
У Чернігові таємно призначено «молодіжного мера» та команду
Чим ближче до виборів – тим більше активізуються різноманітні громадські рухи, зокрема молодіжні. Згадаймо лише ряд громадських організацій, які були створені з націлом на майбутні місцеві вибори.
Що діється у молодіжному русі міста сьогодні? Відбувся конкурс на обрання нового молодіжного мера в рамках конкурсу «Влада в руках у громади». 16 жовтня були представлені переможці цього конкурсу.
Та незрозуміло яким же чином їх було обрано і чому громадськість не повідомлена про це.
Крім того, реклама даного конкурсу проходила тільки два дні на одному з сайтів нашого міста. Бажаючих взяти участь у конкурсі було б набагато більше, якби молодь Чернігова була поінформована про цей захід.
Цікавий факт у тому, що ініціатором конкурсу, як відомо із достовірних джерел, була організація ЧМГО «Громадська думка». Відповідно до результатів саме голова цієї організації й стала переможцем конкурсу. Якось це дуже насторожує.
До того ж, навіщо ініціювати таку акцію, якщо влітку вже було реалізовано проект НДЛМ та осередку ВМГО «Студентська республіка» по обранню, шляхом демократичного, легітимного голосування, студентського мера 2009 та його магістрату.
Регіональна «Студентська республіка» зібрала більш як 500 представників Чернігівського студенства та молоді, які таємним голосуванням обрали свого справжнього мера. Сьогодні ж його було обрано не молоддю нашого міста, а призначено представниками міської влади, які назвали себе журі.
Чому саме Анна Романова була обрана на посаду молодіжного міського голови? Адже молодь міста вже має свого мера – Павла Волочієнка, який ще обіймає посаду голови обласної студентської ради. Він дійсно знає про проблеми молоді та студенства та може ефективно їх вирішувати. Але про нього ніби забули. Він не отримав жодної з посад у міській молодіжній раді.
Висновки залишаються за Вами.
Галина Македон, член студентського магістрату 2009 року
Фото офіційного сайту Чернігівської міськради
Версія для друку Відправити по e-mail Обговорити на форумі |
Переглядів : 12696 |
Посилання до теми:
8.07.2009 Студентська Республіка Чернігівщини відбулась! ФОТО
26.08.2009 Проект «Вени» - «Громадська думка» - іде на вибори
11.05.2009 Провокація від О.Острякова
17.07.2009 Ялівщині уготована дорога, стоянка на 2 га і ще багато чого...
Коментарі (26)
Кукла | 2009-12-20 14:49
Кукла | 2009-12-18 23:01
Фандорін | 2009-10-22 14:23
Не комплексующий | 2009-10-20 20:58
_________________
Первый уровень "Тетриса" прошел! Жизнь удалась! )))
Удачник | 2009-10-20 20:49
*** | 2009-10-20 20:13
конкурс був оголошений в ЗМІ, всі бажаючі подали заявки, перемогли найдостойніші! чого зараз так рвати душу?? ну програли - змиріться!
Третій сектор | 2009-10-20 00:19
Ціль була пропіарити Романову і не дати вилізти конкурентам..
Вибачте, але як на мене поряд з Романовою посадили тихих і "щоб не рипались".
Мера там не було - за це цому респект..
І мені хтось казав, що ОТФ те ж, зрозумівши всю комічність ситуації - покинула захід.. Якщо так - те ж респект.
Окремо щодо Ломаки - дивно, що директор Дитинця бігає з мікрофоном як кореспондент..
А взагалі, думаю, що саме Щерба вартий був місця молодіжного мера..
З.І. Громадська думка - НЕ громадська організація - це політ проект
G&D | 2009-10-19 22:46
Во вторых, не завидовать.
А в третьих , научиться критиковать по сути.
Если Вы не согласны с теми реальными предложениями по развитию города, которые высказала Романова - предлагайте свои.
Суть конкурса - высказать реальные предложения по развитию Чернигова и рассказать о том, что ты уже сделал для Родного города.
А что Вы уже успели сделать для города, какую акцию провели на ДОБРОВОЛЬНЫХ НАЧАЛАХ.
Кроме того, как ваши знакомые оббивают пороги различных приемных, что сделано?
Делом нужно заниматься, а не трепаться, как это делаете сейчас Вы!!!
