«Батьківщина» продовжує виключати зі своїх лав. За гучні заяви
29-го жовтня бюро Чернігівської районної партійної організації ВО «Батьківщина» прийняло рішення про виключення з лав партії екс-голови організації Дуденка Анатолія Миколайовича.
Рішення було прийняте в зв’язку з тим, що гучні заяви і вчинки Дуденка «суперечать ідеології і політиці партії».
«Анатолій Миколайович став членом ВО «Батьківщина» в 2009 році. Протягом п’яти років завдяки підтримці партійців і прихильників «Батьківщини» зміг реалізувати свої можливості. Керував районною партійною організацією, за партійними списками був обраний депутатом Чернігівської районної ради, а згодом обійняв високу посаду голови Чернігівської районної ради. Але особисті амбіції, надумані образи і непомірне бажання подальшого кар’єрного зросту переважили почуття відповідальності перед людьми.
Сьогоднішні дії Дуденка направлені на розвал організації і створюють конфліктну ситуацію з іншими демократичними партіями, що особливо небезпечно в такий важкий для Держави час. Україна потребує лідерів, здатних об’єднувати і будувати, а не розмежовувати і руйнувати. Саме з таких мотивів було прийняте спочатку рішення про відсторонення Анатолія Миколайовича від керівництва партійною організацією, а згодом - про виключення з партії», - йдеться у заяві парторганізації у зв’язку з кадровим рішенням.
Бюро також рекомендувало депутатам Чернігівської районної ради від Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина» розглянути питання щодо виключення Дуденка з депутатської фракції.
| Версія для друку Відправити по e-mail Обговорити на форумі |
| Переглядів : 7485 |

































Коментарі (46)
лялька | 2014-12-12 19:57
Лёха | 2014-11-05 09:28
хи-хи | 2014-11-04 21:59
Полісянка | 2014-11-04 14:13
Хи-хи | 2014-11-04 14:02
лёхе | 2014-11-04 13:57
ЛГ | 2014-11-04 13:33
Селянин | 2014-11-04 13:16
Полісянка | 2014-11-04 13:13
Лёха | 2014-11-04 11:23
Ирина Кудрик | 2014-11-04 10:03
Анатолию Дуденку - глубокое уважение как человеку и руководителю и искренняя благодарность как настоящему другу.
Всем, кто принимал и будет участие в избирательных состязаниях, - конкурируйте идеями! Пробуйте найти свою электоральную нишу в нашем таком неоднородном обществе.
И еще: для ребят, которые взяли такой хамовитый тон в этом диспуте. Будьте мудрее! И помните о законах Вселенной! Если Вы мужчина, мне Вас жаль. Если женщина, приглашаю на кофе. Поверьте, все будет хорошо!
Главное, чтобы наша земля обрела мир! А это в наших руках. Мира нам в головах и в нашем доме!
Весело | 2014-11-03 23:04
Чернігівський район . Гостю | 2014-11-03 22:54
лялька- маринці | 2014-11-03 22:44
Українка | 2014-11-03 22:38
Чернігівському району | 2014-11-03 22:32
Ляльці | 2014-11-03 22:30
Чернігівський район | 2014-11-03 22:30
Пушкіну | 2014-11-03 22:28
Чернігівський район | 2014-11-03 22:25
читач | 2014-11-03 22:24
Ложь - языков имеет много, а правда - на слова скупа.
Ложь - это скользкие слова, но заползут любому в уши,
А правда - тонкая струна - но пробивается сквозь души.
Валєра | 2014-11-03 22:24
????? | 2014-11-03 22:14
пушкин | 2014-11-03 22:12
лялька. маринці | 2014-11-03 22:10
читач | 2014-11-03 22:06
Не стоит до мышей вам опускаться,
Интриги, сплетни - это пустота.
Подумайте - ведь если разобраться,
Их просто бесит Ваша высота!!!
Чернігівський район . Гостю | 2014-11-03 22:05
повністю підтримую | 2014-11-03 22:01
гість | 2014-11-03 21:55
Марина | 2014-11-03 21:55
Слава Україні!
