Останнє оновлення: 09:51 вівторок, 4 листопада
Уточнення до матерiалу про вiдзначення рiчницi голодомору
Ви знаходитесь: Культура / Література / Ще раз про Рудьковського i культуру

Ще раз про Рудьковського i культуру

РудьковськийТочнiше — вiдсутнiсть її: завдяки незапланованому виступу незваного депутата-соцiалiста не змiг виступити свiдок голодомору на Бахмаччинi, 84-рiчний Iван Омелянович Горiлий.

Та навiть Президента не змогли присутнi почути по трансляцiї з Києва — доки не закiнчив виступати М.Рудьковський, звук главi держави не включали. Так завжди буває, коли незвана людина приходить i поводиться у чужiй хатi наче вдома...

До того ж, Рудьковському — єдиному з усiх присутнiх партiйцiв, вистачило такту рекламувати свою Соцiалiстичну партiю. Що й казати — культура так i пре...

Та найбiльше здивував нардеп-соцiалiст, коли став обурюватися, що першою молилася УПЦ Київського патрiархату в особi єпископа Феодосiя i 5 священикiв, а не його улюблена УПЦ Московського патрiархату в особi єдиного отця Федора Мандзюка (єпископ Амвросiй, як i митрополит Володимир Сабодан у Києвi, на траурний захiд пам’ятi жервт голодомору не з’явився).

Треба було першою пускати “канонiчну” церкву! — отакою вимогою вшановував пам’ять замучених комунiстами українцiв соцiалiст Рудьковський. Це та “канонiчна” церква, яка благословляла сталiнський режим, який i органiзував в Українi штучний голодомор! Може, пан Рудьковський цього не знає через брак освiти? Казав же його земляк з Бобровиччини Петро Шейко у “Сiверщинi”, що Рудьковському треба ще тiльки здобути вищу освiту...

До речi, а чому це так шпарко дає всюди дорогу Рудьковському голова Чернiгiвської обласної адмiнiстрацiї В. Атрошенко?

Голова обласного товариства “Просвiта”
iменi Т. Шевченка

Коментарі (16)

Валя | 2005-12-06 15:01

Кому як, а за тих, хто полюбляє хлопців голосувати ніколи не буду. До речі Ступак при совке працювам в міському Комуністичної партії, зараз націоналіст, а ким буде завтра???

Mr.Y | 2005-12-06 10:10

Так званому Петру Івановичу. Я дивлюся, вашову совковському невігластву просто немає краю. Воно і не дивно, ви завжди, мабуть, голосували за комсоцмольцьких вожаків які тільки те й робили, що по саунах та по лазнях тягалися. Тільки тепер ви набираєтеся нахабності і приходите на ті шабаші що влаштовує психічно неврівноважене Рудьковське (говорю воно, бо вся контора в них - з жидів та сексуально стурбованих), і там кричите як вам жити погано. То чого ж ви від такого поганого життя по саунам тягаєтеся і горілкою горлянки свої заливаєте? На це у вас гроші є!!! Ясна річ, якщо вистачає на "Астон Мартін", то звичайно ж вистачить проплатити грошенят подібним шавкам, щоб вони підгавкували.

Шура | 2005-12-05 13:03

Голосую за Ступака - він душка! Та ще і до церкви ходить!

Аватара | 2005-12-04 17:10

Та пішов він на... Цей КОЛА. Зайдіть до них в офіс подивіться які там бабки бішені вкладені. Тай взагалі Социалісти українського розливу це скоріше Сицилісти, тобто мафія, клани іньше гівно недалеко від них і Соколов. А Ступау до речі єдиний з політиків постійно до церкви ходить. Ось так

Петр Иванович | 2005-12-03 12:15

Как мальчиков не называй, хочь особою чарівної статі, а девочки лучше.Мне больше нравятся политики с нормальной ориентацией. Мущина должен ходит в театр с женщинами , а не з особами чарівної статі. Если человек нормальный, то он и водку пьет, в в баню ходит, и к женщинам не равнодушен. Голосую за нормального настоящего мущину Рудьковського. Ступаку рекомендую тоже хоть иногда ходить в баню.

