Останнє оновлення: 12:05 субота, 12 жовтня
ДАІ / Хабарі
Ви знаходитесь: Політика / Регіон / ДАІшники Чернігова хабарів не беруть
ДАІшники Чернігова хабарів не беруть

ДАІшники Чернігова хабарів не беруть

Чернігівські інспектори Державтоінспекції хабарів не беруть.

Про це заявив заступник начальника ДАІ Чернігівської області під час прес-конференції в приміщенні ВЗГ УМВС України в Чернігівській області.

Щойно у будинку УМВС України у Чернігівській області завершилася прес-конференція заступника начальника ВДАІ УМВС у Чернігівській області Горбатка Віталія Володимировича.

Серед великої кількості питань, на які довелося відповісти другому даішнику області, одним з найбільш обговорюваних було питання про хабарництво серед працівників ДАІ.

- З початку 2009 року було здійснено 146 перевірок співробітників ДАІ на дорозі та виявлено лише один випадок хабарництва з боку працівників Державтоінспекції, - повідомив пан Горбатко. - У той же час спроб дачі хабара працівникам ДАІ було зафіксовано аж 40.

Слід більш уваги приділяти та карати водіїв, які провокуються працівників Державтоінспекції на хабар та пропонують їм гроші.

За статистикою УМВС з початку 2009-го року випадків хабарництва серед даішників Київської області не зафіксовано взагалі.

Коментарі (16)

Сашко | 2010-06-07 12:29

ДАІшник на прізвище _____Масенець______ хабарник!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

не дам ментам грошей | 2009-12-09 19:45

нада ездить по правилам хай вони бiдними стануть як ми

Водитель с 40 летним стажем | 2009-11-01 20:24

За все это время изьездил от Владика до Кениксберга и таких как у нас безпредельщиков нигде не видел.В России был в этом году и то резко почувствовал работу с ними,А у нас сплошной бандитизм в 50 метрах от знака,и крысятничают все вместе с Гаишниками.Вся страна во лжи и коррупции, и еще угражают.Пора уж всем сделать выводы.

Жора | 2009-05-29 21:53

григорий
Жора
Oper
Подскажем, и фотку скину. Куда?

Аліса з країни Жахів | 2009-05-29 19:07

А пан Катеринчук цікавиться, що пишуьб про його підлеглих?

Oper | 2009-05-28 22:59

григорий
Жора
Адресу не підкажете?

Житель Репок | 2009-05-28 22:21

Этот продажный и грязный мент - уже второй человек в ГАИ? Не понять стану нашу! Я думал, когда он в Репках таланами техосмотра торговал, браконьерничал та лес воровал, сразу посадят, аж нет выкрутился. Сразу видно - у ментов чем больше украл - тем выше должность дали.

... | 2009-05-28 22:12

Поговорите, с*ки!

Водитель | 2009-05-28 22:05

Сан-Саныч
Баксами?

Сан-Саныч | 2009-05-28 21:38

Посмеялся от души!
ГАИшные и денег не берут?! Так это он про Америку наверное. Да берут! А с новыми штрафами еще и расценки подняли до небес. Гребут как в не себя!
Знакомый на днях на сотку разгрузился...

Жора | 2009-05-28 21:17

григорий
А ті дом Горбаткин в Александровке видел? Не доедал, точно, экономил, копейку к копейке складывал. Ишь как от голода морду расперло!

Влучниця | 2009-05-28 20:57

Люди добрі, майте совість! Та невже Горбатко вже забув як місяць тому один з інспекторів ДА Чернігова спіймав ха кермом п"яницю та й склав, як навчили, протокол! Все б нічого, але як на гріх знайшлася у нього перепустка - персональна візитка Горбатки з побажаннями пити, тьфу! - щасливо їздити. То де зараз той інспектор? А справа Горбатки живе й процвітає! Героям слава!

григорий | 2009-05-28 18:53

А откуда у Гаишников крутые тачки? Получили наследство?

Аліса з країни Жахів | 2009-05-28 13:17

Це він сам видумав чи з папірця прочитав, навіть не зрозумівши що? Чи то у ДАЙців від штрафів нові приколи такі?

иван | 2009-05-28 13:04

Деньги не суйте, но впрочем давайте! Спасибо, посмеялся!

Дальнобой | 2009-05-28 12:55

НЕ БЕРУТ, Хапуга???!!!! Да просто не озвучивают, потому что так выгодно! Потому что ему же и носят! Спросите у любого водителя, каждый расскажет, сколько берут и за что!
закрити