитирую дословно украинскую пословицу "як дурний піп - дурна і його молитва". Чего там еще непонятно? Еще какие-то намёки видны, или прямой текст всем понятен?
2. Отстанте от женщин со своей псевдозащитой - они сами знают что им надо и что интересно). По поводу обычаев средневековья могу расказать Вам отдельную историю, а сейчас просто прошу не говорить о том чего Вы явно и примерно не знаете. А заодно попытайтесь запретить картины Рубенса, статуи времени античной Греции, женский бокс, гимнастику, балет ( вот уже истинный россадник эротизма и похоти), модельные показы, водное поло и все виды спорта где женщины в облегающей форме. Но мой совет - начните стого, чтобы небыло женщин шпалоукладчиц) Там вроде и эротизма никакого, а всёравно я против)).
3. По поводу не совсем трезвых людей скажу одно... Какой надо быть безпринципной лживой свинотой, чтобы назвать участников пьяными -0 даже не знаю(((
Ну и молодец!!!!!!!!!! Наверное большой специалист по эротике. Прямо рассмешил. Прилепил Рубенса к петушиным боям. Пора на эту тему писать диссертацию. Например на тему: "Женские бои в грязи - украинское культурное наследие ." Но каждому свое в этой жизни. Рассмешили определенную группу людей и радуйтесь, что это сделали. Но вопрос в другом, почему организаторы так ръяно защищают свое детище. Ответ, на мою мысль, очень простой. Так, как в этой жизни ничего не бывает бесплатного, до больше всего это зрелище, в том числе и бои в грязи финансировались за счет местного бюджета. Тоисть, частично из моего кармана, как добросовестного налогоплательщика в местный бюджет. А на будущее "шоуменам" ой как хочется еще заработать дешевым "шырпотребом". Поэтому и льется от них весь поток этих фраз в комментарях - доказывая, что праздник удался.

Фіолог | 2012-06-26 09:43

беркутмені як організатору хочеться подякувати усім хто прийшов на наше свято! думою що багато людей залишились задоволені!
 а для тих , хто не обґрунтовано критикуе!!! то думая для вас краще було відриватися у "пьяном угаре " под Сердючку!
Фіолог
Александр ЛутаваНабридло виконнувати роль лайливої баби, але куди дінешся(( Нагадую, що Єйнштейна два рази виключали зі школи за неграмотність))) І де став він, а де стали відмінники з його класу? Можу інші приклади привести... Є така потреба?
Це вже діагноз. Якщо хтось приміряє шапку великого вченого і в той же час не може правильно прізвище його написати, то в мене не має слів. Шановний Олександре - не розпинайтеся та бережіть свої нерви. У кожного своя думка на це шоу. А думку іншого треба поважати і в тому випадку, якщо Ви її і не сприймаєте. Окрім того, приклади наводити не потрібно, так як народ і без Вас знає "освічених" проФФесорів і що з того вийшло також знаємо.

Flip | 2012-06-26 08:27

Ни к чему кормить тролей. Это ведь им и нужно, чтобы вы обратили на них хоть какое-то внимание. В личной жизни у них не сложилось скорее всего к сожалению, вот тут и отрываются. Так что из-за балаболов (было такое звание у кого-то на форуме, да Оператор? ;) ), быдло-трололо и прочую хрень не стоит ваших усилий для распинания перед ними.
В остальном очень позитивный фестиваль, нам очень понравилось.

Aleks | 2012-06-25 23:25

TrezvoПраздник быдла и деградантов...
Сказал прогрессивный интеллигент))))))))))

Александр Лутава | 2012-06-25 23:06

беркутмені як організатору хочеться подякувати усім хто прийшов на наше свято! думою що багато людей залишились задоволені!
 а для тих , хто не обґрунтовано критикуе!!! то думая для вас краще було відриватися у "пьяном угаре " под Сердючку!
Фіолог
Набридло виконнувати роль лайливої баби, але куди дінешся(( Нагадую, що Єйнштейна два рази виключали зі школи за неграмотність))) І де став він, а де стали відмінники з його класу? Можу інші приклади привести... Є така потреба?

