Звідки у «слуги народу» гроші на «Lexus»?
Який же платник податків не любить цікавитися, звідки у слуг народу гроші на «Лексуси» або, цитую: «Соколов, за сколько продал землю?»
От і газета «Народний контроль» у стилі «загостреного почуття справедливості» розвиває тему-запитання про «Lexus» у статті під заголовком «Мэр миллионер или коррупционер?». Цей «Lexus» має іміджевий державний номер СВ4444АВ.
Газета нагадує відносно давній скандальчик з легковиком «Toyota». Його чернігівський мер орендував у фірми «ТехНова» аж за 1 (одну) гривню. Погодьтеся, непогана ціна. До речі, ТОВ «ТехНова» – це фірма, яка Чернігівську ТЕЦ орендує. Тоді після «шкандалю» Соколов повернув орендоване авто. Втім, як пише «Народний контроль», невдовзі саме ця «Toyota Camri» з’явилася у його дворі.
Зараз у службовому користуванні чернігівського міського голови скромна «Skoda Octavia». А ось у власному гаражі Олександра Володимировича з’явився породистий позашляховий скакун «Lexus». Вартість такого коня – понад мільйон гривень. Як кілька квартир.
Як пише «Народний контроль», отримати декларацію про доходи ні від самого мера, ні у податкових органах виявилося неможливим. Хоча міський голова мав би її оприлюднити самостійно.
Газета з’ясувала, що авто з номером СВ4444АВ зареєстровано на ім’я доньки Олександра Соколова Ольги. А право керування, згідноз техпаспортом, мають чоловік Ольги та її батько. При цьому на момент придбання коштовного джипа доньці Соколова виповнилося всього 23 роки. Вона навчалася у Київському національному університеті.
На сьогодні заробітна плата міського голови складає ледь більше 5 тис. грн. на місяць. З такою зарплатнею можна зробити покупку в мільйон, якщо накопичувати її років 16, не витрачаючи.
А як відзначає «Народний контроль», у мера нема родичів, які б мали доходний бізнес і відповідно можливість робити настільки коштовні подарунки.
На думку автора публікації у «Народному контролі», практично у кожної комунальної структури створені «фірми-присоски». Вони й отримують значну частину коштів, які чернігівці сплачують за комунальні послуги. А у комунальних ЖРЕДах грошей нема.
Газета також заявляє, що при КТП-2528, яке займається вивозом сміття, працюють принаймні дві комерційні структури. Вони начебто і отримують весь прибуток, залишаючи комунальне підприємство з боргами.
В цьому ж «Народний контроль» бачить і причину того, що у Чернігові не будується сміттєпереробний завод: «мэр в этом не заинтересован, так как уже не впервые отсылает желающих построить завод».
Автор також нагадує про створене саме при Соколові славнозвісне комунальне підприємство «Чернігівбудінвест». Саме завдяки ньому мер має ручне управління сотнями гектарів землі.
А під час останнього земельно-будівельного скандалу ображені чернігівці прямо запитували у міського голови: «Соколов, за сколько продал землю?» Йшлося про будівництво, розгорнуте в історичному центрі міста у дворі існуючих будинків на місці дитячого майданчика...
Якось великий комбінатор Остап Бендер сказав:
— Я обманул вас, Адам. Я не могу подарить вам ни «Изотто-Фраскини», ни «Линкольна», ни «Бьюика», ни даже «Форда». Я не могу купить новой машины. Государство не считает меня покупателем. Я частное лицо.
Тоді держава цікавилася: «Звідки такі гроші?».
Зараз такими запитаннями доведеться перейматися нам самим, виборцям.
Версія для друку Відправити по e-mail Обговорити на форумі |
Переглядів : 13889 |
Посилання до теми:
28.05.2010 Чернігівському забудовнику вдалося встановити паркан. ФОТО, ВІДЕО
16.06.2010 Екс-суддя Зварич намагався з‘їсти свою кримінальну справу
15.05.2010 Окупанти б’ють жінок у Чернігові. Ростуть барикади. Фото
19.04.2010 Уплотнєніє: «Соколов, за сколько продал землю?» ФОТОрепортаж
15.01.2010 Соколов, чому суддя отримав квартиру?
21.10.2009 Хабар: Мерів помалу відловлюють
20.12.2008 "Герой" нашого часу по-українськи. ФОТО
Коментарі (53)
Гость | 2010-09-09 15:12
Для начала купили б спец одежду для рабочих. Люди два года ходят как оборванцы на "успішному і серйозному підприємстві". И зарплату должны за два месяца. А Еще в мэры лезете.
Посмотрел как анализы брали из чего ее делают.
кент | 2010-06-30 23:34
Санта Клаус | 2010-06-29 23:54
Для начала купили б спец одежду для рабочих. Люди два года ходят как оборванцы на "успішному і серйозному підприємстві". И зарплату должны за два месяца. А Еще в мэры лезете.
Вася | 2010-06-27 12:25
Стас | 2010-06-24 22:27
Komentator | 2010-06-24 10:54
Правдоруб ("Глибокий рів") | 2010-06-24 07:11
Та й він неє "слуга народу"
галя | 2010-06-23 21:13
Горожанка | 2010-06-23 21:10
-інка | 2010-06-23 19:10
Скаржусь | 2010-06-23 18:24
Политтехнолог | 2010-06-23 18:20
Коментатор | 2010-06-23 15:45
Ви здається мисляча людина, і адекватно оцінюєте ситуацію з теперішнм головою в місті, то чому б його і не змінити, нам з вами))) Я розглядаю різні кандидатури на заміну автолюбителю, і Кириченко один з них, тому і хочу добратись до істини, в ситуації яка розкрилась в коментарях, щоб мати враження про людину!
