Останнє оновлення: 21:50 вівторок, 16 вересня
Міліціонери їдуть на Донбас
Ви знаходитесь: Політика / Чернігів / Чернігівські міліціонери поїхали воювати на Донбас
Чернігівські міліціонери поїхали воювати на Донбас

Чернігівські міліціонери поїхали воювати на Донбас

Міліція Чернігівщини не лише посилено контролює ситуацію в області по недопущенню терористичних актів, а й допомагає українській армії воювати проти російських окупантів на Донбасі.

Сьогодні у складі зведеного загону УМВС України в області в район Дебальцевого поїхало 50 сіверських правоохоронців.

У зоні АТО вони пробудуть місяць.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Бойові міліціонери вирушили на Схід України

За словами виконуючого обов’язки заступника начальника УМВС України в області Едуарда Альохіна, серед тих, хто поїхав в АТО чимало таких, що вже їдуть втретє.



Зведений загін міліції Чернігівщини дислокується на передовій – в районі Дебальцевого.

І уже півроку наші правоохоронці дають гідну відсіч путінським бойовикам.

Коментарі (17)

русо фашисто | 2016-02-27 15:07

И что?
  IP 95.141.31.8
Хост: milano-s01-i03.cg-dialup.net
Город: Milan
Страна: Italy
IP диапазон: 95.141.31.0 - 95.141.31.31
Название провайдера: Kaia Global Networks Ltd.

Vasiliy | 2015-02-09 16:54

Добра і повернення

////Раша бот | 2015-02-08 02:04

***
/// путінське платне зобмі наслідоло вночі
IP 77.109.138.42
Хост: spftor4e1.privacyfoundation.ch
Город: Не определен
Страна: Switzerland
IP диапазон: 77.109.138.40 - 77.109.138.47
Название провайдера: Swiss Privacy Foundation

Путлерkaput | 2015-02-07 23:09

Путин и его команда ***! Их место в окопах АТО!
\\\
IP 95.141.31.8
Хост: 95.141.31.8
Город: Milan
Страна: Italy
IP диапазон: 95.141.31.0 - 95.141.31.255
Название провайдера: Kaia Global Networks Ltd.

Путлерkaput | 2015-02-07 22:22

Россия-Тюмень Правильно! В России цензура похлеще чем в СССР!
\\\
IP 79.141.163.15
Хост: 79.141.163.15
Город: Не определен
Страна: France
IP диапазон: 79.141.163.14 - 79.141.163.29
Название провайдера: Cyberghost VPN

Россия-Тюмень | 2015-02-07 21:43

Молодцы ребята. Уничтожайте пророссийских террористов и оккупантов. Это ваша земля и вы имеете полное право уничтожать нарушителей Конституционного порядка всеми способами. Нормальные россияне на вашей стороне. Это только физически и морально неполноценные могут поддерживать мразей, приехавших из России воевать против вас. И таких у нас в России 87%.
\\\ Спасибо, земляк. Ай-пи не здаём. Привет украинцам Тюмени \\\

mirotvor | 2015-02-07 17:06

Можно быстро закончить этот кошмар:войска России должны быть выведены за пределы административных границ Луганской и Донецкой областей.
\\\
IP 87.236.194.7
Хост: unassigned-87.236.194.7.coolhousing.net
Город: Prague
Страна: Czech Republic
IP диапазон: 87.236.193.0 - 87.236.195.255
Название провайдера: Coolhousing, s.r.o.

Черниговка | 2015-02-07 16:41

А как вы относитесь к тому, что эту информацию могут увидеть сепаратисты? В принципе, такими статьями только раскрывается информация о передвижениях наших ребят. Мне кажется, что есть вещи, которые в нынешней ситуации нужно хранить в тайне. Это не только Высокого вала касается, но и того же управления МВД в Чернигове и др.источников прессы. Просто лишний раз подвергать опасности людей, чтоб показать, что вот они, герои, и мы принимаем участие и т.п....А указывая время прибытия, отправления и район службы люди совершают преступления. Я вообще это запретила б!

Алекс | 2015-02-07 11:17

БорментальАлексу
Це одна з волонтерок, що найбільш активно опікуються вояками з Чернігівщини з найперших днів АТО. Тому ваш сарказм — повз каси. Вона не лише так думає, а ще й особисто багато робить для цього.
Алекс
БорментальЯсно. Волонтерка має бути завжди в камуфляжі або у спортивному костюмі. Бажано в паранджі. Не палити в жодному разі. Звісно, жодних підборів. Стояти скромно, потупивши очі. Не заговорювати з чоловіками, доки з нею не заговорять.
  Люблю теоретиків, вони чудові.
У всякому разі люба жінка ( волонтерка вона чи ні) повинна вести себе скромніше. Тим паче хлопці їдуть на війну, допоможи їм Господи всім повернутись. А вона наче ша...ва на сільській дискотеці!!!!!

Борменталь | 2015-02-07 10:45

БорментальАлексу
Це одна з волонтерок, що найбільш активно опікуються вояками з Чернігівщини з найперших днів АТО. Тому ваш сарказм — повз каси. Вона не лише так думає, а ще й особисто багато робить для цього.
Алекс
Ясно. Волонтерка має бути завжди в камуфляжі або у спортивному костюмі. Бажано в паранджі. Не палити в жодному разі. Звісно, жодних підборів. Стояти скромно, потупивши очі. Не заговорювати з чоловіками, доки з нею не заговорять.
  Люблю теоретиків, вони чудові.

Алекс | 2015-02-07 08:51

ОМСК
Убитые, плененные, пропавшие, замеченные в Украине российские солдаты и наемники
Лица, совершившие преступления против мира, человечности, против законов войны: военные преступники, ставшие грузом 200, ожидающие данной участи и подлежащие трибуналу http://gruz200.net/?p=88
/// Обрежно , на вказаному сайті віруси, без антивірустих програм - не заходити.

Алекс | 2015-02-07 07:52

БорментальАлексу
Це одна з волонтерок, що найбільш активно опікуються вояками з Чернігівщини з найперших днів АТО. Тому ваш сарказм — повз каси. Вона не лише так думає, а ще й особисто багато робить для цього.
А по її стойці і поведінці зразу видно, що вона "волонтерка"

Лия | 2015-02-06 23:50

ОМСК
не фраерись,а поедь и посмотри кто там с кем воюет раз нихрена незнаешь,а то сидишь дома и диктуешь с дивана как и кому воевать!!!!!А ребятам нашим желаю возвращайтесь живыми!

ОМСК | 2015-02-06 22:58

дурная радость против своих братьев воевать ,наверное все минимум\\\ " братья"- окупанты нам не браться. русские защищают бандитов
188.186.163.144
IP 188.186.163.144
Хост: 188x186x163x144.dynamic.tmn.ertelecom.ru
Город: Омск
Страна: Russian Federation
IP диапазон: 188.186.160.0 - 188.186.167.255
Название провайдера: CJSC "ER-Telecom Holding" Tyumen' branch

Борменталь | 2015-02-06 20:53

Алексу
Це одна з волонтерок, що найбільш активно опікуються вояками з Чернігівщини з найперших днів АТО. Тому ваш сарказм — повз каси. Вона не лише так думає, а ще й особисто багато робить для цього.

Алекс | 2015-02-06 17:45

Вибачаюсь... На другому фото, ось тут http://newvv.net/politics/chernigov/237165.html

Алекс | 2015-02-06 17:44

Хай щастить хлопцям, сподіваюсь всїх зустріти живими і здоровими. Слава Україні! Сподіваюсь і та "красавіца", що на першому фото з цигаркою, також так думає, як і я!
закрити