Александр Лутава | 2012-06-25 22:44

Александр ЛутаваИ правда конкурсы какие-то детские(((( Нет чтобы в шахматы поиграли или в лото))) Еще немного и мероприятие стало бы таким глупым, как и Ваш ник в коментах))))
Operator.
миха
Приношу извинения за неудачный текст в стиле сарказма) Иначе мне просто не пришлось бы пояснять, что мой комент написан исключительно в этом ключе)) Ниже и выше приведённые длинные тирады тому прямое подтверждение))

автор | 2012-06-25 22:33

у статті наведено найцікавіші на думку автора моменти. якщо описати все, що відбувалося на фестивалі не вистачило би терпіння у читачів, щоб прочитати. а бажаючим писати й критикувати, треба було піти й самим подивитися, постріляти, пограти в ігри, набратися вражень. може, ваші коментарі виглядали би зовсім інакше.
наш народ не зміниш, вони пили й питимуть. а організатори не могли встежити за натовпом на кілької майданчиках.

Александр Лутава | 2012-06-25 22:01

Патріот
Александр ЛутаваИ с этим мнением тоже сложно не согласится. Совсем наши девушки в Украине зарвались... Ни тебе хиджаба, ни тебе сдельного купальника в сочетании с ватной фуфайкой которая, согласитесь, придаст тон скромности на пляже. Еще же взяли моду в этих купальниках в воду заходит((( А мокрый купальник на женском теле - вообще полный "бизпридел"))))) Совсем уже в нашей стране пошла полная подмена понятий: девушки путают понятия женственность и разврат, мужчины понятия мачо и чмо, граждане в целом путают понятие патриот и идиот)) Полная подмена нравов и понятий
Патриот
1. Никаких намёков я не оставляю(( Под собственным именем, кстати в отличии от Вас, я без всяких "эфимизмов" ( надеюсь этот термин Вам знаком) говорю честно и откровенно) БЕЗ НАМЁКОВ) Если Вам мои слова показались намёком -цитирую дословно украинскую пословицу "як дурний піп - дурна і його молитва". Чего там еще непонятно? Еще какие-то намёки видны, или прямой текст всем понятен?
2. Отстанте от женщин со своей псевдозащитой - они сами знают что им надо и что интересно). По поводу обычаев средневековья могу расказать Вам отдельную историю, а сейчас просто прошу не говорить о том чего Вы явно и примерно не знаете. А заодно попытайтесь запретить картины Рубенса, статуи времени античной Греции, женский бокс, гимнастику, балет ( вот уже истинный россадник эротизма и похоти), модельные показы, водное поло и все виды спорта где женщины в облегающей форме. Но мой совет - начните стого, чтобы небыло женщин шпалоукладчиц) Там вроде и эротизма никакого, а всёравно я против)).
3. По поводу не совсем трезвых людей скажу одно... Какой надо быть безпринципной лживой свинотой, чтобы назвать участников пьяными -0 даже не знаю(((

Александр Лутава | 2012-06-25 21:43

Александр ЛутаваИ правда конкурсы какие-то детские(((( Нет чтобы в шахматы поиграли или в лото))) Еще немного и мероприятие стало бы таким глупым, как и Ваш ник в коментах))))
Operator.
Нічого, абсолютно нічого не маю проти шахів, шашок, опери та оперної музики)) Лише зазначу, що колись і фуги Баха ввахались далеко не класикою музики та взірцем смаку... Ба, навіть, навпаки))) Це я так недолуго пробую апелювати до культурної історії людства, намагаючись знайти ще тисячний доказ правоти заповіді "не судіть і не судимі будете")) Звичайно подібний захід і приблизно неможливо зрівняти з вище означеним , але концептуально цей принцип залишається незмінним)) В релігіїї індуїзму, яка поклала основи етичних поглядів людства і яка, доречі, досі є найрадикальніше цнотлива є принцип"деша, кала, татва - місце, час, обставини")) Якщо по простому, то у опері доцільний смокінг, а на пляжі у купальники і нормальною буде і бородьба у глині)) Ба, навіть, навпаки - смокінг на пляжі чи купальник в опері виглядає придурковато при чому однаково придуркувато))) Кожному своє) Так, це субкультура, що явно поступається класичній культурі з погляду естетики, але прошу не забувати, що у кожного прояву людської діяльності є свої певні завдання і функції) Навіть абсолютно визнані генії людської культури зявились на цьому світі у результаті абсолютно банальних статевих зносин лише дещо окультурених, але всеодно не від Духа Святого)) Жили ці генії у звичайних побутових умовах свого часу)) Бачили звичайні прояви життя у всіх його аспектах)) І не завжди творили шедеври, а залицялись до дівчат, хворіли, купались у річці чи морі, їли смажену яєчню)) І не відомо, що саме вплинуло на їхнє світосприйняття - скоріше за все все у комплексі)))
ПЕРЕПРОШУЮ ЗА ДОВГІ РОЗУМУВАННЯ і підводжу підсумок однією фразою - НЕ ДУРКУЙТЕ І НЕ БУДЬТЕ ХАНЖАМИ. Є певний недопустимий рівень поведінки - тоді доцільний прояв "благородного тосуду"( Але ми маємо явно не той випадок)) У іншому випадку не перетворюйтесь у Чеховского "Людину у футлярі")))

