Останнє оновлення: 09:51 вівторок, 4 листопада
Топоніміка
Ви знаходитесь: Політика / Чернігів / Чи потрібні древньому Чернігову совєтські назви вулиць?
Чи потрібні древньому Чернігову совєтські назви вулиць?

Чи потрібні древньому Чернігову совєтські назви вулиць?

Деякі вулиці старовинного міста Чернігова ще й досі продовжують носити імена одіозних діячів комуно-радянського режиму.

Починаючи з першого керівника радянських каральних органів, голови ВЧК Дзержинського, і продовжуючи такими більшовиками, як Войков, Воровський…

Тому чернігівське товариство "Просвіта" імені Т.Шевченка запрошує 6 листопада обговорити тему найменувань чернігівських вулиць.

До розмови запрошені ініціатор створення руху "Збережи старий Чернігів", вчений секретар Національного архітектурно-історичного заповідника "Чернігів стародавній" Сергій Черняков, відомий громадський діяч Сергій Соломаха, депутати міської ради Костянтин Іванов та Вячеслав Лебідь.

Початок об 11 годині.
Адреса: м. Чернігів, вулиця, вибачайте, Воровського, 10.

Коментарі (10)

Алекс | 2013-11-06 08:30

Алекс
С.Соломаха АлексуАлексе,
Не шанований аноніме!
це власні спостереження про себе улюбленого?
  Якщо сам злодій, то й всі - злодії!
  Співчуваю.
Я *** зла не тримаю. Знайди інший спосіб заробити грошенят, а не дерибан бюджету разом з Шакаловим

С.Соломаха Алексу | 2013-11-05 13:00

Алекс
Алексе,
Не шанований аноніме!
це власні спостереження про себе улюбленого?
  Якщо сам злодій, то й всі - злодії!
  Співчуваю.

Алекс | 2013-11-05 08:26

Судячі з реакції Соломахи і дфйсно мав наміри "погріти руки на цьому", бо чому б так нервував, якщо це б було неправдою

С.Соломаха | 2013-11-04 22:58

Дехто почуває себе великим розумником, кусаючи направо і наліво усіх хто щось намагається робити або пропонувати.
Саме головне, що такі "сміливці" намагаються робити це анонімно, як кажуть московити, із подтішка.
Приходьте, панове-провокатори, ставайте громадськими діячами і дискутийте, а не тільки гавкайте і хрюкаєте із підводворотні.

Анон | 2013-11-04 20:21

GarryДля того, щоб змінити совдепівські назви вулиць - для початку необхідно виграти вибори, а для того, щоб виграти вибори мало вкидати такі ініціативи, які нинішня корумпована українофобська влада не визнає, а треба йти в народ, переконувати, доносити до людей свою позицію.
АлексА ще треба мати в бюджеті сотні тисяч для заміни табличок на будинках і парканах, штампів в паспортах та інше в тому числі і сплата навіть проекту встановлення тих самих табличок. А, насправді, така ініціатива є ні чим іншим, ніж чергова спроба відмити кошти з бюджету, витратити 100 гривень, а списати мільйон !!!Соломаха мабуть почуяв, що можна урвати і йому щось перепаде, ось і ініціює. Хай не забуває, що Сашко Шакалов не завжди робить те, що обіцяє.
На переименование табличек деньги найдутся, тем более, что их всегда можно переполовинить.

Алекс | 2013-11-04 19:10

GarryДля того, щоб змінити совдепівські назви вулиць - для початку необхідно виграти вибори, а для того, щоб виграти вибори мало вкидати такі ініціативи, які нинішня корумпована українофобська влада не визнає, а треба йти в народ, переконувати, доносити до людей свою позицію.
А ще треба мати в бюджеті сотні тисяч для заміни табличок на будинках і парканах, штампів в паспортах та інше в тому числі і сплата навіть проекту встановлення тих самих табличок. А, насправді, така ініціатива є ні чим іншим, ніж чергова спроба відмити кошти з бюджету, витратити 100 гривень, а списати мільйон !!!Соломаха мабуть почуяв, що можна урвати і йому щось перепаде, ось і ініціює. Хай не забуває, що Сашко Шакалов не завжди робить те, що обіцяє.

Garry | 2013-11-04 15:57

Для того, щоб змінити совдепівські назви вулиць - для початку необхідно виграти вибори, а для того, щоб виграти вибори мало вкидати такі ініціативи, які нинішня корумпована українофобська влада не визнає, а треба йти в народ, переконувати, доносити до людей свою позицію.

Бандура | 2013-11-04 13:14

Справа в тому що вулиці потрібно називати не так як ми звикли. Наприклад не вулиця Грушевського, а вулиця "Грушевський"; не вулиця Авіації, а вулиця "Авіація".

Алекс | 2013-11-04 09:34

Що на цю тему може розповісти чернігівське товариство "Просвіта" імені Т.Шевченка ? Воно само виклало в інтернеті інформацію, що знаходиться по вулиці Крадійського ( так вони перевели назву вулиці Воровського) Звідки їм , а особливо в даному випадку Соломасі знати, хто такий Воровський ?

чернігівець | 2013-11-03 18:29

якщо Соломаха відомий громадський діяч, то я папа римський
закрити