Бондарев Олександр | 2009-10-19 11:31
Чи можна на молодіжних фішках грати?, думаю, як раз, той случай.
А, що мало нас на інших фішках "кидають"?
!!! | 2009-10-19 09:43
"Чому бідні-бо дурні, а чому дурні-тому, що бідні"
Жаль, что на самом деле креативных людей во власть не пустят, а только за взятки каких-нибудь заурядных"сыночков"
Микола | 2009-10-18 20:50
За Чернигов - без Соколова.
Алексей86 | 2009-10-18 19:12
Я был на студенческой республики и видел, как выбирали студенческого мэра, того человека, за которым молодежь готова идти, и тех людей, которых выбирали в магистрат- это настоящие молодежные лидеры!!!!!
А те которые были представленные в гор.совете некому не известные студенты и так званые представители молодежи. Все было спланировано по сценарию уважаемой Анны Романовой которая договорилась с местной властью, задается вопрос зачем нужен был конкурс??? Что бы выставить вочередной рас нашу молодежь дураками???!!!!
Беспредел ребята и все- очень обидно за нашу молодежь, городские власти вочередной рас, нас обманули и не устают повторять что у нас в городе коррупции нет!!!!!
Во вторых:
Для не кого не секрет что не было бы слышно и видно уважаемой Анны Романовой, если бы она не пользовалась родственными связями со своей любимой свекровью, которая занимает пост главы областного совета.
Я помню случай, моя знакомая пошла, просить помощи в областном совете, и что вы думаете, ей ответили????- Обратитесь в ГО "Громадську думку", странно с каких это пор государственные структуры пиарят общественные организации.
Итак задумайтесь ребята с каких лидерами молодежи мы будем жить, и на какую организацию будем работать как рабы!!!!!!
Давайте встанем месте, за наше будущие и справедливость!!!!
Милан | 2009-10-17 18:00
Аутсайдер | 2009-10-17 16:49
Ваше зауваження щодо незнання ключових персон – мені не зрозуміле. Будь яка сфера діяльності, як наприклад міськрада – це інтегроване явище, яке складається з багатьох чинників, таких як люди, обставини, законодавство та інше. І вважаю, що керівнику високого рівня, одного тільки знання «проблем» не достатньо. Прийде новий мер – за місяць буде у курсі всіх справ. По кожному «проблемному» напрямку є свій підрозділ, котрий веде цей напрямок. Проблем з інформацією не буде. Ось управлінські, моральні, та людські якості керівника – це вже інше питання. Що робити з інформацію щодо проблем? Чи проблеми це насправді? Які рішення приймати? І так далі…
Алексей_ | 2009-10-17 15:25
Ксенія | 2009-10-17 14:51
Робочий день видався вкрай напружений. Ось і є одна з важливих завдань перед керівництвом міста – непомірна праця робітників, за мізерну зарплатню. Але річ не в тім. Після роботи було пиво.))) Так! Саме справжнісіньке пиво) наскільки це зараз можливо – від «Першої броварні». Тобто ми з друзями себе не катували, а навіть насолоджувались життям. Увечері, близько опівночі я вже був дома, у дуже гарному настрої. Хто є споживачем-гурманом спиртного – мене зрозуміє))) Отже прийшов я до дому, і якось рефлекторно «заліз» до Інтернету) Також відвідав сайт під конкуруючою назвою «город си ен ю ей» (взагалі не можу сказати, що він мені подобається, але якось він зберіг свою адресу в вікні запуску – тому інколи заходжу на нього. Там виявилося посилання до «радіо-станційної» новини про молодь, що бажає стати мером міста. І також посилання на можливість завантаження анкети, та адреси куди анкету потім відправити.
Звісна річ, що розум виштовхнув ейфорію, щодо «першої броварні» і перемкнувся у напрямку «а що я маю з себе як активний молодь»? Слід зазначити, що анкета була не дуже «попсова». Мене вона захопила, на декілька годин))))
Як результат – мене захопили роздуми, яки майже залишили мене без сил. Заповнення анкети не склалося, та залишилося на ранок.