Chip | 2012-06-25 21:13

о как,о как...понеслись...
ребята!ау!
говорю вам ещё раз - есть претензии - берёте и сами организовываете!
а по вам ФИОЛОГ - тоже всё видно.
всё было отлично.организация тоже.у каждого свой ракурс.
  и повторю ещё раз:ЕСТЬ ПРЕТЕНЗИИ/НЕДОВОЛЬСТВА - ПРИХОДИТЕ/ПИШИТЕ/ПРЕДЛАГАЙТЕ.ВЯКАТЬ В КОМЕНТАРИЯХ И ВООБРАЖАТЬ АЛЬФА-САМЦА 80ГО ЛЕВЕЛА СПОСОБЕН КАЖДЫЙ,А ВОТ ЧТО-ТО СДЕЛАТЬ - ЕДИНИЦЫ.

argentina | 2012-06-25 21:05

беркутмені як організатору хочеться подякувати усім хто прийшов на наше свято! думою що багато людей залишились задоволені!
 а для тих , хто не обґрунтовано критикуе!!! то думая для вас краще було відриватися у "пьяном угаре " под Сердючку!
Фіолог
организаторам - большое спасибо за настоящий праздник молодости, здоровья, красоты души и тела!
недалеким и недальновидным "комментаторам" - удачи в поисках орфографических ошибок, надеюсь, "насидите" себе геморрой и сколиоз, задумаетесь, и в следующем году приедете помогать и участвовать:)

Фіолог | 2012-06-25 20:53

беркутмені як організатору хочеться подякувати усім хто прийшов на наше свято! думою що багато людей залишились задоволені!
 а для тих , хто не обґрунтовано критикуе!!! то думая для вас краще було відриватися у "пьяном угаре " под Сердючку!
Навчись української мови та правильно писати. Дивлячись як пишеш, розумію, який ти організатор.

Trezvo | 2012-06-25 20:27

Праздник быдла и деградантов...

Chip | 2012-06-25 19:14

по-моему хватит кормиться тролям...
на счёт развлечений:сидеть и трандеть из-за монитора все мастера,а вот придти и посмотреть то за 12 часов фестиваля было во много крат больше интересных,культурных,молодёжных и экстремальных развлечений - вы увы.
на счёт уровня организации:пожалуйста,уважаемые умники,приходите,организовуйте лучше,утрите нам нос и покажите высший пилотаж.
на счёт самих конкурсов:где же вы все такие умные были когда несколько недель собирались помощники и идеи для фестиваля?...
  так что давайте вы со своего удобного стула через свой прекрасный монитор посмотрите что происходит за пределами диагонали монитора в нашем городе,и порадуетесь что хоть что-то чьими-то силами происходит.
и между прочем статья не отображает полной сути фестиваля.
так что советую жить реальной жизнью,чтобы было что аргументированно обсуждать,а не пустозвонить

миха | 2012-06-25 19:06

Александр ЛутаваИ правда конкурсы какие-то детские(((( Нет чтобы в шахматы поиграли или в лото))) Еще немного и мероприятие стало бы таким глупым, как и Ваш ник в коментах))))
Operator.
оператор ты там был?все было просто супер!!!!!!Конкурсы детские??????Назови хоть один???? придумай лучше критиковать все могут организаторы молодцы !Нужно этот фестиваль сделать еже годным!!!!!!

