Останнє оновлення: 09:23 вівторок, 20 серпня
освіта без “голови”
Ви знаходитесь: Політика / Чернігів / Володимир Купріяненко подав у відставку
Володимир Купріяненко подав у відставку

Володимир Купріяненко подав у відставку

Начальник управління освіти Чернігівської міської ради написав заяву про звільнення.

Цю інформацію журналістам “Високого Вала” озвучили, але причини такого рішення “головного освітянина” міста не пояснили.

Коментарі (17)

Алиса | 2015-12-17 09:30

неужели дОЖДАЛИСЬ?!)))) ну хоть что-то)))))

Елена Белая | 2015-12-16 14:00

Не судите, да не судимы будете. Этот человек на своей должности умеющий работать и руководить, а не занимается пустой трепологиею. Ни до него, ни после -такого не будет, а кто льёт грязь -врядли, что-либо сделал для людей и города.

Анна | 2015-12-16 12:42

Нормальный человек

елена | 2015-12-16 12:41

Нормальный человек

черниговец | 2015-12-15 21:50

на нары регионала проклятого вместе с той с**ой которая собиралась калечить детей в 35 школе в роли директорши,которую покрывало это обрюзгшее *** . .

Земляк | 2015-12-15 20:52

На аудіт треба не освітян,а директоршу центрального ринку Калініченку,яка зі своєю донькою вивезла в Ісранію та Австрію милліони доларів і невже ніхто про це не знає.Як зароблені ці гроші,чи сплачені податки? Працювала по схемам і гроші тепер вивозить. Та має золото цілу банку з під 10 кг.повидла.Де вона це заробила?Купує всіх,дякувати Богу,що прийшоа Атрошенко,якого вона боїться.За Купріяненком її черга. Атрошенко почистить підприємства і організації від таких негідників.

аяврик | 2015-12-15 20:40

долой этого безпридельщика.теперь пусть плачут те кого он крышевал.

счастливая | 2015-12-15 20:37

пусть еще с собой главбухшу заберет. та еще падлюка.

Вал | 2015-12-15 19:24

знаю лично эту **** , на нары

справедливий | 2015-12-15 17:46

на нари разом зі Стахом А.Ю. Плюс - всі так звані вчителі, які під його дахом не вчили, а морально калічили дітей, також мають бути звільнені...

Дохтор Більжо | 2015-12-15 16:50

"...причини такого рішення “головного освітянина” міста не пояснили".
А що пояснювати? Біном Ньютона! У зв'язку з досягненням граничного віку перебування на державній службі і виходом на пенсію.

cfif | 2015-12-15 15:50

Слава Богу!

Експерт | 2015-12-15 14:38

Людині 62 роки.
Про яку відставку йде мова..

лицей 32 | 2015-12-15 14:31

Жаль уходят лучшие. А что впереди?

простий | 2015-12-15 14:00

Достойный человек - достойно и ушёл! Респект, а дальше время покажет

ЛИДИЯ | 2015-12-15 13:39

наконец-то ....а аудит да да

Alexx | 2015-12-15 13:34

Спочатку аудіт управління, потім або нари або пенсія.
закрити