Останнє оновлення: 21:19 четвер, 11 грудня
Імідж*
Постійне посилання: http://newvv.net/politics/chernigov/242292.html

Звернення Міського голови Чернігова Олександра Соколова

Міський голова Олександр Соколов звернувся до виборців. Подаємо без правок і коментарів:

Шановна громадо!

Дозвольте висловити подяку всім, хто прийшов на вибори і висловив свою громадянську позицію. Дякую за висловлену особисто мені підтримку. Кожен відданий за мою команду голос для мене є цінним і важливим. Він означає, що мені вдалося чимало зробити для рідного міста.

 У другому турі мешканці міста зробили цей вибір. Цей вибір – тест на політичну відповідальність і зрілість нашої громади. Мені прикро, що результати голосування визначалися не лише ідеологічними чи програмними чинниками кандидатів. На них суттєво вплинув брутальний адмінресурс, чорні технології та підкуп. 

Заявляю відверто: моя команда пройшла виборчу кампанію прозоро і чесно. Ми представили мешканцям міста стратегію розвитку «Чернігівська перспектива» і власні погляди на майбутнє Чернігова. 

Мій опонент обрав інший шлях. Він вдався до традицій масованого підкупу, закладених його партією під час виборів на 205-му окрузі. Вони чинили зло, дискредитуючи діяльність міської влади щодо таких соціальних ініціатив, як соціальна картка.

На жаль, міська міліція та деякі працівники державного апарату замість служіння закону присягнули забаганкам центральної влади. Замість того, аби зупинити порушення закону, вони стали активними учасниками цієї кримінальної ганьби.

Мені прикро, що нашій громаді забракло політичної зрілості повністю утриматися від спокуси легких грошей. Саме ці гроші спотворили результат волевиявлення. 

Мені особисто було соромно бачити велелюдні черги до пунктів виплати 300 срібняків від Атрошенка. 

Я знаю, що людям сьогодні живеться вкрай непросто. Але знаю точно, що майбутнє нашого міста, наших дітей та онуків коштує значно дорожче. Сьогодні, на жаль, частина громади погодилася на прейскурант від Атрошенка, який оцінив майбутнє нашого міста за ціною кількох тачок гною…

Це – вибір значної частини нашої громади. Наголошу, це її свідомий вибір і свідома політична відповідальність за подальшу долю міста.

Натомість моя позиція і позиція моєї команди «Нашого краю» незмінна. Ми вибороли перше місце до міської ради з програмою «Чернігівська перспектива». І будемо її реалізовувати. 

У міськраді будемо дуже жорстко контролювати команду нового мера. Ми змусимо його виконувати всі дані обіцянки. Ми змусимо його зважати на думку людей, які проголосували за Чернігів як європейське, комфортне місто. Адже саме ці свідомі містяни зберігають усім нам перспективу жити в успішному місті, яке забезпечить добробут кожному мешканцю. 

Коментарі (31)

Саша | 2015-11-20 17:03

Грек
Ты веришь, что Атрошенко - платил 300 грн. за голос, чтобы быть ближе к Черниговцам, чем Саша? Смешно. То, что Нинка с рынка не зря пила капли, не сомневаюсь. Но, зря те, кто получил 300 грн., думают, что Атрошенко заберет не у него ,а у соседа.

справедливый | 2015-11-17 16:42

Як же так вийшло, черні-говнянє, що Чернігів, який в період Майдану Гідності виявився проукраїнським, єдиним таким патріотичним містом на лівобережній Україні, здався регіоналам? Я розумію, що не було з кого вибирати, що Атрошенко, що Соколов обидва колишні регіонали, не гідні такої посади в місті, яке два роки назад не допустило кремлівську гопоту, не дало навіть можливості комусь думати про якуйсь ЧНР. Але чому так вийшло? Тому що продажні?

Патріот | 2015-11-17 13:23

Він цинічний брехун
Нема мізку, то не бреши сам. Був би у Саши адмінресурс - він знову був би мером. Провладним кандидатом (для науки тобі) був якраз Атрошенко, яким і використовувався увесь арсенал адміністративного ресурсу (адміністрація, міліція-поліція, прокуратура і т.п.). А щодо бруду.... Саша хоть конверти з брехливими листівками про необхідність повернення отриманих від "Поліського оберігу" грошей до поштових скриньок не вкидав. Перед виборами Владікові технологи заср....и весь Чернігів бумажною брехнею. Треба віддіти належне - теж спрацювало.