Хи-хи | 2014-11-03 20:23
Чернігівський район | 2014-11-03 19:44
Черниговская область | 2014-11-03 19:28
Чернігівський район | 2014-11-03 13:59
чернігівка | 2014-11-03 13:49
чернігівка | 2014-11-03 13:42
патріот | 2014-11-03 12:16
Дуденко Анатолій Миколайович! | 2014-11-03 12:03
"Керівнику місцевого осередку партії ВО "Батьківщина", депутату районної ради від ВО"Батьківщина"
Я, Дуденко Анатолій Миколайович – екс-голова Чернігівської районної партійної організації ВО «Батьківщина» звертаюсь до Вас - однопартійця й однодумця!
Пліч о пліч з Вами ми розвивали, будували й підтримували політичну партію - Всеукраїнське об»єднання «Батьківщина». Ми з Вами та наші земляки – однопартійці – це і є «Батьківщина»! Саме завдяки нашій щирій повазі до лідера партії Юлії Тимошенко, нашій відданості демократичним принципам, на які спиралась наша партія, завдяки нашій кропіткій щоденній роботі «Батьківщина» на Чернігівщині завжди мала значну прихильність громадян.
Але, на жаль, за ті роки, поки злочинна «регіонівська» влада ізолювала Юлію Тимошенко, нашу з Вами партію почали «приватизовувати» ділки від політики. Їм не потрібні конкуренти в місцевому політикумі, вони прагнуть абсолютної влади як в партії, так і в місцевих органах влади.
Навіть натяки на політичний ріст будь-кого іншого з місцевих політиків - однопартійців , тобто з таких як ми з Вами, почали жорстко придушуватись в нашому обласному партійному осередку.
Так, від керівництва партійною організацією ще навесні цього року було усунуто Олександра Кодолу. А коли почався виборчий процес по виборах народних депутатів до Верховної Ради восьмого скликання, то ці горе-політики зробили все, щоб в регіоні не з»явились конкуренти – однопартійці. Не зважаючи на рішення бюро обласної парторганізації про висунення мене – Анатолія Дуденка кандидатом в народні депутати по нашому 206-му виборчому округу, керівництво обласної партійної організації відсторонило мене від участі у виборах. Ані я, ані будь-хто з вас не виявився «достойним» представляти «Батьківщину» на виборах до Парламенту. Партія не висунула взагалі кандидата в окрузі! Хочу спитати: «Кому на руку ми так спрацювали?»
Я є членом партії з 2009 року. З 2011 року очолював районну партійну організацію. Мені випало керувати районною партійною організацією у часи розгулу влади партії регіонів, коли бути членом «Батьківщини», а тим паче її керівником означало стати мішенню для «цепних псів» Януковича. Але ми з Вами не кинули в тяжкі часи ні нашого лідера – Юлію Володимирівну, ні відмовились від своїх переконань!
Але коли я відчув на собі принизливе зрадницьке ставлення обласного партійного осередка, то прийняв для себе, не буду приховувати, складне й болюче рішення. 26 вересня я склав повноваження керівника районної партійної організації. А після парламентських виборів я припиняю своє членство у партії «Батьківщина».
Для мене важливо пояснити для Вас мою позицію, оскільки вся наша районна партійна громада – це мої друзі, однодумці, колеги. Тільки з поваги до партії та її очільника Юлії Тимошенко я до виборів не виніс на суд громадськості ці брудні політтехнології, які застосовують зараз у сучасній партійній структурі ВО «Батьківщина».
Всією душею вболіваю за ті ідеї, якими ми жили в партії, і сподіваюсь на перемогу партії у виборчих перегонах.
Але знаю, що інтриги і чорні схеми політичної боротьби, які реалізовуються в нашому окрузі і в області загалом, не додали ні рейтингу партії, ні віри в її представників.
Саме тому вирішив, що мій шлях тепер – не лави цієї партії, яку використовують для приватних інтересів!
Я не люблю голосних порожніх слів про патріотів району! Я просто люблю своє село, свій район, свою Батьківщину, схиляюсь в поклоні перед тяжкою працею своїх земляків - селян, і хочу жити і трудитись так, щоб бути достойним сином свого народу!
Тому обираю не політичні інтриги, а конструктивну роботу задля наших з вами дітей і батьків, для нашої такої рідної і багатостраждальної України!
Борітеся – поборете!
Слава Україні!
З щирою повагою Анатолій Дуденко"
І ще: дякуюі землякам за підтримку й розуміння, а партії - за додатковий післявиборчий піар!
Всім всім | 2014-11-02 10:40