З ранку наступного дня бажання побути «активною молоддю» було повністю відсутнє. Але смажена яєчня з печеною картоплею зробили свій внесок в мій настрій, який ще і чашка чорної кави повернула до роздумів о долі рідного міста)))
Мало-помалу – і анкета була заповнена. Признаю – не так то і просто бути мером!! Питання анкети були достатньо концептуальні. Але здолавши напруження мозку – анкета була заповнена та надіслана за адресою. Її відправку супроводжувала посмішка на обличчі по типу «який же ти великий, і в казки віриш». Але ірраціональний початок взяв верх і трошки пізніше, я забувши про цю подію, віддався течії робочого дня і загалом забув про цю ситуацію.
Відмічу, що так детально я розповідаю для того, щоб той хто буде це читати, незважаючи на «многа букав» зрозумів мій стан. А він в мене дуже спокійний, але між тим патріотичний (що відноситься до нашого міста).
Наступного дня мені подзвонили! Прикольні) Але надали інформацію такого плану – я повинен з’явитися наступного дня у «малому актовому залу» міськради для отримання сертифікату, щодо участі у конкурсі, та при цьому мати охайний вигляд. Я ще «розкатав губу» та спитав - чи повинно мені буде щось казати розумне, що стосується міста)))) Як з’ясувалося – нічого мені казати не треба. Тобто переможці вже визначені) Моя роль бути «тільки» масовкою) Прийти та послухати виступ переможців. ))) Але в принципі – це ж цікаво! Заповнення анкети викликало в моїй душі внутрішнє обурення щодо того, що я навіть не знаю які складності є в нашому місті, щоб запропонувати шляхи їх вирішення.) Тому мені дійсно було цікаво почути тих «хто пройшов, та знає що і як».
Наступного дня – я охайний та «красивий» був на місці зустрічі) Там вже було достатньо «активної молоді» як це було названо). Серед яких я навіть зустрів знайомих.))) Але у мене чогось в розум «впало» слово – аутсайдери) Виявилось, що нас – аутсайдеров, запросили на 12-00 дня. А переможці вже «розповідали» усьому місту на камеру телебачення та на радість представникам міськради свої ідеї вже починаючи з 11-00, якщо це так можна назвати «розповіданням »(бо ніхто іх не чув з тих, хто як і я виявився політичною масовкою» Називаю це культурно «політичною масовкою», тому що не дуже хочеться себе ганьбити, бо думками я це висловив як «сьогодні я був політичним простітутом» ).
Загалом, коли в «малому актовому залу» переможці закінчили свої презентації, щодо визначення проблем міста та їх вирішення, нас, як стадо баранів запросили також до залу. Про «баранів» я зрозумів потім, коли зрозумів, що переможці вже відстрілялись, до того як нас пустили до зали.))))
Далі….. Розкажу про самі грамоти-сертифікати))))) Кажуть, що сила в «дрібницях», також кажуть, що наша місцева влада слабка… Хто його знає що там насправді)) Але таки нам «аутсайдерам-баранам» видали сертифікати, які сповіщали про то, що я брав участь у конкурсі «влада в руках громади». Чудово) Навіть супер) Якщо забути про відчуття того що ти зіграв роль масовки, то це круто)) Так) Круто, якщо б не одно «але». Сертифікат являв собою тупе роздрукування кольоровим лазерним принтером на «мелованому» папері інформації, щодо участі у конкурсі мене. Знизу надпис, що мер у курсі))) При цьому жодного підпису!!!! Жодної печатки!!!
Афігеть собі сертифікат))) Знав би такий розклад – друкував би сертифікати, починаючи з сьомого класу))
Але… плювати на сертифікати)
Розкажу про враження. Їх мало. Але вони є.
Можу помилятися. Але я «вицупив» свідомістю і очами таких персон як.
Пані Ірину Синельник – вживу бачив вперше. До цього враження про неї було сформовано інформацією, що розміщена в інтеренеті, та коментаріями до цієї інформації… На мій погляд так і є. Дуже дивна особа.
Дядько який вручав сертифікати.. Начебто його називали «Шеремет». Але я не впевнений. Це точно – реально не пам’ятаю його прізвища та ім’я, але враження залишилося начебто ти проходив по незнайомій вулиці якогось приватного сектора, а тобі на зустріч вийшов впевнений якийсь котяра в самому розквіту сил, та сказав привітливо «м’яв». Враження було такого плану – як в «нашій раші» - кожного ранку їм бутерброд, та про Чернігів думаю!
