Останнє оновлення: 14:46 середа, 23 серпня
Відзнака
Ви знаходитесь: Спорт / Чернігів / Атрошенко видасть іменні стипендії 30 спортсменам. Список
Атрошенко видасть іменні стипендії 30 спортсменам. Список

Атрошенко видасть іменні стипендії 30 спортсменам. Список

30 талановитих і обдарованих чернігівських спортсменів отримуватимуть іменні стипендії.

Імена спортсменів, яким від міста призначені персональні (іменні) стипендії розміром 500 та 300 гривень, подані нижче у таблиці разом з їхніми досягненнями.

Відповідне розпорядження, яке розміщено на офіційному сайті Чернігівської міської ради в рубриці "Нормативні документи", підписав Чернігівський міський голова Владислав Атрошенко.

Про це повідомляє прес-служба Чернігівської міської ради.

Як зазначено в документі, талановитій молоді, яка досягла гарних результатів в спортивних змаганнях різного рівня, призначені 20 персональних (іменних) стипендій в розмірі 500 гривень та 10 персональних (іменних) стипендій в розмірі 300 гривень. Стипендію вони отримуватимуть щомісяця протягом 2017 року.

Претенденти визначені рішенням конкурсної комісії управління у справах сім'ї, молоді та спорту Чернігівської міської ради по призначенню персональних (іменних) стипендій талановитим і обдарованим спортсменам м. Чернігова, яка відбулась 16 січня.

 

СПИСОК талановитих і обдарованих
спортсменів Чернігова, яким призначаються
щомісячні персональні (іменні) стипендії на 2017 рік

Прізвище, ім'я, по батькові

Результати спортивних досягнень

Розмір стипендії, грн.

1.

Коломієць Олексій Михайлович

Срібний призер Чемпіонату України з плавання (серед спортсменів-інвалідів з вадами слуху)

500

2.

Носова Анна Андріївна

Срібний призер Чемпіонату України з плавання (серед спортсменів-інвалідів з вадами слуху)

500

3.

Селюк Лілія Юріївна

Переможець Чемпіонату України з лижних гонок (серед спортсменів-інвалідів з вадами слуху)

500

4.

Афонченко Інна Віталіївна

Срібна призерка Чемпіонату України з кульової стрільби (серед спортсменів з вадами слуху)

500

5.

Дмитренко Христина Романівна

Переможець ІІ зимових юнацьких олімпійських ігор з біатлону

500

6.

Телень Сергій Юрійович

6 місце на ІІ зимових юнацьких олімпійських іграх з біатлону

500

7.

Дмитренко Валерія Романівна

4 місце на Чемпіонаті світу з біатлону серед юнаків та дівчат

500

8.

Кошовець Владислав Іванович

6 місце на Чемпіонаті світу з біатлону серед юнаків та дівчат

500

9.

Корець Вероніка Олексіївна

Бронзовий призер Чемпіонату Європи з боксу серед юніорів

500

10.

Кісіль Валентина Вікторівна

Срібний призер Чемпіонату Європи з важкої атлетики серед юніорів

500

11.

Пономар Андрій В'ячеславович

Переможець Чемпіонату України з велоспорту (маунтенбайку) серед юнаків

500

12.

Журба Вадим Володимирович

Переможець Чемпіонату України з легкої атлетики серед юнаків

500

13.

Ракуненко Денис Олегович

Срібний призер Чемпіонату України з легкої атлетики серед юніорів

500

14.

Сабун Павло Федорович

Срібний призер Чемпіонату України з боксу серед юніорів

500

15.

Разумна-Дикун Каріна Ігорівна

Срібний призер Чемпіонату України з тхеквондо ВТФ серед молоді

500

16.

Лісогор Олександр Владіславович

Срібний призер Чемпіонату України з лижних гонок серед юнаків

500

17.

Сігеті Оксана Юріївна

Переможець Чемпіонату України з біатлону серед юніорів

500

18.

Песоцький Денис Анатолійович

Бронзовий призер Чемпіонату України з боксу серед чоловіків

500

19.

Жасан Данило Олександрович

Бронзовий призер Чемпіонату України з боксу серед молоді

500

20.

Вишняк Анна Олександрівна

Бронзовий призер Чемпіонату України з боксу серед юніорів

500

21.

Тимошко Юлія Володимирівна

Переможець Чемпіонату світу з кульової стрільби серед юніорів

300

22.

Рожнятовська Дар'я Дмитрівна

Переможець Чемпіонату світу з кульової стрільби серед юніорів

300

23.

Козлов Данило Тарасович

Переможець Чемпіонату світу з панкратіону серед юніорів

300

24.

Горох Каріна Олександрівна

Бронзовий призер Чемпіонату світу з військово-спортивного багатоборства серед дівчат

300

25.

Савченко Леонід Юрійович

Бронзовий призер Чемпіонату світу з військово-спортивного багатоборства

300

26.

Пода Володимир Іванович

Бронзовий призер Чемпіонату світу з військово-спортивного багатоборства серед юніорів

300

27.

Ліхіна Захар Олегович

Переможець Чемпіонату світу з кікбоксингу I.S.K.A. серед юнаків

300

28.

Єрко Михайло Михайлович

Переможець Чемпіонату світу з кікбоксингу I.S.K.A. серед юнаків

300

29.

Ноткін Костянтин Костянтинович

5 місце на Чемпіонаті Європи з боротьби самбо серед юніорів

300

30.

Звонок Євгеній Олегович

Переможець Чемпіонату України з кікбоксингу W.T.K.A. серед дорослих

300

 

Коментарі (1)

Правдоруб("Глибокий рів") | 2017-02-03 16:35

Ну, що це за стипендії, шановні,
Скоріш за все, вони умовні.
Щоб було видно хто є хто,
Ви, видайте їм долярів по сто.
закрити

Додати коментар:

SVOBODA LIVE! - YouTube
SVOBODA.FM - LIVE!
Listen on Online Radio Box! SVOBODA.FM



Архів прямих трансляцій на YouTube: YouTube.com/holovatenko

Реклама на сайті SVOBODA.FM

SVOBODA.FM - LIVE!
Фотоновини

  17-й допрем’єрний показ «Червоного» відбувся у Чернігові

SVOBODA.FM


RedTram
Загрузка...
Північний вектор