КАЗАК | 2015-11-17 13:18

Народ одумайся ! Что один, что другой падальщик не имели нужного количества голосов . Что такое 18 - 20 процентов голосов от 40 процентной посещаемости? Это в среднем 5 процентов от всех жителей города .И эти две продажные банды беспардонно рассаживаются в креслах? А где же Ваш Казацкий дух,... где же самоуважение ? Где новая полиция с фактами подтасовки выборов, и где новая прокуратура с судьями ? Не вижу наручников на запястьях сознавшихся преступниках. Вы еще хотите что -то от них ждать ?

Семен Палій | 2015-11-17 12:54

Що той, що інший - регіонали. Першими розпочали купувати виборців, як бидло "Заступ" ("Наш край") на парламентських виборах у 2014 році. Потім це, у значно більших масштабах, продовжили на проміжних виборах у 205 окрузі в Чернігові. Але те, шо витворяв в області (по Україні цей процес був у значно менших масштабах) на місцевих виборах, не піддається здоровому глузду. Роздавали і по 300, по 200, по 150 грн. В селах купували за пляшку самогонки. Уявіть скільки бабла Давиденка осіло в карманах "бригадирів", "десятників"? Тепер депутатам демократичних сил потрібно зробити все, щоб ці ахверисти з "Їхнього краю", не отримали жодних посад в органах місцевого самоврядування. ІЦ нехай свої мандати засунуть собі в дупу.Перший "кидок" вже є. Чернігів. Хоча Атрошенко ще гірший варіант.

Куди ти йдешь? | 2015-11-17 12:24

Страшно читати! Замість "благодарю город за оказанное высокое доверие на протяжении 13 лет и ты ды и ты пы" оцк така зневага до людей - "політично необізнані" і "хабарі беруть" - чувак, місто зруйноване за твого тривалого головування. новий кент не кращій, але ж хіба можна так зневажати абсолютно всіх? так, були люди що брали всі подачкі, а сам? були б заслуги, хіба б не переобрали його на третій і четвертий і так далі строк? багато людей голосували не за Атрошенко, а проти Соколова.

Він цинічний брехун | 2015-11-17 11:13

Він каже: "Заявляю відверто: моя команда пройшла виборчу кампанію прозоро і чесно."
Бруд, брехня, підкуп, адмін.ресурс і маніпуляції - ось як Соколов з Мельничуком та Ногачем проводили ці вибори мера.

вася в | 2015-11-17 03:07

кем бы там Саша ни был, но по сравнению с атроном№2 он белый и пушистый кролик. пи......ц городу.

аыы | 2015-11-17 00:28

север
херня собачья

Грек | 2015-11-16 23:56

Нинка базарная сегодня целый день капли пила и сказала,что акции свои продаст ,чтоб новый мер не забрал ее часть рынка. Уважуха Атрошенке,что его боится всякая мразь,привыкшая к поборам и взяткам.Верим,что новый мер будет ближе к жителям Чернигова и комсомолец Саша ответит за все украденные у черниговцев деньги.

гість | 2015-11-16 23:09

Олександре Володимировичу, тримайтесь! Уже вдруге чернігівська громада вас зрадила, тож і не переживайте за неї. Хай живуть собі, як знають, божеволіють, конають... Житя нічому не вчить. Битву за Чернігів, на жаль, виграли нечесно ті, кому на той Чернігів плювати. У них думки про золоті батони. А журналюги-запроданці, які годуються з атронової годівниці, ще вмиються гівном. Хай так і буде. Ніколи атрон не стане моїм мером!

Чернигов | 2015-11-16 22:36

Обиделся Соколов на большую часть громады за тачки гноя

Фая Раневская | 2015-11-16 22:25

«Люди, как и свечи, делятся на два типа: одни - для света и тепла, а другие - в жопу.»

север | 2015-11-16 21:41

     Теперь самое главное забрать теневые доходы у соколова тоесть...----перевозки .строительство .комун .майно. арендные земли все вернуть в горсовет. тец. водоканал. образно атрон разберется.НО ЗА ЛЮДЕЙ И ГОРОД ЛУЧШЕ НЕ ЗАБЫВАТЬ, Что забыл о заслугах соколика можете добавить.

Українець Менщина РПЛ | 2015-11-16 21:18

Шановні, час покаже - навіщо на перед говорити. Наш край під час виборів до місцевих рад відкрито по всій області займався підкупом виборців. Пайки, гроші, картки - це, що з неба впало. Хто за цим стояв - В.В.Мельничук, О.Соколов та інші регіонали.

Кровавий Пастор | 2015-11-16 21:06

Итог
Нічого тут гадати, зберігайте спокій, та чистіть кулемет

Итог | 2015-11-16 21:05

Коррупция Януковича привела к сегодняшнему дню, к чему приведёт коррупция этих граждан жителей Чернигова ?

