Останнє оновлення: 23:11 четвер, 23 січня
прозора діяльність
Ви знаходитесь: Політика / Україна / Анна Романова оприлюднила звіт про свій рік перебування у парламенті
Анна Романова оприлюднила звіт про свій рік перебування у парламенті

Анна Романова оприлюднила звіт про свій рік перебування у парламенті

Являючись народним депутатом від об'єднання “Самопоміч”, та займаючи посаду Секретаря Комітету з питань сім'ї, молодіжної політики, спорту та туризму, за рік у парламенті (з 27.11.2014 р.), Анна Романова має такі здобутки як:

- ініціювання, створення та очолювання підкомітету ВРУ з туризму, курортів та рекреаційної діяльності;

- створення та очолення об'єднання “Україна туристична”, метою якого є підвищення туристичної конкурентоспроможності України.

Є автором таких поправок до Бюджетного кодексу, щодо залишення державних коштів на фінансування ВНЗ I - II рівней акредитації. Таким чином технікуми і коледжи, що є структурними підрозділами інститутів та університетів продовжують мати право на існування.

Також вона є автором поправки до Податкового кодексу, щоб залишили туристичний збір, якиий збиралися ліквідувати. Це дозволить місцевим громадам додатково залучити кошти у місцеві бюджети (близько 25 млн гривень по всій Україні).

Коментарі (18)

Наталка | 2015-12-15 10:46

УкраинаНаталка ты заплатила пересичному деньги а теперь спрашиваешь что он сделал или ты дала деньги в парламент и тебя устраивает их работа. Ты определись, а то похоже что наталка это и есть Анна Романова сильно ВЫ знаете сколько титаничного труда положили для неблагодарных за этот год
Шанавний(а), гадала маже вийти якийсь обмін думками. Бачу, з вашого боу обмінюватися немає чим. Єдине прохання, не називайте себе Україною, вам до неї далеко як зозулі й півню до солов’я.

Патріот | 2015-12-11 00:25

вася
100 %

Украина | 2015-12-10 17:22

Наталка ты заплатила пересичному деньги а теперь спрашиваешь что он сделал или ты дала деньги в парламент и тебя устраивает их работа. Ты определись, а то похоже что наталка это и есть Анна Романова сильно ВЫ знаете сколько титаничного труда положили для неблагодарных за этот год

Serhiy_ | 2015-12-10 15:58

То оці здобутки і є той непосильний труд, за який отримують депутатську зарплату і привілеї?

Наталка | 2015-12-10 15:21

Добродію, я не зозуля й не півень. І не збиралася хвалити Романову, тим паче, що неодноразова її критикувала. Щоби вас переконати скажу таке: вважаю фікцією усі заяви про розвиток туристичної галузі в Чернігові. Це маячня! Ніхто цим питанням розумно не займався, так само й Романова. А стосовно коментаря, йдеться про український менталітет. От скажіть, що особисто ви зробили корисного для громади, в якій живете. для держави? Для народу? Допомагали українським бійцям, чи відремонтували? ЩО? Висновок: досить гавкати (не вважаю слово образливим) з-за паркану, докажіть, чого варті саме ви!

пересічний | 2015-12-10 14:32

Наталка
Кукушка хвалит петуха за то , что хвалит он кукушку. А грошикив мабуть просто не дають в даному выпадку.

Наталка | 2015-12-10 13:58

Отакі ми, українці. Нас не цікавлять результати, головне помиями облити, колись у давнину вершиною "дипломатії" була демонстрація сідниць опоненток. До чого це я? Коли депутат (білявка, порожнє місце, бездарниця, але майстер заскакувати "в останні вагони") подала на розгляд 24 законопроекти й 3 з них були прийняті, треба лише поаплоодувати. Чомусь ніхто не поцікавився, про що саме йдеться, з 31-ї поправки прийнято 23, це ж чудово. Панове, це і є робота депутата, а не дитячі майданчики встановлювати або лампочки школам дарувати. Якби я була на місці Романової, послала б вас... у ліс за підсніжниками, й спокійнісінько брала б грошики за "правильне" голосування. Для тугодумів: убиваєте ви, панове, такими коментами усяке бажання працювати. Й це не лише Гані стосується, тому від цього гидко, гидко й ще раз гидко!

украина | 2015-12-10 12:20

Интересно как отчитался парасюк ?

вася | 2015-12-10 11:26

Как было это пустое место так им и осталось. Сказал бы по другому но цензура не пропустит. Публиковать такой отчет это явное подтверждение отсутствие мозгов

дон | 2015-12-10 08:41

зеро

Порожнє місце | 2015-12-10 08:27

Ну, якщо "являючись", то тоді звісно... Бо українською являтися може тільки Бог або зовсім протилежна сутність

AlexS | 2015-12-10 00:16

Пустышка

виборець | 2015-12-09 20:12

Романова - абсолютний бездарник на цій посаді.
Випадково потрапила в останній вагон Самопомочі.
але так смо швидко і зійде)))

A007 | 2015-12-09 16:50

ну что Вы пристали к красивой девушке?
в конце концов за такую зарплату что мы хотели?

анна | 2015-12-09 16:29

Я еще не научилась грамотно воровать . Пока только так. Всем респект.

456 | 2015-12-09 15:07

Дуже змістовний звіт, а обіцяний потяг Чернігів - Львів??????, Чи це залишиться на другу каденцію?

123 | 2015-12-09 14:40

А що отримав безпосередньо Чернігів від каденції нардепа-земляка? Тут же така мек-к-к-к-к--к-а туристична- про яку усі товкмачать, а ніхто нічого реально не зробив ні на якому рівні?

Дохтор Більжо | 2015-12-09 13:36

1. Нова кормушка + безкоштовні путівки для депутатів;
2. ще одна кормушка + ті ж самі путівки;
3. а нащо взагалі потрібні коледжі при ВУЗах, замість загальноосвітніх шкіл, як не для отримання цього самого ДЕРЖАВНОГО фінансування, бо навряд чи знайдеш йолопа, який погодиться за це платити з власної кишені? ;
4. 25 млн. грн. на всю країну!!! То мабуть платники цього горе-податку, і держава докупи, більше витрачають на адміністрування: облік у платника і в ДФС, та комісії банкам за перерахування.
Ганю, оце і все?!
закрити