Останнє оновлення: 09:02 четвер, 23 січня
з життя "слонів" і "комах"
Ви знаходитесь: Культура / Архітектура / Мер Соколов про Євромайдан: "С кєм там встречаться?"

Мер Соколов про Євромайдан: "С кєм там встречаться?"

Чернігівський міський голова прокоментував ситуацію навколо знесення Євромайдану газеті «Семь дней»:

- Олександре Володимировичу, Чернігів потрапив в число семи українських міст, де місцева влада вирішила якимось чином протистояти «Євромайдану». Чому обрана саме така стратегія?

- Які протистояння? Ніяких протистоянь абсолютно немає! Міліція подала заявку, вона розглянута юридичним відділом, подана до суду, суд прийняв рішення, яке виконано. Все інше... Я - за те, щоб були мирні зібрання, і вони будуть. Але без всяких якихось спроб провокацій. Я за мирні зібрання в рамках Конституції, я їх підтримуватиму.

- Зустрічатися ви як і раніше не плануєте?

- З якого приводу? З ким? - виразно розводить руками мер, повыдомляє ПіК.

Автор: Віра Єдемська , газета "Сім днів"

Коментарі (9)

Надежда | 2013-12-02 13:13

ваваМОЛОДЕЦ САНЁК!!! НЕ ТВОЙ УРОВЕНЬ С БОМЖАМИ ОБЩАТЬСЯ...ДЛЯ ЭТОГО ЕСТЬ ОПРЕДЕЛЁННЫЕ СЛУЖБЫ..
ДА!
Это правда. Уже столько лет то у*бище палаточное портит исторический вид города! Соколов! Ты достоин своих друзей : харьковских Гепы и Допы и конец ваш тоже будет одинаков!

Сімонєнін | 2013-11-29 09:35

М. Боюра
Подивись у своє 21,може побачиш,де скоро будете ви!

М. Боюра | 2013-11-28 22:43

 Просто диву даєшся, що цей соколик до сих пір все міряє комсомольськими мірками. За всім, що не підходить владі, він бачить спробу провокацій. Ах ти ж комсомольський рудимент, скоро будеш там, де і належить бути таким.

Антилох | 2013-11-28 22:08

Милиция подала заявку,что не может обеспечить порядок(это когда поставили одну палатку и три человека в ней).А как же празднование Новогодних праздников????Наверное подаст заявку меру "больше трех не собираться".Ну полный да.НБАС.

Антилох | 2013-11-28 22:07

"По какому поводу? С кем? - выразительно разводит руками мэр." Ну понятное дело,это же не ЛОХИ перепуганые с да.нбасса.Эти в штаны не наложили,а взяли и пришли. А выбрехиваться на расстоянии,через "правильную" газету оно типично по "региональному".

дуже пересІчному | 2013-11-28 20:59

пересічний
ПИТАННЯ ЗАЛИШАЄТЬСЯ куди його соколики майно сховали. УКРАЛИ і кінці у воду

пересічний | 2013-11-28 20:46

А з приводу чого Соколову зустрічатись з митінгувальниками? Пісні співати?Що від нього залежить? А ті, хто танцював у парку читали УГОДУ з ЄС? Чи є тупими чиїмось виконавцями?

ДА! | 2013-11-28 19:23

ваваМОЛОДЕЦ САНЁК!!! НЕ ТВОЙ УРОВЕНЬ С БОМЖАМИ ОБЩАТЬСЯ...ДЛЯ ЭТОГО ЕСТЬ ОПРЕДЕЛЁННЫЕ СЛУЖБЫ..
БОМЖИ НА ВЪЕЗДЕ В ГОРОД ПОД КАТЕРИНКОЙ КАК СИМВОЛ МЕСТНОЙ ВЛАСТИ))

вава | 2013-11-28 18:46

МОЛОДЕЦ САНЁК!!! НЕ ТВОЙ УРОВЕНЬ С БОМЖАМИ ОБЩАТЬСЯ...ДЛЯ ЭТОГО ЕСТЬ ОПРЕДЕЛЁННЫЕ СЛУЖБЫ..
закрити