Кровавий Пастор | 2015-11-16 20:41

ИтогСледующий мер депутат Гиркин безлер и тп
Полегше, якщо ввімкниту "сепарометр", то Соколов більший сепар, а ніж Атрошенко.

Итог | 2015-11-16 20:24

Следующий мер депутат Гиркин безлер и тп

Патріот | 2015-11-16 20:15

Деякі блеють, що Соколов перший почав підкуп. Тільки забувають що навіть відкрили кримінальне провадження за підкуп виборців проти благодійного фонду "Наш край", який не мав відношення до 500 гривень - це рішення міської влади. А на підкуп Атрошенка через фонд "Поліський оберіг" (цинічний, масовий, відкритий, з проставлянням штрих-кодів для контролю за голосуванням -дурні-виборці на це повелись) реакції ноль. Висновок - перемагає той, у кого гроші та адмінресурс. Щось одне в руках не дає результату. Не скоро у нас буде чесна боротьба кандидатів у депутати або у крісло мера. Саша, тебе Влад переграв, тому тобі необхідно віддати належне за мужність визнати поразку ще до офіційного оприлюднення результатів виборів. А чернігівцям можу сказати одне - ГОТУЙМОСЬ ДО ЧЕРГОВИХ ВИБОРІВ НАРДЕПА У ВЕРХОВНУ РАДУ І ЧЕРГОВОЇ РОЗДАЧІ ПОДАЧОК в березні 2016 року.

М.Боюра | 2015-11-16 20:11

 "На жаль, міська міліція та деякі працівники державного апарату замість служіння закону присягнули забаганкам центральної влади."- ось тут увесь Ригсоколов-комсомолець. Ворог він Україні, затятий ворог, і хай як не правитеме Атрошенко, ворогом Україні він не буде.

Тарасик | 2015-11-16 20:11

500 грн деньги громады выделенные горсоветом и за них никто никому ничего не должен, а деньги атрона это подачка для того, чтоб завтра спиз...ть в 100 раз больше. Вторую часть после выборов он не спешит отдавать. А штрих код это клеймо для скота, скоро такие бирки он быдлу на уши вешать будет, чтоб легче контролировать

ВЛАДИМИР | 2015-11-16 20:08

Поздно Саша пить Боржом- если почки отказали.

Житель Чернигова | 2015-11-16 20:01

Не будет нормальной жизни пока не придёт нормальный человек, а пока Соколов рудьковский атрощенко.Все впереди

ЛыКыСыМы\\У// //мыдысы// для зна | 2015-11-16 19:54

Спасибо Кровавому Пастору и Лёхе за правильное понимание ситуации.Неужели на Черниговщине начнётся реальное искоренение нашего брата комкомподлецов,25 лет грабящих Черниговскую землю?!А вновь пришедшие .........................................................................................???!!!!

ЛЫкыСыМЫ\У/ /мыдысы/ для знающих | 2015-11-16 19:45

Спасибо Кровавому Пастору и Лёхе за правильное понимание ситуации.Неужели на Черниговщине начнётся реальное искоренение нашего брата комкомподлецов,25 лет грабящих Черниговскую землю?!А вновь пришедшие .........................................................................................???!!!!

Дохтор Більжо | 2015-11-16 19:42

Якщо Соколик - сором'язливий злодюжка, то Атроша витягне ряднину з під бомжа й приватизує. Але по закону!

Леха | 2015-11-16 19:19

Погодите. А разве не Соколов открыл ящик Пандоры с подкупом?
Или это не он по 500 грн. давал? Лучше б счетчиков тепла на 20 лимонов поставил в дома, экономии было бы больше у людей. И попиариться можно было бы на этом деле. Я не фанат Атрошенко, но Соколов - это воще. Ну или его штабисты/технологи...

Кривавий Пастор | 2015-11-16 19:17

А как сам покупал избирателей, то не было "соромно бачити"? От тварюка двуликая, сам начал подкуп и как-то не подумал что у его конкурента денег больше чем можно украсть на подкуп из городского бюджета.
  Будем надеяться что Атроха с Соколиком пересруться по этому поводу и с Соколика спросят за все его заслуги. Ну а потом и с Атрохи.

Житель ЧЕ | 2015-11-16 19:06

Ну и где же вы журналюги и другие общественные деятели? Почему языки в жопы позасовывали? Почему не пишете про масовый подкуп изберателей Атрошенком? Сами в шоке, да!!! У вас на мочилове Соколова половина сайтов держалась. Теперь занятся нечим будет!

Вова | 2015-11-16 19:05

На жаль знайшлись дурні які віддали Чернігів на розграбування, з часом вони про це пожаліють,але шкода громаді міста буде нанесена велика,про людей ця команда жуліків думати не буде.


































































































































закрити