Патриот | 2012-06-25 18:11

Патріот
Александр ЛутаваИ с этим мнением тоже сложно не согласится. Совсем наши девушки в Украине зарвались... Ни тебе хиджаба, ни тебе сдельного купальника в сочетании с ватной фуфайкой которая, согласитесь, придаст тон скромности на пляже. Еще же взяли моду в этих купальниках в воду заходит((( А мокрый купальник на женском теле - вообще полный "бизпридел"))))) Совсем уже в нашей стране пошла полная подмена понятий: девушки путают понятия женственность и разврат, мужчины понятия мачо и чмо, граждане в целом путают понятие патриот и идиот)) Полная подмена нравов и понятий
Отвечаю языком острослова: Вопрос не в том, кто в каком купальнике одет? Вопрос в другом, что женщин в этих зрелищах превратили в клоунов и шутов. Вы никогда не задумывались, почему богатые в эпоху феодализма, да и сейчас нелегально организовывают вот такие развлечения. При чем ихнии жены не участвуют в петушиных боях. А в основном принимают участия женщины с бедных сословий, которые идут на это что бы прокормить семью. Вот этих женщин, которые жертвуют собой ради других нельзя осуждать, а здесь извините я не осуждаю, но оставляю свое мнение. При чем на отмену от Вас не оставляю какие то сквернословные намеки на других людей. Хотя чего можно ожидать от этих господ, которые тащатся от зрелищ не совсем трезвых людей.

беркут | 2012-06-25 17:17

мені як організатору хочеться подякувати усім хто прийшов на наше свято! думою що багато людей залишились задоволені!
 а для тих , хто не обґрунтовано критикуе!!! то думая для вас краще було відриватися у "пьяном угаре " под Сердючку!

Operator. | 2012-06-25 16:39

Александр ЛутаваИ правда конкурсы какие-то детские(((( Нет чтобы в шахматы поиграли или в лото))) Еще немного и мероприятие стало бы таким глупым, как и Ваш ник в коментах))))
Ну дк! Кому ж цікаві ото шахи - там же головою треба думати! А тут - видовище для пустоголових: дівки борсаються у брудній калюжі.
...
Наші патужні організавтори навіть багнюки замісити не вміють. Просто калюжа.

Александр Лутава | 2012-06-25 16:38

Патріот
И с этим мнением тоже сложно не согласится. Совсем наши девушки в Украине зарвались... Ни тебе хиджаба, ни тебе сдельного купальника в сочетании с ватной фуфайкой которая, согласитесь, придаст тон скромности на пляже. Еще же взяли моду в этих купальниках в воду заходит((( А мокрый купальник на женском теле - вообще полный "бизпридел"))))) Совсем уже в нашей стране пошла полная подмена понятий: девушки путают понятия женственность и разврат, мужчины понятия мачо и чмо, граждане в целом путают понятие патриот и идиот)) Полная подмена нравов и понятий

Operator. | 2012-06-25 16:36

Каш Кет
Александр
Каш КетАй благодарю!
Ха! "Сам с собой неторопливо я веду беседу", ага?

Александр Лутава | 2012-06-25 16:26

И правда конкурсы какие-то детские(((( Нет чтобы в шахматы поиграли или в лото))) Еще немного и мероприятие стало бы таким глупым, как и Ваш ник в коментах))))

Каш Кет | 2012-06-25 15:13

Каш Кет
Александр
Ай благодарю!

Александр | 2012-06-25 14:47

Каш Кет
Информацию о черниговских страйкболистах можно найти по ссылке http://forum.cn.ua/inb/index.php?act=SF&f=19

Патріот | 2012-06-25 14:42

Подивився і порівняв. На кшалт півневих боїв. Жінка повинна залишатися жінкою, а не "гладіатором" в багнюці. Але, зараз, має кожний свою думку, при цьому стало модно прикриваться словом "демократія." Але все таки я схильний до думки "кралі", що це більш за все не демократія, а деградація суспільства.

Каш Кет | 2012-06-25 13:40

К РЕДАКЦИИ
  а можно чуть больше информации узнать о черниговских страйкболистах???

Алёна Алексеевна | 2012-06-25 13:39

отличный фестиваль!!!!! спасибо большое,было очень интересно,весело,и спортивно!!!!!!!

SOX | 2012-06-25 13:07

Отличный фестиваль, бои - ЖЕСТЬ! Требую ранга ежегодного. Растите, ребята, вы молодцы.

Гість | 2012-06-25 12:28

краля, Operator це молодіжні розваги , весело, смішно, дружня атмосфера, а ви наче у 18ст. коменти ставите. Це кльово, не варто бути занудою.

краля | 2012-06-25 10:49

позорище - не могли нормальных конкурсов придумать??? полная деградации населения

Operator. | 2012-06-25 10:34

Якесь лесбіянство у ямці.
закрити