Mr. Y | 2005-12-02 15:01

Про пристрасть Рудьківського до дівок сумнівної репутації всі вже давно знають. Про це, соци, не турбуйтеся. Він у вас "рубаха-парень". Сауни, лазні, акробатичні вправи зі стаканом... Ви ж самі про це всім розказуєте! Ну клас!!! Ащодо Ступака, то це й не дивно! Якже ви могли б його побачити в супроводі чарівної статі в опреі чи в театрі, коли вам до смаку заклади іншого типу, де можна чудово потішитися і відволіктися від "боротьби за народні права". Кожному своє, панове социки, вибачте обмовився - "товарищи".

Егор | 2005-12-02 09:23

Сабака лает, а караван идет. Скалько бы проплаченные Соколовым писаки не обливали Рудьковського грязью мэром Чернигова все равно будет Рудьковський. А "Сиверщене" пусть лучше за своим Ступаком следят, а то он все с мальчиками на людях, подскажите пусть хоть раз появится с девушками

Дядя Витя | 2005-12-02 00:28

Кстати, мужики! А вы видели список социков на горсовет? По слухам 4-й в списке - директор рынка "Привокзальный", 7-й - директор рынка "Нива" и еще пару бандюков... Это все те, которые с народом.

Володимир | 2005-12-01 18:41

Боюся, що вищою освітою горю не поможеш. Просто є люди від народження шляхетні, а є від народження брутальні. Це до речі, причина, чому товаріщ Коля може стати депутатом, шантажистом-насильником, гвалтівником, якимось там політичним онаністом, але він ніколи не буде ні секс-символом, ні плейбоєм, ні просто приємним чоловіком.

Uday | 2005-12-01 14:17

Молодця, Василю! На хамство слід відповідати різко. Тим більше, якщо воно йде від партлідерів. Пора підтягувати наших політиків до цивілізованості, до відповідальності за свої слова і тим паче дії.

OKSANA | 2005-12-01 10:18

Шановні друзі! В мене виникає природне запитати, чому ми дозволяємо Рудьковському так себе поводити з нами?

Можливо, він себе так веде, тому, що ми йому дозволяємо?!

Зауважте, ніде, крім Чернігівщини, він собі не дозволяє такого „вишуканого” нахабства.

Як жінка, я дуже чекаю, коли вже нарешті знайдеться справжній Чоловік, який поверне його на цю грішну землю.

Попазогло!!! | 2005-11-30 20:36

Любите ребята всех обсирать?Ну-ну у вас это получаеться хорошо!На себя прежде всего посмотрите!

Місцевий патріот | 2005-11-30 16:05

І як тільки у виступі КОЛА Рудковський утримався не заявити слідом за всіми "ідейними" "лівими" побратимами - проросійськими комуністами, що голодомору в Україні не було, а це (якщо і були окреми) то виключно витівки місцевого недолугого начальства, яке можливо і було потім за це покаране у 1937 році великою мудрою комуністичною партією Леніна-Сталіна ?????

Але в колі своїх КОЛА і не на такі витівки здатний. Тому що... олігах-соціаліст не прогресивний.

леший | 2005-11-30 14:01

Так Рудьковский же ездит на Астон Мартин, а Атрошенко на чем?

И вообще всю власть отМОРОЗкам! Ура-а-а!

Только они знают как окончательно разграбить и уничтожить Украину!

Микола, але не Рудьковський | 2005-11-30 13:57

Хіба соціалісти говорили колись правду?

Peter | 2005-11-30 13:54

Соціалісти, що комуністи:

з одного тіста!

Їм би ще владу, то може були б як Ленін: для себе все, а в масових засобах сповідувати чесноти, що вони за народ. Хоча вони може і є народ?
закрити