Житель | 2010-06-23 15:42
Заступник директора АТЗТ "Ритм" | 2010-06-23 15:30
На разі я не бачу сенсу коментувати цю відверту брехню.
Навпаки, з приходом нового директора справи на підприємстві налагодилися, порядок навели і в документації і на виробництві. Шкода, що в нас замовники не перебирають, правду пишуть чи ні... Користуються загальною зневірою в суспільстві...
городянин | 2010-06-23 15:26
Тема ж статті в тому, що наш обранець НАС же обікрав. Раніше за таке на дибу саджали, а тепер він на Лексусах вільно їздить по Київу і сподівається й надалі дурити бідних чернігівців. Тому чи буде Кириченко, чи не буде міським головою - побачимо (якщо розумний - і висуватися не буде), а мера-кра.дія вже маємо по факту. І це вже є проблемою для міста та його городян.
Житель | 2010-06-23 15:15
Житель | 2010-06-23 15:03
Заступник директора АТЗТ "Ритм" | 2010-06-23 14:56
Для нас важлива наша репутація. Тому якщо подібна неправдива інформація про нас буде розміщена, ми вимагаємо коментарів з нашого боку.
А взагалі я пропоную Жителю не позоритися і перестати виставляти себе, як людину неправдиву або таку, що не розбирається в ситуації.
gerakl | 2010-06-23 14:52
Далеко твоему Коке или Коле :-)
Заступник директора АТЗТ "Ритм" | 2010-06-23 14:46
1. ДІйсно була дещо незрозуміла ситуація з селом Петрушин в 2007 році, але тоді Кириченка на підприємстві ще не було. Він прийшов лише в лютому 2008 року.
2. Більше того, наше підприємство розрахувалося із постачальником скоту фірмою "Санта" в повному обсязі, як і домовлялися. Проблема була із зобовязаннями саме цієї фірми із селянами згаданого села. Мені досі не відомо, чи розрахувалися вони із селянами, якщо це не так, то їх дійсно шкода.
Житель | 2010-06-23 14:40
Якщо керівницто "Високого вала" опублікує мою статтю, я надам документи та мої коментарі. Про згоду повідомьте мені на E-mail: nick4@meta.ua. До речі дуже цікава інформація, але багато кому буде не до смаку.
Политтехнолог | 2010-06-23 14:32
Коментатор | 2010-06-23 14:24
Якось читав статтю на УП, там автор писав про махінації на однома здається Вінницькому підприємстві, теж казав є документи, є факти, один з коментуючих вивісив в неті завірені документи і бульбашка лопнула, виявилось стаття замовна, хотіли просто змінити власника підприємства, тому після цьго я таким речам не вірю поки не бачу сам, і всім раджу! Я не кажу що Житель брехун, але ж доведіть!
Житель | 2010-06-23 13:55
было сдано 67 голов КРС. Скот - паи жителей с.Петрушин.
Но кроме того, на скот претендовал бывшее КСП - СТОВ "Успіх".
Кириченко почувствовал что вопрос спорный. Поэтому деньги оставил себе. Ни Петрушинцы, ни КСП денег не получили. Кириченко сказал, что 150000 грн. ему тоже пригодится. Вот Вам моральный облик человека. Ещё раз подчёркиваю, есть документы, письменный ответ Кириченко, что деньги ворзвращать он не собирается.
Коментатор | 2010-06-23 11:17
Константин | 2010-06-23 11:16
Коментатор | 2010-06-23 11:13
gerakl | 2010-06-23 09:50
Ггг | 2010-06-23 09:49
Oper | 2010-06-23 09:34
Але варіанти є. Наприклад, на велосипеді, як деякі прем'єри у "багатій" Європі. (Може заодно велосипедні доріжки у місті з'являться.)
Житель | 2010-06-23 09:09
НЕ СДАВАЙТЕ СКОТ НА РИТМ. ОБВОРУЮТ.
Gefest | 2010-06-23 07:58
andrik76 | 2010-06-22 23:19
Antik | 2010-06-22 22:49
дед | 2010-06-22 22:39
Пошло мочилово двух реальных кандидатов. Бей с отсуженной Зининым у Савченко "За Чернигов" мочит Дубиля с помощью помоев столетней давности, на которые даже моя БАБУШКА плюется,
сам же Зинин - валит Соколова с помощью "секретной информации", полученной у "тайных источников".
При этом Зинин не пишет сколько земли они вместе в Бережным, Сехиным, Гольцем, Шереметом и Соколовым вместе своровали и сколько еще украдет если ему позволят.
Вывод один - голосуем за Анку Романову и сами в этом убедимся.
Смотрящий | 2010-06-22 22:29
Игорь | 2010-06-22 21:51
горожанин | 2010-06-22 21:45
ХХХ | 2010-06-22 21:34
Vasylua | 2010-06-22 21:33
Vasylua | 2010-06-22 21:23
- Як це так? Крадуть, наживаються, купують дорогі авто, яхти, вілли.
Журналіст питає: "Ну і як ви пропонуєте з цим боротись?"
- Чому боротись? Я хочу в цьому приймати участь.
Нечисть :) | 2010-06-22 20:54
http://www.val.ua/politics/region/205871.html
я | 2010-06-22 20:49
Don | 2010-06-22 20:45
утаємничений | 2010-06-22 20:07
Правдоруб(\ | 2010-06-22 19:18
Плюєте в душу Соколову.
Ви ще порадьте тут йому,
Самому сісти у тюрму.
Не можна ж при таких ділах,
Та їздити на жигулях.
****** | 2010-06-22 18:22