Останнє оновлення: 10:05 неділя, 23 лютого
Футбол
Ви знаходитесь: Спорт / Чернігів / «СТАЛЬ» Алчевськ – «ДЕСНА» Чернігів – 3:2

«СТАЛЬ» Алчевськ – «ДЕСНА» Чернігів – 3:2

У грі 24-го туру національного чемпіонату в першій лізі з алчевською «Сталлю» футболістам «Десни», згідно зі статистикою, навряд чи можна було сподіватися на щасливий підсумок матчу. Жодної перемоги в Алчевську вони досі не мали.

Та й суперник не з простих – як-не-як, а один з лідерів першої ліги, команда, що традиційно «дрейфує» між вищою і першою лігами.

Та все ж таки статистика статистикою, а гра грою. Тільки-но секундомір арбітра відрахував перші десять хвилин, як деснянці повели в рахунку – блискавичну атаку завершив влучною атакою Євген Чепурненко. Однак, через сім хвилин господарі забили гол у відповідь. Гра набула гостроатакуючих форм, і про захист у цей час жодна з команд не думала. Як підсумок – контратака чернігівців, помилка захисника, і – влучний удар Михайла Козака – 1:2 на користь «Десни».

Алчевці, не бажаючи поступатися в рідних стінах, посилили тиск на ворота гостей і на 39-й хвилині таки досягли свого – 2:2. Друга половина зустрічі пройшла в обапільних атаках з немалою кількістю гольових моментів, але реалізувати вдалося лише один з них – на жаль, це зробили господарі поля. На 79-й хвилині чернігівці пропустили третій м’яч, який і став вирішальним. Справедливості ради зазначу, що на цей час чернігівська команда грала у меншості (отримавши другу жовту картку, залишив поле Михайло Козак). У підсумку – поразка 2:3, після якої «Десна» відкотилася з 7-го на 10-е місце в турнірній таблиці.

Поверталися додому наші футболісти через новоявлені українські «гарячі точки». Їм довелося проїжджати через блок-пости в Дебальцево, Слов’янську, Ізюмі, Броварах. В Ізюмі (на Харківщині) дорогу автобусу «Десни» двічі перетинали машини ДПС з озброєними автоматами людьми:

- Куди їдете? Навіщо? Де список пасажирів?..

Склалось таке враження, начебто це відбувається не в Україні, а в російському Дагестані…

Наступного туру «Десна» прийматиме чернівецьку «Буковину» - шосту на сьогодні команду першої ліги.