Вже й «день дурня» наближається, а «віз» і нині там (фотофакт)
У ролі «воза» в даному випадку – «наметове містечко» брудного кольору, яке без жодного дозволу стоїть з 2006 року на території Національного архітектурно-історичного заповідника «Чернігів стародавній». Мова про злощасні намети під церквою святої Катерини.
У №5 від 31 січня «Чернігівщина» доволі розлого розповідала про круглий стіл на тему незаконних наметів, де суть обговорення зводилася до вигуку «Доки?!».
Заповідник в особі директора Андрія Курданова недвозначно попросив «смотрящого» за наметами Олександра Лєдового звільнити територію. Була названа й конкретна дата: 1 березня. Але…
Сьогодні вже 12 березня. Півмісяця «прострочено». Намети й нині там. Та ще й, як видно на цьому фото, виходить з незаконних «віг-вамів» не аби хто, а… наша міліція, котра нас начебто береже. На виході шапки одягають. Незрозуміло, що в отих «малих архітектурних формах» робив міліцейський патруль з кийками на поясі й непокритими головами? Невже, молилися?
Втім, громадськість в особі медіа-центру «Моє місто» ось-ось знову «вдарить по беззаконню». Планується зробити це в той же спосіб, що й раніше – круглим столом. В сенсі проведенням круглого столу, а не столом когось «огріти» по спині.
А в наметах тим часом, схоже, навіть у вуса не дмуть.
До речі, наближається 1 квітня – у всьому світі це так званий «день дурня». А для «жителів» намету ще одна дата, до того ж ювілейна, – рівно п’ять років намет загорівся вперше. Вдруге така оказія сталася в новорічну ніч – на 1 січня 2011 року. Хто підпалював чи загорілося через порушення техніки безпеки (у наметі потужно працює «буржуйка») – невідомо досі, як і те, коли нарешті місто над Десною буде звільнено від наметної ганьби.
Версія для друку Відправити по e-mail Обговорити на форумі |
Переглядів : 9782 |
Посилання до теми:
4.03.2013 Новожаба на святині (фото)
26.01.2013 Чи є у Чернігові влада, здатна виконати рішення суду?
Коментарі (33)
Operator. | 2013-03-17 23:04
ГДЕ она, эта ссылка?
Лариса | 2013-03-16 20:09
И почему вас так не интересует истинный "бомжатник" по Преображенской и другие неприглядные места нашего города? Не так эффектно?
Сергій Черняков | 2013-03-16 19:05
Operator. | 2013-03-16 17:25
Цікаво виходить: бомжатник ТРИЧІ розбудований ПОЗА правовим полем, а вирішувати проблему його наявності треба, бачте, лише у правовому полі. Що за логіка така? Щось тут докорінно "не так"!
Цікаво, а якщо я в квартиру Чернякова крізь вікно вкину цеглину (тобто розміщу там своє майно), то як він поведеться? В правовому полі, напевно? :)))
Семен Палій | 2013-03-16 06:41
Тобто, знову за старе: нехай заповідник призначить день і годину… А, ви, обіцяєте підтримати?
По-перше, хто візьме на себе відповідальність, щоб прибрати цей непотріб? Врахуймо й те, що це майно Лєдового і його прихильників. Дане питання треба вирішувати відповідно чинного законодавства. І для цього є відповідні структури: правоохоронні органи.
Громадськість може писати, звертатися, пікетувати і т.д. І це теж потрібно. Заповідник, до речі, вже кілька років пише у різні інстанції, намагається вирішити проблему із наметами у правовому полі.
По-друге, важко вести розмову із невідомими особами на зразок НАТАН. Бо, можливо всі троє Лозина, Левко, НАТАН – це одна особа, яка просто підбурює, щоб збільшити кількість коментарів, а відповідно відбувається і зростання відвідуваності сайту.
Сергій Черняков | 2013-03-15 16:49
Александр | 2013-03-15 10:18
НАТАН. | 2013-03-15 09:53
Левко | 2013-03-15 09:16
Лозина | 2013-03-15 08:38
Сергій Черняков | 2013-03-15 08:09
НАТАН. | 2013-03-15 08:00
Вот этим все сказано: и методы работи "прихожан" кирилло-московского патриархату, и их понимание о христанской морали, и места их "проповедей". Четко, емко и по московски!м
Добродій! | 2013-03-14 22:31
Ігореві | 2013-03-14 18:29
911 | 2013-03-14 18:05
в чернигове всегда говорили на диалекте украинского языка. (производном от древнекиевского-древнеруского (не руССкого) пока не пригнали из ярославля так называемых ткачих, на радиозавод других кацапов и не вселилось 120 тысяч отставников совковой армии с семьями. вот тогда они задавили местных горожан и выходцев из окрестных сел. совершился захват (загарбання), оккупация. А на что еще годятся кацапы???
это же агрессивные существа, которых надо гнать в три шеи на историческую родину!!! надеюсь, написано на понятном вам языке (диалекте старокиевского-руСкого).
Гість 2 | 2013-03-14 16:34
І почніть з наметів біля Печерського суду...
Серж | 2013-03-14 15:27
СС | 2013-03-14 15:25
І почніть з наметів біля Печерського суду...
Гість 2 | 2013-03-14 14:43
Сергій Соломаха | 2013-03-14 13:22
Серж | 2013-03-14 10:46
Гість 2 | 2013-03-14 07:58
Все визначає ціна питання. У прямому розумінні - з першою цифрою і кількістю нулів за нею. Може почнем збирати гроші на ліквідацію палаток?
Игорь | 2013-03-14 06:53
по хорошему 1 бульдозер, 1 автобус Беркута и 3 автозака, 20 минут работы и у милиции план по задержаниям на полгода вперед выполнен....
ах жа забыл еще 5 рабочих и 2 грузовика мусор вывезти
готов даже оплатить за размещение мусора на свалке
Тролль Патриарха Кирилла | 2013-03-14 03:25
Игорь | 2013-03-14 01:58
Игорь | 2013-03-14 01:56
Operator. | 2013-03-13 23:18
Цікаво, якщо таку хвору голову послати під три чорти, на чийому боці буде "причащена" мєліція з кийками?
З...надоєлі.
Лозина | 2013-03-13 21:37