Признаюсь, що приємно було побачити в колі переможців – пані Анюту Романову. Приємно тому, що незалежно від її діяльності та поглядів – дівчина вона дуже «якісна». Більш всього «посміхнули» внутрішньо – вираз її обличчя (яке виражало емоцію по типу – «даааааааа, я оиксигрекенная!»), та чорні довгі панчохи для рук (якісь гламурні рукавички). Зауважу, що пані Анну, я дуже поважаю, тому що вона реально красива та розумна дівчина) (хоча розумію – мені б хоч десята частина її бюджету на громадську діяльність, і я би «шпарив» не гірше)
Але) але) але)
Бачив також пана Ломако)) Цей образ, який теж був навіяний Інтернетом, виявився не таким і потужним. Немає в цього пана харизми. Рельно – враження не дуже сильне… Хоча… Медведєв також не особо… але при цьому президент Росії) Так що.. Так що…
Що я маю в результаті? Ще більшу зневіру в тому, що керівництво держави конкретно клало на нас, тому що, якщо такий цирк на регіональному рівні, то централізованому рівні, вражаю ще прикольніше)) Блін… Я навіть мера вживу не побачив))) При тому що перся через усе місто, не зважаючи на погану погоду)
Але)
Головне, що нікому ми не потрібні… Так як, якщо були б потрібні – наше життя було б ще поганіше ніж зараз))))
Бо ці люди, що при владі… Вони доставляють)))
Игорь | 2009-10-17 14:30
неужели не понятно, организация уважаемой Анны Романовой спонсируется магазином "Вена", который же имеет 99% заказов на ремонты в школах и т. п., который же уже горел на подслушивании, который же финансирует жизнь ответственных лиц в горадминистрации
Мир | 2009-10-17 13:09
А вот оказаться в тот день и в том составе, честно сказать, не знаю что мне помогла!Когда я подавала заявку я была уверена что не пройду,т.к. связей у меня нет и тот кто бы смог за меня замолвить слово то же нет, да и с Анной я даже не знакома и не имела понятия как она даже выглядит!
Да, времени у нас было очень мало для подготовки и мы возможно были настолько в этом огромном "круговороте" этих событий, что я допустим все начала только понимать когда в зал начали заходить так называемые "АУТСАЙДЕРЫ" из них были настолько достойные и умные ребята, что действительно стало страшно!за то что они лучше и опытней!
Ребята тут были конечно игры политические и многое остается закрытым под 7-ми замками,но все же тут было многое честное!
Микола | 2009-10-17 13:02
ГолосИзВне | 2009-10-17 09:56
А на счет тех же НДЛМ ( Саша Щерба ) та осередку ВМГО «Студентська республіка» ( Антон Приходько ) и Павла Волочієнка - они тоже принимали участие в конкурсе. Так что вопрос о том, что это идет дублирование студенческого мера речи даже не идет.
Антон Приходько получил пост Зам.Мэра, а тот, так распиареный автором этой статьи, Павло Волочиенко не прошел. Странно. К чему бы это?? ))))))) Он же все-таки "дійсно знає про проблеми молоді та студенства та може ефективно їх вирішувати"!!!!!!!!!!
Ха! Смешно и баста! Что он может решать?? Его только избрали в этом году, до этого главой был Антон Приходько, который и занял пост Зам.Мэра!
Так что давайте не будем говорить, как все было проведено якобы мимо студенчества и их интересов.
Автор этой статьи несколько СУБЬЕКТИВЕН и это ФАКТ.
Спостерігач | 2009-10-17 09:52
За рішенням журі перемогли наступні учасники конкурсу:
... Приходько Антон, 21 рік, голова молодіжної організації "Студентська республіка", на посаду першого заступника міського голови...
то есть всё таки ваших не выбирали???
Оратору "Аутсайдеру": если Вам не ивестны такие имена как "Шеремет" и Ломако Вы в первый ра увидели "живьём", то как тогда можно говорить о том, что знаете всё об этом городе и его проблемах (я про анкету)?
Конкурс сменой и бесполезный конечно был, но так рыдать из-за того что кто-то не прошёл... не становитесь ещё смешней
present | 2009-10-17 09:37
Алекс | 2009-10-17 09:22
Аутсайдер | 2009-10-17 02:19
Бо ці люди, що при владі… Вони доставляють)))
123 | 2009-10-16 23:44
тому що вона - Романова =)
Ксенія | 2009-10-16 23:16